Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Promocje
Kamera GoPro HERO 12 Black
Kamera GoPro HERO 12 Black

Nowe GoPro HERO 12 Black z dłuższym czasem pracy baterii!

1 949,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition

GoPro HERO 12 Black w wersji Creator Edition - idealna do vlogowania!

2 999,00 zł 2 599,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 11 Black
Kamera GoPro HERO 11 Black

Najlepsza jakość i najlepsza stabilizacja zamknięta w kompaktowej kamerze sportowej

1 749,00 zł 1 349,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 10 Black
Kamera GoPro HERO 10 Black

Zawrotna szybkość działania i prostota obsługi. Oto GoPro HERO 10 Black. Sprawdź jakie ma możliwości nowa kamera GoPro 10. 

1 199,00 zł 1 099,00 zł
szt.
DJI Osmo Action 3 Standard Combo
DJI Osmo Action 3 Standard Combo

DJI Action 3 Standard Combo to najnowsza kamera sportowa od firmy DJI.

1 199,00 zł 829,00 zł
DJI Osmo Action 3  Adventure Combo
DJI Osmo Action 3 Adventure Combo

DJI Osmo Action 3 Adventure Combo nowa kamera od firmy DJI.

1 649,00 zł 1 149,00 zł
DJI Osmo Mobile 6
DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI

Górna obudowa w różnych kolorach do drona Ryze Tello by DJI.

45,00 zł 29,00 zł
szt.
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowe osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI.

29,00 zł 19,00 zł
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowy akumulator do drona Ryze Tello by DJI!

129,00 zł 115,00 zł
szt.
Podwozie do GoPro KARMA
Podwozie do GoPro KARMA

Wymień kompletne podwozie w swoim dronie GoPro KARMA jeśli zdarzyło się uszkodzenie mechaniczne.

239,00 zł 29,00 zł

W naszej ofercie znajdziesz nowe drony DJI Air 3 oraz DJI Air 3 Fly More Combo w wersji ze standardowym kontrolerem DJI RC-N2 oraz z tym z wbudowanym ekranem DJI RC-2. Zastępcy słynnego DJI Air 2S oferują nagrania w jakości 4K 60FPS czy nawet 4K 100FPS oraz zdjęcia o rozdzielczości nawet do 48MPx. Wyposażony w gamę trybów autonomicznych, czujniki z przodu, z tyłu, od dołu do lotu w pomieszczeniach oraz pojemną baterię umożliwiającą nawet 46 minut lotu staje się bardzo ciekawą opcją dla amatorów jak i profesjonalistów. 

DJI Air 3 posiada dwie kamery z matrycami o wielkości 1/1.3" a także specjalne tryby i poradnik latania, dzięki czemu szybko opanujesz tajniki latania dronem i nagrywania jak najlepszych ujęć. W wersji Combo znajdziesz także dodatkowe baterie, śmigła, ładowarkę i potrójny HUB do ładowania nowego drona DJI, a także torbę na ramię. Dzięki takiemu wyposażeniu bez przeszkód możesz skupić się na użytkowaniu drona w bezpieczny sposób nawet przez ponad 1,5 godziny.

Ile kosztuje DJI Air 3? 

24 lipca 2023 r. światło ujrzał najnowszy dron od DJI – Air 3. Ile kosztuje? Co nowego wnosi i czy warto zmienić poprzedniego Air 2S na jego następcę Air 3?

DJI Air 3 Cena 

Nowy DJI Air 3 z pewnością nie jest dronem z najniższej półki cenowej. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z ogromnymi możliwościami niestety idzie w parze z ceną. Najnowszy dron DJI poza odziedziczeniu najlepszych możliwie cech z Air 2S, otrzymał również upgrade w postaci drugiej kamery z optycznym zoomem, która zagwarantuje nam lepszą jakość i ilość szczegółów nawet po większym zbliżeniu. To co z pewnością wpłynęło na cenę to też dodatkowe czujniki wykrywające przeszkody nad dronem.

Na chwilę obecną możemy kupić trzy wersje drona DJI Air 3: wersję standardową w cenie X PLN lub wersję Fly More Combo DJI RC-N2 za X PLN oraz Fly More Combo DJI RC-2 za X PLN.

Czy jest to dużo? Myślę, że jak za drona o takiej masie, wielkości i możliwościach nie jest to wygórowana cena. Pamiętajmy, że jest to pierwszy, tej wielkości dron, który został wyposażony w dwie kamery, lata 46 minut oraz posiada wielokierunkowe czujniki wykrywające przeszkody. Do tego producent wyposażył go w najnowszy system omijania przeszkód jak i śledzenia dynamicznego, dzięki czemu mówimy o kompletnym dronie do latania i filmowania z powietrza, zarówno w dzień jak i po zmroku.

DJI Air 3 Warszawa

Oferujemy drony Air 3 w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, zarówno w specyfikacji podstawowej jak i tzw. Fly More Combo, czyli w pełnym zestawie z trzema bateriami, hubem do ich ładowania jak i torbą podróżną. Oczywiście serdecznie zapraszamy do zakupów Klientów z całej Polski.

Nowy dron DJI Air 3 – wiele inteligentnych i zaawansowanych funkcji nagrywania

Niezwykle wysoka jakość kamery dostępnej na wyposażeniu drona Mavic Air 3 bynajmniej nie wyczerpuje listy jego zalet w zakresie nagrywania filmów. Producent uwzględnił bowiem również szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwiają operatorowi osiągnięcie konkretnych pożądanych przez niego efektów. Wśród nich znajdują się opcje takie jak m.in.:

  • SmartPhoto – pozwala stworzyć perfekcyjne zdjęcie bez względu na panujące warunki otoczenia, a to wszystko za sprawą zaawansowanych algorytmów drona, które umożliwiają automatyczne dobranie i zastosowanie właściwych ustawień kamery w stosunku do panujących wokół okoliczności,
  • QuickShots – dzięki tej, znanej już i docenianej u poprzedników drona Air 3 funkcji, w niezwykle prosty sposób będziesz w stanie uzyskać oryginalne i efektowne ujęcia uwzględniające np. okrążanie konkretnego obiektu czy też bazujące na trybie boomerang lub rocket,
  • Hyperlapse oraz MasterShots – zwiększają dynamikę i umożliwiają stworzenie spektakularnych materiałów niemalże na poziomie hollywoodzkiego filmu akcji.

Szczególnie interesującą funkcją spośród tych powyżej wymienionych jest ostatnia, czyli MasterShots. Jest ona o tyle ciekawa, że pozwala stworzyć niesamowicie widowiskowe ujęcia za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia. Wystarczy zaznaczyć pożądany przez użytkownika obiekt, żeby dron rozpoczął nagrywanie, wykonując w jego toku 10 niejednolitych manewrów w ramach pojedynczej sekwencji, cały czas utrzymując przy tym rejestrowany obiekt w samym środku kadru i tworząc tym samym iście filmowe nagranie.

Kamera w DJI Air 3 – drony 4K

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które umożliwia tworzenie niezwykle szczegółowych i efektownych ujęć, nowy dron DJI Mavic Air 3 stanowi idealną odpowiedź na Twoje potrzeby. Uwzględniona na jego wyposażeniu kamera wyposażona w dużą matrycę ma rozdzielczość na poziomie 48MP, co pozwala na nagrywanie filmów w jakości dochodzącej nawet do 4K/100FPS. Wspomniana matryca zapewnia przy tym wyraźne, naturalne barwy wraz z możliwością uchwycenia wszystkich najdrobniejszych detali otoczenia, nawet wówczas, gdy warunki oświetleniowe są niesprzyjające.

Zakres możliwości w kontekście nagrywania filmów i wykonywania fotografii zwiększa się dodatkowo również dzięki funkcji rejestrowania obrazu w płaskim profilu kolorów. Same zdjęcia czy wideo możesz ponadto zapisywać w formacie RAW, co z kolei istotnie poszerza opcje związane z ich edycją.

Oczywiście nie w każdym przypadku wymagane jest wykorzystywanie pełni potencjału quadcoptera Air 3, dlatego użytkownik może tworzyć swoje materiały również w niższych rozdzielczościach niż wspomniane wcześniej 4K/100FPS. Do swojej dyspozycji ma w tej materii także Full HD 1080p/200FPS oraz 2.7K i 4K w 60FPS.

Z DJI Air 3 nie musisz obawiać się przeszkód

W przypadku firmy DJI drony niemal w każdym przypadku wyposażone są w bardzo efektywne systemy omijania przeszkód. Tym jednak, co wyróżnia we wspomnianym zakresie DJI Mavic Air 3 na tle olbrzymiej większości pozostałych quadcopterów od uznanego chińskiego producenta jest fakt wyposażenia go w system o wielokierunkowym wykrywaniu przeszkód. Przy jego wykorzystaniu znacząco zwiększa się szansa na skuteczne unikanie zagrożeń nawet w niezwykle skomplikowanych, ekstremalnych wręcz scenariuszach oraz podczas lotu z pełną prędkością.

Ekran smartfona wyświetla w przypadku DJI Air 3 wyraźne i świetnie oznaczone przeszkody, co znacząco ułatwia zorientowanie się w przestrzeni powietrznej pełnej wielu potencjalnych niebezpieczeństw. Dodatkowo stopień bezpieczeństwa zwiększa się również dzięki specjalistycznemu systemowi AirSense. Niezwykle skutecznie wykrywa on bowiem wszelkie znajdujące się w relatywnie niedalekiej odległości od drona załogowe śmigłowce i samoloty, aby następnie poprzez aplikację DJI Fly wysłać operatorowi błyskawiczne ostrzeżenie o zagrożeniu.

Ponadto należy też nadmienić, że najnowszy dron DJI utrzymuje doskonałą stabilność lotu. Nawet w przypadku zupełnego puszczenia drążków sterowniczych samodzielnie utrzyma on swój pułap wysokości oraz optymalną pozycję. Co więcej, urządzenie cechuje duzy zasieg drona, dzięki czemu jego operatorowi uda się osiągnąć spektakularne cele.

Z wymienionych powyżej powodów nowy DJI to doskonały sprzęt dla profesjonalisty, ale także świetny dron dla początkującego, który w przypadku braku zarówno doświadczenia, jak i odpowiednich mechanizmów zabezpieczających urządzenie podczas lotu mógłby bardzo szybko doprowadzić do jego zniszczenia.

DJI Air 3 – dron z GPS i zaawansowanymi funkcjami śledzenia FocusTrack

Czym charakteryzują się supernowoczesne drony ze śledzeniem FocusTrack? Zaimplementowany w ramach dronów DJI Air 3 system inteligentnego śledzenia składa się z trzech różnych trybów:

  • Spotlight – blokada kamery na wybranym obiekcie w połączeniu z możliwością swobodnego lotu. Dzięki tej funkcji możesz ten obiekt okrążać, modyfikować odległość względem niego, a także zwiększać lub zmniejszać wysokość drona, podczas gry kamera cały czas będzie skoncentrowana na jego filmowaniu.
  • Point of Interest – drony DJI wyposażone w tę opcję śledzą obiekt, przemieszczając się w ramach eliptycznej trasy z wcześniej ustaloną prędkością. Korzystając z tego trybu, możesz nagrywać zarówno obiekty nieruchome, jak i te poruszające się, o ile ich prędkość nie przekroczy możliwości urządzenia. Point of Interest to idealny oblot wokół interesującego Cię elementu otoczenia realizowany za pośrednictwem pojedynczego kliknięcia.
  • ActiveTrack – pozwala dronowi śledzić obiekt od tyłu, od boku lub pod kątem przy zachowaniu stałej odległości. W zależności od wybranego wariantu trybu ActiveTrack dron może przemieszczać się z prędkością 12 lub 19 m/s i wykrywać oraz omijać przy tym przeszkody albo je ignorować.

Zestaw DJI Air 3 Fly More Combo – opłacalność i opinie

We wcześniejszej części tekstu wspomnieliśmy już o tym, ile wynosi cena zestawu podstawowego oraz rozszerzonego DJI Air 3. To, o czym warto jeszcze wspomnieć, to wskazanie różnic, z których wynikają niejednolite koszty obu kompletów. Skrywają się one jedynie w uwzględnionych w zestawach akcesoriach. Tańszy wariant zawiera wyłącznie samego drona, pojedynczy akumulator, komplet śmigieł zapasowych oraz oczywiście kontroler. Combo natomiast znacząco ten wachlarz poszerza, dodając do niego m.in.:

  • 2 dodatkowe akumulatory wraz z HUB-em przeznaczonym do ich ładowania,
  • jeszcze więcej śmigieł zapasowych,
  • wygodną torbę do przechowywania i transportu całości oraz kilka przydatnych elementów komplementarnych.

Oczywiście wszystkie te akcesoria nasz sklep udostępnia także jako oddzielne produkty. Czy biorąc pod uwagę ten fakt, opłaca się zatem od razu zainwestować więcej, zamiast dokupować dodatki stopniowo? Opinie w tym zakresie są podzielone i najczęściej zależą od tego, czy użytkownik faktycznie potrzebuje ich wszystkich. Jeśli tak, właściwą odpowiedzią na to pytanie jest przede wszystkim cena.

Różnica w kosztach pomiędzy wspomnianymi zestawami wynosi dużo. Jeśli więc klient chciałby dokupić tylko 2 dodatkowe baterie, aby w sumie mieć ich 3, czyli tyle, ile w zestawie Combo, musiałby zapłacić więcej. To oznacza, że na zakup reszty akcesoriów uwzględnionych w DJI Air 3 Fly More Combo pozostałoby mu zaledwie kilkaset zł, co mogłoby nie wystarczyć mu nawet na zakup samego zestawu filtrów ND.

DJI Air 3 – jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o drony 2023

Premiera, w ramach której ukazał się nowy dron DJI znacząco podniosła poprzeczkę dla całej konkurencji chińskiego producenta quadcopterów. Przy wszystkich wymienionych wcześniej atutach DJI Air 3 to również ciche drony o niesamowicie lekkiej konstrukcji i długim czasie pracy. Jak długim?

W przypadku odpowiedników DJI Mavic Air 3 z pierwszej generacji pojedyncze naładowanie baterii starczało realnie na około 15 minut zabawy. Mimo że nowy wariant urządzenia bazuje na tych samych akumulatorach LiPo, które wykorzystuje DJI Mavic Air 2, w jego przypadku czas lotu na pełnej baterii wynosi aż 46 minut. Mimo to DJI Air 3 wciąż są bardzo lekkie i kompaktowe, oferując świetne parametry jak na drony poniżej 900g. Po złożeniu mieszczą się nie tylko w dowolnej torbie czy plecaku, ale nierzadko nawet w średniej wielkości damskiej torebce.

Drony DJI Air 3

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)

Producent: DJI

Nowy dron DJI Air 3

Cena: 7 299,00 zł
szczegóły
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)

Producent: DJI

Dron DJI Air 3 Fly More Combo z DJI RC-N2

Cena: 6 299,00 zł
szczegóły
Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)

Producent: DJI

Dron DJI Air 3

Cena: 5 149,00 zł
szt.
szczegóły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl