Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

DJI Care Refresh - Flyaway Coverage

1
DJI Care Refresh - Flyaway Coverage

DJI Care Refresh - Flyaway Coverage

Niespodziewane sytuacje zdarzają się cały czas. Niezależnie czy jesteś początkującym operatorem drona, czy profesjonalnym. Drony ze względu na swój sposób działania są jednymi z najbardziej narażonych urządzeń elektronicznych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne lub nawet utracenie. Z tego też powodu, aby użytkownicy dronów DJI byli bardziej spokojni w powietrzu, producent postanowił do obecnego już ubezpieczenia DJI Care Refresh dołączyć ochronę od utraty drona Flyaway Coverage. Jak ją aktywować aby móc cieszyć się jeszcze większym spokojem podczas latania Twoim dronem DJI? Zapraszamy do wpisu.

 

DJI Care Refresh Flyaway co to?

Ubezpieczenie od utraty drona DJI Flyaway Coverage jest już automatycznie zawarte w podstawowym ubezpieczeniu DJI Care Refresh dla dronów: DJI Mini 2, DJI Air 2, Air 2S, DJI Mavic 3 oraz Mavic 3 Cine. Takie ubezpieczenie obejmuje dowolne uszkodzenie drona z winy operatora takie jak uderzenie w przeszkodę, upadek drona a nawet utopienie. Jedynym warunkiem potrzebnym do zrealizowania naprawy z tytułu DJI Care Refresh (poza aktywnym ubezpieczeniem) było dostarczenie drona do serwisu. Co zatem jeśli przez naszą nieuwagę drona zgubimy lub nie będziemy mieć możliwości wyłowienia zguby? W takich przypadkach z pomocą przychodzi DJI Flyaway Coverage. Opcja ta umożliwia użytkownikowi kupienie nowej jednostki*, bez akcesoriów w postaci kontrolera itp. za znacznie niższą cenę niż detalicznie.

Dzięki dodaniu opcji DJI Flyaway do ubezpieczenia DJI Care Refresh, Twój dron jest chroniony praktycznie w każdym scenariuszu, przez co możesz latać bez najmniejszego stresu o to, że rozbijesz lub zgubisz drona. 

 

*Produkty pochodzące z wymiany DJI Care są fabrycznie nowe lub równoważne fabrycznie nowym urządzeniem pod względem wydajności oraz niezawodności

Ile kosztuje DJI Flyaway Coverage

Koszt wykupu drona na podstawie ubezpieczenia DJI Flyaway Coverage jest zależny od samej wartości drona. Na dzień dzisiejszy tj. 24.07.2021 ceny wyglądają następująco:

DJI Mini 2 1139 PLN Brutto
DJI Mavic Air 2 2079 PLN Brutto
DJI Air 2S 2469 PLN Brutto
DJI Mavic 3 3349 PLN Brutto
DJI Mavic 3 Cine 5449 PLN Brutto


Jak aktywować ubezpieczenie przed utratą drona DJI Flyaway Coverage

Bardzo ważne jest, aby poniższe czynności wykonać jak najszybciej, dopóki dron jest sprawny i nie jest zgubiony lub utracony. Jeśli nie zrobimy tego przed utraceniem drona, DJI Flyaway Coverage nie zostanie uznane! 

Aby DJI Flyaway Coverage było aktywne, należy posiadać aktywne ubezpieczenie DJI Care Refresh dla podanych wyżej dronów, a następnie przypisać swoje konto z aplikacji DJI do naszego drona i kontrolera. Aby to zrobić postępuj według poniższych kroków: 

1. Podłącz telefon / tablet do kontrolera, a następnie uruchom drona oraz kontroler

2. Uruchom aplikacje DJI Fly, a następnie wejdź w zakładkę Profile

3. Kliknij Device Management / Zarządzanie Urządzeniami

4. Połącz drona ze swoim kontem

 

5. Połącz kontroler ze swoim kontem

 

Jeśli wszystkie kroki zostały wykonane prawidłowo, na aplikacji przy napisie Bound to: powinien pojawić się Twój mail, na którym jest przypisany DJI Care Refresh. 

Jeśli jednak nie mogłeś/aś tych kroków, ponieważ pojawił się taki komunikat:

Oznacza to, że musisz podłączyć telefon z aplikacją do włączonego kontrolera, który jest w tym momencie połączony z włączonym dronem. W przeciwnym wypadku nie uda się wykonać dalszych kroków. Sytuacja powtarza się w przypadku kiedy próbujemy DJI Care Refresh Flyaway Coverage aktywować po utracie drona. 

 

Podsumowanie

DJI Care Refresh obejmuje bardzo duży zakres uszkodzeń drona począwszy od lekkich zadrapań, a kończąc na mocnych uszkodzeniach lub nawet zatopieniom. W przypadku dronów DJI Mini 2, Mavic Air 2 oraz DJI Air 2S, DJI Care Refresh obejmuje również utratę drona, dzięki czemu jeśli z Twojej winy dron zostanie zgubiony lub na przykład nie uda się go wyłowić z wody, możemy za opłatą otrzymać nowy egzemplarz.

 

Komentarze do wpisu (1)

26 grudnia 2021

Witam co zrobić jeśli w aplikacji nie ma wofole opcji device megament

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl