Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #54 - Pierwsze wrażenia po premierze HERO 7

0

Wczoraj o godzinie 15 czasu polskiego zaprezentowano nowe kamery GoPro HERO 7 Black, Silver i White. Dokładnie w tym samym czasie można było zauważyć wysyp recenzji nowego modelu od YouTuberów prowadzących kanały technologiczne. Mając wcześniej kamerę do testów mogli rzetelnie przeprowadzić i opublikować testy w dniu premiery, co w dobie obecnego tempa przepływu informacji jest jak najbardziej korzystne dla osób zastanawiających się nad zakupem od razu po premierze.

Wbrew głosom sceptyków, wieszczących kiepską kondycję finansową nowa kamera GoPro HERO7 Black została dobrze przyjęta, głównie z racji przełomowej stabilizacji, jeszcze lepszej jakości obrazu i nowych trybów. Bardzo pozytywnie wypowiadał się Casey Neistat, który uwagę zwrócił głównie na jakość obrazu i dźwięku, stabilizację HyperSmooth oraz funkcję stabilizowanych hyperlapse'ów – TimeWarp

 

Mic Bergsma skupił się natomiast dodatkowo na gotowym odtwarzaniu w slow-motion, świetnej jakości zdjęć HDR SuperPhoto bazującej na AI kamery, funkcjach samowyzwalacza, a także różnicach między HERO 6 i HERO 7 Black. Głosy innych youtuberów są niemalże spójne – HERO 7 Black to najlepsza kamera GoPro, a także możliwe, że najlepsza kamera sportowa na rynku. Pytanie tylko, czy to jeszcze kamera sportowa, czy coś więcej. Biorąc pod uwagę popularność tego typu rozwiązań w codziennym życiu wróżę nowej GoPro sukces rynkowy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl