Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI FPV Combo

Dostępność: brak towaru
Cena: 5 499,00 zł 5499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.26372
Producent: DJI
Kod produktu: CP.FP.00000002.01

Opis

Dron wyścigowy DJI FPV Combo już z nami

 

Tradycyjnym dronem typu DJI Mavic lub DJI Phantom nie uda nam się nagrać aż tak dynamicznych i pełnych akcji filmów tak jak jest to możliwe w tzw. racerze. Dobrym przykładem są różnego rodzaju filmy z zawodów driftingowych, na których coraz częściej możemy spotkać drony wyścigowe, które przebijając się przez kłęby dymu nagrywają kontrolowany poślizg samochodu z bardzo bliskiej odległości. Jeśli jesteś więc na bieżąco z nowościami, to zapewne dotarły do Ciebie bardzo ciekawe informacje, że światowy lider dronów cywilnych, firma DJI, szykuje tego typu rozwiązanie. Mamy więc świetną wiadomość dla zarówno Ciebie jak i dla wszystkich entuzjastów filmowania z powietrza, dla tych początkujących jak i zaawansowanych profesjonalistów, którzy chcą urozmaicić materiały dla swoich klientów - dron DJI FPV już z nami jest.

Dron wyścigowy DJI FPV Combo

Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim trzech rzeczy - solidności wykonania ponieważ mamy do czynienia z przemyślaną i dopracowaną konstrukcją do bardzo dynamicznego filmowania od lidera rynku dronów cywilnych; absolutnej gotowości prosto z pudełka, bez konieczności kompletowania, lutowania czy składania/rozkładania czegokolwiek w plenerze. O tym, że do tej pory nie było na rynku tego typu rozwiązania - pisać nie trzeba; innowacji w dziedzinach lotu i obsługi, w których dotychczasowe drony fpv niedomagały.

 

Budowa drona DJI FPV

budowa DJI FPV Combo

Latanie dronami fpv (First Person View, czyli widok z pierwszej osoby) wiąże się z osiąganiem bardzo dużych prędkości zarówno podczas lotu na wprost, ale również albo i przede wszystkim podczas pokonywania zakrętów. Oznacza to dwa główne wyzwania dla producenta, którego ambicją jest przygotować kompletny, gotowy do lotu produkt dla klienta. Pierwsze wyzwanie to konstrukcja z jednej strony bardzo zwarta i solidna, wykonana z takich materiałów, by jednocześnie zapewnić odporność na uderzenia w połączeniu z możliwością sprawnej ewentualnej naprawy (wymienne dla użytkownika będą kamera z gimbalem, podwozie i obudowa) a z drugiej ważąca możliwie najmniej. Drugie wyzwanie to budowa pod kątem optymalnej aerodynamiki urządzenia, która nie zakłóci a wręcz pomoże w osiąganiu prędkości, których do tej pory drony DJI nie osiągały. Tysiące godzin spędzone w tunelu aerodynamicznym zaowocowały niskimi oporami powietrza tam, gdzie było to niezbędne, by dron leciał stabilnie również w towarzystwie silniejszych podmuchów wiatru jednocześnie zużywając minimalną ilość energii. Producentowi udało się osiągnąć wyjątkowe parametry lotu - w trybie M w idealnych warunkach prędkość maksymalna to 140 km/h, czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 2 sekundy!

 

Nowy dron DJI FPV i jego kamera

Czym by były nawet najbardziej spektakularne osiągi drona bez odpowiedniej kamery na pokładzie. DJI FPV oferuje bowiem bardzo dobre parametry obrazu video - mamy tu do czynienia z materiałem w standardzie 4K ULTRA HD rejestrowanym z prędkością do 60 klatek/s, bitrate zaś na poziomie 120 Mbps również w neutralnym kolorystycznie trybie D-Cinelike (format H264 lub H265). Oprócz modyfikacji podstawowych parametrów obrazu użytkownik będzie miał również do dyspozycji np. zmianę kąta obiektywu do niesamowitych 150°, by w goglach cieszyć się wyjątkowo wciągającym obrazem w czasie rzeczywistym z pokładu drona fpv. Nad stabilizacją ujęć czuwa oczywiście wbudowany gimbal ale również dodatkowo producent zdecydował się na zastosowanie stabilizacji elektronicznej ROCKSTEADY by absolutnie wyeliminować niechciany wstrząsy czy wibracje materiału video z drona.

lepsza kamera w Dron wyścigowy DJI FPV Combo


Ocusync 3.0

Aby móc cieszyć się tymi wyjątkowym materiałem video bezpośrednio i praktycznie bez opóźnień z naszej maszyny, musimy mieć najlepszą dostępną na rynku transmisję obrazu. Jest to tym bardziej istotne w dronie fpv, kiedy to latamy ze znacznie większymi prędkościami niż w przypadku standardowych maszyn. Dlatego też DJI zdecydował się na zastosowanie najnowszej technologii w najnowszej odsłonie, czyli Ocusync 3.0. Technologia ta zapewnia użytkownikowi najlepszą możliwą dziś jakość i stabilność obrazu na odległość do 6 km (zasięg zależy od wielu czynników, w tym od danego regionu) z opóźnieniem do 28 ms. Za dodatkowe wzmocnienie sygnału odpowiadają wysokiej klasy anteny, które zostały wyposażone w aż 4 odbiorniki i 3 nadajniki. Sygnał automatycznie przełączy się również pomiędzy falami 2.4 jak i 5.8 GHz w zależności od panujących warunków, by na bieżąco oferować optymalne dla warunków i odległości rozwiązanie. Naturalnie kiedy utracimy z dronem zasięg - włączy się samoistnie tryb powrotu do tzw. domu, czyli do miejsca startu.

 

Obsługa DJI FPV

obsługa dji fpv combo

W kwestii obsługi dron DJI FPV zaskakuje podwójnie. Po pierwsze zastosowano zupełnie nową aparaturę sterującą, która trochę przypomina pady znane z konsol do gier. Trzeba przyznać, że jest to dobra decyzja i pozwala na bardzo dobry i wygodny dostęp do joysticków sterowania maszyną, co szczególnie ważne w tego typu dronach. Po drugie DJI wprowadza zupełnie nowatorski sposób kontroli tego typu urządzeń, ponieważ oprócz w/w aparaturą możemy również sterować najnowszym DJI FPV za pomocą kontrolera do jednej ręki (DJI Motion Controller, sprzedawany oddzielnie). Kontroler przekazuje ruch naszej dłoni bezpośrednio na ruch drona, co czyni latanie FPV zupełnie nowym doświadczeniem.

DJI FPV Combo

Za podgląd z kamery na dronie w zestawie DJI FPV Combo odpowiedzialne są oczywiście gogle DJI FPV Goggles V2. Gogle te zapewniają podgląd obrazu w jakości HD w ilości nawet 120 klatek na sekundą (120 Hz) z kątem widzenia do 150°. Takie parametry pozwalają praktycznie czuć lot i przeżywać go na poziomie nieosiągalnym dla innych dronów tego producenta, gdzie obraz z kamery widzimy na małym ekranie telefonu komórkowego. Dodajmy do tego opóźnienie na niezauważalnym poziomie 28 ms i mamy gotową receptę na niezapomniane przeżycia z latania dronem DJI FPV.


Standardową obsługę i sterowanie podzielono na 3 tryby:

1. N Mode - idealne rozwiązanie dla nowych użytkowników i warto właśnie od niego zacząć - oferuje sterowanie jak w trybie S jednak przy czuwającym systemie wykrywania przeszkód. W trybie tym dron wykryje przeszkodę i zwolni przed nią, by dać więcej czasu użytkownikowi na jej ominięcie.

2. S Mode - dobry pomysł na drugi stopień wtajemniczenia - jest to rozwiązanie hybrydowe, czyli latanie w trybie manualnym fpv z zachowaniem sterowania znanego z innych dronów DJI. Dron jest w tym trybie szybszy osiągając do 27 m/s. Co ciekawe w tym trybie producent zastosował również funkcje znaną z samochodów, tj. swojego rodzaju tempomat.

3. M Mode - "m jak moc" albo "m jak mistrz" tj. trzeci i ostatni stopień wtajemniczenia lataniem fpv, czyli pełne odblokowanie wszystkich możliwości drona DJI FPV, ale bez wsparcia choćby systemu wykrywania przeszkód. Uwaga - tu jest bardzo szybko i responsywnie - latamy tym bardziej z głową.

 

Bezpieczeństwo i nauka


Dla zachowania bezpiecznego latania niezależnie od stopnia zaawansowania DJI dodatkowo zaimplementowało specjalny "hamulec bezpieczeństwa". Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na aparaturze sterującej, by dron natychmiast się "zatrzymał" w miejscu w zawisie i czekał przez następnie kilka sekund na nasze dalsze polecenia. To jednak nie koniec rozwiązań dedykowanych bezpieczeństwu latania - DJI bowiem przygotował także dedykowany symulator lotu dronem fpv (DJI VIRTUAL FLIGHT, dostępny na iOS oraz Android), do którego zdecydowanie zachęcamy sięgać możliwie jak najczęściej. Każdy operator drona, zwłaszcza tego fpv doskonale wie, że symulator to absolutna konieczność zarówno w kwestii nauki podstaw latania jak i utrwalania prawidłowych zachowań podczas tak dynamicznych lotów. Dostępne są następujące tryby lotów na symulatorze: sterowanie za pomocą standardowego kontrolera drona DJI FPV wraz z goglami, sterownie za pomocą DJI Motion Controller wraz z goglami lub jeśli jeszcze nie kupiliśmy swojego drona - sterowanie za pomocą wirtualnych drążków wyświetlających się na ekranie smartfona.

Ponadto w przeciwieństwie do tradycyjnych dronów FPV, nowy DJI FPV został wyposażony w bardzo mocny akumulator Litowo-Polimerowy 6S, który pozwoli na lot aż do 20 min! To wynik nieosiągalny do tej pory dla standardowych maszyn tej kategorii. Dzięki temu mamy sporo więcej czasu na zabawę oraz naukę, co przekłada się również na samo bezpieczeństwo lotu i skuteczne wykonanie pożądanego ujęcia.

bezpieczeństwo w dji fpv combo


DJI Care Refresh? Zdecydowanie warto.

Jak wiadomo wszystkie drony wyścigowe są bardzo narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, rozbicia, uderzenia oraz wstrząsy. Nie inaczej będzie z nowym dronem od DJI, wręcz ryzyko w jego przypadku będzie większe, ponieważ często trafi w ręce ludzi niedoświadczonych a możliwości przyspieszeń czy prędkość maksymalna są nieprzeciętne. Właśnie dlatego producent przygotował plan ubezpieczenia Care Refresh od uszkodzeń mechanicznych, który to zdecydowanie polecamy do tego typu konstrukcji.

 

Dla kogo jest dron wyścigowy DJI FPV

Nowy dron DJI to zupełnie inny poziom dronów wyścigowych typu fpv. To pierwszy na rynku tak kompletny gotowiec do pracy prosto z pudełka. Dzięki niemu nawet osoby, które kompletnie nie znają się na elektronice, nie potrafiący lutować oraz programować będą miały szansę spróbować swoich sił w wymagających jakby nie patrzeć lotach FPV. Z drugiej strony jego możliwości jak i zastosowana kamera i jej parametry zdecydowanie dają pełne podstawy do pracy zupełnie profesjonalnej. To kompletne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć więcej adrenaliny podczas latania oraz urozmaicić swoje portfolio i poszerzyć ofertę wideofilmowania z powietrza. Niezależnie jednak czy jesteśmy zaawansowanymi użytkownikami dronów czy kompletnymi nowicjuszami - wszystkim osobom zainteresowanym zakupem DJI FPV zdecydowanie zalecamy pierwsze loty pośród maksymalnie otwartej przestrzeni, z zachowaniem pełnej ostrożności. Zalecane jest podejście "krok po kroku" poznanie możliwości tego modelu, ponieważ są ponadprzeciętne. Optymalnie jest poprzedzić pierwsze loty na żywo wirtualnym kursem latania na dedykowanym symulatorze, by poznać zachowanie drona DJI FPV bez obaw przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Co w pudełku DJI FPV Combo

 • Dron DJI FPV
 • Gogle DJI FPV V2
 • Aparatura sterująca
 • Inteligentny akumulator do drona
 • Akumulator do gogli
 • 4 pary śmigieł
 • 4 anteny do gogli (dwupasmowe)
 • Dodatkowa para drążków do aparatury sterującej
 • Osłona gimbala
 • Górna obudowa
 • Pasek na głowę do gogli
 • Wyściółka piankowa
 • Ładowarka sieciowa
 • Kabel zasilający
 • Kabel zasilający USB-C
 • Kabel USB-C do transmisji danych
 • Kabel OTG USB-C

 

zestaw DJI FPV Combo

 

Dane techniczne DJI FPV Combo:

 
 
 
Waga 795 g
Wymiary 255×312×127 mm (ze śmigłami) 
178×232×127 mm (bez śmigieł)
Wymiary po przekątnej 245 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia

8 m/s (Tryb N)
15 m/s (Tryb S)
nieograniczony (Tryb M)

Maksymalna prędkość schodzenia 5 m/s (Tryb N)
10 m/s (Tryb S)
nieograniczony (Tryb M)
Maksymalna prędkość lotu 15 m/s (Tryb N)
27 m/s (Tryb S)
39 m/s (Tryb M)
Maksymalne Przyspieszenie od 0 do 100 2s (W idealnych warunkach w trybie M)
Maksymalna wysokość bezwzględna 6000 m
Maksymalny czas lotu ok. 20 min. (Zmierzone podczas lotu z prędkością 40 km/h przy bezwietrznych warunkach)
Maksymalny czas zawisu ok. 16 min. (Zmierzone przy bezwietrznych warunkach)
Maksymalna odległość lotu 16.8 km (Zmierzone przy bezwietrznych warunkach)
Maksymalna odporność na wiatr 39-49 km/h
Zakres temperatury środowiska -10° do 40°C 
Częstotliwość

2.400-2.4835 GHz

 Systemy pozycjonowania  GPS+GLONASS+GALILEO
Moc Transmisji (EIRP)
2.400-2.4835 GHz
FCC: ≤ 31.5dBm;
CE: ≤ 20 dBm;
SRRC: ≤ 20 dBm;
MIC: ≤ 20 dBm;
5.725-5.850 Ghz
FCC: ≤ 31.5 dBm;
CE: ≤ 14 dBm;
SRRC: ≤ 25.5 dBm
Ilość anten 4
 Dokładność pozycjonowania optycznego Pionowo: ±0.1 m (z czujnikami), ±0.5 m (z GPS)
Poziomo: ±0.3 m (z czujnikami), ±1.5 m (z GPS)
Karta Pamięci microSD do 256GB
Wbudowana Pamięć Brak

 

Gimbal - DJI FPV Combo

Zakres pracy

Pochylenie: -65° do 70°

Zakres sterowania

Pochylenie: -50° do 58°

Stabilizacja 1-osiowa pionowa, elektroniczna stabilizacja przechylenia
Maksymalna prędkość 60°/s
Redukcja drgań

±0.01°

Elektroniczna stabilizacja

Dostępna, gdy dron jest przechylony do 10°

 

Czujniki wizyjne - DJI FPV Combo

Przednie Precision Measurement Range: 0.5-18 m
Obstacle Sensing: Available in N mode only
FOV: 56° (horizontal), 71° (vertical)
Dolne TOF Effective Sensing Height: 10 m 
Hovering Range: 0.5-15 m 
Vision Sensor Hovering Range: 0.5-30 m
Dostępne czujniki dolne Dual Vision Sensors + Time of Flight Sensors (ToF)
Warunki działania

Matowe powierzchnie
odbijające światło (>20%)
dobrze oświetlone (lux>15)

Dolne Oświetlenie

Single LED

 

Kamera - DJI FPV Combo

Matryca

1/2.3" CMOS
Rozdzielczość efektywna: 12 MP

Obiektyw

Pole widzenia: 150°
Ogniskowa: 35 mm 
Przysłona: f/2.8
Fokus: 0.6 m do ∞

Zakresy czułości matrycy (ISO)

100-12800

Szybkość migawki

1/50-1/8000 s

Maksymalna rozdzielczość zdjęcia

3840×2160

Tryby Fotograficzne

Single shot

Format zdjęć JPEG
Rozdzielczość filmów 4K: 3840×2160 at 50/60fps
FHD: 1920×1080 at 50/60/100/120fps
Profile kolorów D-Cinelike, Standard
Przepustowość danych (bitrate) 120 Mbps
Wspierane formaty plików FAT32 and exFAT
Wspierany format filmów MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC, H.265/HEVC)
Maksymalna pojemność kart pamięci do 256GB

 

Bateria - DJI FPV Combo

Pojemność baterii 2000 mAh
Napięcie 22.2 V
Maksymalne napięcie ładowania 25.2 V
Rodzaj ogniwa   Litowo-polimerowe 6S
Moc  44.4 Wh@0.5C
Waga  295 g
 Temperatura ładowania od 5° do 40°C 
 Maksymalna moc ładowania 90 W

 

Ładowarka

Wejście 100-240 V, 50/60 Hz, 1,8 A
Wyjście Akumulator: 25.2±0.15 V, 3.57±0.1 A lub 1±0.2 A USB: 5 V/2 A × 2
Moc znamionowa 90 W

 

Transmisja Wideo  

Zakres Częstotliwości

2.400-2.4835 GHz

5.725-5.850 GHz

Przepustowość komunikacji Maks. 40 MHz
Tryb Live View Tryb niskiego opóźnienia latencji (810p 100fps/120fps), opóźnienie ≤28 ms;
Tryb wysokiej jakości (810p 50fps/60fps), opóźnienie ≤40 ms
Maks. prędkość transmisji wideo 50 Mbps
Zasięg transmisji 6 km (CE/SRRC/MIC), 10 km (FCC)
Transmisja Audio Dostępna

 

Gogle DJI FPV V2

Waga Około 420 g (razem z obejmą na głowę i antenami)
Wymiary 184x122x110 mm (bez anten);
202x126x110 mm (z antenami)
Rozmiar ekranu 2” x2
Częstotliwość odświeżania ekranu 144 Hz
Zakres częstotliwości 2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz
Moc transmisji (EIRP) 2.4 GHz: ≤28.5 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE/SRRC/MIC);
5.8 GHz: ≤31.5 dBm (FCC), ≤19 dBm (SRRC), ≤14 dBm (CE)
Przepustowość komunikacji Maks. 40 MHz
Tryb Live View Tryb niskiego opóźnienia latencji (810p 100fps/120fps), opóźnienie ≤ 28 ms;
Tryb wysokiej jakości (810p 50fps/60fps), opóźnienie , ≤ 40 ms

*FOV 150 ° jest dostępne podczas nagrywania w 50fps lub 100fps. W przypadku innych częstotliwości odświeżania
pole widzenia będzie wynosić 142°.
Maks. prędkość transmisji wideo 50 Mbps
Zasięg transmisji 6 km (CE/SRRC/MIC), 10 km (FCC)
Format zapisu wideo MP4 (H.264)
Format odtwarzania wideo MP4, MOV, MKV (Format wideo: H.264; format Audio: AAC-LC, AAC-HE, AC-3, MP3)
Temperatura pracy 0° do 40° C
Wejście zasilania Rekomendowane: Akumulator DJI FPV Goggles;
Pozostałe akumulatory: 11,1-25,2 V
FOV 30° do 54°;
Rozmiar obrazu: 50-100%
Zakres odległości między źrenicami 58-70 mm
Obsługiwane karty microSD Karta microSD (do 256 GB)

 

Akumulator do Gogli DJI FPV V2 

Pojemność akumulatora 1800 mAh
Napięcie Maks. 9 V
Typ akumulatora Lipo 2S
Energia 18 Wh
Zakres temperatury ładowania 0° do 45° C
Maks. moc ładowania 10 W
Czas pracy Około 1h 50 min (przy temperaturze otoczenia 25°C i jasności ekranu 6)

 

Aparatura sterująca DJI FPV 

Zakres częstotliwości 2.400-2.4835 GHz;
5.725-5.850 GHz
Moc transmisji (EIRP) 2.400-2.4835 GHz: ≤28.5 dBm (FCC), ≤20 dBm (CE/SRRC/MIC);
5.725-5.850 GHz: ≤31.5 dBm (FCC), ≤19 dBm (SRRC), ≤14 dBm (CE)
Maks. odległość transmisji 6 km (CE/SRRC/MIC); 10 km (FCC)
Wymiary 190x140x51 mm
Waga 346 g
Czas pracy Około 9 godzin
Czas ładowania 2,5 godziny

 

Karta microSD 

Obsługiwane karty SD Karta microSD (maks. 256 GB, UHS-I Speed Grade 3)
Zalecane karty microSD SanDisk High Endurance U3 V30 64GB microSDXC;
SanDisk Extreme PRO U3 V30 A2 64GB microSDXC;
SanDisk Extreme U3 V30 A2 64GB microSDXC;
SanDisk Extreme U3 V30 A2 128GB microSDXC;
SanDisk Extreme U3 V30 A2 256GB microSDXC;
Lexar 667x V30 128GB microSDXC;
Lexar High Endurance 128GB U3 V30 microSDXC;
Samsung EVO U3 (Yellow) 64GB microSDXC;
Samsung EVO Plus U3 (Red) 64GB microSDXC;
Samsung EVO Plus U3 256GB microSDXC;
Netac 256GB U3 A1 microSDXC

Dane techniczne

Drony FPV / Akcesoria FPV Drony FPV

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (11)

3 marca 2021

miałem okazję latać z jednym z polskich wybrańców przedpremierowych i oj tak - ten nowy dji fpv robi za....ste wrażenie, ale tylko jak my latamy na goglach. Ok jest też czad, jak przelatuje vmaxem obok nas. Ale cały czar fpv jest tak naprawdę w fpv, czyli na goglach. Zdecydowanie jednak polecam wszystkim przyszłym użytkownikom najpierw naukę na symulatorze, potem dopiero krok po kroku lot na otwartej przestrzeni już samym dronem. Jest bardzo responsywny i szybki, po prostu trzeba uważać, niemniej frajda nie z tej ziemi - Mavici to nuda przy tym, polecam!

4 marca 2021

dji care do tego efpefała drogi, ale tak sobie siedzę i liczę, że chyba warto

4 marca 2021

jestem po pierwszych lotach i o dziwo bez dzwona. Panie i Panie zainteresowani dji fpv - latajcie spokojnie, z wyczuciem, bez pośpiechu. Można nim latać powoli i od tego proponuję zacząć. Ja tryb M włączę może za miesiąc nauki. Pozdr i bezpiecznych lotów!

8 marca 2021

Mega fajnie sie lata tym fpv ale dobrze miec kogos obok do obserwacji otoczenia. W ten weekend bylem bliski kreta, ale sie udalo uniknac dzieki znajomkowi. Tak czy inaczej banan na twarzy gwarantowany

10 marca 2021

latam tym dronem 3 dzień w trybie M i uwaga bez dzwona! Podszedłem do tego trochę inaczej bo właśnie zaraz po odblokowaniu uczę się na trybie M latając nad polem dziadka i właśnie na tym trybie chce się go nauczyć. Ktoś tu napisał o bananie na twarzy i no cóż - nie inaczej!

10 marca 2021

po pierwszych kotach za płotach zdecydowanie dron dla ludzi zdecydowanych na tego typu osiągi i już coś latających, którzy nie będą kozaczyć na dzień dobry co to oni nie potrafią

10 marca 2021

no ja nim przykreciłem dość zdrowo w krzaki, ale wystarczyło przetrzeć, wytrzeć i lata dalej jak z pudełka, ale trzeba uważać

15 marca 2021

mam, latam fpv od tygodnia i jestem mega hepi, maszynka się pięknie słucha, wrażenia w goglach z cyfrowym obrazem bez porównania ze standardowym fpv, czas lotu miazga, zasięg bardzo dobry. Z filmików z pierwszymi naprawami już wiem, że naprawa też nie jest koszmarnie droga także ten care moim zdaniem tak średnio bym powiedział, tak średnio.

24 marca 2021

kozak sprzęt, robi bardzo duże wrażenie, lata jak szalony. Szkoda tylko, że ramiona nie wepnij/wypnij. Reszta sztos

28 marca 2021

dji fpv sztosiwo aż miło. 100% frajdy za owszem sporo rubli, ale warte każdego dukata!

18 kwietnia 2021

Pierwszorzędna zabawa. Latanie przy użyciu DJI Motion Controller nie ma sobie równych. Jeśli latasz w okolicy pokrytej WIFI 2,4 i 5 to zasięg masakrycznie spada do 200-300 metrów. Z pola chwyciłem 2,7 km. Przeszkodą w zasięgu są jeszcze słupy energetyczne, które pomiędzy dronem a RC zabierają zasięg. Testy nadal trwają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl