Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #103 - Nowa cena DJI Osmo Action

0
GoProsfera #103 - Nowa cena DJI Osmo Action

Myślę, że można śmiało stwierdzić, iż sezon wakacyjny rozpoczął się w najlepsze. To także idealny czas by odświeżyć swój ekwipunek, w tym także o małą kamerę sportową, która zniesie wiele, zapewniając świetną jakość nagrań, zdjęć i stabilizację na najwyższym poziomie. Tak duże zainteresowanie kamerami sportowymi przy użytkowaniu niekoniecznie ekstremalnym jest zrozumiałe. Sam posiadam aparat z wymienną optyką i podczas wyjazdów często ląduje on w kącie na rzecz małego, poręcznego urządzenia jakim jest kamera sportowa. Do tej pory GoPro z modelem HERO 7 Black nie miało realnej konkurencji. Owszem, część użytkowników celowała w model Sony X3000R, ale sama budowa tej kamery sugerowała jasno, że jest to kamera pod użytek sportowy, szczególnie podczas jazdy motocyklem. W maju tego roku pojawił się realny konkurent – DJI Osmo Action, który nie tylko staje w szranki z GoPro pod kątem turystyki i rekreacji, ale także teraz jest w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

Promocja obejmuje obniżenie ceny kamery DJI Osmo Action do 1599 zł, co oznacza, że kamera jest dokładnie w tej samej cenie, co pokazany we wrześniu 2018 roku flagowy model GoPro HERO 7 Black. Action posiada świetną stabilizację Rocksteady, działającą także w 4K przy 60 klatkach/s., więc nie można już mówić o monopolu GoPro na tej płaszczyźnie. Dodatkowo kamera posiada wodoszczelność do 11 metrów, przedni wyświetlacz o przekątnej 1,4” pozwalający na podgląd obrazu i korekcję kadru przy nagraniach i zdjęciach typu selfie oraz proste menu, które nie przeraża, a wręcz przeciwnie – pozwala momentalnie odnaleźć się w ustawieniach kamery.

Nowa cena DJI Osmo Action jest też o tyle atrakcyjna, że kamera oferuje prosty kadr bez rybiego oka także w 4K (funkcja Dewarp), co na pewno ucieszy osoby, które nie są zwolennikami zakrzywienia obrazu, szczególnie podczas fotografowania i nagrywania architektury na wyjeździe. Kamera posiada efektywny układ chłodzenia, więc nawet praca na wysokich rozdzielczościach w ciepłym klimacie nie będzie problemem.

Promocja na Osmo Action to świetna okazja, by zweryfikować, czy aparat kompaktowy to dalej wystarczające rozwiązanie, szczególnie gdy kamera DJI jest odporna na upadek, zanurzenie w wodzie, kurz, pył i wiele innych czynników. Dodatkową funkcją także bezprzewodowe połączenie z aplikacją DJI Mimo App na iOS i Androida, która nie tylko pozwala na podgląd obrazu na żywo, zmianę ustawień i sterowanie kamerą, ale także umożliwia przegląd i selekcję materiału nagranego na karcie – bez użycia komputera, dysków zewnętrznych i innych rozwiązań, które mogą być problematyczne w czasie podróży.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl