Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #57 - GoPro 1 Million Dollar Challenge

0
GoProsfera #57 - GoPro 1 Million Dollar Challenge

Masz już swoją kamerę HERO 7 Black? Dla obecnych posiadaczy najnowszej flagowej kamery GoPro firma Nicka Woodmana przygotowała świetną ofertę. Mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść. Z konkursem 1 Million Dollar Challenge masz okazję, by wygrać część z tej okrągłej sumy za pomocą GoPro. Wystarczy nagrać wystarczająco ciekawy materiał z nowej kamery, który pojawi się w materiale reklamowym.

Inicjatywa ta ma na celu skierowanie użytkowników GoPro w stronę pierwszego takiego przedsięwzięcia w historii GoPro. Aby wygrać, należy:

1. zarejestrować się na stronie www.gopro.com,
2. nagrać SUROWY materiał bez muzyki z kamery GoPro HERO 7 Black,
3. wysłać go w nieobrobionej formie przez panel użytkownika na stronie do 9 grudnia 2018,
4. być osobą pełnoletnią,
5. czekać na wyniki, które zostaną ogłoszone 14 grudnia 2018 roku.

Każda osoba, której materiał zostanie użyty w filmie GoPro Highlight pod koniec roku zostanie nagrodzona częścią z puli 1 miliona dolarów. Ilość użytych klipów zależy od zaplecza i decyzji GoPro. Nagroda dzieli się między użytkowników po równo, nie ma też określonej liczby wygranych.

Dla osób, które nie posiadają najnowszej kamery, GoPro regularnie organizuje plebiscyt GoPro Awards, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Bez wątpienia najnowszy konkurs to najciekawsza promocja marki oraz wyzwolenie potencjału z HERO 7 Black przez użytkowników.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl