Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Kamera GoPro HERO 9 BLACK

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 949,00 zł 1949.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.53799
Producent: GoPro
Kod produktu: CHDHX-901-RW

Opis

gohero - tekst seo
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero

Oto i ona - dziewiąta odsłona flagowego modelu czyli kamera GoPro HERO 9 Black. Producent w dziewiątej odsłonie zdecydował się na szereg zmian, które podnoszą już i tak bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę przez model ubiegłoroczny. Dziewiąty model to zupełne nowa jakość pracy i jeszcze lepsze efekty. To nie drobna ewolucja - GoPro 9 to po prostu nowe perspektywy. Nowe rozwiązania bezpośrednio przekładają się bowiem na lepszą jakość obrazu dla filmów i zdjęć, lepszą jakość dźwięku, jeszcze lepszą stabilizację, dłuższe działanie, więcej trybów pracy czy możliwości zastosowań z modelem HERO 9 Black.

 


Budowa kamery GoPro HERO 9 Black

Pierwsza zmiana, która rzuca się w oczy to oczywiście nowa budowa kamery GoPro. HERO9 Black wyposażono po raz pierwszy bowiem w pełnowartościowy, kolorowy ekran LCD z przodu urządzenia o wielkości 1.4 cala. Dzięki niemu możemy wreszcie wygodnie, szybko i skutecznie ustawić i na bieżąco kontrolować kadr przy tworzeniu kolejnych vlogów czy ujęć typu selfie. Tego typu ekran to również skuteczniejsza i wygodniejsza kontrola samej kamery, tj. wybranego trybu i czasu pracy czy aktualnego stanu baterii itp. .

Wyświetlacz ten posiada kilka nowych trybów pracy tj.:

- Full Screen oraz Actual Screen, który wyświetla tylko obraz z kamery lub obraz z kamery wraz z podstawowymi danymi nagrywania takimi jak: czas nagrania, tryb, poziom naładowania akumulatora itp.

- Status Only, który na czarnym tle wyświetli parametry kamery. Ta opcja przyda się dla osób, które dokupią do kamery GoPro Media Mod wraz z Display Mod, dzięki któremu wbudowany, przedni wyświetlacz nie będzie musiał wyświetlać podglądu z kamery, ponieważ zastąpi go monitor z GoPro Display Mod.

- Screen Off – jeśli ktoś nie potrzebuje ani parametrów nagrywania ani podglądu z kamery, może cały ekran wyłączyć aby wydłużyć czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora.


Nowy wygląd GoPro HERO 9 Black to nie tylko nowy ekran z przodu. To również nowy ekran z tyłu urządzenia. Producent zdecydował się po latach na zmianę również pod tym kątem, stosując o 16% większy panel. Dzięki większym rozmiarom ekranu nowa GoPro jest przede wszystkim znacznie łatwiejsza w obsłudze a także wygodniejsza w kadrowaniu.

Kolejna istotna dla wielu użytkowników zmiana to powrót demontowalnej osłony obiektywu. Poprzednik miał ten element stały, niewymienny, co wielu osobom przeszkadzało w swobodnym użytkowaniu GoPro 8 w trudniejszych warunkach. GoPro 9 powraca do wymiennej osłony obiektywu, co z pewnością ucieszy bardziej wymagających użytkowników. Osłona będzie również w naszej ofercie jako element akcesoryjny do HERO9 w podkategorii AKCESORIA GOPRO > OBUDOWA OBIEKTYW, także po zbiciu szkła chroniącego obiektyw już nie trzeba się będzie zastanawiać, gdzie i za ile można to naprawić, wystarczy bowiem zamówić ten element a następnie samodzielnie w kilka sekund, samodzielnie i bez żadnych narzędzi wymienić.

Pomimo zmian w budowie GoPro 9, nie zmieniło się jedno - odporność na czynniki zewnętrzne w tym na wodę. W dalszym ciągu wybierając GoPro 9 otrzymujemy do dyspozycji kamerę, która bez dodatkowej obudowy jest w stanie pracować pod wodą do 10 metrów, nie przeszkadza jej również błoto, kurz czy śnieg. Zachowano również bardzo praktyczne rozwiązanie z poprzednika, tj. wbudowane "uszy" montażowe, czyli nigdy więcej ramek do stosowania GoPro z dedykowanymi mocowaniami.

Sensor w HERO 9

Przez wiele ostatnich generacji GoPro stosowało jeden i ten sam światłoczuły sensor odpowiedzialny za rejestrację obrazu. Różnicę w jakości obrazu kolejnych modeli osiągano przede wszystkim za pomocą zmian w zakresie procesora obrazu, jego możliwości obliczeniowych oraz samego oprogramowania. Jak wiemy sukces został osiągnięty, ponieważ model 8 oferuje zauważalnie lepszą jakość obrazu od generacji szóstej, niemniej o prawdziwych zmianach możemy mówić teraz, po zmianie samej matrycy. Model HERO 9 Black to pierwsza kamera GoPro, w której zastosowano sensor składający się z 20 MP. To niemal dwa razy więcej, niż do tej pory stosowano. Dzięki takiej zmianie istotnie zmieni się ilość szczegółów w rejestrowanym obrazie, zarówno dla filmów jak i zdjęć.

Nowy sensor to również nowa rozdzielczość filmowa - od teraz, znów po raz pierwszy zresztą, dostępny jest tryb nagrywania w standardzie 5K. Tak wysoka rozdzielczość oferuje nam uzyskanie filmów na niespotykanym w tego typu kamerach poziomie szczegółowości, ale również zapewnia skuteczniejszą stabilizację i jeszcze więcej swobody przy pracy z nagraniem w postprodukcji. Materiał 5K możemy swobodniej przekadrować, jeśli wyjściowo nie osiągneliśmy zamierzonego efektu. Materiał 5K możemy również "downscalować" do niższych poziomów rozdzielczościowych osiągając jeszcze lepszą jakość finalną.

nowy sensor w gopro hero 9

 

Hypersmooth 3.0

Po pierwszych testach kamery GoPro 8 byliśmy wręcz zadziwieni, że cyfrowym sposobem i oprogramowaniem można osiągnąć takie efekty stabilizacyjne i zauważalny progres względem poprzednika. Szybko zadziwieni byli też nasi klienci - nagle praktycznie nikt nie chciał już gimbala do swojej GoPro. Po roku przyszła refleksja - czy można w tym względzie coś jeszcze poprawić? Otóż można i GoPro 9 to udowadnia. Oczywiście pomaga w tym nowy sprzęt (matryca, procesor) i oprogramowanie. Wreszcie ujęcia będą pozbawione niepożądanych "trzęsiawek" niezależnie od tego, gdzie i jak użytkujesz swoje GoPro HERO 9 Black. Co więcej progres nie kończy się na jeszcze lepszej stabilizacji, ale również na jej dostępności - od teraz najbardziej wydajny tryb BOOST będzie dostępny dla wszystkich rozdzielczości i ilości klatek na sekundę czy wybranych obiektywów cyfrowych. Dodatkowo z pomocą przychodzi kolejna, kapitalna funkcjonalność w kamerze GoPro 9 - HORIZON LEVELING (do 45 stopni przechyłu, dostępna w trybie LINEAR), czyli tryb automatycznego utrzymywania horyzontu dla osiągnięcia nie tylko gładkich ale i wyrównanych nagrań niezależnie od okoliczności. 

 Hypersmooth  w gopro 9 hero


Bateria w GoPRO HERO 9?

Zastosowanie zupełnie nowego ekranu z przodu kamery, większego ekranu z tyłu jak i nowego sensora z pewnością zaowocować musiało w większym zapotrzebowaniu na prąd. Przy zachowaniu obecnej baterii do HERO5/6/7 i 8 pierwsze negatywne opinie o generacji 9 poleciałyby za bardzo krótki czas pracy. W związku z tym producent musiał się zdecydować na nowe ogniwo dla GoPro 9 i tak też się stało - po raz pierwszy w historii GoPro otrzymuje baterie o tak dużej pojemności, tj. 1720 mAh, co jest wzrostem pojemności na poziomie 30%. Przekłada się to w prostej linii na dłuższy czas pracy przy umiarkowanym stosowaniu nowych rozwiązań lub zachowaniu obecnego czasu pracy przy intensywnym wykorzystaniu np. nowego wyświetlacza z przodu kamery.

 

TimeWarp 3.0

Kolejna zmiana znajduje się również w bardzo atrakcyjnym i efektownym trybie TimeWarp, czyli wystabilizowanych ujęć poklatkowych w ruchu. GoPro HERO 9 Black oferuje po raz pierwszy możliwość w dowolnie wybranym momencie zmiany tempa z przyspieszonego na standardowy przy zachowaniu ścieżki audio oraz co więcej - zmiany tempa z przyspieszonego na zwolniony, tj. slow motion i to wszystko w standardzie 4K.

Gopro hero 9 - TimeWarp

 

Tryb WebCam

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji na świecie, GoPro zdecydowało się na ułatwienie użytkownikom modelu HERO9 korzystania ze swojego sprzętu jako kamery internetowej. Czy do szkoły czy do pracy zapotrzebowanie to jest obecnie bardzo istotne z tendencją wzrostową i bardzo cieszy fakt, że GoPro o tym pomyślało tworząc ten tryb dla swoich klientów. Wystarczy podłączyć GoPro HERO 9 do komputera za pomocą dołączonego kabla USB-C, by po chwili móc korzystać z niej jako kamery internetowej, w bardzo dobrej jakości 1080p.

 Tryb WebCam w gopro 9


Obsługa GoPro 9

Większy ekran z tyłu to bezdyskusyjnie łatwiejszy dostęp do wybranych funkcji i trybów kamery. Producent na szczęście zdecydował się również na zachowanie rozwiązania, które było jedną z największych zalet poprzednika, tj. zestawów gotowych ustawień. Dzięki nim mamy gotowe zbiory ustawień i wybrane parametry np. dla ujęć wieczornych, filmów z roweru w słońcu czy do basenu. Możemy łatwo i szybko wybrać gotowy zestaw lub tworzyć własne, skalibrowane specjalne do naszych potrzeb. To świetne rozwiązanie dla wszystkich intensywnie korzystających z kamer GoPro użytkowników, którzy dość często zmieniają scenerię i potrzebują każdorazowo innych ustawień sprzętu. Obsługę możemy również przeprowadzić głosowo (np. w języku angielskim - j. polskiego póki co brak) jak to miało miejsce w poprzednich modelach.

 

Dodatkowe funkcje w GoPro HERO 9 BLACK

GoPro 9 to nie tylko nowy ekran, nowa bateria czy matryca. To także nowa funkcjonalność jak wyżej wspomniany tryb kamery internetowej, ale także:

- HINDSIGHT - kapitalne rozwiązanie praktycznie dla wszystkich użytkowników GoPro - w tym trybie NIGDY nie stracisz ujęcia czy chwili! Wyobraźmy sobie, że jedziemy dobrze znaną nam trasą rowerową albo zjeżdżamy po raz kolejny z tego samego stoku narciarskiego mając na sobie kamerę GoPro. Nie chcemy kolejny raz nagrywać całego zjazdu/przejazdu, ale chcemy mieć kamerę pod ręką gdyby cokolwiek fajnego/ciekawego/ważnego się wydarzyło i tu naprzeciw wychodzi tryb HINDSIGHT. W trybie tym kamera cały czas rejestruje materiał, ale nie zapisuje go trwale na karcie pamięci, dopóki nie wciśniemy odpowiedniego przycisku. Jeśli jednak to zrobimy - GoPro 9 nagra trwale na kartę wszystko to, co wydarzyło się przez ostatnie 15 lub 30 sekund (do wyboru). Świetne narzędzie do pracy czy choćby jazdy samochodem.

- LIVEBURST - użytkownik robiąc zdjęcie w trybie LIVEBURST tak naprawdę otrzymuje zbiór zdjęć lub krótką sekwencję video. Kamera zarejestruje 1.5 sekundy przed i 1.5 sekundy po wciśnięciu przycisku migawki, dzięki czemu będziemy mogli wybrać najbardziej korzystne zdjęcie lub otrzymamy fajną pamiątkę w postaci krótkiej sekwencji video (3 sekundy). 

- SCHEDULED CAPTURE - bardzo wygodne narzędzie w rękach osób chcących wykorzystać GoPro do maksimum jednocześnie nie koniecznie chcących zawsze wstawać na każdy wschód słońca - HERO 9 możemy bowiem ustawić tak, by o danej godzinie samo się włączyło i np. wykonało zdjęcia poklatkowe słońca wyłaniającego się z nad gór od 5 do 8 rano a następnie samoistnie wyłączyło się w czasie gdy my będziemy mogli dalej smacznie spać. Funkcja oprócz time lapse dotyczy również trybu foto jak i video.


- DURATION CAPTURE - dzięki tej funkcjonalności możemy odgórnie ustawić, jak długo kamera GoPro 9 będzie rejestrowała materiał do samoistnego zatrzymania. Do dyspozycji mamy zakres od 15 sekund do 3 godzin. 

 

Akcesoria do GoPro 9

Oprócz nowości w budowie, podzespołach czy funkcjach GoPro wraz z generacją 9 wprowadza również nowe akcesoria dedykowane. Cel powiększenia czasu pracy baterii oraz zwiększone zapotrzebowanie na prąd z uwagi na nowy, przedni ekran kolorowy oraz większą matrycę GoPro 9 to przede wszystkim nowa bateria o pojemności 1720 mAh. Nowa bateria to także nowa i jeszcze wygodniejsza podwójna ładowarka Dual Battery Charger. Powrót do zastosowania wymiennej osłony obiektywu wpłynął bezpośrednio na delikatne zmiany rozmiarów, co skutkuje koniecznością wprowadzenia dedykowanej kasetki wodoodpornej do GoPro HERO 9 Black. Jeśli już jesteśmy przy odporności na wodę - GoPro to również nowy MEDIA MOD z upragnioną przez użytkowników poprzednika - funkcją odporności na zachlapania. Nowe wymiary przełożyły się także na wprowadzenie nowej gąbki wypornościowej GoPro FLOATY oraz nowych osłon silikonowych - startujemy z trzema kolorami: białym, czarnym i niebieskim.

 

Jak używać GoPro 9?

Obsługa wszystkich kamer GoPro jest niezwykle intuicyjna. Na obudowie kamery znajdziemy dwa przyciski obsługujące najbardziej podstawowe funkcje, takie jak: włączanie/wyłączanie kamery, przełączanie trybu pracy kamery, rozpoczynanie/kończenie nagrywania oraz robienie zdjęć. Ponadto, menu ustawień kamery pozwala użytkownikowi na dostosowanie ustawień poszczególnych trybów, zapewniając możliwość wyboru rozdzielczości w jakiej chcemy nagrywać, dostosowania ISO, ostrości barw oraz wielu innych.

 

Jaka karta do GoPro 9?

Producent rekomenduje stosowanie w GoPro kart klasy U3, zapewniające odpowiednią prędkość zapisu oraz odczytu. Ponadto GoPro zaleca stosowanie kart Sandisk Extreme lub Pro o pojemności do 256 GB, które znajdą Państwo u nas w ofercie w zakładce "Karty Pamięci". 

 

Czy warto kupić GoPro 9?

Kamera GoPro HERO 9 Black stanowi idealną propozycję kamery sportowej. Kamera ta posiada możliwość nagrywania w maksymalnej rozdzielczości 5K w 30 FPSach, dając możliwość na nagranie fenomenalnego wideo podczas wakacji czy weekendowego wypadu poza miasto. Ponadto, jej cyfrowa stabilizacja Hypersmooth 3.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach, zapewniając ultra stabilny obraz. Ważnym do odnotowania atrybutem kamerki jest zdecydowanie wbudowany przedni wyświetlacz, znacznie ułatwiający nagrywanie vlogów czy robienie selfie. Jest to zdecydowanie kamera warta uwagi.

 

Cena GoPro 9, czyli ile kosztuje GoPro 9?

GoPro HERO 9 Black kupimy już w cenie 2099 zł, otrzymując w zestawię samą kamerę GoPro 9, 1 akumulator, naklejkę przyklejaną na kask, klips montażowy, przewód USB-C pozwalający na ładownie kamery oraz utwardzone czarne etui.

Gdzie kupić GoPro 9?

Kamerę GoPro HERO 9 Black najlepiej jest kupić w autoryzowanym sklepie GoPro. Dzięki temu uzyskają Państwo profesjonalne doradztwo przed i po zakupowe oraz fachową pomoc w procesie gwarancyjnym. 

 

Jak wyłączyć GoPro 9?

GoPro 9 posiada na swojej obudowie 2 przyciski, jeden służący do robienia zdjęć i rozpoczynania/kończenia nagrywania oraz przycisk włączania i wyłączania kamery, odpowiedzialny również za zmianę trybu pracy kamery. Aby włączyć kamerę należy owy przycisk raz wcisnąć. Gdy natomiast chcemy kamerę wyłączyć, należy ten sam przycisk przez krótki moment przytrzymać aż do momentu pojawienia się informacji na ekranie "Powering Off" oznaczającej wyłączanie urządzenia. 

 

Jak ładować GoPro 9?

Kamerę GoPro 9 można ładować na dwa sposoby: za pomocą przewodu USB-C lub ładowarki Dual-Charger. Pierwszy sposób polega na uchyleniu bocznej klapki kamery gdzie znajduje się wejście USB-C. Wystarczy podłączyć dołączony w zestawie przewód USB oraz podłączyć do gniazdka za pomocą np. ładowarki od naszego smartfona. Druga możliwość umożliwia ładować 2 akumulatory na raz, wkładając je do 2 slotowej ładowarki biurkowej. Tak jak w przypadku pierwszej opcji, podpinamy do ładowarki kabel USB-C, który z kolei w taki sam sposób wpinamy do gnaizdka.

 

Czy GoPro 9 jest wodoszczelna?

Tak, Kamera GoPro HERO 9 Black sama w sobie jest odporna do 10 m zanurzenia. Natomiast, jeśli planujemy nurkować na większą głębokość, będziemy potrzebować obudowę Protective Housing, która umożliwia zanurzenie kamery do 60 m.

 

Dane techniczne kamery GoPro HERO 9 BLACK:

Kąt widzenia (FOV) SuperView, szerokie, liniowe, wąskie
Matryca (sensor) 20 MP
Stabilizacja Tak, EOS, Hypersmooth 3.0 z funkcją kontroli horyzontu HORIZON LEVELING, również dla 5K, dodatkowy tryb BOOST dla każdej rozdzielczości
Rozdzielczość 5K 30 kl/s.
Rozdzielczość 4K SuperView: 30, 25, 24 kl/s; Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość 2.7K Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1440p Wide (Szerokie): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1080p SuperView: 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Wide (Szerokie): 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie) 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość zdjęć 20 MP (z funkcją SuperFoto i ulepszonym HDR)
Zdjęcia seryjne (kl./sek.) Auto, 60/10, 30/10, 60/6, 30/6, 30/3, 10/3, 30/1, 10/1, 5/1, 3/1
Interwały czasowe Time Lapse 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
Łączność bezprzewodowa WiFi + Bluetooth
Protune (ustawienia manualne) Tak
Kontrola ekspozycji Tak
Automatyczne dostosowanie do oświetlenia Low Light Tak
Zdjęcia nocne + Night Lapse Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min
Time Lapse Tak
Hyper Lapse Tak, Timewarp 3.0
Nagrywanie video w pętli Tak
Tryb kamery internetowej Tak, 1080p
Tryb pamięci buforowanej Tak, 30 s.
Zdjęcia RAW Tak
Dźwięk RAW Tak
Format / kodeki video MP4 (H.264) / MP4 (H.265)
Maksymalny bitrate video 100 Mb/s (4K)
Komendy głosowe Tak
Stabilizacja nagrań video Tak (HyperSmooth 3.0)
Dźwięk stereo Tak
Wbudowany moduł GPS Tak
Redukcja szumu wiatru Tak (obsługa 3 mikrofonów)
Diody LED 2
Mikrofony 3
Obsługa mikrofonu stereo 3.5mm Z dodatkiem MEDIA MOD dla HERO9 Black lub Mic Adapter 3.5 mm (sprzedawane oddzielnie)
Wbudowany ekran kolorowy przedni Tak, 1.4"
Wbudowany ekran dotykowy tylny Tak, 2,32" 
Wbudowana wodoszczelność Tak, do 10m
Bateria Wymienna o pojemności 1720mAh
Szybkie ładowanie akumulatora Tak, 1,5A
Złącza USB-C
Kompatybilne karty pamięci microSD optymalnie U3, rekomendowany Sandisk EXTREME/Pro (sprzedawana oddzielnie)
Wymiary (szer. / wys. / głęb.) 71mm/55mm/33,6mm
Waga 159g
Zalecana temperatura pracy 10-40 stopni Celsjusza
Rozdzielczość video max 5K
Akcelerometr Tak
Menu w języku polskim Nie

  

W zestawie GoPro 9 Black:

- kamera GoPro 9

- bateria / akumulator 1720 mAh

- śruba montażowa

- klips montażowy

- przyklejka 3M do powierzchni obłych (kasku)

- kabel USB-C

- etui transportowe

zestaw gopro hero 9 black - cena

Dane techniczne

Generacja 9
Typ Kamery Standard

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (39)

16 września 2020

Wreszcie to co czekalem!!! Juz sie nie mofe doczekac dostawy jupi:)))

17 września 2020

jak dla mnie bardzo spoko poprawki, ekran z przodu może i ok choć to nie jest mój priorytet, ale już powiększenie ilość MP, inny obiektyw i procek - to może się fajnie przełożyć na istotnie lepszą jakość obrazka na co liczę. Co tu dużo mówić - zamówiona!

17 września 2020

dłuższy czas obserwuję kolejne generacje tego producenta i hero 9 to pierwsza gopro, którą zamówiłem dla siebie. akurat dla mnie ten ekran z przodu i funkcja trzymania horyzontu to klucz do sukcesu w moim zastosowaniu. Dzięki za podpowiedzi telefoniczne, miło się z wami rozmawia. Liczę na dalszą współpracę. Dziękuję i pozdrawiam.

17 września 2020

Zapowiada sie ciekawie....cena duza ale moze warto. Czekam na pierwsze testy

17 września 2020

miałem 4, 5, 6 potem dłuższa przerwa (wypadek na motocyklu) i gopro 9 właśnie w koszyku. peace!

17 września 2020

a mi ukradli 7 black, więc chcąc nie chcąc kupię gopro 9 bo wypad ze znajomkami się większy szykuje i kamera będzie jak znalazł. Mam nadzieję, że nie będzie problemów wieku dziecięcego a długo się zastanawiałem czy nie wziąć ósemki. Ale jednak kilka poprawek jak trzymanie horyzontu, wymienna osłona soczewki czy ten bufor mnie przekonały. Ekran z przodu może i fajny, ale bez niego dawałem radę to znaczy, że do życia nie potrzebny

17 września 2020

Dzięki za to, już wiem co następne po moim sony action cam, który był wielką pomyłką, dałem się namówić przez sprzedawców w sieciówie a potem zacząłem cierpieć, kiedy ziomki latali z goprosami. Ale koniec tego gopro 9 będzie moja! Obyście tylko szybko wysłali póki pogoda ok.

17 września 2020

no jest! wreszcie się doczekałem a już baliśmy się z kumplem od nagrywek, że ten cholerny korona spowoduje, że gopro w tym roku odpuści. Dobrze się stało, wielkie mam nadzieję na tę kamerkę a potrzebne nam dwie. Czekam jak będziecie mieli testówki w sklepie, podjeżdżam i pewnie weźmiemy, ale się jaram!

17 września 2020

ta funkcja horizon level coś tam - to niemożliwe jest...siedzę i kminię "ale jak to?" To jest jakiś, to jest niemożliwe ;)

17 września 2020

Panstow mili czy oplaca sie palcic za te kamere? Mozliwosci ma fajne wiec warto czy nie warto?

18 września 2020

fajnie, ale kupiłem niedawno gopro 8 i zastanawiam się teraz, czy jest sens zmieniać. Jak czytam wasz opis i filmy na yt to trochę zmian jest, ale czy na tyle dużo, by teraz tracić na kilkutygodniowej gopro na rzecz nowej gopro 9? Co tu dużo mówić jestem trochę gadżeciarzem i korci, już nawet patrzyłem na olx ile mogę za swoją wziąć. Ktoś podpowie co robić? ;)

18 września 2020

bierz nowe 9 jak uważasz, że zmiany w tym modelu zmienią twoje nagrywki, proste. Sam sobie zadaj pytanie, czy ekran przedni, dłuższy czas pracy co tam jeszcze jest - trzymanie horyzontu to jest coś, co poprawi ci pracę i efekty. Ja takiego dylematu nie mam, bo do tej pory używałem hero 4 także dla mnie czy 8 czy 9 bardziej a nie czy z 8 na 9, pzdr

21 września 2020

jestem po obejrzeniu chyba wszystkich możliwych na obecną chwilę porównań i recenzji na jutube i tak - jeśli miałbym hero8 to zmieniłbym na 9 dla selfiaków, ciut lepszej stabilizacji i trzymania horyzontu bo reszta praktycznie ta sama. Jeśli miałbym starszą gopro albo osmo action to zmieniłbym na gopro 9 i właśnie to zrobiłem , ponieważ materiał z osmo action jest zwyczajnie wyblakły, nijaki, szary i smutny. W chwili zakupu stabilizacja była ok, ale jak widzę co potrafi nowa 9 no to sprawa przesądzona, na kolejną dji czekał nie będę, o ile w ogóle się pojawi.

22 września 2020

Super. Szybka dostawa 22 godzin od zamówienia kamerkę mam już u siebie . Dzięki za szybką realizację zamówienia.

22 września 2020

i co? dzwoniłem do was, potwierdziliście, że mieliście zacząć wysyłać w poniedziałek 21 września. Poniedziałek rano czekam na jakiś mail z potwierdzeniem wysyłki a tu domofon dzwoni - kurier z przesyłką, kamera w domu. Dzięki, takiego expresu się nie spodziewałem!

22 września 2020

mnie też z wysyłką zaskoczyliście, dziękuję :) Mąż testuje swoją nową gopro a ja mam chwilę dla siebie ;)

25 września 2020

Naprawdę ?? Taki miód.

1 października 2020

dziękuję, otrzymałem przesyłkę. W porównaniu do mojej obecnej hero 5 i po tych kilku godzinach zabawy od naładowania uważam, że: 9 jest zauważalnie większa i cięższa ale nie na tyle, by był to problem w rękach czy na głowie/klacie - może w modelingu czy jako fpv ktoś odczuje różnice, ja nie; kamera kapitalnie stabilizuje nagranie zarówno w zwykłym trybie jak i boost; kolory są żywsze; obraz jest trochę jaśniejszy i ostrzejszy; kamerę łatwiej się obsługuje; mam wrażenie, że delikatnie dłużej pracuje na baterii, ale tego nie potwierdzam na 100% bo nie robiłem testów 1 do 1; nadal nie ma j. polskiego i tu wstyd dla gopro. Tak czy inaczej postęp spory i cieszę się, że kupiłem i oby mnie nie zawiodła! pozdrowienia dla całej ekipy gohero.pl

3 października 2020

Miałem 8 a teraz mam hero 9. Róznica ogromna. Lepszy procek lepsza soczewka, lepsze fotki, lepsze wideo. Lepsza stabilizacja, trzymanie horyzontu. Lepsze mikrofony, wieksza bateria, wymienne soczewki. Dodatkowy przedni ekran, który mozna wyłączyć. W koncu fajne etui podróżnicze. Ciekaw jestem co jeszcze mozna wyciągnąć z takiego małego cudenka. Z niecierpliwością czekam na GoPro X. Jedyny minus to brak polskiego jezyka. Wiem ze nigdy go nie bylo bo z gopro jest od 4 generacji ale jest np. słowacki a opcji w menu tyle co nic wiec aż dziw ze brak polskiego. Polecam

6 października 2020

język słowacki w GoPro? To chyba pomyłka - mam 7 i 9 i nie ma ani słowackiego, ani czeskiego, ani węgierskiego, ani słoweńskiego i niestety również polskiego. Mogliby to wreszcie zmienić bo jak sobie myślę o różnych sprzętach to chyba tylko w GoPro nie mam polskiego

12 października 2020

Brakuje mi informacji: - czy wymienione 2 ekrany są wyłączalne a) ręcznie, b) automatycznie, c) czy może oba ekrany pracują wyświetlając obraz cały czas 2 - czy instr. obsługi i menu wewnętrzne jest też w j.polskim? 3 - jaki jest czas efektywny pracy na 1 naładowaniu akku (do autom. wył. się kamery) 4 - czy ma (a chyba nie ma - nie znalazłem info.) możliwość pracy przewodowego zasilania zewnętrznego. Ewentualną odpowiedź można wysyłać na kocurek2@interia.pl

17 października 2020

Jaki jest zakres pracy go pro 9 na warunki atmosferyczne temperatura na zewnątrz

25 października 2020

Czy zadziała pilot od HERO8? Jeśli nie, to czy działają polecenia głosowe wł/wył w HERO9?

29 października 2020

ekrany można wyłączać, można wybierać różne tryby ich pracy, jakość obrazka w ciągu dnia bardzo dobra (poziom najlepszych telefonów), jakość w ciągu wieczora/nocy średnia, tzn. trzeba trochę się pobawić ustawieniami by było dobrze. W automacie po zmroku jest szumiasto. To co w tej kamerze niszczy system to stabilizacja obrazka - czegoś takiego jeszcze nie widziałem i pewnie nie zobaczę a już napewno w żadnym znanym mi w/w telefonie (a mam w domu drogie telefony). To niesamowite co osiągnięto w dziedzinie stabilizacji elektronicznej. Napiszę krótko, szukałem kamery rodzinnej na wypady letnio/zimowe nad morze czy w góry, do basenu, na rower i do samochodu i tak - znalazłem czego szukałem. Polecam niezdecydowanym!

31 października 2020

Proszę o pomoc. może ktoś mi powie, dlaczego u siebie nie widzę Linear + Horizon Leveling. Są jedynie SuperView, Wide, Linear i Narrow. Czy coś gdzieś trzeba przestawić, żeby widzieć pięć trybów?

4 listopada 2020

Zbyszek musisz kamerę zaktualizować - wtedy będziesz miał te funkcje.

20 listopada 2020

Wczoraj doszła do nas zamówiona GoPro hero9. Niestety dotykowy ekran działa tragicznie - próba zabawy w ustawieniach powoduje dużo negatywnych emocji ponieważ klikanie / przesuwanie działa zazwyczaj po 3 a czasem po 5 próbie. Czy tylko ja mam takie obserwacje? Z tego co widzę opinie są jedynie pozytywne.

21 listopada 2020

Ogólnie to super ale wyświetlacz reaguje na dotyk tak jak pierwsze urządzenia dotykowe 8 lat temu :P

7 grudnia 2020

gopro 9 to moja pierwsza tego typu kamera, nie mam porównania ze starszymi modelami. Dla mnie miała służyć do programu odnowy mojego ciała (zrzucenie ponad 40 kg) i powrotu do normalności. Pracuje ze mną niemal codziennie, do niedawna jeszcze w wodzie jak były otwarte baseny. Nagrałem łącznie setki godzin nagrań i chyba jeszcze więcej ujęć timelapse i timewarp czy jak to się nazywa. Nie mam uwag może oprócz czasu pracy na baterii, mogła by dłużej nagrywać na jednym ładowaniu ale od trenera wiem, że to norma w gopro. Z mojej strony gorąco polecam, mam pamiątkę na całe życie.

11 grudnia 2020

ekran w tej 9 faktycznie wymaga nauki obsługi, niestety nie działa tak jak choćby w średniej klasie telefonu. W sumie w tej cenie nie spodziewałem się szału i 120 Hz, ale jednak mogliby to poprawić, tym bardziej że cała reszta bez uwag a nawet więcej, bo kamera jest po prostu mistrzostwem pod względem stabilizacji obrazka czy jakości w ciągu dnia. Mimo ekranu warto

20 grudnia 2020

gopro 9 bardzo fajnie sprawdziła mi się jako kamera rodzinna. to moje pierwsze gopro wiec nie wiedzialem ze tak potrafi sie grzać przy wyzszych ustawieniach, ale widac taka miniaturowa budowa to wymusza. Teoretycznie lustra mi nie zastapi, ale w praktyce zlapalem sie na tym, ze lustro w domu a gopro w kieszeni...

2 lutego 2021

Używam kamery od listopada 20 dość często (kilka razy w tygodniu) do różnych nagrywek i nie bardzo wiem, czemu się czepiacie tego ekranu. Owszem iphone to to nie jest, ale przypominam, że to ekran dotykowy w kamerze sportowej a nie smartfon za 5000 zł. Absolutnie do przyzwyczajenia i naumienia. Problemów szukałbym w wielkości matrycy - gopro 9 jest większa i możnaby przy tym formacie pokusić się o 1 cal w następnym modelu. Niech będzie droższa, ale niech oferuje lepszą jakość wieczorem. Ja wiem - zaraz ktoś napisze, że to kamera sportowa i ok, ma racje. Ale z drugiej strony dziś GoPro używa się do zupełnie innych celów niż sport stricte. Ja i tysiące innych takich Januszy jak ja używam do nagrywek w firmie produkcyjnej i bardzo brakuje mi jakości wieczorem. 1 cal to też żaden szał, ale przy tych rozmiarach sprzętu i 1 cal by sporo zmienił. Tak czy inaczej lepszej kamery tego typu na rynku nie ma. Jak się mylę - napiszcie.

24 marca 2021

gopro 9 mega kamerka, absolutny sztos przy czym ja jej używam do nagrywek w ciągu dnia. Stabilizacja po prostu miażdży. To plus iPhone i nic więcej do szczęścia nie potrzebuję, polecam niezdecydowanym

7 maja 2021

2 miesiące za nami, więc mogę się podzielić co sądzę ale krótko i konkretnie: minusy: do ekranu trzeba się przyzwyczaić, tzn. do jego obsługi, kamera jest cięższa i większa od starszych gopro...chyba tyle; plusy: bardzo fajny obrazek w ciągu dnia, stabilizacja po prostu wymiata, dźwięk zauważalnie lepszy z jazdy na rowerze względem mojej starej 6, obsługa poprawiona (oprócz dotyku ekranu), montaż poprawiony ponieważ nie potrzebna jest już ramka montażowa. Podsumowując - zmiana z 6 na 9 to zdecydowanie dobry pomysł. dzięki

8 maja 2021

Kupiłem dzisiaj kamerkę i po włączeniu dziwnie syczy. Czy to normalne?

13 lipca 2021

Jestem zaskoczony w gopro 9 jakością obrazka w ciągu dnia i stabilizacją, która miażdży. Podoba mi się sprawdzona przeze mnie odporność, niezła też jest obsługa. Nie podoba mi się obraz wieczorem i nie jestem zakochany w cenie ;)

20 lipca 2021

Szkoda ze taki fajny sprzęt a brak języka polskiego go pro hero 9 Black

22 lipca 2022

Nowa aktualizacja pozbawiła mnie 4K 60fps i 5K 30fps. Jest 4K 50fps i 5K 25fps.... GOPRO popłyneło....

22 lipca 2022

Mariusz W. Masz włączoną opcje PAL, 60 kl/s wystepuje w GoPro w systemie NTSC. Zmien w ustawieniach GoPro antiflickering na 60 Hz i będzie dobrze. A jak Ci się nie uda dzwoń do Gohero bo zawsze pomagają w sprawach GoPro :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl