Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Kamera GoPro HERO 8 BLACK

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 549,00 zł 1549.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.30585
Producent: GoPro
Kod produktu: CHDHX-802-RW

Opis

Kamera GoPro HERO 8 Black wprowadza szereg innowacji i poprawionych rozwiązań, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nagrywaniem, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują najlepszej jakości filmów i zdjęć.

HERO8 BLACK

GoPro HERO 8 Black to mocniejszy i bardziej wszechstronny model. Udoskonalona konstrukcja sprawia, że kamera GoPro bez problemu zmieści się w kieszeni, w kieszeni plecaka lub w poręcznym etui. Dzięki temu bez najmniejszego problemu możesz używać jej w każdej sytuacji, rejestrując ważne dla Ciebie wydarzenia i chwile warte zapamiętania. Świetna jakość nagrań wynika z zaawansowanego procesora obrazu, który niezwykle skutecznie reaguje na zmieniające się otoczenie i warunki oświetleniowe. Teraz kamera nie wymaga oddzielnej ramki montażowej – mocowanie jest przyczepione bezpośrednio od spodu kamery, dzięki czemu nie ma potrzeby wyjmowania kamery, by wymienić baterię lub podłączyć kamerę do stałego zasilania. Po raz pierwszy w historii GoPro, kamera GoPro HERO 8 BLACK oferuje nagrywanie w 4K UHD bez zakrzywienia obrazu w trybie LINEAR. To świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników, którzy nie zawsze chcą mieć zniekształceń obrazu, zwłaszcza na rogach kadru, typowy dla poprzednich kamer GoPro.

Premiera gopro 8 hero black

Obsługa kamery GoPro 8 hero?

Jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna, niż było to w przypadku poprzednich modeli. GoPro 8 Black posiada z tyłu 2-calowy, dotykowy wyświetlacz, który zapewnia nie tylko sprawne poruszanie się po intuicyjnie zaprojektowanym menu, ale pozwala na stworzenie własnych skrótów do najczęściej używanych przez Ciebie ustawień. Gdy nie masz możliwości obsługi kamery za pomocą przycisków i ekranu z pomocą przychodzą komendy głosowe, pozwalając na sterowanie kamerą nawet gdy masz zajęte ręce. Dzięki temu nie umknie Ci ważna chwila godna nagrania lub uwiecznienia na zdjęciu.
gopro hero black 8

Praca pod presją? z GoPro 8 żaden problem

Krótkie materiały video pozwalają na lepszą selekcję materiału i wydajniejszy montaż automatyczny z poziomu aplikacji GoPro App. Dzięki funkcji krótkich filmów o długości 15 lub 30 sekund zarejestrujesz szybko warte nagrania momenty bez obawy, że nadpisze się niepotrzebny materiał, gdy zapomnisz wyłączyć nagrywanie. Kamera automatycznie zakończy nagranie po upływie danego czasu, na bieżąco informując na tylnym i przednim ekranie o pozostałym czasie. Jeżeli więc nagrywasz vlogi opierające się na częstych zmianach lokacji, ciekawych przejściach – krótkie filmy nadadzą dynamiki i pozwolą na pozbycie się zbędnego materiału. Kamera GoPro HERO 8 posiada także bardzo przydatną funkcję, a mianowicie QuickCapture. Dzięki temu możesz dosłownie w ciągu kilku sekund uruchomić wyłączoną kamerę, która od razu zacznie nagrywać we wcześniej ustawionych parametrach. Po zakończeniu nagrania automatycznie zapisze materiał i wyłączy się, będąc w gotowości do następnego uruchomienia. To świetne rozwiązanie dla osób rzucających się w wir wydarzeń, nagrywających często krótkie fragmenty. Warto wspomnieć, że tryb QuickCapture nie tylko oszczędza baterię, ale też miejsce na karcie pamięci.

gopro hero 8 w ekstremalnych warunkach 

Hypersmooth 2.0 - jeszcze lepiej, jeszcze płynniej

GoPro HERO8 Black oferuje nagrywanie w rozdzielczości 4K UHD w prędkości nawet 60 klatek/s., zapewniając wysoki poziom stabilizacji dzięki udoskonalonym algorytmom Hypersmooth 2.0. Dodatkowo dla użytkowników pracujących w 1080p FullHD do dyspozycji jest aż 240 klatek/s. do 8-krotnego zwolnienia materiału. Tutaj także działa stabilizacja Hypersmooth 2.0, zapewniając idealnie wystabilizowany materiał. W zależności od intensywności drgań możesz teraz wybrać także poziom działania stabilizacji – standardowy, wysoki i zwiększony. Dodatkowo w aplikacji GoPro App jest także dostępna opcja poziomowania nagrania względem horyzontu, co dodatkowo dopełnia całości, zapewniając prawdziwie kinowe ujęcia.

Chcesz nagrać dłuższą trasę lub przyśpieszyć zwiedzanie ciekawych miejsc zachowując najlepszą stabilizację? Usprawniony tryb Timewarp 2.0 działa teraz jeszcze lepiej, dobierając w inteligentny sposób stopień stabilizacji Hypersmooth 2.0 i przyśpieszenia w zależności od wykrytych drgań i analizy nagrywanej scenerii. Przełomowym dodatkiem jest także możliwość wyłączenia przyśpieszenia w trakcie nagrywania, by dokładniej wyeksponować element lub wydarzenie na nagraniu i jednym przyciskiem powrócić do nagrywania tego samego filmu w przyśpieszeniu.

Ważnym dodatkiem jest także możliwość ustawienia ręcznie parametrów nagrywania dla trybu Timewarp 2.0 za pomocą funkcji ProTune. To świetne narzędzie dla profesjonalistów i zaawansowanych użytkowników, pracujących później nad edycją materiału, dając jeszcze większe pole manewru do dalszej postprodukcji. Teraz możesz ustalić m.in. takie wartości jak ISO, balans bieli, poziom ostrości, prędkość migawki, profil kolorystyczny i wiele więcej.

Zdjęcia – nowy poziom w GoPro 8

Do dyspozycji użytkownika jest aż 5 trybów robienia zdjęć – pojedyncze, seryjne, nocne, poklatkowe oraz liveburst. Ta ostatnia, nowa funkcja zdjęć seryjnych przez 1,5 sekundy pozwala na animację serii w krótki film lub wybranie najlepszego zdjęcia, by przesłać go dalej znajomym. Dodatkowo dopracowano tryby Superphoto + HDR. Teraz kamera GoPro jeszcze lepiej rozpoznaje scenerię i poprawia zdjęcia w oparciu o warunki, w których były zrobione. HDR, czyli High Dynamic Range teraz działa równie dobrze stacjonarnie, co podczas ruchu, zapewniając jeszcze większą szczegółowość w kontrastowych warunkach. To co prześwietlone, nie ma nadmiernej ekspozycji, to co normalnie ciemne zyskuje na szczegółowości. Zdjęcia mogą być teraz zapisywane w każdym trybie w postaci nieskompresowanych plików RAW w rozdzielczości 12 megapikseli – to kolejny ukłon w stronę zaawansowanych użytkowników. Nowością jest także możliwość automatycznego montażu zdjęć w film z poziomu kamery GoPro 8 Black z wydłużonym czasem naświetlania. Wcześniej trzeba było robić to ręcznie za pomocą oddzielnego programu.

kamera gopro 8 sprawdza się w każdej sytuacji 

3, 2, 1.. uśmiech!

Dodatkowo dla trybu zdjęć nowa GoPro posiada samowyzwalacz do ustawienia przez użytkownika na 3 lub 10 sekund. Jeżeli chcesz zebrać znajomych do grupowego zdjęcia na wyjeździe, albo postawić kamerę na statywie i dołączyć do fotografowanych, wystarczy ustawić timer i czekać, aż GoPro samoistnie wyzwoli migawkę. Zarówno na przednim, jak i tylnym wyświetlaczu użytkownik ma informację, ile czasu pozostało do zrobienia zdjęcia.

Na żywo, lepiej z GoPro Hero 8 black

Teraz kamera GoPro HERO 8 Black umożliwia streaming na żywo w wyższej rozdzielczości FullHD 1080p. Strumieniowanie jest możliwe na platformy Facebook i YouTube za pomocą aplikacji GoPro App, a oddzielnie zapis transmisji może być transferowany na kartę pamięci w dowolnej rozdzielczości. Dodatkowo podczas streamingu działa stabilizacja Hypersmooth 2.0, dostarczając odbiorcom płynny i przejrzysty materiał w wysokiej jakości. Poprawiona jakość udostępniania na żywo to świetna wiadomość dla osób aktywnie korzystających z mediów społecznościowych i angażujących swoich odbiorców.

Po swojemu w GoPro 8

Możliwość personalizacji to świetna wiadomość zarówno dla osób początkujących – tutaj GoPro przygotowało w swojej kamerze profile uniwersalnych ustawień pod dane warunki. Dzięki obecnym ustawieniom GoPro pomoże Ci pozyskać jak najlepsze nagrania w zależności, czy są to ujęcia statyczne, dynamiczne, sportowe lub ze zwolnionym tempem. Dla osób, które intensywnie korzystają z GoPro w sposób zaawansowany i chcą zapisać swoje ulubione ustawienia, HERO 8 Black oferuje także możliwość utworzenia własnych skrótów (gotowych "setów"), dzięki czemu dostęp do preferowanych parametrów nigdy nie był prostszy w kamerach sportowych GoPro.

Zobacz więcej szczegółów - GoPro Hero 8 Black

Po raz pierwszy na rynku kamer sportowych, za zasługą GoPro HERO 8 Black pojawia się kamera zdolna nagrywać materiał w najnowszym kodeku H.265 HEVC z przepustowością danych 100 Mbps. Jak przekłada się to na nagrywane filmy? Nowy kodek cechuje się o połowę lepszą bezstratną kompresją względem H.264, dzięki czemu filmy nie zajmują dużo miejsca, nawet w najwyższej rozdzielczości, a wysoki bitrate wpływa na ilość rejestrowanych informacji, dzięki czemu obraz jest szczegółowy jak nigdy wcześniej z kamer GoPro. Ma to bezpośrednie przełożenie na jakość nagrań zarówno w trybie automatycznym oraz skierowanym do zaawansowanych użytkowników trybie ProTune. Tak wysoki bitrate pozwala na swobodną postprodukcję, ponieważ nagranie skrywa potężną ilość informacji – bez zbędnej nadwagi dzięki HEVC.

GPS – jeszcze więcej informacji

Zawarty w kamerze GoPro 8 Black moduł GPS o zwiększonym odświeżaniu musi spełnić wszystkie wymogi podczas używania go w kamerze sportowej. Odświeżanie zapisu danych na poziomie 120Hz zapewnia porcję informacji z każdej klatki nagrania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz analizować przejazd motocyklem po torze, trasę na hulajnodze elektrycznej do pracy lub najszybsze slalomy po stoku narciarskim za pomocą danych GPS. Zegary występują w postaci naklejek nakładanych w aplikacji Quikstories i dostarczają informacji o takich wartościach jak: prędkość, trasa, przeciążenie, czas, zmiana wysokości i wiele innych.

Gopro 8 black idealne na rower 

Mocniejsza kamera - mocniejsze akumulatory

Nowością w GoPro HERO 8 Black są także akumulatory, zapewniające stabilną i wydajną pracę kamery. Tak zaawansowane parametry wymagają jak najlepszej konstrukcji ogniwa, zapewniającego pewne działanie kamery w każdych warunkach. Bateria GoPro 8 Black ma pojemność 1220mAh i jest kompatybilna wstecznie z kamerami HERO 6 Black i HERO 7 Black, ale odróżnisz ją po niebieskim gnieździe akumulatora. Dzięki temu kamera jest zawsze gotowa do pracy na pełnych obrotach.

Modułowa konstrukcja GoPro 8 Black

Nowy flagowy model GoPro wprowadza także innowację w postaci doczepianych modułów, zwiększających jej możliwości w czasie vlogowania. Do HERO 8 Black można dołączyć trzy nowe akcesoria:


Media Mod to zaawansowany system nagrywania dźwięku poprzez świetnej jakości mikrofon zewnętrzny. Pełni on rolę ramki, która posiada także dwa dodatkowe miejsca na lampę doświetlającą, zewnętrzny mikrofon lub doczepiany ekran LCD. Dzięki takiemu połączeniu GoPro HERO 8 Black staje się naprawdę kompleksowym rozwiązaniem do prowadzenia video blogów. Media Mod zapewnia także połączenie z ekranami LCD - GoPro Display Mod lub innymi monitorami poprzez złącze microHDMI. Bez problemu doczepisz wszystkie potrzebne akcesoria za pomocą umieszczonych obok siebie gniazd.

kamera sportowa gopro 8 cena

Light Mod to niezwykle mocna (200 lumenów), 10 diodowa lampa LED doświetlająca kadr w momencie, gdy robi się rzeczywiście ciemno. Wbudowana bateria pozwala na nawet 6 godzin pracy, dostarczając do matrycy tak ważne dla kamery światło. Lampa posiada wiele trybów pracy, pracując z mocą 200, 125, 60 i 20 lumenów. Wyposażona w zimną stopkę ISO jest łatwa do zamontowania na GoPro Media Mod, a wbudowana bateria pozwala na pracę pod zasilaniem zewnętrznym.

kamera gopro 8 z perspektywy

Display Mod to doczepiany ekran o przekątnej 2 cali, pozwalający na kontrolę kadru w momencie, gdy kierujesz kamerę na siebie. Wtedy nie tylko sprawniej ustalisz kadr do zrobienia zdjęcia, ale także na bieżąco możesz poprawiać nagranie w oparciu o podgląd obrazu w czasie rzeczywistym. To nie tylko świetne rozwiązanie do robienia selfie, ale także ułatwienie podczas vlogowania. Podłączony kablem microHDMI, GoPro Display Mod posiada własne zasilanie z wbudowane akumulatora, co oznacza, że nie będzie pobierał energii z kamery, zapewniając dłuższy czas pracy całego zestawu.

gopro hero black 8 display moc

W zestawie GoPro Hero 8 Black

• Kamera HERO8 Black wraz z etui GoPro Hard Shell

• Akumulator

• Mocowanie samoprzylepne do powierzchni zakrzywionych (kasku)

• Klamra mocowania + śruba skrzydełkowa

• Kabel USB-C

 

kamera sportowa gopro 8 hero black

 Podstawowe cechy GoPro 8 Black

 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze dla subskrybentów GoPro PLUS
 • GPS
 • Procesor obrazu GP1
 • Zaawansowane metadane
 • Zgodna obudowa
 • Protune
 • Niestandardowe skróty na ekranie
 • Transmisja na żywo
 • Zdjęcia
 • Nocne filmy poklatkowe
 • Zwolnione tempo
 • Filmy poklatkowe
 • SuperFoto
 • Profile ustawień / niestandardowe profile ustawień
 • Wake on Voice (Włącz głosem)
 • Filmy z funkcją TimeWarp
 • Sterowanie głosowe
 • Ekran dotykowy
 • Zdjęcia w formacie RAW
 • LiveBurst
 • Akumulator
 • Dodatki do HERO8 Black
 • Obiektywy cyfrowe / pole widzenia
 • Stabilizacja obrazu
 • Wytrzymałość i wodoszczelność
 • Powiększanie dotykiem
 • Prędkość przepływu danych: 100 Mb/s
 • Montaż bez ramki, za pomocą składanych zaczepów

Dane techniczne GoPro 8:

Dane techniczne GoPro 8

 
Kąt widzenia (FOV) SuperView, szerokie, liniowe, wąskie
Rozdzielczość 4K SuperView: 30, 25, 24 kl/s; Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość 2.7K Wide (Szerokie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1440p Wide (Szerokie): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Linear (Liniowe): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s Narrow (Wąskie): 60, 50, 30, 25, 24  kl./s
Rozdzielczość 1080p SuperView: 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Wide (Szerokie): 240, 200, 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s Linear (Liniowe): 120, 100, 60, 50, 30, 25, 24 kl./s; Narrow (Wąskie) 60, 50, 30, 25, 24 kl./s
Rozdzielczość zdjęć 12 MP (z funkcją SuperFoto i ulepszonym HDR)
Zdjęcia seryjne (kl./sek.) Auto, 60/10, 30/10, 60/6, 30/6, 30/3, 10/3, 30/1, 10/1, 5/1, 3/1
Interwały czasowe Time Lapse 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 s; 2, 5, 30, 60 min
Łączność bezprzewodowa WiFi + Bluetooth
Protune Tak
Kontrola ekspozycji Tak
Automatyczne dostosowanie do oświetlenia Low Light Tak
Zdjęcia nocne + Night Lapse Auto, 4, 5, 10, 15, 20 s; 1, 2, 5, 30, 60 min
Time Lapse Tak
Nagrywanie video w pętli Tak
Zdjęcia RAW Tak
Dźwięk RAW Tak
Format / kodeki video MP4 (H.264) / MP4 (H.265)
Maksymalny bitrate video 100 Mb/s (4K)
Komendy głosowe Tak
Stabilizacja nagrań video Tak (HyperSmooth 2.0)
Dźwięk stereo Tak
Wbudowany moduł GPS Tak
Redukcja szumu wiatru Tak (obsługa 3 mikrofonów)
Diody LED 2
Mikrofony 3
Obsługa mikrofonu stereo 3.5mm Z dodatkiem multimedialnym dla HERO8 Black lub Mic Adapter 3.5 mm (sprzedawane oddzielnie)
Wbudowany ekran dotykowy Tak, 2" 
Wbudowana wodoszczelność Tak, do 10m
Bateria Wymienna o pojemności 1220mAh
Szybkie ładowanie akumulatora Tak, 1,5A
Złącza USB-C
Kompatybilne karty pamięci microSD co najmniej klasy 10 lub UHS-I (sprzedawana oddzielnie)
Wymiary (szer. / wys. / głęb.) 66,3 x 48,6 x 28,4 mm
Masa własna (z baterią) 126g
Rozdzielczość video max 2160p (4K)
Zintegrowany wyświetlacz Monochromatyczny (przód) i kolorowy (tył)
Akcelerometr Tak
Odporność na wilgoć Tak
Menu w języku polskim Nie
Zalecana Temperatura pracy 10-40 stopni Celsjusza

Dane techniczne

Generacja 8
Typ Kamery Standard

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (25)

1 października 2019

super! w końcu gopro 8 wjeżdża na salony! cena też bardzo dobra!

3 października 2019

spoko zmiany w tym nowym hero 8, przekonuje mnie brak irytującej ramki, poprawiona stabilizacja i opcja nagrywek w prostym kącie dla 4K.

4 października 2019

W poprzednich modelach w przypadku zarysowania można było wymienić osłonę na samym obiektywie. Jak jest w tym modelu? Czy producent przewidział taka możliwość? Kiedy w sprzedaży mogą pojawić się dodatkowe akcesoria wymienione w reklamie?

7 października 2019

miałem wszystkie hero od 3+ i zawsze było coś lepiej niż w poprzedniku, dlatego zmienię hero7 na hero8 ale obym się pierwszy raz nie przeliczył ;)

7 października 2019

A ja miałem tylko jedną, hero4 i chyba czas ją oddać synowi na rzecz gopro hero 8. Przekonuje mnie brak ramki o obowiązkowej obudowie nie wspomnę, poprawiona stabilizacja (w swojej w ogóle nie mam) i ten tajmworp czy jak to tam nazwali (a powinni hyper lapse). To wszystko brzmi sensownie co u was czytam, taka zmiana z 4 na 8 wydaje się racjonalna więc decyzja męska zapadła.

8 października 2019

To ja się zatrzymałam na 5, a tu widzę już hero 8 wchodzi. Jak dobrze widzę: zyskuję lepszą jakość, bardziej wystabilizowany obraz, brak zakrzywień w 4K, zdjęcia poklatkowe w ruchu i montaż w kamerze; tracę kasę bo nie ma programu "trade-in" a szkoda ;)

9 października 2019

Przyszedł czas na zmianę Hero 4 Silver na Hero 8 Black. Przekonał mnie brak ramki, poprawiona stabilizacja i brak konieczności stosowania obudowy wodoodpornej w porównaniu z 4. Zobaczymy się będzie sprawdzać.

9 października 2019

Dodatkowe mody podobno dopiero po nowym roku. Trochę to słabe. Szczególnie że obudowa zawiera mikrofon, do tego dość pomysłowy ekran do vlogowania i może być ok. Łączna cena pewnie ponad 3 tysiące. Znaczy dla przeciętnego zjadacza chleba mało osiągalne. Licząc jeden do jednego to jakby zestaw kosztował hmm 3 tyś dolarów

11 października 2019

w opisie jest wersja NTSC czy są ustawienia PAL ? W 7 BLACK ustawienia do przyjęcia (rewelacja) 2,7K czekam na 4K PAL

14 października 2019

Parę dni temu widziałem w sklepie hero7 jako tą najleoszą a tu już gopro 8 pokazują, ciężko nadążyć. Fakt faktem planowałem kamerę na narty, może może

15 października 2019

Zbyszek bo to są pewnie wymienione wartości maksymalne - PAL w GoPro był odkąd pamiętam, więc nie sądzę, by w hero8 tego zabrakło.

17 października 2019

spoko rozwój, bez szału, ale spoko. Gdzieś pisali o 120 klatkach w 4K a ja się pytam komu to komp uciągnie? Ile osób ma sprzęt, by taki materiał odtworzyć o montażu nie wspomnę. W pierwszych testach hero 8 black widać, że porównaniu do poprzednika obraz jest trochę jaśniejszy, widać więcej szczegółów, stabilizacja faktycznie jeszcze lepsza, więcej trybów, fajny patent z tymi uszami od dołu czyli żegnaj ramko - czego ludzie jeszcze oczekują?

22 października 2019

A co z interfejsem po polsku ? znowu tylko bandyckie języki? zostawcie tylko chiński tradycyjny to wam sprzedaż wzrośnie

23 października 2019

Ledwo kupiłem 7 a tu już 8 ale nie szkodzi siódemka pójdzie na motor a nowa zabaweczka na resztę eskapad.

27 października 2019

moja 8 wczoraj odebrana, dziś już cieszy obrazkiem i stabilizacją, mega kamerka! Dzięki za pomoc z akcesoriami, będę was odwiedzał.

28 października 2019

po pierwszych testach, które miałem okazję porobić w weekend po odebraniu, hero 8 zrobiło na mnie super wrażenie. Jedyna wada to jak montuje się kamerę np do kijka za pomocą tych wyjmowanych uszu - trzeba uważać, by ustawić poziom kamery i tu przydają się linie pomocnicze, które wprowadzili. Natomiast zalety - odczuwalnie więcej jakości/szczegółów w obrazie, lepsze kolory, znacznie lepszy dźwięk, jeszcze lepsza stabilizacja (w stosunku do mojej dotychczasowej hero 6) Super sprawą są te "presety", dzięki którym robię sobie własne ustawienia na różne okazje i mam to wszystko pod ręką. Brawo. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

31 października 2019

Po pierwszych użyciach muszę powiedzieć, że mnie nie rozczarowała a wręcz sprawiła frajdę. Trochę musiałam się przyzwyczaić do odpinania tej bocznej klapki/drzwiczek jak zwał tak zwał, ale do nauczenia. Tutaj mała dygresja od góry wydaje się, że jest nieszczelna, ale dzwoniłam m.in. do sprzedawcy (tutaj) jak i pisałam do przedstawiciela - wszyscy zapewnili, że tak ma być i wszystko jest ok. Co do samej kamery - odczuwalna przesiadka z mojej starej hero 4 silver na tę tu hero 8 black. Super, że nie ma tej nieszczęsnej obudowy, że obraz jest wyraźnie ciekawszy, że jest stabilizacja choć ja się na tym specjalnie nie znam, ale mój mąż zbierał szczękę po pierwszych próbach. Nawet czas pracy poprawii, także jak dla nas dobry zakup, dzięki za doradztwo również z akcesoriami. Pozdrawiam!

8 listopada 2019

fajna fajna, można myśleć. Mnie ciekawi czy poprawili konkretnie dźwięk na motocyklu, bo do tej pory nie miałem jeszcze przyjemności jeździć z kamerą na moim suzuku, która by skutecznie wycinała szumy.

21 listopada 2019

jest PAL na 100% w hero 8 bo sama tego potrzebuję do pewnych projektów, ale gopro się nie postarało z nazewnictwem i ukryli tą opcję pod nazwą ANTI FLICKER czy coś takiego - nie ma już PAL/NTSC - brawo gopro, trochę mi zajęło, zanim to znalazłam. Po co tak utrudniać życie? Zwłaszcza w tak fajnej kamerze, poprawcie się :)

28 listopada 2019

Czy jest menu w j polskim?

17 grudnia 2019

przyznaję nie jestem nowy w systemie gopro, moja pierwsza to gopro 2 jeszcze z dodatkowym ekranem i powiększaną baterią (ciekawostka - nie można było mieć jednego i drugiego jednocześnie). 2 zmieniłem na hero 4, która służyła mi parę ładnych lat aż do zeszłego tygodnia, kiedy odebrałem paczkę z hero 8. Powiem tak - nie wiem czy mając hero 6 czy 7 odczujecie wielką zmianę na hero 8, ale dla mnie to było i długo będzie wielkie woooow. Nadal ciężko mi się przyswoić do tego, że film z biegania nie trzęsie, że ekran tak bardzo się przydaje i że film jest tak nasycony (i nie przesycony) kolorami. Wieeeelkie wooow. Gorący apel do wszystkich, co jak ja mają do dziś hero 4 - zmieńcie na hero 8 to poczujecie prawdziwy wiatr w żaglach, efekt upadającej szczęki gwarantowany!

23 stycznia 2020

To moja pierwsza styczność z gopro że tak powiem zakupowa. Wcześniej miałem chwilę wersję 7 i 5 do kilku ujęć dla kogoś bez możliwości pobawienia czy poeksperymentowania. W końcu ten dzień nadszedł i słowo ciałem się stało. Wczoraj odbiór a dzisiaj pierwsze testy, ustawienia itp. Przyznam że jestem zaskoczony pozytywnie jak mało kiedy. Do tej pory to była granica cudu. Obsługa jest prosta jak budowa cepa identycznie menu wyboru czy konfiguracji. Zakupiona do prawdziwej przygody na Fatach, Do tej pory brakowało mi ujęć dynamicznych a po dzisiejszych testach będę miał naprawdę niesamowity materiał.

12 maja 2020

kamera jest zarąbista! Nagrywa w 4K 60kl/s, ale to nie jest najważniejsze ( dla mnie) ma nową stabilizację HyperSmooth 2.0, która jest świetna. Kamera jest wodoodporna do 10 m co zapewnia wygodę. Przesiadłem się z ThiEYE T5 edge i jest mega różnica. Jeżeli GoPro nie wypuści czegoś przełomowego to zostanę z 8 na 3,4 lata.

24 lipca 2020

nie widzę w akcesoriach żadnego uchwytu do montażu na mostku roweru. nie ma takiego w ofercie?

27 czerwca 2022

uwaga do wszystkich brak jezyka polskiego w tak drogiej kamerze nie polecam !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl