Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Air 2S Fly More Combo

Dostępność: brak towaru
Cena: 6 799,00 zł 6799.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.32413
Producent: DJI
Kod produktu: CP.MA.00000350.01

Opis

Nowy dron DJI Air 2S Fly More Combo

Oto kompletny, gotowy do lotu prosto z pudełka, posiadający wszystko czego można chcieć od urządzenia dla zaawansowanych i wymagających użytkowników - dron DJI Mavic Air 2S Fly More ComboAbsolutnie genialne połączenie świetnej jakości obrazka (również po zmroku), dużej odporności na wiatr oraz minimalnych wymiarów i wagi. Taki jest właśnie nowy dron DJI Air 2s. Wybierając ten model otrzymujemy najmniejszy dron na świecie, który jednocześnie oferuje w standardzie matrycę wielkości 1 cala, filmowanie w standardzie 5.4K, utrzymuje się w powietrzu do 31 minut, oferuje zasięg do 6 km i 4-kierunkowy system wykrywania przeszkód, a więc i upragniony i skuteczny system śledzenia dynamicznego Active Track 4.0, a to wszystko w urządzeniu o wadze poniżej 600g, które bez najmniejszego problemu możemy spakować do dowolnej torby czy plecaka. Wszystkie te cechy a także o wiele więcej powodują, że Air 2s staje się zdecydowanie Twoim kompletnym dronem podróżnym, ale po kolej.

 

Budowa DJI Air 2S

Miniaturyzacja urządzeń trwa w najlepsze, nie omija również a może i przede wszystkim dotyczy sfery foto/video. Do tej pory każdy, kto oczekiwał więcej od jakości obrazka z drona miał następujące wyjście - wybrać Mavica 2 Pro ewentualnie jeszcze wyżej, czyli Inspire 1/2, na Matricach z dużymi kamerami kończąc. Problem z tymi dronami to ich wielkość i waga. Każdy, kto choć raz zabrał drona na przejażdżkę, do samolotu czy do plecaka idąc na dłuższą wycieczkę pieszą doskonale wie, że rozmiar drona i jego waga zdecydowanie mają znaczenie. DJI sukcesywnie dąży do perfekcji m.in. w dziedzinie miniaturyzacji, niemniej w przypadku przedmiotowego modelu Air 2s wydaje się, że osiągnięto skuteczny kompromis dając użytkownikowi do dyspozycji tak małe urządzenie, które na swoim pokładzie oferuje matrycę o wielkości 1 cala.

Takiej wielkości sensor daje już sporo swobody w zakresie pracy z  warunkach oświetleniowych, w jakich uda nam się pozyskać zdjęcie/film w naprawdę dobrej jakości bez konieczności odszumiania itp.. Takiej wielkości sensor w połączeniu oczywiście z trybem RAW w fotografii to w prostej linii znacznie więcej możliwości skutecznej modyfikacji zdjęcia w obróbce. W trybie filmowym zaś większy sensor to także jaśniejszy obrazek przy zachowaniu większej ilości szczegółów przy jednoczesnym zminimalizowaniu niechcianych artefaktów, znanych z mniejszych matryc. Mając na uwadze fakt, że wciąż mówimy o dronie ważącym 595 g i po złożeniu mieszczącym się do większej kieszeni kurtki, otrzymujemy genialne narzędzie do pracy czy rejestracji wspomnień wysokiej jakości z podróży, wypadów, urlopów itd.

Warto zaznaczyć również, że rejestracji bardzo bezpiecznej, ponieważ Air 2s został wyposażony w najnowszy system omijania przeszkód APAS 4.0 z czujnikami odległościowymi, umieszczonymi z przodu, z tyłu, od góry i od dołu urządzenia.

 

DJI Air 2S w filmie

Tym, czym tak naprawdę producent zaskakuje w tym modelu to cały zespół kamery, tj. sensor, procesor obrazu w tandemie z odpowiednim szkłem a na deser okraszone dopracowanym oprogramowaniem. I to się zdecydowanie udało, ponieważ na koniec dnia otrzymujemy jakość w standardziej 10bit, którą do tej pory nie oferował żaden dron tej czy podobnej wielkości. Użytkownik Air 2s otrzymuje do dyspozycji film w oszałamiającym formacie nawet 5.4K, który może sam w sobie nie jest do regularnego wykorzystywania, ale już downscaling z tej ilości informacji do standardowego 4K daje nam jeszcze lepszy rezultat w zakresie szczegółowości materiału video. A propos 4K - tak, wreszcie otrzymujemy standard 4K 60 klatek na sekundę z matrycą jednocalową.

Do pomocy użytkownikowi przychodzi szereg trybów automatycznych, które pomogą nam ze skutecznym filmowaniem wybranej scenerii. W ramach całego "pakietu" tychże funkcji, nazwanych FocusTrack do wyboru mamy:

 • Spotlight 2.0 - kamera blokuje się na wybranym obiekcie w czasie gdy użytkownik może latać swobodnie dronem w dowolnym kierunku. Możemy zmieniać odległość od obiektu, możemy wygodnie go okrążyć czy zmienić wysokość kadrowania.

 • ActiveTrack 4.0 - najnowsza odsłona trybu śledzenia, który z wykorzystaniem pokładowych czujników odległościowych zwiększa bezpieczeństwo lotu automatycznego. Tryb ten dzieli się na dwa podtryby, tj. Trace - dron śledzi obiekt utrzymując stałą odległość oraz Parallel - lot nie tyle za co z boku obiektu.

 • Point of Interest 3.0 - ruch okrężny (orbitalny) dookoła obiektu, zarówno stacjonarnego jak i ruchomego i tu uwaga - jeśli obiekt porusza się zbyt szybko dron nie zdąży go śledzić i jednocześnie okrążać, tryb wyłączy się automatycznie.

Oprócz w/w trybów pracy DJI Air 2s oferuje tzw. MasterShots, czyli zaawansowana funkcja filmowania wybranego obiektu za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy wybrać dowolny obiekt w scenerii, włączyć MasterShots, by Air 2s samodzielnie włączył nagrywanie i wykonał 10 różnych manewrów w jednej sekwencji jednocześnie zachowując wybrany obiekt w środku kadru. W tym trybie powstają bardzo ciekawe materiały video, jednak warto jest starannie dobrać miejsce i pułap, by nie narażać drona na zbędne przeszkody.

Do dyspozycji mamy również tryby QuickShots - za pomocą zaledwie kilku kliknięć Mavic Air 2s zaplanuje oraz nagra skomplikowaną trasę, tak aby uzyskać atrakcyjne ujęcie. Do wyboru użytkownik otrzymuje aż 6 różnych trybów: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid. Tryb Dronie polega na tym, że w aplikacji zaznaczamy obiekt lub punkt, który ma być w środku kadru. Po kliknięciu GO dron automatycznie będzie oddalał się oraz unosił, utrzymując jednocześnie w środku kadru nadany punkt lub obiekt. Tryb Circle pozwala na idealne okrążenie danego obiektu lub punktu. Wystarczy w aplikacji zaznaczyć co dron ma obkrążyć i kliknąć GO. W trybie Circle DJI Mavic Air 2S leci bokiem, przez co nie ma możliwości wykrycia przeszkody. Tryb Helix pozwala na nagranie ciekawego ujęcia, w którym dron cały czas ma w środku kadru nadany punkt lub obiekt, który obkrąża jednocześnie unosząc się i oddalając. Tryb Rocket to nic innego jak ustalenie punktu lub obiektu, który ma być w środku kadru w czasie, gdy dron będąc idealnie nad punktem zacznie się unosić pionowo w górę jak rakieta. Tryb Boomerang polega na zataczaniu dronem kręgów w kształcie zera, tak jakbyśmy faktycznie rzucali boomerangiem. Tryb Asteroid polega na zaznaczeniu punktu lub obiektu od, którego dron ma się oddalać aby nasępnie na dużej wysokości zrobić zdjęcie sferyczne, które następnie zostanie automatycznie złożone w kształt kuli ziemskiej. 

Ostatnim trybem automatycznym w dronie DJI Air 2S jest wyjątkowo atrakcyjny HyperLapse, który stworzy bardzo ciekawe ujęcie poklatkowe z wykorzystaniem ruchu drona i stabilizacji lotu jak i kamery. HyperLapse ma 3 podtryby, które nazwano kolejno:

 • Free - dron automatycznie wykonuje zdjęcia i generuje film typu hyperlapse (tj. timelapse w ruchu)

 • Circle - dron automatycznie okrąży wybrany obiekt, by stworzyć film typu hyperlapse

 • Course Lock - blokujemy orientacje drona i możemy ale nie musimy wybrać obiekt, który ma być w centrum kadru

 • Waypoints - dron automatycznie przeleci przez wybrane punkty na trasie i wykonana film typu hyperlapse (maksymalnie 5 punktów)


Nowy Air 2S w trybie foto

Air 2S to nie tylko świetna kamera i małe wymiary, to także bardzo praktyczne, gotowe tryby pracy. Nowy DJI otrzymał szereg zaawansowanych trybów fotograficznych w rozmiarze 20 MP, w tym przede wszystkim smart photo, panorama HDR w pionie i w poziomie, bracketing, seryjne jak i pojedyncze, które charakteryzują się większą rozpiętością dynamiki tonalnej oraz żywymi kolorami. Dodano również bardzo ciekawe i klimatyczne zdjęcia sferyczne, by w bardzo wciągający sposób oddać okolicę, w której się obecnie znajdujemy. Od teraz za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu czy jednym przyciskiem na kontrolerze możesz wykonać zapierające dech w piersiach ujęcia panoramiczne, którymi możesz podzielić się na serwisach społecznościowych lub zachować dla siebie na pamiątkę niesamowitych chwil. Osoby, które nigdy nie miały styczności z fotografią oraz edycją zdjęć na pewno docenią gotowe tryby.

 

Nowy kontroler w Air 2S Fly More Combo

To co można zauważyć na pierwszy rzut oka to zastosowanie nowego projektu kontrolera RC. Jest on ciut większy, ale zdecydowanie bardziej ergonomiczny oraz ma lepszy chwyt w rękach i miejsce na smartfon, dzięki czemu dużo wygodniej jest go wpiąć do kontrolera i mieć go nad a nie pod kontrolerem, jak to wcześniej miało miejsce w składanych DJI. Sam kontroler jest wykonany z tworzywa sztucznego z elementami gumowymi dla wygodnego uchwytu. W kontrolerze tym udało się umieścić większą baterię, której wystarczy prądu na aż 240 minut lotu, co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do starszych konstrukcji. W nowym modelu również znajdziemy system odkręcanych drążków, dzięki któremu mamy mniejsze ryzyko uszkodzenia czy rozkalibrowania ich podczas transportu. Dużą zmianą są też zintegrowane anteny, dzięki czemu kolejny raz minimalizujemy ryzyko uszkodzenia ich i zwiększamy wygodę użytkowania. Co więcej, system AirSense wysyła do aplikacji DJI Fly ostrzeżenia o znajdujących się w pobliżu samolotach i helikopterach. Bez problemu unikniesz więc zderzenia.

 

OcuSync 3.0

Nowy drony jak i kontroler to nie tylko ulepszona ergonomia oraz wygoda z użytkowania, to także zmiana systemu transmisji obrazu na żywo. Co by nam dała nawet najlepsza na rynku kamera na dronie, który nie potrafi stabilnie z nami pracować i co chwilę zrywa sygnał i transmisję obrazu. Nie ma nic bardziej irytującego podczas nagrywania z drona jak ścinający się zasięg a wręcz jego utrata. DJI Air pierwszej generacji latał korzystając ze wzmocnionego Wi-Fi, przez co zasięg realny zwłaszcza w w terenie zabudowanym był na poziomie do około 300 m. Teraz w nowej generacji DJI Mavic Air 2S nie tylko dogania technologie, którą możemy znaleźć w dużo droższych dronach serii Mavic 2, ale także ją przerasta - mamy OcuSync 3.0. Nowa technologia nie tylko pozwala na osiągniecie większego zasięgu transmisji, ale też poprawia stabilność połączenia drona z kontrolerem oraz maksymalną rozdzielczość przesyłanego obrazu. OcuSync 3.0 posiada transmisje wideo na dystansie aż do 12 km (FCC) czy do 8 km (CE) w rozdzielczości 1080p FullHD. Dla porównania DJI Mavic Air pierwszej generacji posiadał transmisje wideo w rozdzielczości zaledwie 720p.

DJI Mavic Air 2S łączy się z kontrolerem za pomocą komunikacji dwuczęstotliwościowej 2.4/5.8Ghz. Dron sam wykrywa, która częstotliwość w danej sytuacji zapewni użytkownikowi lepsze i stabilniejsze połączenie i automatycznie przełącza się na najlepszy kanał o najniższych zakłóceniach w czasie rzeczywistym. Zmiana częstotliwości pracy nie tylko poprawia komfort użytkowania drona ale też znacznie poprawia bezpieczeństwo lotów w warunkach miejskich, w których dron narażony jest na zakłócenia. Jeśli jednak użytkownik straci połączenie z dronem to automatycznie włączy się funkcja RTH (Return to Home). DJI Air 2s automatycznie wzniesie się na ustawioną wcześniej wysokość powrotu do domu ( aby wracając nie uderzyć w przeszkodę ), a następnie rozpocznie procedure powrotu do miejsca startu.

 

Akumulator a czas pracy

DJI Mavic Air 2S został wyposażony w akumulator Litowo-Polimerowy (LiPo), dokładnie ten sam co poprzedni Air 2, dzięki temu możesz latać równie długo! Pierwszy DJI Mavic Air pozwalał realnie na około 15 minut lotu, nowa generacja Air'a ulepszyła ten czas o połowę! Nowy dron może teraz latać aż do 31 minut, co w przypadku zakupu zestawu Fly More Combo daje nam praktycznie półtorej godziny latania! Aby utrzymać akumulatory w jak najlepszej kondycji staraj się aby nie przechowywać rozładowanych ogniw. Inteligentne baterie DJI posiadają funkcję automatycznego rozładowania ogniw do około 60% po kilku dniach nieużywania, tak aby zabezpieczyć akumulator przed uszkodzeniem, dlatego najlepszym sposobem na dbanie o akumulatory DJI jest naładowanie ich do 100% po każdym lataniu, tak aby mogły same po kilku dniach nieużywania przejść w tryb storage ( tryb przechowywania ).

 

Czym jest Fly More Combo

Dodatki z zestawu Combo to przede wszystkim dłuższy czas lotu jak i ułatwienie korzystania z samego drona Air 2S. Zestaw zawiera między innymi super praktyczny Hub do ładowania sekwencyjnego akumulatorów, torbę transportową, dzięki której dużo łatwiej jest transportować drona razem z potrzebnymi akcesoriami, oraz zestaw bardzo przydatnym w filmowaniu 4 filtrów ND (ND4 / ND8 / ND16 / ND32). Zestaw ten idealnie sprawdzi się dla amatorów podniebnych zdjęć jak i dla profesjonalistów, którzy wykorzystują drony komercyjnie. 3 akumulatory pozwalają na ponad 1,5h latania ( w zależności od warunków atmosferycznych oraz stylu latania ), dzięki czemu na pewno nie przegapisz żadnego ujęcia. Jeśli jednak nie potrzebujesz danego dnia wszystkich akumulatorów, to możesz jeden z nich wykorzystać jako Powerbank dla Twojego smartfona/tableta, dzięki Powerbank adapter! Dzięki dołączonemu w zestawie HUB'owi, możesz naładować wszystkie 3 akumulatory, jedna po drugiej bez konieczności przepinania kabla z jednego akumulatora do następnego. W zestawie również znajdują się zapasowe drążki do kontrolera. Ewentualna wymiana drążków kontrolera jest banalnie prosta - wystarczy odkręcić uszkodzony drążek z kontrolera i na jego miejsce wkręcić nowy - nic prostszego. 


Zawartość zestawu DJI Mavic Air 2S Fly More Combo

 

 • Dron
 • Aparatura sterująca
 • Inteligentny akumulator
 • Ładowarka sieciowa
 • Kabel zasilający
 • Śmigła (para)
 • Zabezpieczenie gimbala
 • Kabel USB-C
 • Kabel do aparatury USB-C
 • Kabel do aparatury Lightning
 • Kabel do aparatury Micro USB
 • Dodatkowe drążki aparatury (para)
 • Filtry ND (ND4/8/16/32)
 • Hub do ładowania
 • Adapter powerbank do akumulatorów
 • Torba na ramię

DJI Mavic Air 2S

Kontroler

Inteligentny akumulator ( x3 )

Osłona transportowa gimbala

Torba transportowa

Śmigła ( x6 )

HUB do ładowania akumulatorów

Powerbank adapter

Filtry ND (ND4 / ND8 / ND16 / ND32)

Zapasowe drążki kontrolera

Kabel zasilający

Zasilacz

Kabel USB-C

Kable do kontrolera ( Lightning / USB-C /Micro USB)

 

 

 

Dane techniczne:

Dron DJI Air 2S

 

Masa całkowita

595 g

Wymiary

Złożony:180×97×77 mm
Rozłożony:183×253×77 mm

Przekątna

302 mm

Maks. prędkość wznoszenia

6 m/s (tryb S)
 6 m/s (tryb N)

Maks. prędkość opadania

6 m/s (tryb S)
 6 m/s (tryb N)

Maks. pułap

5000 m

Maks. czas lotu (w warunkach bezwietrznych)

31 min

Maks. czas zawisu (w warunkach bezwietrznych)

30 min

Maks. dystans lotu (w warunkach bezwietrznych

18.5 km (Prędkość przelotowa została zoptymalizowana, aby uwzględniać prędkości równe 13,5 m/s)

Maks. prędkość

19 m/s (tryb S)
 15 m/s (tryb N)
 5 m/s (tryb T)

Maks. odporność na wiatr

8.5-10.5 m/s

Maks. pochylenie w osi tilt

35° (tryb S)
 25° (tryb N) 35° przy mocnym wietrze

Maks. prędkość kątowa

250°/s (tryb S)
 90°/s (tryb N)

Temperatura pracy

od 0°C do 40°C
 (Górne czujniki oraz AF kamery zostaną wyłączone przy temperaturze -10°C i niższej)

Zakres częstotliwości

2.4 GHz
5.8 GHz

Moc transmisji (EIRP)

2.4 GHz:
FCC: ≤30 dBm
CE: ≤20 dBm
SRRC: ≤20 dBm
MIC: ≤20 dBm
5.8 GHz
FCC: ≤30 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤29 dBm

Zakres dokładności zawisu

Pionowo:
 ± 0.1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
 ± 0.5 m (z pozycjonowaniem GPS)
 Poziomo:
 ± 0.1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym)
 ± 1.5 m (z pozycjonowaniem GPS)

Śmigła

Szybki montaż, redukcja hałasu, składane

Ramiona

Składane

System nawigowania

GPS + GLONASS

Kompas

Pojedynczy kompas

IMU

Pojedyncze IMU

Wbudowana pamięć

8 GB

Pojemność

3500 mAh

Napięcie

11.55 V

Maks. napięcie ładowania

13.2 V

Typ akumulatora

LiPo 3S

Energia

40.42 Wh

Waga netto

198 g

Zakres temperatury ładowania

od 5°C do 40°C

Maks. moc ładowania

38 W

Wbudowana bateria

nie dotyczy

Matryca

1" CMOS
Efektywne piksele 20 MP; Rozmiar Piksela 2.4μm

Obiektyw

FOV: 88°
 AF, Ekwiwalent ogniskowej dla formatu 35 mm: 22 mm
Przysłona: f/2.8
Zakres ostrości : 0.6 m do ∞

Zakres ISO

Video:
100-6400 (Auto)
100-12800 (Manual)
10-Bit Dlog-M Video:
100-1600 (Auto)
100-3200 (Manual)
Photo:
100-6400 (Auto)
100-12800 (Manual)

Maks. rozdzielczość zdjęcia

20 MP
 5472x3648 (3:2)
 5472x3078 (16:9)

Tryby fotografii

Zdjęcie pojedynczne: 20 MP
Zdjęcia seryjne: 20 MP
Bracketing (AEB): 20 MP, 3/5 klatek ze zmianą ekspozycji o 0.7 EV bias
Interwał: 20 MP, 2/3/5/7/10/15/20/30/60s
SmartPhoto (w tym HDR oraz HyperLight): 20 MP
Panoramy HDR: Pionowa (3×1): 3328×8000
Szeroka (3×3): 8000×6144
 180° (3×7): 8192×3500
 Sferyczna (3×8+1): 8192×4096
 JPEG/DNG (RAW)

Rozdzielczość wideo

5.4K: 5472×3078 @ 24/25/30 fps<br>
 4K Ultra HD: 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60 fps
 2.7K: 2688x1512 @ 24/25/30/48/50/60 fps
 FHD: 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60/120 fps
 MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)

Maks. prędkość zapisu

150 Mbps

Wspierany system plików

FAT32/exFAT
microSD (pojemność do 256 GB)

Zoom cyfrowy

Używanie zoom'a nie jest możliwe podczas nagrywania wideo 10bitowego oraz wideo o klatkatrzu 120 fps.
 4K/30fps: 4x; 2.7K/60fps: 4x; 2.7K/30fps: 6x;
 1080p/60fps: 6x; 1080p/30fps: 8x

Stabilizacja

3-osiowa (tilt, roll, pan)

Mechaniczny zakres kontroli

Tilt: -135° do 45°<br>
 Roll: -45° do 45°<br>
 Pan: -100° do 100°

Oś pan

Sterowna

Zakres kontroli

Tilt: -90° to 0°(domyślnie); -90° to 24° ((rozszerzony)<br>
 Pan: -80° to 80°

Maksymalna prędkość kontroli (tilt)

100°/s

Zakres wibracji kątowych

±0.01°

Przedni czujnik

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0.35-22.0 m
Zakres wykrywania: 0.35 to 44 m
Efektywna prędkość wykrywania: ≤15 m/s
Pole widzenia (FOV): 71° (poziomo), 56° (pionowo)

Tylny czujnik

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0.37-23.4 m
Zakres wykrywania: 0.37 to 47.2 m
Efektywna prędkość wykyrwania: 12 m/s
Pole widzenia (FOV): 57° (poziomo), 44° (pionowo)

Dolne czujniki

Dostępne czujniki dolne: Podwójny system wizyjny + czujnik czasu lotu (ToF) + Pojedynczy LED
Zakres wykrywania czujnika ToF: 0.1-8 m
Zakres zwisu: 0.5-30 m

Lewy/Prawy

nie dotyczy

Górne czujniki

Zakres precyzyjnego pomiaru: 0.34-28.6 m
Pole widzenia (FOV): 78° (poziomo), 63° (pionowo)

Dolne światło pomocnicze

Pojedynczy LED

System transmisji

O3
 2.4 GHz/5.8 GHz zmiana automatyczna (kompatybilny z OcuSync 2.0)
4 anteny 2T4R <br>

Maks. odległość transmisji

12 km (FCC), 8 km (CE)
 8 km (SRRC), 8 km (MIC)

Jakość podglądu/opoźnienie

Aparatura sterująca: 1080p/30fps 12 Mbps <120 ms<br>
DJI Smart Controller: 1080p/30fps 12Mbps <130 ms

 

 

Maks. bitrate transmisji

44 Mbps

Częstotliwości operacyjne

2.400-2.4835 GHz<br>
 5.725-5.850 GHz

Wiele kontrolerów

N/A

DJI Smart Controller

Wspierany

System transmisji aparatury sterującej

OcuSync 2.0

 

 

Battery Life

9.36 Wh ×2

Wspierane porty USB

Lightning, Micro USB, USB-C

Uchwyt urządzenia mobilnego

180×86×10 mm (wysokość x szerokość x grubość)

Zakres temperatury pracy

-10° to 40°C (14° to 104°F)

Moc nadajnika (EIRP)

2.4 GHz
FCC: ≤26 dBm
CE: ≤20 dBm
SRRC: ≤20 dBm
MIC: ≤20 dBm
5.8 GHz
FCC: ≤26 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤26 dBm

Wejście ładowarki

100-240V, 50/60 Hz, 1.3 A

Wyjście ładowarki

Port ładowania: 13.2 V⎓2.82 A
 USB Port: 5 V⎓2 A

Napięcie

13.2 V

Moc znamionowa

38 W

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (9)

15 kwietnia 2021

od przecieków do finalnego opisu wszystko jasne o tym air 2s. Ja swojego dji nie sprzedam na jego rzecz, ale już braciak wiem, że nowego zamówił bo nie miał i to ma sens

18 kwietnia 2021

Zajebisty jest ten air 2s - dzięki za doradztwo i realizację

18 kwietnia 2021

Adam owszem jest dobry, ale oprocz nowej kamery (tej samej zreszta co Autel) nie widze wiekszych nowosci.

18 kwietnia 2021

A ja sprzedałem 2 Pro na rzecz Air 2s i jestem zadowolony. Wrazenia po pierwszych lotach bardzo pozytywne, jest mniejszy i lżejszy, obrazek jaśniejszy, ostrość lepsza. Reszta bardzo podobnie w obrazku

18 kwietnia 2021

Wiekszych zmian nie ma w budowie bo i Air 2 byl swietnym produktem. Poza tym nazwa Air 2s jasno wskazuje, ze nie jest to Air 3. Niech tylko sie unia ogarnie z tymi klasyfikacjami bo to smiech na sali.

18 kwietnia 2021

Wzialem combo bo jednak 3 baterie to nie jedna, polatalem wczoraj i dzis pomimo, ze deszczyk potrafil zaskoczyc a wtedy szybka ewakuacja. Tak czy inaczej absolutnie swietna decyzja pozbyc sie aira na rzecz air 2s - czuc istotna roznice pod wzgledem o zgrozo ciszy podczas lotu, zasiegu, czasu lotu, budowy o obrazku nie wspomne bo to przepasc.

19 kwietnia 2021

ja po dwóch szybkich testach obrazka w trybie standardowym foto i video. Foto oczywiście w rawie i video 5.4k bo mam czym sprawnie downscalować do 4k i cóż mogę powiedzieć oprócz &quot;jestem zadowolony&quot; ;) air 2s robi robotę. Fajnie, jakby drony kiedyś były odporne na deszcz bo teraz tylko to ogranicza przed lataniem

7 maja 2021

ja to powinienem mieć u was już kartę stałego klienta, nawet nie ogarniam ile rzeczy zamówione na gohero. Niemniej mowa o air 2s - tydzień dość intensywnego latania za mną. Na ile wspaniała pogoda pozwoliła i tu od razu zaleta, ponieważ dron ten bardzo sympatycznie utrzymuje się na wietrze. Owszem komunikat w aplikacji pojawia się typu &quot;strong wind&quot; ale to bardzo dobrze, że jest taka informacja dla operatora. Czas pracy w moich warunkach i w moim stylu to 22 minuty i ląduję, choć zawsze z małym zapasem dla dobrej kondycji akumulatora. Obrazek obrazek i jeszcze raz obrazek bo dla niego kupuje się dji air 2s i cóż mogę powiedzieć, no nie zawodzi delikatnie mówiąc :) ja jestem wciąż w dużym szoku, że takie maleństwo daje taką jakość. Piękne czasy, pozdrawiam i udanych lotów wszystkim życzę!

13 lipca 2021

kupiłem go razem z gopro 9 bo niestety niczego jak GoPro Karma juz na rynku nie ma (jedna kamera na ladzie i w powietrzu). Latałem już kilkukrotnie na wszystkich 3 bateriach, mam porównanie z Inspire 1, Phantom 3/4, jakiś Autel oraz Mini. Bardzo podoba mi się awionika w tym air 2s, zachowanie na wietrze, jakość obrazka w tym po zmroku w tak małym dronie. Nie jestem zakochany w czasie pracy (myślałem, że będzie ciut lepiej). Reasumując sprzęt topowy w swojej cenie. Długo go nie zamienię na inny model.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl