Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Promocje
Kamera GoPro HERO 12 Black
Kamera GoPro HERO 12 Black

Nowe GoPro HERO 12 Black z dłuższym czasem pracy baterii!

1 949,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition

GoPro HERO 12 Black w wersji Creator Edition - idealna do vlogowania!

2 999,00 zł 2 599,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 11 Black
Kamera GoPro HERO 11 Black

Najlepsza jakość i najlepsza stabilizacja zamknięta w kompaktowej kamerze sportowej

1 749,00 zł 1 349,00 zł
szt.
DJI Osmo Mobile 6
DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI

Górna obudowa w różnych kolorach do drona Ryze Tello by DJI.

45,00 zł 29,00 zł
szt.
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowe osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI.

29,00 zł 19,00 zł
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowy akumulator do drona Ryze Tello by DJI!

129,00 zł 115,00 zł
szt.
Podwozie do GoPro KARMA
Podwozie do GoPro KARMA

Wymień kompletne podwozie w swoim dronie GoPro KARMA jeśli zdarzyło się uszkodzenie mechaniczne.

239,00 zł 29,00 zł

Przedstawiamy całą rodzinę dronów DJI Mavic 3, które producent przygotował w oparciu o zapotrzebowanie profesjonalistów z dziedziny fotografii, videofilmowania czy generalnie ogólnie pojętego tworzenia obrazu (Image Creating). Drony Mavic 3 zostały wyposażone w tę samą, bardzo dużą matrycę w standardzie micro 4/3 zachowując jednocześnie minimalne wymiary i wagę, które zapewnią komfortowy transport i pracę z urządzeniem niezależnie od warunków. Kamera jest w stanie wygenerować rozdzielczość na poziomie 5.1K w szybkości do 50 klatek/s oraz fantastyczne 120 klatek w standardzie 4K. Drony Mavic 3 wyróżnia również rekordowy czas pracy na poziomie ponad 45 minut, co w prostej linii przekłada się na bardzo komfortową pracę z urządzeniem. Dodano również kamerę inspekcyjno monitorującą otoczenie, a dzięki jej optycznemu zoomowi x7 i hybrydowemu x28 możemy z dużej odległości ocenić otoczenie pod względem bezpieczeństwa planowanego lotu i ujęcia z kamery głównej. Poprawiono również odporność na wiatr, dokładność pozycjonowania oraz system omijania przeszkód, dzięki czemu dron jest jeszcze bezpieczniejszy w obsłudze. 

Producent podzielił drony Mavic 3 na 3 wersje: standardową, która zawiera wszystko niezbędne do lotu, Fly More Combo, która zawiera dodatkowe baterie, filtry ND, torbę transportową czy ładowarkę typu hub oraz stricte dedykowaną najbardziej wymagającym profesjonalistom - Cine Premium Combo, gdzie znajdziemy dodatkowo wbudowany dysk SSD 1TB, kontroler z wbudowanym ekranem, obsługę standardu ProRes 422 HQ oraz okablowanie niezbędne do super szybkiego transferu plików.

Ile kosztuje DJI Mavic 3? 

5 listopada 2021 r. światło ujrzał najnowszy dron od DJI – Mavic 3 a nawet cała rodzina dronów Mavic 3. Ile kosztuje? Co nowego wnosi i czy warto zmienić poprzedniego Mavica 2 Pro na jego następcę Mavica 3?

DJI Mavic 3 Cena 

Nowy DJI Mavic 3 z pewnością nie jest dronem najtańszym. Miejmy jednak na uwadze, że mamy tu do czynienia z dronem zdecydowanie przygotowanym do zastosowań profesjonalnych. Widzimy to zarówno w budowie urządzenia i jego jakości wykonania jak również albo i przede wszystkim w parametrach obrazu, które oferuje z kamery głównej. Dron tak niewielkich rozmiarów i z tak rozsądną wagą (również prawnie) podnosi w górę kamerę w formacie micro 4/3, co daje użytkownikowi bardzo duży komfort pracy przede wszystkim w gorszych warunkach oświetleniowych. Możliwość zastosowania wysokich wartości ISO, niedostępnych dla dronów z mniejszymi przetwornikami jest niezastąpione. Podobnie sprawa się ma z czasem pracy - producentowi w Mavic 3 udało się osiągnąć około 40 minut realnego lotu, poprawić stabilność na wietrze czy pozycjonowanie - trudno to wszystkie przecenić w pracy z dronem a taki jest właśnie Mavic 3. 

Na chwilę obecną możemy kupić trzy wersje drona DJI Mavic 3: wersję standardową w cenie 10099 zł, wersję Fly More Combo w cenie 13399 zł oraz wersję topową dla najbardziej wymagających profesjonalistów Cine Premium Combo za 22999 zł. 

Czy jest to dużo? Myślę, że biorąc powyższe pod uwagę tj. kapitalne parametry obrazu, kompaktowość budowy, rozmiar i wagę urządzenia, które musimy ze sobą jakkolwiek zabierać a więc precz z wielkimi dronami do zadań wymagających, biorąc pod uwagę takie dogodności jak dookólny system omijania przeszkód z zaawansowanym i poprawionym system APAS 5.0, biorąc to wszystko pod uwagę jak fakt, że takim dronem się po prostu zarabia na zleceniach może okazać się, że wart jest po prostu każdej złotówki. 

DJI Mavic 3 Warszawa

Oferujemy drony Mavic 3 w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, zarówno w specyfikacji podstawowej jak i tzw. Fly More Combo, czyli w pełnym zestawie z trzema bateriami, hubem do ich ładowania jak i torbą podróżną. Oczywiście serdecznie zapraszamy do zakupów Klientów z całej Polski, również do zakupu najwyższej wersji Cine Premium Combo, które jest dedykowana najbardziej wymagającym. 

Nowy dron DJI Mavic 3 – inteligentne i zaawansowanych funkcje nagrywania video

Mam duże podejrzenie graniczące z przekonaniem, że znaczna większość profesjonalistów preferuje wykonywać loty w 100% samodzielnie, bez korzystania z wszelkiej maści wspomagaczy. Niemniej zdarzają się takie sytuacje, w których musimy coś ograć na szybko, bez zbędnej zwłoki nagrać materiał z danego miejsca nie planując kolejnych ujęć. Nikt tego nie lubi, ale się po prostu zdarza czy to z winy osób trzecich czy po prostu warunków pogodowych. Na przeciw w takich sytuacjach wychodzą systemy automatyzujące pracę z dronem Mavic 3. 

Wydaje się, że szczególnie interesujące są dwie z nich. Pierwsza to funkcja MasterShots. Jest ona o tyle ciekawa, że pozwala stworzyć niesamowicie widowiskowe ujęcia za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia. Wystarczy zaznaczyć pożądany przez użytkownika obiekt, żeby dron rozpoczął nagrywanie, wykonując w jego toku 10 niejednolitych manewrów w ramach pojedynczej sekwencji, cały czas utrzymując przy tym rejestrowany obiekt w samym środku kadru i tworząc tym samym iście filmowe nagranie. Druga to ActiveTrack w nowej, poprawionej odsłonie, która daje możliwość precyzyjnego śledzenia osób, pojazdów itd za pomocą drona Mavic 3. Funkcja śledzenia daje w rezultacie fantastyczny obraz, którego samodzielnie nie nagralibyśmy nigdy będąc w centrum kadru. 

Kamera w DJI Mavic 3 – drony 4K to już przeżytek?

Do dziś wysoce porządny standard 4K ULTRA HD powoli również i w powietrzu zaczyna być wypierany przez oczko wyżej, tj. 5K. Owszem telewizory powyżej 4K to nadal egzotyka, ale standard 5K daje profesjonaliście większą swobodą pracy z materiałem w postprodukcji. Oczywiście wymaga bardzo mocnego komputera do przetworzenia i renderingu obrazu, ale odwdzięcza się swobodniejszym kadrowaniem czy po prostu większą ilością szczegółów w obrazie. Dron DJI Mavic 3 jest w stanie, niezależnie od wersji, zarejestrować materiał video kamerą główną w standardzie 5.1K do 50 klatek na sekundę. W wersji Cine Premium Combo mówimy to o najbardziej profesjonalnym kodeku Apple ProRes HQ 422, który daje olbrzymie możliwości w tzw. poście dla każdego, kto montażem / tworzeniem obrazu się zajmuje. 

Z DJI Mavic 3 przeszkody już nimi nie są

Nowy dron DJI Mavic 3 zapewnia swojemu użytkownikowi, niezależnie od wybranej wersji, dookólny system wykrywania przeszkód. Oznacza to, że ich wykrywanie odbywa się z kierunków przód, tył, bok lewy, bok prawy, góry oraz dołu. Zaawansowany system APAS 5.0, który został niewątpliwie poprawiony i udoskonalony, zapewnia bardzo wysoki próg bezpieczeństwa wykonywanych lotów. Owszem nie zwalnia to operatora drona z odpowiedzialności z tytułu ewentualnej szkody czy nie wykryje każdej z nich w każdych warunkach w 100%, ale zdecydowanie podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy z urządzeniem w najróżniejszych warunkach, które mogą spotkać operatora drona. Biorąc pod uwagę osiągane zasięgi przez Mavica 3 (nawet do 8 km w sprzyjających warunkach albo znacznie więcej przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów do komunikacji po sieci komórkowej) bezpieczeństwo lotu drona, którego już nie widzimy własnym wzrokiem, który również kosztowo nie jest już zabawką do rekreacji, to same zalety. 

Ubezpieczenie DJI Care Refresh dla DJI Mavic 3

Jeśli chcielibyśmy się dodatkowo zabezpieczyć od jakichkolwiek powstałych w pracy czy transporcie uszkodzeń mechanicznych warto rozważyć skuteczne ubezpieczenie producenckie w postacie DJI Care Rerfesh, które jest dedykowane do Mavica 3. Mamy do dyspozycji 1 rok lub 2 lata na ewentualnie zniszczenie urządzenia, w dowolny sposób. Możemy go utopić, przejechać po nim samochodem, zrzucić z 10 piętra - bez znaczenia. Musimy mieć tylko "resztki" a za niewielką opłatą otrzymujemy nowego drona. Więcej szczegółów dotyczących możliwości ubezpieczenia Twojego Mavica 3 znajdziesz tutaj

Zestaw DJI Mavic 3 Fly More Combo – opłacalność i opinie

Który z nich wybrać, czym się różnią i czy warto ewentualnie dopłacić? Wcześniej wspomnieliśmy już o tym, ile wynosi cena dostępnych zestawów tj. podstawowego, rozszerzonego Fly More Combo i pełnego Cine Premium Combo w DJI Mavic 3. To, o czym warto jeszcze wspomnieć, to wskazanie różnic, z których wynikają niejednolite koszty wszystkich kompletów. Skrywają się one nie tylko w uwzględnionych w zestawach akcesoriach. Tańszy wariant zawiera wyłącznie samego drona, pojedynczy akumulator, komplet śmigieł zapasowych oraz oczywiście kontroler. Combo natomiast znacząco ten wachlarz poszerza, dodając do niego m.in.:

  • 2 dodatkowe akumulatory 
  • bardzo wygodny i praktyczny hub do ładowania kolejno wszystkich 3 akumulatorów
  • jeszcze więcej śmigieł zapasowych,
  • zestaw 4 profesjonalnych filtrów ND 4/8/16/32,
  • wygodną torbę do przechowywania i transportu całości oraz kilka przydatnych elementów komplementarnych.
  • uchwyt do drona trzymajacy w ryzach śmigła i osłonę gimbala, by w transporcie się nie uszkodziły

Oczywiście wszystkie te akcesoria nasz sklep udostępnia także jako oddzielne produkty, ale biorąc pod uwagę co raz częstsze dziury dostępnościowe może okazać się, że pomimo najszczerszych chęci nie zawsze będziemy w stanie zapewnić oddzielnie akcesoria. Czy biorąc pod uwagę ten fakt, opłaca się zatem od razu zainwestować więcej, zamiast dokupować dodatki stopniowo? Opinie w tym zakresie są podzielone, ale analizując rynek na przestrzeni ostatnich lat (decyzje zakupowe naszych Klientów) i koszt poszczególnych akcesoriów zdecydowanie częściej wybierana jest wersja Fly More Combo, ponieważ jest relatywnie bardziej opłacalna.

Różnica w kosztach pomiędzy wspomnianymi zestawami wynosi 3300 zł. Wydaje się to sporo, ale z drugiej strony jeśli zsumujemy akcesoria, które są w zestawie Fly More Combo okaże się, że nadal jest to mniej niż starając się je kupić oddzielnie do wersji standardowej. Jeśli więc przewidujemy bardziej intensywne użytkowanie naszego Mavica 3 zdecydowanie warto rozważyć dołożenie w/w kwoty, by mieć większy komfort pracy z urządzeniem. 

Co ważne producent przewidział również wersję Cine Premium Combo, która podnosi poprzeczkę wyposażenia do maksimum. Oprócz akcesoriów z wersji Fly More Combo otrzymujemy dodatkowo wbudowany superszybki dysk 1TB SSD, zupełnie inny i wyposażony w jasny ekran wbudowany kontroler drona, okablowanie niezbędne do super szybkiego transferu plików oraz a może i przede wszystkim dostęp do profesjonalnego formatu video ProRes HQ 422.

DJI Mavic 3 – najbardziej kompaktowy dron profesjonalny w 2021 roku

Premiera, w ramach której ukazał się nowy dron DJI znacząco podniosła poprzeczkę dla całej konkurencji chińskiego producenta quadcopterów. Przy wszystkich wymienionych wcześniej atutach DJI Mavic 3 to również ciche drony o niesamowicie lekkiej konstrukcji i długim czasie pracy. Jeszcze nikomu do tej pory nie udało się osiągnąć czasu lotu na jednej baterii dochodzącego pod 50 minut (oczywiście zależne jest to od panujących warunków, w tym pogodowych, które czas ten mogą istotnie skrócić o kilka czy kilkanaście minut). Poprawione zachowanie na wietrze, wspomniany rekordowy czas lotu, fantastyczna jakość obrazu dostrzegalna zwłaszcza w gorszych warunkach oświetleniowych to wszystko sprawia, że nowy DJI Mavic 3 to super profesjonalne i super wygodne narzędzie do pracy. Docenią go przede wszystkim filmowcy ale również fotograficy, którzy poszukiwali drona do pracy po zmroku, w ciemnościach czyli wszędzie tam, gdzie dotychczasowe składane drony po prostu poddawały się pod względem jakości obrazu. Matryca micro4/3 w połączenie z jasnym obiektywem f/2.8 (oczywiście z regulowaną przesłoną do f/11) w Mavic 3 daje nam ten komfort, że możemy łatwo szybko i przyjemnie a przede wszystkim bezpiecznie pozyskać świetnej jakości obraz niezależnie od panujących warunków. W pracy z dronem, we wszelkiej maści zleceniach ciężko to przecenić, dlatego biorąc powyższe pod uwagę naszym zdaniem DJI Mavic 3 jest wart każdej złotówki. W przypadku wszelkich pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Mamy również do dyspozycji drona testowego w przypadku chęci polatania przez zakupem - serdecznie zapraszamy.  

Zestawy DJI Mavic 3

W oparciu o swoją bieżącą ofertę wraz z możliwością jej uzupełnienia o brakujące elementy postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom rynku i przygotowaliśmy gotowe, kompletne zestawy Mavic 3, składające się z różnych elementów, w zależności od zapotrzebowania. Oprócz samej kompletacji takiego zestawu pod konkretne potrzeby naszych Klientów, udało nam się przygotować także niższą cenę, która czyni zestawy dodatkowo atrakcyjniejszymi. Pomimo naszych starań być może jest zestaw, którego nie przygotowaliśmy w formie gotowego produktu - w takim przypadku serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu przygotowania konkretnej oferty specjalnie dla Ciebie. 

Drony DJI Mavic 3 Pro / Mavic 3 Classic

Dron DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo

Dron DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Pro z wbudowanym dyskiem 1TB i kodekiem Apple ProRes

Cena: 21 999,00 zł
szczegóły
Dron DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC PRO)

Dron DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC PRO)

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Pro z kontrolerem DJI RC PRO

Cena: 16 799,00 zł
szczegóły
Dron DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Dron DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo z dodatkowymi akcesoriami

Cena: 13 399,00 zł
szczegóły
Dron DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

Dron DJI Mavic 3 Pro (DJI RC)

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Pro z trzema obiektywami

Cena: 10 049,00 zł
szczegóły
Dron DJI Mavic 3 Classic (DJI RC)

Dron DJI Mavic 3 Classic (DJI RC)

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Classic z kamerą 5.1K i kontrolerem DJI RC

Cena: 6 549,00 zł
szt.
szczegóły
Dron DJI Mavic 3 Classic (RC-N1)

Dron DJI Mavic 3 Classic (RC-N1)

Producent: DJI

Dron DJI Mavic 3 Classic z kamerą 5.1K

Cena: 5 999,00 zł
szt.
szczegóły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl