Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Promocje
Kamera GoPro HERO 12 Black
Kamera GoPro HERO 12 Black

Nowe GoPro HERO 12 Black z dłuższym czasem pracy baterii!

1 949,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition

GoPro HERO 12 Black w wersji Creator Edition - idealna do vlogowania!

2 999,00 zł 2 599,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 11 Black
Kamera GoPro HERO 11 Black

Najlepsza jakość i najlepsza stabilizacja zamknięta w kompaktowej kamerze sportowej

1 749,00 zł 1 349,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 10 Black
Kamera GoPro HERO 10 Black

Zawrotna szybkość działania i prostota obsługi. Oto GoPro HERO 10 Black. Sprawdź jakie ma możliwości nowa kamera GoPro 10. 

1 199,00 zł 1 099,00 zł
szt.
DJI Osmo Action 3 Standard Combo
DJI Osmo Action 3 Standard Combo

DJI Action 3 Standard Combo to najnowsza kamera sportowa od firmy DJI.

1 199,00 zł 829,00 zł
DJI Osmo Action 3  Adventure Combo
DJI Osmo Action 3 Adventure Combo

DJI Osmo Action 3 Adventure Combo nowa kamera od firmy DJI.

1 649,00 zł 1 149,00 zł
DJI Osmo Mobile 6
DJI Osmo Mobile 6

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray
DJI Osmo Mobile 6 Platinum Gray

DJI Osmo Mobile 6 - nowy stabilizator od firmy DJI.

749,00 zł 699,00 zł
szt.
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI

Górna obudowa w różnych kolorach do drona Ryze Tello by DJI.

45,00 zł 29,00 zł
szt.
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowe osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI.

29,00 zł 19,00 zł
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowy akumulator do drona Ryze Tello by DJI!

129,00 zł 115,00 zł
szt.
Podwozie do GoPro KARMA
Podwozie do GoPro KARMA

Wymień kompletne podwozie w swoim dronie GoPro KARMA jeśli zdarzyło się uszkodzenie mechaniczne.

239,00 zł 29,00 zł

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne rozwiązania w postaci platform DJI Phantom 4. Najbardziej rozpoznawalny dron producenta obecnie posiada nie tylko świetnej jakości optykę - 1-calowy sensor Sony o rozdzielczości 20MP nagrywający filmy 4K w 60 klatkach na sekundę oraz FullHD w 120 klatkach na sekundę, ale także czujniki omijania przeszkód, dużą stabilność podczas lotu oraz świetny moduł transmisji obrazu na żywo - Lightbrigde 2 w v1.0 oraz Ocusync 2.0 w wersjach v2.0. W zależności od potrzeb znajdziesz także wersje wyposażeniowe pod urządzenia mobilne lub wersję plus, która posiada wbudowany i niezwykle jasny wyświetlacz Crystal Sky. DJI Phantom 4 niezależnie od wersji Advanced, Pro lub Pro v2.0 jest świetnym narzędziem pracy, wykorzystywanym przez twórców na całym świecie.

Drony DJI Phantom 4 to rozwiązania skierowane do użytkowników zaawansowanych, poszukujących jednocześnie spójnej i prostej obsługi w urządzeniu All-in-one. Wyposażone w czujniki omijania przeszkód, wyróżniające się bardzo długim czasem lotu - od 27 do 31 minut, drony z tej serii są niezwykle poręcznym i kompleksowym narzędziem w przypadku kinematografii i fotografii ślubnej, fotogrametrii i wielu podobnych zastosowań.

W ofercie znajdziesz zarówno podstawowy model Phantom 4 jak i Phantom 4 Pro i Phantom 4 Advanced. Wszystkie pozwalają na stabilną transmisję obrazu na daleki dystans, posiadają gamę trybów autonomicznych, a także posiadają możliwość programowania trasy lotu.

Drony DJI Phantom 4 Pro i Advanced wyposażono w 1-calowe matryce CMOS, które zapewniają jeszcze lepszą jakość nagrań po zmroku, zapewniając przejrzysty materiał z mniejszą ilością szumów. Dodatkowo drony te posiadają czujniki ze wszystkich stron, podnosząc poziom bezpieczeństwa podczas lotu.

DJI Phantom 4 – aerodynamiczny, stabilny, funkcjonalny

Dron DJI Phantom 4, jak również jego kolejne odsłony cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli quadrocopterów na świecie. Nic dziwnego – model ten jest lekki, smukły i przede wszystkim wyposażony w wiele różnorodnych funkcjonalności. Posiada wbudowaną zaawansowaną technologicznie kamerę nagrywającą w 4K i wykonującą fotografie w rozdzielczości aż 12 milionów pikseli. Dzięki temu można uzyskać profesjonalne, najlepszej jakości filmy oraz zdjęcia.

W modelu tym zainstalowano tryb sportowy, który pozwala na rozwinięcie prędkości urządzenia nawet do 72 km/h. Opływowy kształt oraz lekka, ale solidna  obudowa pozwalają na pewne, płynne i szybkie ruchy w powietrzu. W śmigłach drona zamontowano mechanizm blokujący, skutecznie zwiększający bezpieczeństwo sprzętu w trakcie jego użytkowania.

Jedno ładowanie baterii o pojemności 5350 mAh pozwala na lot trwający 27 minut. Nowością w kwestii dronów wyprodukowanych wcześniej przez DJI jest zainstalowanie systemu unikania przeszkód. Cztery sensory skutecznie monitorują otoczenie, a następnie przekazują do urządzenia dane o potencjalnych zagrożeniach czy barierach. Dzięki temu sprzęt w inteligentny sposób może kierować swą prędkością, zatrzymywać się albo zmieniać kierunek celem uniknięcia kolizji z innymi obiektami. Z systemem tym wiąże się też funkcja Fly with Tap, która umożliwia lot w stronę zaznaczonego na ekranie smartfona albo tabletu obiektu, a także Active Track. Funkcja ta pozwala śledzić będący w ruchu obiekt.

Phantom 4 Pro – ulepszona jakość obrazu

Kolejny sprzęt z serii Phantom DJI 4 – model Pro – to ulepszona wersja klasycznej „czwórki”. Urządzenie posiada szybszy procesor i większą matrycę, dzięki czemu może się poszczycić lepszą jakością obrazu. Zostało wyposażone w pojemniejszą baterię, co wpłynęło na przedłużenie czasu trwania lotu do aż pół godziny na jednym ładowaniu. Bezprzewodowy kontroler pozwala na sterowanie sprzętem, a także transmitowanie obrazu w odległości nawet do 7 kilometrów, bez względu na warunki atmosferyczne. Model posiada również wbudowany żyroskop stabilizujący i pozwalający równocześnie na wykonywanie obrotów o 360 stopni oraz innych efektownych ewolucji. Wersja Pro to szybszy model o lepszym zasięgu podglądu na żywo, ma także dwa razy większą kartę pamięci (aż do 128 GB) w stosunku do swego pierwowzoru. Został zaopatrzony w regulowaną mechanicznie migawkę, jak również nowoczesną kamerę o obiektywie 20 MPx, które pozwalają na nagrywanie video o płynności 60 klatek na sekundę oraz w jakości 4K. Tryb Burst Mode umożliwia błyskawiczne wykonanie serii fotografii, a następnie wybór najlepszej z nich. Inteligentny system FlightAutonomy zapewnia łatwe, skuteczne omijanie przeszkód pojawiających się na drodze drona, z kolei funkcja Time Division Multiplexing gwarantuje sprawną, płynną transmisję obrazu bez żadnych zakłóceń. Dzięki trybowi Return to Home sprzęt szybko wraca do domu najkrótszą drogą, biorąc pod uwagę wszelkie utrudnienia.

Dron Phantom 4 Pro V2.0 – cichy, szybki, wytrzymały

Model ten zachował wszystkie zalety swego poprzednika, a jednocześnie został wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności. Wersja Pro V2.0 wyróżnia się cichszym lotem oraz jeszcze lepszą transmisją obrazu. Nowoczesne skrzydła pozwoliły na redukcję hałasu do 60%. W urządzeniu zainstalowano nowy system transmisji OcuSync, dzięki któremu możliwa jest automatyczna zmiana częstotliwości przesyłania danych, a w rezultacie bezprzewodowe połączenie z goglami DJI oraz transmisja w jakości HD na dystansie do 4 kilometrów. Sprzęt da się łatwo przełączać się między pasmami 2,4 oraz 5,8 GHz i w efekcie wybierać lepszą, tj. mniej zakłóconą, częstotliwość. Rezultat tej innowacji to znaczny wzrost jakości przesyłanego obrazu. Ponadto model 2.0 Pro wyposażono także w udoskonaloną wersję systemu wykrywającego przeszkody z odległości nawet 30 metrów.

Wykorzystanie stopów tytanu oraz magnezu do produkcji obudowy urządzenia sprawiło, że model ten ma znacznie lepszą wytrzymałość oraz stabilność niż poprzednie wersje, przy równoczesnym zachowaniu jego małej wagi. Unowocześniona wersja systemu FlightAutonomy umożliwia natomiast wykrywanie, a przez to sprawne omijanie nawet bardzo dużych zagrożeń w aż 5 kierunkach. W dronie serii  Pro V2.0 zainstalowano również większy wyświetlacz. Przekątna ekranu wynosząca 5,5 cala w połączeniu z wyjątkową jasnością na poziomie 1000 cd/m2 gwarantuje świetną klasę obrazu, wyraźny kontrast oraz intensywność kolorów nawet w silnym świetle słonecznym.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 – multifunkcjonalny

Najnowsza wersja drona może się poszczycić wszystkimi najlepszymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami znanymi z poprzednich modeli. Ponadto została wyposażona w kilka dodatkowych udogodnień sprawiających, że praca z urządzeniem jest jeszcze bardziej komfortowa oraz skuteczna. Udoskonalony system FlightAutonomy, pięciokierunkowy system wykrywania, a także podwójne czujniki wizyjne w tylnej oraz przedniej części urządzenia pozwalają na jeszcze lepsze unikanie przeszkód. Ponadto sprzęt zapewnia w pełni bezpieczny sposób wykonywania znakomitych jakościowo zdjęć oraz filmów nawet w bardzo trudnych warunkach. Innowacyjna technologia Draw pozwala na łatwe, szybkie wyznaczenie dowolnej trasy za pomocą jednego ruchu nadgarstka. Wystarczy narysować na ekranie dotykowym wybraną drogę, a dron Pro+ V2.0 zacznie się przemieszczać we wskazanym kierunku, zachowując przy tym swą stabilność.

Operator ma do wyboru dwa tryby poruszania się urządzenia: Standard i Free, pozwalające na dostosowanie prędkości oraz kierunku lotu do aktualnych potrzeb. Dzięki temu użytkownik może się skupić na obsłudze kamery i wykonywaniu nawet bardzo skomplikowanych zdjęć oraz ujęć, zamiast na konieczności stałej kontroli lotu. Sprzęt wyposażono ponadto w podwójne jednostki IMU oraz dwa moduły kompasowe gwarantujące większą stabilność, dokładność, a tym samym bezpieczeństwo lotu.

Dlaczego warto wybrać dron DJI Phantom 4?

Każda z oferowanych wersji drona Phantom 4 to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie dające mnóstwo korzyści użytkownikowi. Do najważniejszych zalet wspomnianych modeli należą m.in.:

- możliwość profesjonalnego wykorzystywania sprzętu do filmowania oraz wykonywania zdjęć przez zawodowców lub amatorów;

- dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań stabilizujących, uzyskany obraz jest idealnie płynny, pozbawiony nawet najmniejszych drgań;

- sprzęt posiada wbudowaną opcję pozycjonowania GPS, co pozwala na rejestrowanie lotu oraz zapamiętywanie miejsc, do których urządzenie może wrócić w przypadku takiej potrzeby;

- wyjątkowa wytrzymałość obudowy na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne;

- łatwe, sprawne i skuteczne omijanie nawet dużych przeszkód dzięki specjalistycznym sensorom i funkcjom;

- prostota obsługi;

- możliwość nieprzerwanej pracy przez 30 minut na jednym ładowaniu baterii;

- szeroki wybór dodatkowych akcesoriów i gadżetów, takich jak solidne etui do przechowywania, stacje ładowania, specjalne filtry do kamery, karty pamięci oraz wiele innych, dzięki którym korzystanie z urządzenia staje się jeszcze prostsze i wydajniejsze.

Drony DJI Phantom 4

DJI Phantom 4 Advanced

DJI Phantom 4 Advanced

Producent: DJI

Nowa - lepsza cena! Najnowszy model Phantoma w historii DJI! Czujniki z przodu, potężna kamera o rozdzielczości 20MP, wydłużony czas lotu, świetna ergonomia - to tylko kilka z cech nowego Phantoma 4 Advanced.

Cena: 4 699,00 zł
DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Producent: DJI

Nowy dron DJI w wersji V2.0 to rozwinięcie i udoskonalenie cech znanych z Phantoma 4 Pro. Świetna matryca CMOS 1" o rozdzielczości 20MP, optyka na najwyższym poziomie i omijanie przeszkód w 5 kierunkach - oto wybrane cechy DJI Phantom 4 Pro V2.0!

Cena: 7 199,00 zł
DJI Phantom 4 Pro+

DJI Phantom 4 Pro+

Producent: DJI

Dostępny w naszym sklepie! Najnowszy i najmocniejszy model Phantoma w historii DJI! Czujniki ze wszystkich stron, potężna kamera o rozdzielczości 20MP, wydłużony czas lotu, wbudowany ekran 5,5" o jasności 1000cd/m2 - to tylko kilka z cech nowego Phantoma 4 Pro.

Cena: 8 499,00 zł
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

Producent: DJI

Dron DJI Pro+ V2.0 został wyposażony w super jasny wbudowany ekran 5,5" o jasności 1000cd/m2, świetną kamerę CMOS 1" 20MP 4K60FPS, dłuższy czas lotu, lepszą ścieżkę transmisji na żywo i 60% cichszy lot - to tylko kilka z cech nowego Phantoma 4 Pro+ V2.0.

Cena: 8 599,00 zł
Dron DJI Phantom 4 Pro

Dron DJI Phantom 4 Pro

Producent: DJI

DJI Phantom 4 Pro to najlepsza w tej klasie jakość obrazu, stabilność i pozycjonowanie GPS + GLONASS, czujniki omijania przeszkód oraz długi czas lotu nawet 30 minut!

Cena: 5 999,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl