Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 4 399,00 zł 4399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nowy dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Oto DJI Mavic Air 2 w wersji Fly More Combo. Świetne połączenie wysokiej jakości kamery z kompaktowym rozmiarem samego drona, a dodatkowe akcesoria z zestawu combo sprawią, że latanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.  Niska waga ( zaledwie 570g ) pozwala na legalne latanie w mieście, bez konieczności posiadania świadectwa kwalifikacji. Dzięki konstrukcji wzorowanej na DJI Mavic Mini oraz Mavic 2, dron po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, co ułatwia transport i sprawia, że Mavic Air 2 jest jednym z najbardziej kompaktowych dronów DJI. Nowa kamera z matrycą 1/2" rejestruje zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości aż 48MP, a nagrywa obraz maksymalnie w 4K/60FPS, co daje szczegółowy, czysty oraz super płynny obraz.  

         
Zdjęcia 48MP | Wideo 4K/60FPS  Transmisja wideo do 6km 1080p 34-Min Czas lotu  FocusTrack HDR Zdjęcia | Wideo | Panorama  8K Hyperlapse   

Sensor w DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

Nowy DJI Mavic Air 2 to też nowa kamera - matryca 1/2" potrafi teraz rejestrować czysty i wyraźny obraz w 4K/60FPS, dzięki czemu Twoje ujęcia nabiorą nowego charakteru i będą dużo przyjemniejsze w odbiorze. Air 2 dostał też możliwość fotografowania w rozdzielczości aż do 48MP! Od teraz Twoje fotografie będą nasycone szczegółami i nawet przy powiększeniu zdjęcia, obraz dalej będzie ostry. Przeprojektowany, 3-osiowy gimbal skutecznie redukuje niechciane drgania oraz przechylenia zapewniając piękne, kinowe ujęcia niezależnie od prędkości lotu drona lub prędkości wiatru. Zwiększony bitrate aż do 120 Mbit/s zapewni wysoką szczegółowość nagrań, a płaski profil kolorów pozwala na wyciągniecie jeszcze lepszego efektu w postprodukcji. Aby dron w pełni sprawnie działał należy zaopatrzeć się w wystarczająco szybką kartę pamięci klasy U3! Dodatkowo Mavic Air 2 został wyposażony w funkcję nagrywania filmów w 4K HDR, a także poklatkowe filmy w rozdzielczości 8K. Jest to pierwszy dron tego producenta z taką funkcją.

SmartPhoto w DJI Mavic Air 2 to nowa funkcja automatycznie poprawiająca jakość zdjęć. Dron korzysta z trzech trybów jednocześnie: Rozpoznawanie sceny, HyperLight, oraz HDR. Dzięki rozpoznawaniu sceny, dron potrafi zmienić indywidualne ustawienia kamery, tak aby zdjęcie wyglądało idealnie. Rozpoznawanie sceny obsługuje inteligentne rozpoznawanie 5 kategorii warunków: zachód słońca, niebo, trawę, śnieg oraz drzewa. HDR sprawi, że na Twoim zdjęciu niebo nie będzie przepalone, a ziemia nie będzie zbyt ciemna. W tym trybie ujęcie będzie wyraźne i o dobrej ekspozycji. Funkcja SmartPhoto pozwoli amatorom podniebnych ujęć jak i również profesjonalistom na zrobienie niesamowitych ujęć za pomocą jednego kliknięcia. 

Kodek HEVC (H.265) - W nowy wielowirnikowcu zastosowano nowy standard kompresji wideo opracowany jako zastępca H.264. H.265 wyróżnia się nie tylko dużo lepszą BEZSTRATNĄ kompresją plików ( aż o 52% ! ), ale też przy mniejszym pliku, kodek HEVC rejestruje dużo więcej szczegółów na materiałach wideo, zapewniając treści na najwyższym poziomie. Niestety domyślnie komputery z systemem Windows 10 nie posiadają zainstalowanego Kodeku HEVC. Aby odtworzyć takie nagranie należy dokonać zakupu w Microsoft Store, lub zaoptarzyć się w zewnętrzny program odtwarzający wideo w tym kodeku np. VLC.

 

Nowy konstrukcja

To co zauważymy na pierwszy rzut oka to zupełnie nowy design w porównaniu do poprzedniego modelu DJI Mavic Air - teraz nowy Mavic nawiązuje stylistyką do mniejszego modelu DJI Mavic Mini oraz do modeli z serii Mavic 2. Odświeżony design sprawia, że już na pierwszy rzut oka wiemy, że mamy do czynienia z dronem z serii DJI Mavic. Dron po rozłożeniu wszystkich czterech ramion osiąga wymiary: 183 x 253 x 77 mm ( Długość x Szerokość x Wysokość ), a po złożeniu osiąga zaledwie 180 x 97 x 84 mm ( Długość x Szerokość x Wysokość ). Aby pomóc początkującym użytkownikom, DJI Mavic Air 2 został wyposażony w szereg czujników oraz kamer, które mają za zadanie wykrywać potencjalne przeszkody – 2 kamery z przodu ( dokładność sensora do 22 metrów) , 2 z tyłu ( dokładność sensora do 23,6 metrów ) oraz 2 z dołu razem z czujnikiem podczerwieni. Od spodu znalazło się miejsce miejsce dla dodatkowego oświetlenia znanego z serii Mavic 2, poprawiające działanie czujników po zmierzchu, oświetlające miejsce lądowania oraz poprawiające widoczność drona w powietrzu ( oświetleniem możemy sterować manualnie lub automatycznie ), oraz duży, pasywny radiator odprowadzający ciepło. Należy wziąć pod uwagę, że czujniki drona to jedynie dodatek, który nie jest w stanie wykryć każdej przeszkody!. Czujniki bez problemu powinny wykryć dużą przeszkodę typu: ściana budynku lub drzewo z dużą ilością liści, lecz pojedynczych gałązek bez liści lub linii energetycznych dron prawdopodobnie nie wykryje. Następną bardzo ważną rzeczą jest wyłączenie czujników podczas latania nisko nad wodą. Powierzchnia wody może błędnie odbijać światło do dolnych czujników, przez co dron będzie błędnie odczytywać swoją wysokość i może wpaść do wody. Uszkodzenia mechaniczne drona spowodowane uderzeniem w przeszkodę lub utopieniem nie podlega gwarancji!

W nowym DJI Mavic Air 2 znajdziemy również poprawiony system APAS 3.0 ( Advanced Pilot Assistance System ), który za pomocą zaawansowanej technologii mapowania terenu pozwala użytkownikowi na płynne śledzenie obiektów oraz omijania przeszkód podczas wykorzystywania trybów FocusTrack.

DJI Mavic Air bez wątpienia był jednym z najgłośniejszych dronów. Barwa i częstotliwość wydawanych przez niego dźwięków była bardzo nieprzyjemna dla ucha, a sam generowany hałas sprawiał, że nawet ze 100m wysokości drona można było usłyszeć. Dzięki zmianie śmigieł na te wzorowane z serii Mavic 2 - Low Noise Propellers, oraz nowych silnikach, DJI Mavic Air 2 jest teraz jednym z najcichszych dronów na rynku wielowirnikowców amatorskich jak i półprofesjonalnych. Teraz już nawet na wysokości zaledwie około 50-60m drona prawie nie słychać.

Tryb zdjęć panoramicznych

Mavic Air 2 otrzymał jedne z najbardziej zaawansowanych trybów panoramicznych od firmy DJI, który charakteryzuje się większą rozpiętością dynamiki tonalnej oraz żywymi kolorami. Od teraz za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu możesz wykonać zapierające dech w piersiach ujęcia panoramiczne, którymi możesz podzielić się na serwisach społecznościowych lub zachować dla siebie na pamiątkę niesamowitych chwil. Osoby, które nigdy nie miały styczności z fotografią oraz edycją zdjęć na pewno docenią ten tryb.

 

FocusTrack

Wprowadzenie do nowego drona systemu FocusTrack, czyli 3 różnych trybów autonomicznych, sprawi, że użytkownicy bez doświadczenia w fotografii oraz wideo będą mieli możliwość zarejestrować niesamowite ujęcia, ograniczone jedynie ich kreatywnością, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Pakiet FocusTrack zawiera 3 inteligentne tryby śledzenia: AcitveTrack 3.0Spotlight 2.0 oraz Point of Interest 3.0.

 • ActiveTrack 3.– To najnowsza odsłona kultowej funkcji śledzenia obiektów od DJI. Teraz śledzenie obiektów jest dużo płynniejsze, a drzewa w kadrze nie przeszkodzą DJI Mavic Air 2 w kontynuowaniu śledzenia obiektu. Dzięki nowej wersji ActiveTrack 3.0 dron dużo szybciej i lepiej przewiduje trasę oraz szybciej wyszukuje ścieżkę, którą będzie podążać. Nowy ActiveTrack nie zgubi śledzonego obiekt nawet jeśli porusza się on za drzewem. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy kilkoma kliknięciami zaznaczyć obiekt, za którym dron ma podążać, a resztę zrobi za nas DJI Mavic Air 2! 
 • Spotlight 2.0 - W tym trybie użytkownik ma pełną kontrolę nad dronem, gdy kamera zostaje zablokowana na wcześniej zdefiniowanym punkcie lub obiekcie. Dzięki Spotlight 2.0 możesz uchwycić ciekawe, kinowe ujęcia i nie musisz się martwić, że nagrywany obiekt zniknie z kadru.
 • Point of Interest 3.-Jedna z najciekawszych funkcji pakietu FocusTrack. Dzięki POI 3.0 możesz wykonać idealny oblot dookoła danego punktu lub obiektu, dzięki czemu otrzymasz kinowe ujęcia za pomocą kilku dotknięć ekranu. Nowy Point of Interest 3.0 poprawia rozpoznawanie płaskich powierzchni, w miejscach gdzie stara wersja POI mogła zgubić obiekt. Teraz nowy POI 3.0 bez problemu nagra fenomenalne ujęcia nie gubiąc obiektu, który chcemy nagrać. Przed użyciem funkcji autonomicznego śledzenia obiektu należy upewnić się, czy w okolicy przelotu drona nie ma potencjalnych przeszkód, w które DJI Mavic Air 2 mógłby uderzyć. W trybie POI dron leci bokiem, więc czujniki nie wykryją przeszkody.

QuickShots

Pakiet trybów autonomicznych sprawi, że teraz trudne do wykonania manualnie ujęcia przestaną sprawiać trudność, a użytkownik w kilka sekund zaprogramuje skomplikowaną trasę, którą dron pokona jednocześnie nagrywając. W pakiecie QuickShots znajdziemy aż 6 różnych trybów inteligentnych: 

 • Dronie - użytkownik zaznacza punkt w aplikacji, który ma być w środku kadru, a dron automatycznie zacznie zwiększać wysokość oraz odległość od miejsca startu, utrzymując jednocześnie nadany punkt w środku kadru.
 • Circle - tryb circle pozwala na okrążenie wybranego punktu, tak aby uzyskać płynne, kinowe ujęcie. W trybie Circle dron leci bokiem, więc czujniki, które są tylko z przodu i z tyłu nie wykryją potencjalnej przeszkody, która będzie się znajdować z boku.
 • Helix - po aktywowaniu tego trybu DJI Mavic Air 2 nagra wcześniej zdefiniowany obiekt okrążając go oraz jednocześnie zwiększając wysokość i oddalając się, co w efekcie finalnym utworzy nam spiralę wokół danego obiektu.
 • Rocket - w tym trybie dron utrzymując nadany wcześniej punkt lub obiekt automatycznie zacznie zwiększać wysokość jednocześnie nie zmieniając położenia poziomego, przez co otrzymamy efekt startującej rakiety.
 • Boomerang - tryb Boomerang sprawi, że DJI Mavic Air 2 zacznie zataczać kręgi w kształcie elipsy, jednocześnie utrzymując nadany obiekt lub punkt w środku kadru, przez co nagranie będzie przypominało efekt rzucania prawdziwym boomerangiem.
 • Asteroid - po zaznaczeniu punktu lub obiektu, dron zacznie się od niego oddalać, a następnie na ustalonej wysokości zacznie robić zdjęcia sferyczne, które zostaną finalnie automatycznie złożone w kształt kuli ziemskiej.

8K Hyperlapse

Nowy dron DJI Mavic Air 2 otrzymał zupełnie nową funkcję, która pozwala na nagranie filmu poklatkowego ( film w przyspieszonym tempie ) w ogromnej rozdzielczości 8K! Do tej pory żaden dron tej firmy nie posiadał takiej możliwości. Dzięki trybom autonomicznym nowy dron może nagrać niesamowite ujęcia za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu. Użytkownik do wyboru ma aż 4 inteligentne tryby:

 • Free - w tym trybie użytkownik ma pełną kontrole nad kamerą oraz dronem, dzięki czemu profesjonalni użytkownicy mogą ręcznie ustalić tor lotu, oraz orientacje poziomą drona.
 • Circle - tryb działający identycznie jak ten z funkcji QuickShots - po aktywowaniu tego trybu dron automatycznie będzie okrążać ustalony punkt lub obiekt jednocześnie nagrywając film poklatkowy.
 • Course Lock - po zaznaczeniu kursu, dron będzie niezmiennie w tym kierunku podążać, niezależnie od tego w którą stronę Mavic będzie obrócony, dzięki czemu pilot ma większe pole do manewru.
 • Waypoints - ta opcja pozwala na wytyczenie trasy za pomocą punktów na mapie. Trasę można zapisać, aby następnie odtworzyć ją o innej porze dnia tak, aby finalnie otrzymać ciekawy efekt filmu poklatkowego ze zmieniającą się porą dnia. 

Akumulator

DJI Mavic Air 2 został wyposażony w nowy akumulator Litowo-Polimerowy (LiPo), dzięki któremu możesz latać jeszcze dłużej! DJI Mavic Air poprzedniej generacji pozwalał na około 21 minut lotu ( realnie około 17 minut ), nowa generacja Air'a ulepszyła ten czas o połowę! Nowy dron może teraz latać aż do 34 minut, co w przypadku zakupu zestawu Fly More Combo daje nam łącznie ponad 1,5h latania! Aby utrzymać akumulatory w jak najlepszej kondycji staraj się aby nie przechowywać rozładowanych ogniw. Inteligentne baterie DJI posiadają funkcję automatycznego rozładowania ogniw do około 60% po kilku dniach nieużywania, tak aby zabezpieczyć akumulator przed uszkodzeniem, dlatego najlepszym sposobem na dbanie o akumulatory DJI jest naładowanie ich do 100% po każdym lataniu, tak aby mogły same po kilku dniach nieużywania przejść w tryb storage ( tryb przechowywania ).

Nowy kontroler w DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

To co można zauważyć na pierwszy rzut oka to zupełnie nowy projekt kontrolera RC. Teraz jest on większy, ergonomiczny oraz ma lepszy uchwyt na smartfon, dzięki czemu dużo wygodniej jest go wpiąć do kontrolera. Sam kontroler jest wykonany z tworzywa sztucznego z elementami gumowymi dla wygodnego uchwytu. Dzięki większego gabarytu, udało się umieścić w nim większą baterię, która teraz jest w stanie wystarczyć na aż 240 minut lotu, co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do poprzednika. W nowym modelu również znajdziemy system odkręcanych drążków, dzięki któremu mamy mniejsze ryzyko uszkodzenia ich. Dużą zmianą są też zintegrowane anteny, dzięki czemu kolejny raz minimalizujemy ryzyko uszkodzenia ich i zwiększamy wygodę użytkowania.

 

 

Zawartość zestawu DJI Mavic Air 2 Fly More Combo:

DJI Mavic Air 2

Kontroler

Inteligentny akumulator ( x3 )

Osłona transportowa gimbala

Torba transportowa

Śmigła ( x6 )

HUB do ładowania akumulatorów

Powerbank adapter

Filtry ND (ND16 / ND64 / ND256)

Zapasowe drążki kontrolera

Kabel zasilający

Zasilacz

Kabel USB

Kable do kontrolera ( Lightning / USB-C /Micro USB)

   

 

Dane techniczne:

Dron DJI Mavic Air 2

Waga 570 g
Wymiary Folded:
180×97×84 mm (Length×Width×Height)
Unfolded:
183×253×77 mm (Length×Width×Height)
Wymiary po przekątnej 302 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia 4 m/s (S Mode)
4 m/s (N Mode)
Maksymalna prędkość schodzenia 3 m/s (S Mode)
3 m/s (N Mode)
5 m/s (S Mode during a sharp descent)
3 m/s (all modes at elevations over 4500 m)
Maksymalna prędkość lotu 19 m/s (S Mode)
12 m/s (N Mode)
5 m/s (T Mode)
Maksymalna wysokość bezwzględna 5000 m
Maksymalna odporność na wiatr 8.5-10.5 m/s (Level 5)
Maksymalne nachylenie 35° (S Mode)
20° (N Mode)
35° (N Mode under strong wind)
Maksymalna prędkość kątowa 250°/s (S Mode)
250°/s (N Mode)
Zakres temperatury środowiska -10° to 40°C (14° to 104°F)
Częstotliwość 2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
 Systemy pozycjonowania  GPS+GLONASS
 Dokładność pozycjonowania optycznego Pionowo: ±0.1 m (z czujnikami), ±0.5 m (z GPS)
Poziomo: ±0.1 m (z czujnikami), ±1.5 m (z GPS)

 

Gimbal

Zakres pracy

Tilt: -135° to 45°
Roll: -45° to 45°
Pan: -100° to 100°

Zakres sterowania

Tilt: -90° to 0° (Default); -90° to 24° (Extended)

Stabilizacja 3-osiowa
Maksymalna prędkość 100°/s
Redukcja drgań

±0.01°

 

Czujniki wizyjne

Przednie Precision Measurement Range: 0.35-22.0 m
Detection Range: 0.35 to 44 m
Effective Sensing Speed: 12 m/s
Field of View (FOV):
71° (horizontal), 56° (vertical)
Tylne Precision Measurement Range: 0.37-23.6 m
Detection Range: 0.37-47.2 m
Effective Sensing Speed: 12 m/s
Field of View (FOV):
44° (horizontal), 57° (vertical)
Dolne ToF Measurement Range: 0.1-8 m
Hovering Range: 0.5-30 m
Vision Sensor Hovering Range: 0.5-60 m
Dostępne czujniki dolne Dual Vision Sensors + Time of Flight Sensors (ToF)
Lewe/Prawe Brak
Warunki działania

Matowe powierzchnie
odbijające światło (>20%)
dobrze oświetlone (lux>15)

Dolne Oświetlenie

Single LED

 

Kamera

Matryca

1/2" CMOS
Rozdzielczość efektywna: 12 MP i 48 MP

Obiektyw

Pole widzenia: 84°
Ogniskowa: 24 mm (ekwiwalent dla pełnej klatki)
Przysłona: f/2.8
Fokus: 1 m do ∞

Zakresy czułości matrycy (ISO)

Filmy:
100-6400

Zdjęcia (12 MP):
100-3200 (Auto)
100-6400 (Manual)
Zdjęcia (48 MP):
100-1600 (Auto)
100-3200 (Manual)

Maksymalna rozdzielczość zdjęcia

48 MP 8000×6000 pixel

Tryby Fotograficzne

ESingle: 12 MP and 48 MP
Burst: 12 MP, 3/5/7 frames
Automatic Exposure Bracketing (AEB): 12MP, 3/5 Frames at 0.7EV Bias
Timed: 12 MP 2/3/5/7/10/15/20/30/60 seconds
SmartPhoto: Scene Recognition, HyperLight, and HDR
HDR Panorama:
Vertical (3×1): 3328×8000 pixels (Width×Height)
Wide (3×3): 8000×6144 pixels (Width×Height)
180° Panorama (3×7): 8192×3500 pixels (Width×Height)
Sphere (3×8+1): 8192×4096 pixels (Width×Height)

Format zdjęć JPEG/DNG (RAW)
Rozdzielczość filmów 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30/48/50/60 fps
2.7K: 2688×1512 24/25/30/48/50/60 fps
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120/240 fps
4K Ultra HD HDR: 3840×2160 24/25/30 fps
2.7K HDR: 2688×1512 24/25/30 fps
FHD HDR: 1920×1080 24/25/30 fps
Profile kolorów D-Cinelike, Normal
Przepustowość danych (bitrate) 120 Mbps
Wspierane formaty plików FAT32 and exFAT
Wspierany format filmów MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
Wspierane karty pamięci Karty pamięci do 256GB


Bateria

Pojemność baterii 3500 mAh
Napięcie 11.55 V
Maksymalne napięcie ładowania 13.2 V
Rodzaj ogniwa   Litowo-polimerowe 3S
Moc  40.42 Wh
Waga  198 g
 Temperatura ładowania od 5° do 40°C (41° to 104°F)
 Maksymalna moc ładowania 38 W

  

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (7)

13 maja 2020

obejrzałem chyba wszystkie możliwe recenzje air 2, jakie są na yt i chyba znalazłem swojego dji. dron spełnia moje wymagania co do joty, no może gdyby dali te czujniki po bokach i od góry, ale wszystkiego mieć nie można. Zamówiony!

14 maja 2020

widzę u Was trzeba jeszcze czekać a chciałem kupić w sławnym gohero, który tak chwalą.

14 maja 2020

Panie Jarosławie niestety, DJI tym razem wybrało dwa, trzy sklepy, które jako pierwsze sprzedają Mavica Air 2. My musimy poczekać do początku czerwca. Serdecznie zapraszamy, jeśli się Panu nie spieszy - odwdzięczymy się za cierpliwość.

16 maja 2020

super, że nie ma już standardowego połączenia Wi-Fi a ich autorski ocusync czy jak to się tam nazywa. Mavir Air miał ten problem, że zasięg w mieście nie imponował. Air 2 latać będzie dalej i zapewne ciszej, bo kto latał jedynką lub stała obok wie, o czym mówię.

17 maja 2020

śledzę od jakiegoś czasu rynek tego typu dronów (do tych 5-8 tysięcy) i stwierdzam, że dji stety niestety pozamiatał, nie ma nikogo kto by im teraz podskoczył. To wygląda trochę tak, jakby teraz gonili własny ogon. Z jednej strony szkoda, bo obserwuję nie bez powodu - chcę kupić coś dla siebie i czasem do fotografii oferowanych w biurze nieruchomości - i jako potencjalny klient nie mam specjalnego wyjścia bo jak chce coś porządnego to muszę wybrać dji. Z drugiej strony trzeba im przyznać, że osiągnęli niesamowity poziom swoich zabawek i to wykoszenie konkurencji skądś się wzięło. To aż niesamowite, że żadna firma nie była wstanie pokazać niczego ponad rozwiązania od dji (no może wyjątkiem jest system śledzenia w amerykańskim dronie, którego i tak w Polsce kupić nie można). Ten nowy mavic air 2 to świetny przykład co oni robią. Przy okazji też są cwaniaczki, bo mogli mu dać np. wszystkie czujniki, które ma starszy brat mavic 2 ale nie, trzeba "dozować" zgodnie z półką. Takie czasy. Dobra koniec tego przydługiego wywodu, air 2 trzeba brać, tylko czekam jeszcze na dłuższe testy po kilku tygodniach użytkowania bo ludzie się rzucają na nowości a potem płacz, że coś nie działa.

25 maja 2020

miałem okazję polatać z kumplem jego egzemplarzem. nagrałem trochę filmów i zrobiłem sporo zdjęć na swoją kartę, by później ocenić jakość i porównać ze swoim m2 zoom. Muszę przyznać, że Air 2 pozytywnie zaskakuje, jest delikatnie lepiej jakościowo. I choć nie ma zooma to oferuje rzeczy, których zoom nie ma, tj. 4K 60 klatek i fullHD 240 a to już potęga do zwolnień (choć wymaga światełka). Wkurza mnie trochę taka polityka tej firmy, która ewidentnie próbkuje i rozdziela swoje możliwości na kilka modeli, czyli żeby jeden nie miał wszystkiego. Niemniej sam dron bardzo spoko i lata też przyjemniej / sprawniej od zooma. W trybie sport jest sporo sprytniejszy, waga robi swoje.

2 czerwca 2020

Kurcze też zastanawiam się nad kupnem, ale czytam że trzeba do "obsługi" mieć aplikację DJI Fly która niestety na moim smartfonie nie da się wgrać :((( Czy jest jakieś "wyjście" poza dokupieniem smartfona za kolejny 1000 + :(((

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl