Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Promocje
Kamera GoPro HERO 12 Black
Kamera GoPro HERO 12 Black

Nowe GoPro HERO 12 Black z dłuższym czasem pracy baterii!

1 949,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition
Kamera GoPro HERO 12 Black Creator Edition

GoPro HERO 12 Black w wersji Creator Edition - idealna do vlogowania!

2 999,00 zł 2 599,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 11 Black
Kamera GoPro HERO 11 Black

Najlepsza jakość i najlepsza stabilizacja zamknięta w kompaktowej kamerze sportowej

1 749,00 zł 1 349,00 zł
szt.
Kamera GoPro HERO 10 Black
Kamera GoPro HERO 10 Black

Zawrotna szybkość działania i prostota obsługi. Oto GoPro HERO 10 Black. Sprawdź jakie ma możliwości nowa kamera GoPro 10. 

1 499,00 zł 1 299,00 zł
szt.
Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)
Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3

5 149,00 zł 4 149,00 zł
szt.
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3 Fly More Combo z DJI RC-N2

6 299,00 zł 5 049,00 zł
szt.
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)

Nowy dron DJI Air 3

7 299,00 zł 5 799,00 zł
szt.
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI

Górna obudowa w różnych kolorach do drona Ryze Tello by DJI.

45,00 zł 29,00 zł
szt.
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowe osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI.

29,00 zł 19,00 zł
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowy akumulator do drona Ryze Tello by DJI!

129,00 zł 115,00 zł
szt.
Podwozie do GoPro KARMA
Podwozie do GoPro KARMA

Wymień kompletne podwozie w swoim dronie GoPro KARMA jeśli zdarzyło się uszkodzenie mechaniczne.

239,00 zł 29,00 zł

Mavic Dron Pro (DJI)

DJI Mavic Pro to konstrukcja, która w momencie premiery wyznaczyła kierunek dronów komercyjnych na długie lata. Sam dron posiada czujniki omijania przeszkód, tryby autonomiczne. Kamerę 4K stabilizuje 3-osiowy gimbal odpowiedzialny za redukcję drgań i przechylenia. Dron jest niezwykle stabilny dzięki połączeniu systemów GPS i GLONASS, co skutkuje bardzo dużą dokładnością zawisu drona. Zastosowany po raz pierwszy moduł transmisji na żywo Ocusync pozwala nie tylko uzyskać bardzo duże zasięgi podglądu, ale także obsługuje gogle VR DJI Goggles, dając jeszcze lepsze wrażenia z lotu. Akumulator pozwala na nawet 27 minut lotu, zapewniając pewną podaż energii, by rozpędzić drona DJI Mavic Pro do 64km/h. W ofercie znajdziesz także cichszą i bardziej wydajną wersję Platinum - zarówno w wersji podstawowej jak i z dodatkowymi akcesoriami Fly More Combo.

DJ Mavic Pro – dron idealny

Nie bez powodu marka DJI staje się synonimem nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i wytrzymałych dronów. Rozwiązania stosowane w ich bezzałogowych statkach latających stają się coraz lepsze wraz z premierą kolejnych modelów. Nie inaczej jest w przypadku DJI Mavic Pro – drona właściwie idealnego.

Do głównych zalet tego quadocoptera należy zaliczyć niewielkie rozmiary, pojemną baterię, wysokiej jakości komponenty oraz bezproblemową obsługę. Dzięki temu dron DJI Mavic Pro sprawdzi się w rękach doświadczonego użytkownika, który chce wykorzystywać go w celach profesjonalnych, jak również amatorów na samym początku swojej przygody z copterami. Taka uniwersalność sprawia, że dron Mavic Pro nadaje się chociażby do sprawienia komuś prezentu urodzinowego lub zrobienia wyjątkowego filmu z ważnej uroczystości.

Waga drona Mavic Pro wraz z gimbalem nie przekracza 743 g. Kompaktowa konstrukcja urządzenia pozwala na złożenie go i komfortowe przechowywanie np. w specjalnie dostosowanej torbie. Temperatura pracy drona mieści się w zakresie od 0 do 40°C. Będzie więc sprawnie funkcjonować nawet w skrajnie upalne lato, choć należy pamiętać, aby chronić go przed mrozami.

Bogate wyposażenie drona DJI Mavic Pro

Dron Mavic wyróżnia się jakością wykonania, ale również standardowym wyposażeniem. Posiada kamerę, która pozwala na wykonywanie zdjęć i nagrywania filmów w pięciu rozdzielczościach (HD, Full HD, 2.7K, 4K, C4K) nawet przy 30 klatkach na sekundę. Wspieranych jest wiele formatów video oraz zdjęć. Kamerę w dronie DJI Mavic można ustawiać manualnie, co przydaje się podczas profesjonalnych sesji.

Kontrola urządzenia odbywa się na dwa sposoby: z wykorzystaniem aparatury RC lub przy pomocy łączności Wi-Fi. W drugim przypadku należy posiadać smartfon, na którym instaluje się odpowiednią aplikację. Mavic dron jest więc banalny w obsłudze – wystarczą podstawowe umiejętności. O resztę zadbają wbudowane czujniki wykrywające przeszkody oraz tryby sterowania (do wyboru). W ten sposób quadocopter może bezpiecznie poruszać się w każdych warunkach.

Długość lotu urządzenia wynosi ok. 27 minut, co jest wyjątkowym osiągnięciem w dziedzinie komercyjnych dronów. Odpowiada za to nowoczesna bateria DJ Mavic Pro. Maksymalny zasięg wynosi 13 km (lub ok. 80 m, jeśli używa się smartfona z łącznością Wi-Fi), co pozwala na ciekawe ujęcia w oddaleniu i pod bardzo różnym kątem – zakres widzialności kamery to 79°.

Dron DJI Mavic Pro w zestawach

Mavic marki DJI sprzedajemy w 3 różnych wersjach. W standardowej klienci otrzymują wyłącznie samego drona Mavic, bez dodatkowych akcesoriów. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują poszerzenia funkcjonalności quadocoptera lub zamierzają dokupić kilka udogodnień osobno.

Zestawy COMBO oraz COMBO Refurbished polecamy zwłaszcza bardziej wymagającym klientom. Zawierają one drona DJI Mavic Pro wraz z wieloma przydatnymi akcesoriami, takimi jak 5 par wirników, osłona gimbala czy aparatura RC (kontroler).

Największą zaletą zestawów COMBO są jednak dodatki wspomagające funkcjonowanie drona podczas podróży lub długotrwałych sesji w plenerze. Jeśli chodzi o DJI Mavic Pro cena kompletu COMBO zawiera:

– 3 akumulatory,

– ładowarkę sieciową oraz samochodową,

– stację dokującą DJI Hub,

– konwerter akumulatora na powerbank.

W ten sposób omija się ryzyko rozładowania Mavic dron w trakcie tworzenia filmów i zdjęć. Szybka wymiana akumulatora i podłączenie kolejnego do ładowarki samochodowej pozwoli na kontynuowanie sesji bez zbędnych przerw. Zestaw COMBO zawiera też poręczną, estetyczną torbę podróżną na drona, dzięki której można bezpiecznie nosić ze sobą urządzenie.

Konkurencyjna cena DJI Mavic Pro

Jeśli interesuje Cię dron Mavic Pro cena proponowana przez nasz sklep powinna spełnić oczekiwania. To najlepszy quadocopter w swojej klasie o szerokich możliwościach, który można zdobyć w wyjątkowo korzystnej cenie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie zamówień produktu. Z przyjemnością doradzimy wybór zestawu i odpowiemy na pozostałe pytania.

DJI Mavic Pro to urządzenie skierowane do półprofesjonalistów i aktywnych osób, które cenią sobie łatwość transportu, świetne parametry techniczne oraz szereg funkcji, których brak u konkurencji. Wyposażony w czujniki omijania przeszkód, wydajny akumulator zapewniający nawet 27 minut lotu, Mavic Pro wyznaczył nowy kierunek dronów konsumenckich. Jak przystało na produkt DJI, posiada on szereg trybów autonomicznych, w tym orbitowanie, śledzenie obiektu i projektowanie trasy. 

Ergonomia Mavica Pro

Zestaw Combo zapewni dodatkowe akcesoria, które nie tylko ułatwią, ale także uprzyjemnią lot i podróż z dronem. Waga zaledwie 743g i małe wymiary pozwalają zabrać go ze sobą niemal wszędzie, mając pod ręką idealne narzędzie do fotografii i filmowania z powietrza. Za komfort podróży z dronem odpowiada także przemyślana konstrukcja - składane ramiona i kompaktowa bryła pozwalają bez problemu zmieścić całość w plecaku, torbie lub nawet kieszeni bluzy, sprawiając że transportowanie Mavica Pro to czysta przyjemność, a nie przykry obowiązek.

Bezpieczeństwo i czujniki w DJ Mavic Pro

DJI Mavic Pro posiada sensory wizyjne od spodu i od dołu swojej konstrukcji nie tylko zwiększają bezpieczeństwo podczas lotu, ale także pozwalają omijać przeszkody w trakcie trybów autonomicznych oraz utrzymywać stały pułap względem podłoża o zmiennym spadku na wysokości do 13 metrów. Dron może także latać bez wsparcia GPS i GLONASS w pomieszczeniach, zapewniając dużą precyzję lotu w pomieszczeniach. W trakcie lotu na zewnątrz pozycję drona monitoruje do dwudziestu satelit, co przekłada się na niezwykle stabilną kontrolę urządzenia.

Kamera DJI Mavic Pro

Ten przełomowy dron został wyposażony w kamerę z możliwością nagrywania z prędkością 30 klatek na sekundę w 4K UltraHD oraz w 60 klatkach w trybie FullHD 1080p. Matryca CMOS o wielkości 1/2,3" i rozdzielczości 12MP pozwala na robienie zdjęć pojedynczych, w serii oraz pionowych w trybie portretowym. W Mavicu Pro możemy zmieniać ostrość ręcznie na dany punkt za pomocą wskazania palcem na aplikacji. Za świetną jakość obrazu w tej półce dronów odpowiada zaawansowany, stałoogniskowy obiektyw o świetle przysłony f2.8 oraz kącie widzenia 78,8 stopnia. Pozwala to na uzyskanie materiału bez zagięć na krawędziach czyli tzw. dystorsji.

Wydajny akumulator

Bateria z wbudowanym balanserem pozwala na inteligentne ładowanie bez użycia zewnętrznej ładowarki modelarskiej. Pojemność 3830mAh pozwala na maksymalnie 27 minut lotu w wersji podstawowej oraz 29 minut lotu w nowszej wersji DJI Mavic Pro Platinum. 

Cichy lot

Wersje DJ Mavic Pro Platinum posiada wydajniejsze silniki oraz specjalnie wyprofilowane śmigła Low-Noise odznaczające się dużo cichszą pracą, co jest pożądaną cechą w przypadku w przypadku dyskretnego nagrywania oraz inspekcji za pomocą drona DJI Mavic Pro. Te same śmigła można zastosować w podstawowej wersji, redukując poziom hałasu generowanego podczas przelotu.

Tryby autonomiczne w Mavicu Pro

DJI Mavic posiada gamę inteligentnych trybów autonomicznych, za pomocą których można tworzyć ciekawe i efektowne ujęcia, zarezerwowane wcześniej dla operatorów z dużym stażem. Poza popularnym trybem śledzenia obiektu za pomocą jego zaznaczenia na aplikacji DJI Go 4 mamy także możliwość orbitowania wokół obiektu i automatyczne odtwarzanie trasy wraz z przemieszczaniem się z punktu A do B.

Ocusync

Za płynną i stabilną transmisję obrazu na żywo odpowiada moduł Ocusync, który nie tylko przesyła sygnał video na duże odległości w HD 720p, ale także sprawia, że dron DJI Mavic Pro jest kompatybilny z goglami VR DJI Goggles, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia podczas lotu.

DJI Mavic Pro cena

Cena DJI Mavic Pro jest bardzo atrakcyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę, jakość sprzętu oraz, jak wiele możliwości oferuje. Użytkownik będzie miał nie lada wyzwanie, aby znaleźć tak dobrego drona w zbliżonej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą DJI Air 2S.

Drony DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

DJI Mavic Pro

Producent: DJI

Przedstawiamy najnowszego, najmniejszego drona z kamerą ULTRA HD od DJI, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. Mavic Pro to rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Cena: 3 899,00 zł
DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

DJI Mavic Pro COMBO Refurbished

Producent: DJI

WERSJA REFURBISHED! Przedstawiamy Mavic Pro - drona od DJI wzbogaconego o szeroki zestaw akcesoriów, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. To także rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Cena: 4 299,00 zł
Dron DJI Mavic Pro COMBO

Dron DJI Mavic Pro COMBO

Producent: DJI

Przedstawiamy najnowszego i najmniejszego drona od DJI wzbogaconego o szeroki zestaw akcesoriów, którego bez problemu zmieścisz w torbie! Mavic Pro to świetne ujęcia 4K, matryca 12MP oraz systemy omijania przeszkód. Mavic Pro to rozwiązania z Phantoma 4, przeniesione na małą i łatwiejszą w transporcie platformę!

Cena: 4 499,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl