Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #91 - DJI Osmo Action - gdzie kupić?

0
GoProsfera #91 - DJI Osmo Action - gdzie kupić?

Wczoraj miejsce miała miejsce jedna z najgorętszych premier w świecie kamer sportowych. DJI pokazał pierwsze w swojej historii urządzenie – DJI Osmo Action. GoPro słusznie powinno czuć się zagrożone, ponieważ nowa kamera DJI oferuje bardzo dużo wspólnych rozwiązań, a także nowości zarezerwowane tylko dla nich. Czym charakteryzuje się kamerka sportowa DJI Osmo Action? Gdzie kupić DJI Osmo Action?

DJI Osmo Action nie miała głośnej konferencji zapowiadającej produkt. Kilka dni przed premierą pojawił się licznik zapowiadający nieznane. Nieznane, które skutecznie w postaci przecieków krążyło już po internecie. Nawet nazwa urządzenia nie była zaskoczeniem – DJI Osmo Action ma wyznaczać nowe standardy jeżeli chodzi o obsługę kamer sportowych, jakość nagrań i zdjęć, a także jakość stabilizacji.

gdzie kupisz kamerę dji osmo action

Świetna stabilizacja i wodoszczelność

Tam gdzie GoPro mocno chwaliło się swoim Hypersmooth przy premierze GoPro HERO 7 Black, na dość rewolucyjny system DJI RockSteady producent poświęca jedynie niedługi akapit w opisie, a sam film promocyjny skupia się na innych funkcjach – systemie Action OS, Quick Switch, mniejszej dystorsji obrazu oraz większej (o jeden metr od GoPro!) wodoszczelności, która wynosi teraz 11 metrów. Dodatkowo kamerę można obsługiwać za pomocą komend głosowych – włączać, wyłączać, wyzwolić nagrywanie lub zrobienie zdjęcia i zmianę ekranu.

4K60FPS, HDR, profile nagrań

Sama kamera posiada możliwość nagrywania w 4K60FPS (z włączoną stabilizacją RockSteady, która działa kapitalnie), 4K30FPS HDR – z wyrównaniem rozpiętości dynamiki tonalnej i wyciągnięciem większej ilości informacji z cieni i prześwietleń. Dla osób, które chcą ekstremalnie zwolnić materiał do dyspozycji jest rozdzielczość 1080p 240FPS. Oznacza to 8-krotne zwolnienie do 30FPS lub 10-krotne do 24FPS (kinowy standard), więc żaden szczegół nie powinien umknąć uwadze. Kamera posiada bitrate 100Mbps w kodeku H.264, co zapewnia dużą szczegółowość i ostrość nagrań. Ciekawym rozwiązaniem jest także robienie zdjęć (też w RAWach) z prędkością migawki od 1/8000s do 120s.

Obiektyw kamery jest zabezpieczony nakręcaną osłoną, która posiada specjalną powłokę utrudniającą osadzanie się wody i odcisków palców. Kamera skutecznie odprowadza ciepło, więc może pracować dłużej – czas pracy w 4K to ponad godzina, a w FullHD to nawet 2h15min.

Gdzie kupić? Kamerę DJI Osmo Action

Kamery można kupić poprzez platformę zakupową w naszym sklepie internetowym GoHERO.pl pod tym linkiem, a także w sklepie stacjonarnym od 17 maja przy ulicy Górczewskiej 228 lok. 2 w Warszawie. Oferujemy sprzęt z polskiej dystrybucji, objęty 24-miesięczną gwarancją z serwisem w Polsce. Jeżeli poszukujesz kamery sportowej, która sprawdzi się także podczas nagrywania codziennych aktywności i vlogowania, a kamera DJI Osmo Action niewątpliwie do tego nadaje się idealnie – zapraszamy do składania zamówień i kontaktu w celu uzyskania informacji.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl