Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

Przedstawiamy najnowszego, najmniejszego drona z kamerą ULTRA HD od DJI, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. Mavic Pro to rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Producent: DJI
Cena: 3 899,00 zł
szczegóły
DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

WERSJA REFURBISHED! Przedstawiamy Mavic Pro - drona od DJI wzbogaconego o szeroki zestaw akcesoriów, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. To także rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Producent: DJI
Cena: 4 299,00 zł
szczegóły
Dron DJI Mavic Pro COMBO

Dron DJI Mavic Pro COMBO

Przedstawiamy najnowszego i najmniejszego drona od DJI wzbogaconego o szeroki zestaw akcesoriów, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. Mavic Pro to rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Producent: DJI
Cena: 4 499,00 zł

Mavic Dron Pro (DJI)

DJI Mavic Pro to konstrukcja, która w momencie premiery wyznaczyła kierunek dronów komercyjnych na długie lata. Sam dron posiada czujniki omijania przeszkód, tryby autonomiczne. Kamerę 4K stabilizuje 3-osiowy gimbal odpowiedzialny za redukcję drgań i przechylenia. Dron jest niezwykle stabilny dzięki połączeniu systemów GPS i GLONASS, co skutkuje bardzo dużą dokładnością zawisu drona. Zastosowany po raz pierwszy moduł transmisji na żywo Ocusync pozwala nie tylko uzyskać bardzo duże zasięgi podglądu, ale także obsługuje gogle VR DJI Goggles, dając jeszcze lepsze wrażenia z lotu. Akumulator pozwala na nawet 27 minut lotu, zapewniając pewną podaż energii, by rozpędzić drona DJI Mavic Pro do 64km/h. W ofercie znajdziesz także cichszą i bardziej wydajną wersję Platinum - zarówno w wersji podstawowej jak i z dodatkowymi akcesoriami Fly More Combo.

DJ Mavic Pro – dron idealny

Nie bez powodu marka DJI staje się synonimem nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i wytrzymałych dronów. Rozwiązania stosowane w ich bezzałogowych statkach latających stają się coraz lepsze wraz z premierą kolejnych modelów. Nie inaczej jest w przypadku DJI Mavic Pro – drona właściwie idealnego.

Do głównych zalet tego quadocoptera należy zaliczyć niewielkie rozmiary, pojemną baterię, wysokiej jakości komponenty oraz bezproblemową obsługę. Dzięki temu dron DJI Mavic Pro sprawdzi się w rękach doświadczonego użytkownika, który chce wykorzystywać go w celach profesjonalnych, jak również amatorów na samym początku swojej przygody z copterami. Taka uniwersalność sprawia, że dron Mavic Pro nadaje się chociażby do sprawienia komuś prezentu urodzinowego lub zrobienia wyjątkowego filmu z ważnej uroczystości.

Waga drona Mavic Pro wraz z gimbalem nie przekracza 743 g. Kompaktowa konstrukcja urządzenia pozwala na złożenie go i komfortowe przechowywanie np. w specjalnie dostosowanej torbie. Temperatura pracy drona mieści się w zakresie od 0 do 40°C. Będzie więc sprawnie funkcjonować nawet w skrajnie upalne lato, choć należy pamiętać, aby chronić go przed mrozami.

Bogate wyposażenie drona DJI Mavic Pro

Dron Mavic wyróżnia się jakością wykonania, ale również standardowym wyposażeniem. Posiada kamerę, która pozwala na wykonywanie zdjęć i nagrywania filmów w pięciu rozdzielczościach (HD, Full HD, 2.7K, 4K, C4K) nawet przy 30 klatkach na sekundę. Wspieranych jest wiele formatów video oraz zdjęć. Kamerę w dronie DJI Mavic można ustawiać manualnie, co przydaje się podczas profesjonalnych sesji.

Kontrola urządzenia odbywa się na dwa sposoby: z wykorzystaniem aparatury RC lub przy pomocy łączności Wi-Fi. W drugim przypadku należy posiadać smartfon, na którym instaluje się odpowiednią aplikację. Mavic dron jest więc banalny w obsłudze – wystarczą podstawowe umiejętności. O resztę zadbają wbudowane czujniki wykrywające przeszkody oraz tryby sterowania (do wyboru). W ten sposób quadocopter może bezpiecznie poruszać się w każdych warunkach.

Długość lotu urządzenia wynosi ok. 27 minut, co jest wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie komercyjnych dronów. Odpowiada za to nowoczesna bateria DJ Mavic Pro. Maksymalny zasięg wynosi 13 km (lub ok. 80 m, jeśli używa się smartfona z łącznością Wi-Fi), co pozwala na ciekawe ujęcia w oddaleniu i pod bardzo różnym kątem – zakres widzialności kamery to 79°.

Dron DJI Mavic Pro w zestawach

Mavic marki DJI sprzedajemy w 3 różnych wersjach. W standardowej klienci otrzymują wyłącznie samego drona Mavic, bez dodatkowych akcesoriów. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują poszerzenia funkcjonalności quadocoptera lub zamierzają dokupić kilka udogodnień osobno.

Zestawy COMBO oraz COMBO Refurbished polecamy zwłaszcza bardziej wymagającym klientom. Zawierają one drona DJI Mavic Pro wraz z wieloma przydatnymi akcesoriami, takimi jak 5 par wirników, osłona gimbala czy aparatura RC (kontroler).

Największą zaletą zestawów COMBO są jednak dodatki wspomagające funkcjonowanie drona podczas podróży lub długotrwałych sesji w plenerze. Jeśli chodzi o DJI Mavic Pro cena kompletu COMBO zawiera:

– 3 akumulatory,

– ładowarkę sieciową oraz samochodową,

– stację dokującą DJI Hub,

– konwerter akumulatora na powerbank.

W ten sposób omija się ryzyko rozładowania Mavic dron w trakcie tworzenia filmów i zdjęć. Szybka wymiana akumulatora i podłączenie kolejnego do ładowarki samochodowej pozwoli na kontynuowanie sesji bez zbędnych przerw. Zestaw COMBO zawiera też poręczną, estetyczną torbę podróżną na drona, dzięki której można bezpiecznie nosić ze sobą urządzenie.

Konkurencyjna cena DJI Mavic Pro

Jeśli interesuje Cię dron Mavic Pro cena proponowana przez nasz sklep powinna spełnić oczekiwania. To najlepszy quadocopter w swojej klasie o szerokich możliwościach, który można zdobyć w wyjątkowo korzystnej cenie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie zamówień produktu. Z przyjemnością doradzimy wybór zestawu i odpowiemy na pozostałe pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl