Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #113 - Nowości w GoPro App + Quik

0
GoProsfera #113 - Nowości w GoPro App + Quik

Udało Ci się nagrać świetny materiał z kamery GoPro i chcesz go szybko zmontować? Po nowej aktualizacji aplikacji GoPro App sprawa wygląda jeszcze prościej. Producent niedawno zintegrował dwie aplikacje – GoPro App do sterowania kamerą i przeglądania galerii oraz GoPro Quik, na którym montowało się materiał nagrany z kamery GoPro. Obecnie funkcje GoPro Quik zostały przeniesione do głównej aplikacji GoPro, która oferuje jeszcze szybszy i prostszy proces montażu nagrań z Twojej kamery.

1+1>2?

Zmiany nie ograniczają się jedynie do fuzji dwóch aplikacji, odświeżono design interfejsu użytkownika, dzięki czemu można łatwiej i bardziej instynktownie poruszać się po menu edycji. Zwiększono także możliwości dodawania tekstów, filtrów nakładanych na materiał oraz poprawiono optymalizację silnika aplikacji, dzięki czemu nie tylko możemy zmienić więcej na nagraniu, ale także samo działanie aplikacji jest znacznie płynniejsze.

Całość jest także połączona z reklamowaną przez GoPro funkcją Quikstories*, czyli automatycznego zgrywania i montowania materiału z kamery GoPro. Praca na wielu klipach jest też znacznie łatwiejsza, ponieważ GoPro App sprawniej rozpoznaje ważne momenty na nagraniu dzięki czujnikom w kamerze oraz analizie nagrań.

*funkcja Quikstories jest dostępna dla kamer HERO 6 Black oraz kamer z linii HERO 7.

Co nowego?

Kolejna funkcjonalność, która znalazła miejsce po aktualizacji GoPro App to mieszanie i nakładanie efektów i filtrów, gdzie użytkownik ma ich do wyboru ponad 20, dzięki czemu w niedługim czasie można złożyć rozbudowany i niepowtarzalny materiał video. Dodatkowo utworzone projekty nie mają już 7-dniowego „terminu przydatności”, więc w każdej chwili możesz wrócić do edycji i pozmieniać efekty wedle własnego uznania i wizji.

Według GoPro to początek ich drogi do usprawniania i przyśpieszania integracji między kamerą, a aplikacją, montażem i dalszym udostępnianiem nagranych chwil. Nie każdy musi być ekspertem w sprawach montażu, edycji, także cieszy mnie to, że GoPro przygotowało swoje narzędzie dla amatorów nagrań, niekoniecznie profesjonalnych.

Poniżej znajdziesz zrzuty ekranu obrazujące zarówno nowy wygląd aplikacji GoPro App, a także nowy układ podczas edycji wideo oraz udostępniania zmontowanego filmu.

 

 

Widok interfejsu edycyjnego

 Widok udostępniania

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl