Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #138 - Poziomowanie horyzontu w GoPro MAX

0
GoProsfera #138 - Poziomowanie horyzontu w GoPro MAX

Wraz z premierą nowych kamer na rok 2019 od GoPro, producent pokazał też nową funkcję, która jest dostępna w HERO 8 Black i GoPro MAX z poziomu aplikacji, ale także można włączyć ją bezpośrednio w kamerze sferycznej, w momencie gdy nagrywa w trybie HERO, zarówno przy rozdzielczości 1440p i 1080p. Poziomowanie horyzontu, ponieważ tak się nazywa, wydaje się być przełomową kwestią w dziedzinie stabilizacji, ale czy na pewno?

W trybie HERO w kamerze GoPro MAX możemy w ustawieniach włączyć poziomowanie horyzontu, które rzeczywiście daje zaskakujące rezultaty. Dyrektor działu marketingowego GoPro – Abe Kislevitz zadał sobie trud, by pokazać jak w praktyce działa nowa funkcja w kamerze GoPro.

Jak rzeczywiście może się to przydać, poza spowodowaniem kontrolowanego opadu szczęki swoich znajomych? Przede wszystkim połączenie poziomowania horyzontu wraz ze stabilizacją Max Hypersmooth nie tylko skutecznie tłumi drgania ale też niweluje znaczne przechylenia kamery. Dzięki temu nieważne, jak mocno korzystasz ze swojej kamery możesz włączyć funkcję poziomowania od razu, nie martwiąc się o przypadkowe przechylenia, które często mogą popsuć odbiór filmu.

Widać, że nawet bezprecedensowe obchodzenie się z kamerą nie zakłóca płynnego i stabilnego obrazu, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwym do wykonania. Dodatkowo w momencie nagrywania w trybie pionowym można włączyć poziomowanie horyzontu i po powrocie do poziomej pozycji kamery dalej nagrywa pionowo, co docenią z pewnością osoby mocno udzielające się w mediach społecznościowych.

Oprócz tego warto wspomnieć, że zarówno stabilizacja Max Hypersmooth jak i Horizon Leveling nie powodują ograniczenia pola widzenia, więc działają nawet na najszerszym kącie Max Superview, co jest unikalną cechą wśród kamer. Czy to kolejny argument za kupnem GoPro MAX? Jeżeli poziomowanie horyzontu to dla Ciebie nowość, to jak najbardziej może być to ważny punkt na liście.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl