Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Kamera GoPro HERO 7 BLACK

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 899,00 zł 1899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.56863
Producent: GoPro
Kod produktu: CHDHX-701-RW

Opis

 

GoPro HERO 7 Black to bardzo zaawansowana kamera, wyposażona w szereg funkcji, które bezpośrednio przekładają się na tworzenie jeszcze lepszych ujęć. Niezależnie, czy chcesz wykorzystać kamerę podczas podróży, na stoku, jazdy na rowerze, nurkowania czy nagrywania vlogów - GoPro HERO 7 Black posiada ogrom możliwości, które zmienią całkowicie podejście do nagrywania i uwieczniania niezwykłych momentów.

 

NAJLEPSZE GENY w GoPro 7

GoPro HERO 7 Black przejęła wszystkie najlepsze cechy kamery HERO 6: wytrzymałą obudowę, wodoodporną do 10 metrów, czytelny i prosty w obsłudze ekran LCD, sterowanie za pomocą komend głosowych, znany z poprzednika kształt oraz gamę trybów nagrywania, robienia zdjęć pojedynczych, w serii i poklatkowych. Nowe parametry zostały umieszczone w znanej i lubianej formie uszczelnionej obudowy znanej z poprzednich modeli. Dzięki temu nowa kamera GoPro HERO 7 Black posiada też pełną kompatybilność z dodatkami i akcesoriami od modeli HERO 5 i HERO 6 Black.

gopro hero 7 black

JESZCZE LEPSZE PARAMETRY z GoPro hero 7

Kamera GoPro HERO 7 Black nagrywa w rozdzielczościach 4K w prędkości 60 klatek/s., FullHD 1080p w 240 klatkach/s., a także jest w stanie robić zdjęcia JPEG i RAW o rozdzielczości 12MP. Autorski procesor obrazu GP1 w modelu HERO 7 Black został wsparty dodatkowo o 2GB pamięci operacyjnej RAM. Dzięki temu połączeniu kamera jeszcze sprawniej nagrywa obraz, szybciej reagując na zmiany warunków oświetleniowych, oddając w ręce użytkownika obraz o jeszcze lepszej jakości względem poprzednika. Mocniejsze podzespoły przekładają się na płynność działania kamery, dzięki czemu bez problemu zarejestrujesz kluczowe chwile. Nowe GoPro jeszcze sprawniej radzi sobie z pomiarem ekspozycji przy zmiennych warunkach oświetleniowych, płynnie zmieniając swoje ustawienia w trybie automatycznym, co przekłada się na obraz - teraz jeszcze lepszy, pozbawiony prześwietleń i uciążliwych zaciemnień.

STABILIZACJA JAK NIGDY DOTĄD! - GoPro 7

Jeszcze szybszy i wydajniejszy procesor obrazu to także jeszcze lepsza stabilizacja obrazu. GoPro zrobiło ogromny krok do przodu dzięki stabilizacji w poprzednim modelu. Teraz w HERO 7 Black stabilizacja cyfrowa wchodzi na poziom do tej pory nieosiągalny nie tylko w kamerach sportowych. Świetne, płynne ujęcia pozbawione drgań, nawet podczas użytku stricte sportowego. Stabilizacja praktycznie jak z gimbala, bez użycia dodatkowego stabilizatora jest możliwa dzięki specjalnym algorytmom przewidującym ruch kamery i intensywność drgań. HyperSmooth w GoPro HERO 7 Black to obecnie najlepsza stabilizacja w kamerach sportowych, działająca sprawnie zarówno w dobrym, jak i odrobinę gorszym oświetleniu. Całkowita redukcja drgań podczas chodzenia, biegania, jazdy na motocyklu lub rowerze jest możliwa, dzięki zaawansowanemu trybowi stabilizacji. Cyfrowa forma eliminacji wstrząsów jest też dużo bezpieczniejsza dla kamery, niż optyczna w momencie upadku kamery - nie ma bowiem ruchomych elementów soczewki, które mogłyby ulec uszkodzeniu.

gopro 7 na rower

TIMEWARP

Twórz jeszcze stabilniejsze ujęcia Hyperlapse Timewarp dzięki nowemu trybowi kamery, który bez problemu wystabilizuje zdjęcia poklatkowe, nawet w trakcie podróży, zapewniając idealnie płynny obraz, bez zbędnych przeskoków i zachwiań obrazu, co jeszcze lepiej wpłynie na jakość filmów przyśpieszonych z GoPro HERO 7 Black. Teraz masz także wybór, jak bardzo przyśpieszone ma być ujęcie TimeWarp - 2,5,10,15 lub 30-krotnie. W trybie tym działa także stabilizacja HyperSmooth, co przekłada się na eliminację drgań na nagraniu. Kamera na bieżąco pokazuje także realny czas trwania ujęć Timewarp, co jest bardzo pomocne do zarządzania materiałem na karcie pamięci. Twórz świetnie wyglądające ujęcia do swojej relacji z wyjazdów, codziennych vlogów i rekreacji za pomocą nowego trybu w GoPro HERO 7 Black.

STREAMING

W kamerze GoPro HERO 7 Black po raz pierwszy udostępniono możliwość streamingu na żywo na platformę Facebook Live (w jakości 720p). Dzięki temu podzielisz się przeżyciami na żywo, a materiał może być dalej zapisywany w wysokiej jakości na karcie microSD. Przesył materiału jest stabilny dzięki połączeniu z siecią GSM smartfona, którego używasz. Takie relacje na żywo to świetny sposób na zaangażowanie swoich znajomych czy rodziny w przygody i ważne wydarzenia. W przyszłości nowe GoPro ma oferować także streming na takie platformy jak Instagram, Twitch i YouTube. Nowe GoPro HERO 7 Black zostało wyposażone w autorski chip Apple, zapewniający jeszcze szybsze łączenie się iPhone i iPad z kamerą i stabilniejsze połączenie w aplikacji GoPro App.

nowe gopro nad morzem

TRYB PORTRETOWY - GoPro 7 Black

Teraz nowa kamera GoPro zapewnia możliwość nagrywania pionowo, dzięki czemu możesz prowadzić transmisję live, robić zdjęcia i dzielić się nimi w znanym ze smartfonów formacie. To idealne rozwiązanie, by po zgraniu materiału udostępnić go na Instagramie, Snapchacie czy innych mediach społecznościowych. Nowością w kamerze HERO 7 Black jest także samowyzwalacz, który znacznie usprawni robienie zdjęć bez użycia aplikacji, pilota czy komend głosowych. Możesz go ustawić na 3 lub 10-sekundowy timer i zrobić świetne zdjęcie bez konieczności sterowania za pomocą GoPro App, pilota Smart Remote lub komendy głosowej.

wykorzystaj gopro 7 na wakacjach

NOWY INTERFEJS

Jeżeli używasz smartfona, bez problemu odnajdziesz się podczas obsługi kamery HERO 7 Black. Jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny interfejs do zmiany ustawień sprawia, że bardzo szybko znajdziesz najlepsze parametry do danych warunków. Usprawnieniem względem HERO 6 Black jest także przeźroczyste menu, które daje możliwość skorygowania kadru nawet w trakcie zmiany ustawień. Za dobrą widoczność i przejrzystość układu odpowiada 2" wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości. Poprawiony układ graficzny pozwala na jeszcze szybszą zmianę i znalezienie pożądanych ustawień, dzięki czemu praca z kamerą GoPro będzie jedynie pozytywnym doświadczeniem.

KRÓTKIE FILMY w GoPro 7

Nowa funkcjonalność GoPro HERO 7 Black pozwala na automatyczne tworzenie krótkich ujęć, trwających 15 lub 30 sekund, co znacznie zwiększy dynamizm filmów, a także pozwoli na łatwiejszy montaż bez wycinania niepotrzebnych części nagrania. To także idealne rozwiązanie, jeżeli podczas wyjazdu chcemy wypełnić kartę pamięci jak najlepszym materiałem. Sama kamera na ekranie LCD poinformuje nas, ile czasu zostało do końca nagrania. Dla osób, które pracują na mniejszych pojemnościach kart pamięci to idealne rozwiązanie, by skutecznie zarządzać materiałem. Dzięki podziałom na krótkie filmiki zyskujesz zarówno jeszcze lepszy montaż automatyczny w Quik Stories, jak i łatwiejszy podgląd po miniaturach filmów.

kręć filmy pod wodą nowym gopro hero

LOW-LIGHT

Wzmocniony pod kątem pamięci operacyjnej procesor obrazu to nie tylko najlepsza stabilizacja w swojej klasie. Dzięki temu HERO 7 Black bez problemu obsługuje wyższe czułości matrycy w gorszych warunkach oświetleniowych, skutecznie pozbawiając nagrania i zdjęcia z nieprzyjemnego szumu, z którym często borykały się poprzednie generacje GoPro.

INTELIGENTNE ROZPOZNAWANIE SCENERII - GoPro hero 7 Black

Nowa kamera GoPro także rozpozna, gdzie była użyta. Teraz niezależnie, gdzie się znajdujesz, HERO 7 Black rozpozna czy było to środowisko miejskie, las, plaża, zdjęcie grupowe czy wiele więcej miejsc. Dzięki temu jest w stanie skutecznie posegregować materiał, tworząc jeszcze lepsze ujęcia za pomocą funkcji QuikStories.

SUPERPHOTO - GoPro 7

Nowy tryb zdjęć SuperPhoto pozwoli wyciągnąć jeszcze więcej ze zdjęcia, ukazując szczegóły i nadając świetnie wyglądający koloryt. W trybie HDR, kamera jest w stanie jeszcze lepiej zbalansować rozpiętość dynamiki tonalnej między prześwietleniem, a cieniami, oddając w ręce użytkownika materiał wyglądający niezwykle profesjonalnie.

LEPSZA JAKOŚĆ AUDIO z GoPro 7

GoPro w nowym modelu postawiło także na jeszcze lepszą jakość audio. Teraz dzięki lepszym mikrofonom i nowemu oprogramowaniu, kamera HERO 7 Black ma jeszcze czystszą ścieżkę dźwiękową. Cyfrowa redukcja szumów oraz bramka górnoprzepustowa skutecznie eliminują niechciane dźwięki jak szum ulicy, oddając użytkownikowi krystalicznie czysty dźwięk.

wybierasz się w góry? weź gopro 7

SZYBKIE ŁADOWANIE - GoPro hero 7 Black

Nowy model kamery GoPro obsługuje szybkie ładowanie, dzięki czemu bez problemów naładujesz kamerę w krótkim czasie, by móc użyć jej wszystkich możliwości. Polecaną ładowarką jest GoPro Supercharger, który posiada także drugie złącze do dedykowanej ładowarki zewnętrznej na dwa akumulatory GoPro Dual Charger.

W zestawie:
- kamera GoPro HERO 7 Black
- ramka montażowa
- akumulator
- klips montażowy
- śruba 
- element samoprzylepny na powierzchnię zakrzywioną
- kabel USB-C

UWAGA! W ZESTAWIE BRAK KARTY PAMIĘCI (DO KUPIENIA ODDZIELNIE TUTAJ)

Dane techniczne:

Filmy

Tryby klasyczny
pętla (interwały: 5, 20, 60, 120 min)
poklatkowe (interwały: 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s)
TimeWarp (2x, 5x, 10x, 15x, 30x)
krótkie filmy (15, 30s)
Rozdzielczości/prędkość nagrywania do: 4K 60 kl/s, 2.7K 120 kl/s, 1440p 120 kl/s, 1080p 240 kl/s
ProTune tak
Zoom 4-krotny cyfrowy przy FullHD 1080p
Stabilizacja tak, HyperSmooth


Zdjęcia

Tryby

zdjęcia pojedyncze
seryjne (30kl/s. przy 12MP)
poklatkowe (interwały: 0,5, 1, 2, 5, 10,30, 60 s)
nocne (automatyczny, 2, 5, 10, 15, 20, 30 s)
poklatkowe nocne (interwały: automatyczny, 4, 5, 10, 15, 20, 30 s; 1, 2, 5, 30, 60 min)

Rozdzielczość 12MP
HDR tak
RAW tak
ProTune tak

Cechy

Akumulator wymienny, 1220mAh
Kodek H.265 HEVC tak
SuperPhoto tak
Streaming tak
GPS tak
QuikStories tak
Szybkie ładowanie tak, 5V, 1,5A
Wykrywanie scenerii i twarzy tak
Tryb portretowy tak

Dane techniczne

Generacja 7
Typ Kamery Standard

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (11)

23 lipca 2019

GoPro Hero 7 Black jest po prostu genialna. Jak na codzień używasz lustrzanki lub (i) bezlusterkowca to na ogół matryca typu 1/2,3" nie zrobi na tobie dużego wrażenia. Ale jeśli zaczniesz przeglądać oferty typowych aparatów sportowych to szybko zakres urządzeń zmaleje do jednej ręki i GoPro Hero będzie czymś, co będzie się na wszystkich stronach wielokrotnie powtarzać. Ja kupiłem GoPro Hero7 Black do biegania/turystyki górskiej/nurkowania i.. po pierwszym treningu biegowym jestem pod ogromnym wrażeniem działania stabilizacji. Wieczorem poszedłem zaś zrobić kilka nocnych zdjęć i jeśli ktoś marudzi, że GoPro Hero7 Black nie potrafi robić dobrych zdjęć nocnych to po prostu chyba nigdy nie używał w swojej lustrzance/bezlusterku/smartfonie trybu manualnego! Po zgraniu godzinnego materiału video w średniej jakości 2,7K i 60kl/s zajął on dosłownie 30 GB ale.. to świadczy dobrze o kamerce bo dzięki temu materiał jest idealny do końcowej obróbki. Owszem, trzeba mieć pełną świadomość, że format 2,7K oraz 4K nakłada na komputer dużo większe wymagania sprzętowe niż 1K ale bez problemu do obróbki video wystarczy sprzęt z CPU i7, 8GB RAM, grafika z 6GB pamięci i dobry dysk SSD. Dziękuję serdecznie obsłudze sklepu stacjonarnego GoHERO.pl przy ul. Górczewskiej za sprzedaż kamerki GoPro Hero 7 Black w dniu 20.07.2019

28 lipca 2019

Fajnie, że jest dobra jakość i niezła stabilizacja obrazu, można naprawdę nagrać ładne filmiki, nawet kiedy normalnie trząsłby się obraz, np. podczas jazdy na rowerze po nierównym terenie. Do tego dźwięk jest dobry, a bateria całkiem całkiem trzyma ;)

23 września 2019

Super kamerka, warto było dołożyć bo materiał mam świetny, teraz to wszystko tylko poskładać ;), pozdr!

23 września 2019

Akumulatorek to na ledwo dwie godziny wystarcza i tu wielki minus

24 września 2019

Grzegorz widać, że to Twoja pierwsza kamera sportowa - 2h ciągłej pracy to spory postęp biorąc pod uwagę starsze modele.

30 września 2019

Jestem użytkownikiem GoPro BLACK 7 od kilku miesięcy. Urządzenie cacuszko, frajda wielka, ale jest jedno małe ale... Gdy robię zdjęcia w trybie HDR to bardzo często wychodzą mi zdublowane postaci/elementy obrazu! Wiem, że HDR polega na składaniu tu dwóch ekspozycji, ale wydaje mi się, że interwał pomiędzy nimi jest za duży.

28 października 2019

Pzy nagraniach GoPro są one na tyle płynne, że łatwo pomylić je z materiałami nagranymi z pomocą specjalnego, oddzielnego stabilizatora. Dla mnie jedyna słuszna kamera sportowa.

23 grudnia 2019

Można tym sprzęcikiem kręcic mistrzowskie hyperlapsy no i jest streaming na żywo, funkcjonuje to rewelacyjnie musze przyznać.

23 grudnia 2019

w porównaniu do konkurencyjnych modeli ta zdecydowanie lepiej wypada przy nagrywaniu ze sztucznym światłem lub w nocy, jest po prostu wspaniała, polecam

7 marca 2021

DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM! KAMERKĘ HERO 7 BLACK MAM OD LISTOPADA 2020,MUSZĘ PRZYZNAĆ,ŻE JEST REWELACYJNA,OBRAZ ,DZWIĘK JAK I FILMY,KTÓRE NAGRYWA SĄ NA WYSOKIM POZIOMIE. NIEMNIEJ OSTATNIO ZAUWAŻYŁEM,DUBLOWANIE SIĘ OBIEKTÓW W TRYBIE HDR,ALE CAŁKIEM NAWET CIEKAWIE TO WYGLĄDA...TUTAJ TRZEBA POBAWIĆ SIĘ JEJ USTAWIENIAMI I Z GŁOWĄ WSZYSTKO POKONFIGUROWAĆ.MA STOSUNKOWO DUŻO OPCJI USTAWIEŃ ZARÓWNO OBRAZU JAK I DŹWIĘKU. CO DO AKUMULATORÓW TO OCZYWIŚCIE TE ORYGINALNE TRZYMAJĄ DŁUŻEJ NIŻ ZAMIENNIKI,MAM 2 ZAMIENNIKI I KAMERKA JE DRĄŻY BARDZIEJ,WSZYSTKO ZALEŻY OD USTAWIEŃ,JEŚLI SIĘ WYŁĄCZY GPS,BLUETOOTH,WIFI TO JEST W MIARĘ ZNOŚNIE. NIESTETY SIĘ ZDARZYŁO,ŻE MI SIĘ ZAWIESIŁA,ALE DOCZYTAŁEM,ŻE TRZEBA UAKTUALNIĆ FIRMWARE(JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEM). REASUMUJĄC: POLECAM W 100% TĄ KAMERĘ,MIMO PARU MANKAMENTÓW,Z KTÓRYMI MOŻNA "ŻYĆ".POZDRAWIAM SERDECZNIE

17 czerwca 2021

Nagrywa ok ale niestety WIESZA SIE PO KILKUNASTU MINUTACH UZYWANIA I TEGO PROBLEMU GOPRO NIE WIDZI ,AKTUALIZACJE NIE POMAGAJA (Soft 1.90)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl