Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #58 – Limitowany RÓŻOWY SLEEVE + LANYARD

1
GoProsfera #58 – Limitowany RÓŻOWY SLEEVE + LANYARD

Październik to miesiąc, który widnieje pod znakiem walki z rakiem piersi. Wiele firm w tym czasie decyduje się na współprace z organizacjami, które wspierają kobiety dotknięte chorobą nowotworową. Firma GoPro po raz pierwszy stworzyła produkt w różowym kolorze, łącząc siły z fundacją Boarding for Breast Cancer. Dokonując zakupu między 1.10.2018 a 31.03.2019 przeznacza ze sprzedaży każdej sztuki 15% dochodu na w/w fundację.

Fundacja wspiera przede wszystkim osoby aktywne w sporcie i popiera zdrowy styl życia. Jej misją jest uświadamianie kobiet w każdym wieku o tym, jak ważne są profilaktyczne badania, które są kluczowe w ewentualnym wykryciu pierwszego stadium choroby. W Stanach Zjednoczonych na dzień dzisiejszy szacuje się, że aż 3,4 miliona kobiet zmaga się z rakiem piersi. Fundacja organizuje specjalne wyjazdy dla kobiet dotkniętych nowotworem, a także tych, które wygrały walkę, by mogły wspólnie regenerować siły w otoczeniu z naturą.

Jaki gadżet stał się produktem wspierającym szczytny cel? Często wybierane przez kobiety etui! Różowy sleeve + lanyard idealnie przylega do kamery GoPro HERO 7, chroniąc ją przed wszelkimi upadkami czy zarysowaniami. Wykonany jest z sylikonu o bardzo dobrej jakości, który bardzo łatwo się czyści. Zapewnia pełną wodoodporność, a dzięki wbudowanej smyczy, możesz go mieć ciągle przy sobie. Załóż na szyję lub zaczep na nadgarstek, by mieć pełną kontrolę nad swoim urządzeniem. Przecież nie chcesz go zgubić! W każdej chwili możesz po nie sięgnąć, tworząc perfekcyjne ujęcie. Różowy sleeve + lanyard został stworzony wyłącznie na potrzeby współpracy z fundacją Boarding for Breast Cancer. Jeżeli chcesz urozmaicić swoje GoPro HERO 7, możesz wymieniać etui i skompletować je wszystkie! Występują również w trzech innych kolorach: białym, czarnym i niebieskim.

Jeśli zastanawiasz się nadal nad idealnym etui do swojej kamery, to jest ten moment, by zapewnić jej odpowiednią ochronę, wybierając różowy sleeve + lanyard. Poprzez swój świadomy zakup wspierasz fundację działającą w szczytnym celu i stajesz się częścią społeczności szerzącej istotę problemu, jakim jest zachorowalność na raka piersi. Dbajmy o nasze zdrowie, by móc cieszyć się aktywnym życiem i zapisywać najszczęśliwsze jego momenty z kamerą GoPro w ręku.

Komentarze do wpisu (1)

12 października 2018

fajnie, że robią takie akcje, oby tylko środki trafiły w odpowiednie ręce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl