Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Mini 3 Pro

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 299,00 zł 3299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.24229
Producent: DJI
Kod produktu: CP.MA.00000488.01

Opis

DJI Mini 3 Pro dostępny od ręki.

gohero - tekst seo
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
 
 

DJI Mini 3 Pro 

DJI Mini 3 Pro jest kolejnym z serii Mini dronem o wadze 249 g, co oznacza, że potencjalny operator drona nie potrzebuje żadnych dodatkowych uprawnień, aby w pełni legalnie mógł z urządzenia korzystać. Ponadto, dron oferuje możliwość nagrywania nawet profesjonalnych filmów w świetnej jakości 4K/60FPS oraz robienia zdjęć 48MP. Wszystko to jest możliwe między innymi dzięki zastosowaniu większego, względem swojego poprzednika, sensora CMOS 1/1,3", który zapewnia kolorystykę oraz ostrość materiałów na najwyższym poziomie. Zwiększone zostały również maksymalny czas lotu oraz zasięg, gdzie Mini 3 Pro jest w stanie pracować do 34 minut na maksymalnej odległości do 18 km. Innowacją w Mini 3 Pro na tle poprzedników są z pewnością czujniki odległościowe z przodu oraz tyłu, co oczywiście wiąże się z obecnością funkcji omijania przeszkód oraz ActiveTrack 4.0, czyli funkcji śledzenia. DJI, tak samo jak w przypadku innych dronów, zaimplementował w Mini 3 Pro tryby automatyczne w postaci funkcji Mastershots.

 

Nakręć profesjonalnej jakości filmy

DJI Mini 3 Pro oferuje możliwość nagrywania w maksymalnej rozdzielczości 4K/60FPS, pozwalając tym samy nagrywać produkcje filmowe nawet na kinematograficznym poziomie. Dodatkowym atutem nagrań w Mini 3 Pro jest zdecydowanie możliwość aż 4-krotnego przybliżenia obrazu oraz spowolnienia nagrania przy zastosowaniu slow-motion 1080p/120FPS. Tak jak w przypadku prekursora Mini 2, tak w Mini 3 Pro mamy możliwość dostosowana większości kluczowych dla jakości filmów oraz zdjęć ustawień.

 

Świetnej jakości zdjęcia

Oprócz fenomenalnej jakości wideo, DJI Mini 3 Pro oferuje również dużej ostrości zdjęcia 48MP. Warto w tym miejscu również wspomnieć również o zastosowaniu matrycy CMOS 1/1.3", osadzonej na gimbalu o nowej konstrukcji. Zaimplementowanie tak dużego sensora pozwala uzyskać między innymi lepsze rezultaty w słabszych warunkach oświetleniowych. Ponadto, DJI zastosował w najnowszym dronie z serii mini stałą przysłonę na poziomie f/1.7 oraz profil kolorów D-Cinelike, który w zapewnia jeszcze więcej możliwość edycji obrazu w programach do obróbki zdjęć lub wideo. Innowacyjna budowa gimbala pozwala na jego obrót w zakresie 90°, dając większe możliwości użytkownikom. Ponadto, DJI Mini 3 Pro oferuje zdjęcia RAW.

 

Szeroka funkcjonalność

DJI Mini 3 Pro, tak samo jak w przypadku innych dronów oferuje szereg innowacyjnych, a zarazem charakterystycznych dla marki DJI funkcji. Jedną z kluczowych technologii, które zostały wprowadzone do serii Mini wraz z premierą Mini 3 Pro jest funkcja śledzenia ActiveTrack 4.0. Pozwala ona operatorowi drona na wybranie dowolnego obiektu, za którym dron będzie podążać, jednocześnie utrzymując go w kadrze. Takie rozwiązanie z pewnością poszerza możliwości na uzyskanie unikalnych ujęć. Oprócz samej funkcji śledzenia, DJI Mini 3 Pro posiada funkcję omijania przeszkód APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems), diametralnie zwiększając komfort oraz co ważniejsze, bezpieczeństwo lotu. W tym miejscu warto również wspomnieć o dobrze już znanej, chociażby z DJI Mini 2, funkcji Return To Home. Funkcja ta posiada dwie opcje działania: manualną oraz automatyczną. Aby manualnie uruchomić procedurę RTH, wystarczy wcisnąć przycisk znajdujący się na kontrolerze, a dron zacznie wracać na ustalonej wysokości do miejsca startu w linii prostej. Opcja automatyczna uruchamia się w momencie utraty połączenia aparatury sterującej a dronem lub przy niskim stanie naładowania akumulatora. DJI Mini 3 Pro został wyposażony w nową wersje transmisji danych Ocusync 3.0, zapewniając podgląd na żywo w jakości 1080p/30FPS na maksymalną odległość 12 km. Dron będzie również oferował bardzo szybką prędkość pobierania, nawet do 30 Mbps oraz będzie kompatybilny zarówno z kontrolerem DJI RC-N1, jak i DJI RC PRO. Dodatkowo, oba kontrolery oferują bitrate na poziomie 18 Mbps oraz bardzo małe opóźnienie 120 ms. Do jednych z najważniejszych funkcji oczywiście zaliczyć możemy obecność trybów Mastershots. Jest to niezwykle uniwersalne narzędzie, pozwalające uzyskać ciekawą perspektywę lotu na filmie, za pomocą specjalnie przygotowanych przez producenta manewrów. Tryb Timelapse natomiast, pozwoli ci uzyskać przyśpieszone nagranie za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Oczywiście dron oferuje również wiele rozmaitych funkcji robienia zdjęć. Zaliczyć do nich możemy tryb panoramy, umożlwiający robienie zdjęć panoramicznych w 180°, sferycznych, pionowych oraz szerokokątnych. Niezwykle przydatną opcją, która znalazła się w dronie jest możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy trybem krajobrazowym oraz portretowym. Jedną z najbardziej interesujących technologii Mini 3 Pro może okazać się funkcja True Vertical Shooting, pozwalająca na uzyskanie zdjęć o dużej szczegółowości, będących od razu gotowymi do publikacji w mediach społecznościowych.

 

Zasięg oraz czas lotu

DJI Mini 3 Pro, ze względu na zastosowanie bardziej wydajnego akumulatorajest w stanie pracować w powietrzu przez 34 minuty. Dodatkowo, istnieje możliwość wydłużenia maksymalnego czasu lotu drona do aż 47 minut przy pomocy ulepszonej inteligentnej baterii. Warto zaznaczyć, że najnowszy dron z serii Mini został również wyposażony w większe śmigła oraz nowy aerodynamiczny kształt, zapewniając większy komfort w operowaniu dronem.

 

DJI Mini 3 Pro, czyli dron o wadze 249 g

Drony z serii Mini charakteryzują się głównie dwoma rzeczami: niewielką wagą, rozmiarem konstrukcji oraz braku wymaganych uprawnień, aby w pełni legalnie móc dronem latać. Nie inaczej jest w przypadku DJI Mini 3 Pro, który tak samo jak jego poprzednicy waży 249 g, idealnie mieszcząc się w klasie dronów do 250 g, na które nie potrzeba żadnych uprawnień. Niestety taki stan rzeczy nie zwalnia nas z wykonania innych niezbędnych, aby odbyć lot, czynności. Pierwszą rzeczą jaką początkujący użytkownik drona powinien zrobić jest rejestracja na stronie internetowej Urzędu Lotnictwa Cywilnego, na podstronie "Drony". Proces ten trwa zaledwie 2 minuty i sam w sobie nie jest skomplikowany. Po zarejestrowaniu, użytkownik otrzymuje dostęp do prywatnego panelu, na którym znaleźć można informacje takie jak: posiadane uprawnienia, numer operatora drona, numer pilota drona oraz wszelkie przepisy dot. bezzałogowych statków powietrznych (BSP). DO obowiązków posiadacza drona należy umieszczenie numeru operatora drona w widocznym miejscu na korpusie urządzenia. Można to zrobić za pomocą zwykłego markera, bądź specjalnie wydrukowanej naklejki. Drugą rzeczą, którą użytkownik jest zobowiązany spełnić to rejestracja każdego odbywanego przez operatora lotu dronem w specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS, czyli DroneRadar. Aplikacja oprócz samej możliwości rejestracji, oferuje podgląd wszystkich obowiązujących stref powietrznych wraz z ich krótkim opisem zawierającym między innymi informację o maksymalnej wysokości na jakiej można odbywać lot BSP. Oprócz tego, aplikacja DroneRadar informuje nas czy na zadeklarowanej przez użytkownika można odbyć lot za pomocą trzech kolorowych diod, znajdujących się w górnej części ekranu:

 • Kolor zielony - informuje operatora drona o możliwości odbycia lotu na zadeklarowanej wysokości,
 • Kolor pomarańczowy - informuje o możliwości odbycia lotu, pod warunkiem zadeklarowania mniejszej wysokości lotu, 
 • Kolor czerwony -  informuje o kategorycznym zakazie odbywania lotu, zazwyczaj kolorem czerwonym oznaczane są strefy powietrzne w okolicach lotnisk, obiektów militarnych, itp.

Aby zarejestrować lot, należy kliknąć przycisk w dolnej części ekranu smartfona z napisem "Check-In". Po kliknięciu wyświetli nam się okno, w którym zostaniemy poproszeni o wypełnienie potrzebnych danych. Gdy już to zrobimy, ponownie klikamy przycisk w dolnej części ekranu aby potwierdzić. Jeśli poprawnie przeszliśmy przez proces, na ekranie ukaże się żółte koło z symbolem drona w środku, informujący o znajdowaniu się drona w danym miejscu. Ponadto, na mapie dostępnej w aplikacji zaznaczone są również loty innych operatorów dronów, dzięki czemu możemy w łatwy sposób zobaczyć czy aby w naszej okolicy nie znajduje się inny dron, z którym moglibyśmy się zderzyć. 

 

DJI Mini 3 Pro - cena

Z racji na obecnie panującą sytuację na świecie, liczne podwyżki cen surowców i innych produktów, cena DJI Mini 3 Pro nie jest mała. W wersji ze standardowym kontrolerem, DJI Mini 3 Pro kosztuje 4099 PLN Brutto. W przypadku wersji DJI Mini 3 Pro + DJI RC, koszt ten jest równy 5099 PLN Brutto. Opcjonalnie do obu zestawów możemy dokupić bogaty zestaw akcesoriów DJI Mini 3 Pro Fly More Kit, w którym znajdziemy dwie dodatkowe baterie, torbę transportową, potrójną ładowarkę oraz zapasowe śmigła.

 

DJI Mini 3 Pro vs. Autel EVO Nano+

Dotychczasową największą konkurencją dla chociażby DJI Mini 2, stanowił właśnie dron Autel EVO Nano+, ale czy dalej może się mierzyć z kolejną generacją dronów serii Mini? Pierwszą, od razu zauważalną różnicą jest fakt możliwości wyboru jednego spośród aż czterech wersji kolorystycznych drona Nano+. DJI oferuje swoje urządzenia zawsze tylko w jednej kolorystyce odcieni szarości. Oczywiście różnice zanotujemy także w kamerach obu dronów. DJI Mini 3 oferuje kamerę z sensorem CMOS 1/1,3", która została osadzona na gimbalu o zupełnie nowej konstrukcji, z kolei EVO Nano+ został wyposażony w minimalnie większą matrycę CMOS 1/1,28". W tym miejscu warto również wspomnieć o maksymalnych rozdzielczościach nagrywania wideo obu tych dronów. DJI Mini 3 Pro potrafi nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 4K/60 FPS, podczas gdy Autel EVO Nano+ w 4K/30FPS. Różnicę znajdziemy też w ilości megapikseli zdjęć, gdzie DJI zapewnia zdjęcia 48MP, a Autel aż 50MP. Kolejną sporą różnicą jest maksymalne przybliżenie obrazu, gdzie w Mini 3 Pro będzie to jedynie 4-krotne, przeciw aż 16-krotnemu w Nano+. Różnicą wartą uwagi jest z pewnością przysłona w Mini 3 Pro, której wartość jest na poziomie f/1.7. Autel Evo Nano+ został wyposażony w przysłonę  o wartości f/1.9. Różnice znajdziemy też w maksymalnym czasie pracy oraz zasięgu tych dronów. Najnowszy dron generacji Mini posiada zasięg do 18 km oraz 34 minut czasu pracy na jednym naładowaniu, natomiast Autel radzi sobie już trochę gorzej, ponieważ Nano+ utrzymamy się w powietrzu maksymalnie 31 minut na maksymalnej odległości 10 km.

 

DJI Mini 3 Pro vs. DJI Mini 2 

DJI Mini 3 Pro, czyli następca prawdziwego bestsellera DJI Mini 2 oferuje znacznie więcej możliwości zarówno pod względem nowej kamery, jak i czasu lotu oraz zasięgu. Najważniejszą różnicą pomiędzy tymi urządzeniami są możliwości kamer oraz sama ich budowa. DJI Mini 3 Pro zastosowało zupełnie nową konstrukcję gimbala, dzięki czemu udało się zaimplementować kamerę z większą matrycą CMOS 1/1.3", oferując tym samym maksymalną rozdzielczość filmów 4K/60FPS oraz zdjęcia 48MP. Dla porównania, DJI Mini 2 również pozwalało na robienie zdjęć 12MP oraz nagrywanie w jakości 4K, lecz jedynie w 30FPS, jednocześnie stosując mniejszy sensor CMOS 1/2,3". Kluczową różnicą, a zarazem przewagą Mini 3 Pro nad Mini 2 są z pewnością czujniki odległościowe z przodu i tyłu. Wiąże się to oczywiście z obecnością funkcji śledzenia oraz omijania przeszkód, których na próżno nam szukać w dronie poprzedniej generacji. Kolejną większą różnicą jest zasięg oraz czas lotu obu tych dronów. Tutaj znowu DJI Mini 3 Pro ma przewagę, ponieważ oferuje 34 minuty lotu oraz maksymalny zasięg do 18 km, który udało się osiągnąć między innymi dzięki zastosowaniu ulepszonej transmisji danych Ocusync 3.0. Mini 2 utrzymuje się w powietrzu jedynie 31 minut oraz jego zasięg jest o ponad połowę mniejszy, bo jedynie 6 km.  


 

DJI Mini 3 Pro vs. DJI Air 2S

Wraz z premierą DJI Mini 3 Pro, wielu osobom nasunęło się pytanie czy dron ten może w jakiś sposób konkurować z DJI Air 2S, czyli dronem półkę wyżej. Różnicą o największym znaczeniu dla wielu osób są wymagania dotyczące uprawnień na oba drony. Sprawa z DJI Mini 3 Pro jest o tyle prosta, że aby nim latać nie potrzebujemy wyrabiać odpowiednich zezwoleń. Air 2S niestety wymaga wyrobienia uprawnień minimum A1/A3, by móc legalnie drona używać. Kolejna różnica mającą duże znaczenie dotyczy samych kamer zaimplementowanych w tych dronach. DJI Mini 3 Pro oferuje sensor CMOS 1/1,3", który niestety jest znacznie mniejszy od matrycy CMOS 1" w Air 2S. Ponadto, dron ten potrafi nagrywać wideo w jakości 5,4K/30FPS, co jest znacznie wyższa jakością względem 4K/60FPS w Mini 3 Pro. Nowy dron z serii Mini poszczycić się za to może większą ilością megapikseli w zdjęciach, bo aż 48, podczas gdy Air 2S zapewnia zdjęcia 20MP. Warto również podkreślić fakt, że oba te drony mają zaimplementowane czujniki odległościowe, lecz Air 2S posiada jeszcze dodatkowe, skierowane do góry. Na korzyść Mini 3 Pro zaliczyć można czas lotu i zasięg, które są lepsze od Air 2S. Dron z serii Mini oferuje 34 minut lotu oraz zasięg do 18 km, natomiast Air 2S utrzymuje się w powietrzu przez maksymalnie 31 minut, na dystansie do 10 km. 

Ubezpieczenie DJI Care Refresh do DJI Mini 3 Pro

Tak samo jak w przypadku innych dronów DJI, tak i w przypadku DJI Mini 3 Pro istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia DJI Care Refresh. Ubezpieczenie to obowiązuje w dwóch wersjach planów: plan roczny oraz dwuletni. DJI Care Refresh w planie rocznym oferuje dwie wymiany drona na nowego za ustalona opłatą w ciągu roku, z kolei w planie dwuletnim, użytkownikowi drona przysługują trzy takie wymiany. Ubezpieczenie DJI Care Refresh zabezpiecza nas przed bezpowrotną utratą drona w przypadku każdego uszkodzenia, którego nie obejmuje gwarancja.

DJI Care Refresh do DJI Mini 3 Pro (1 rok)

DJI Care Refresh do DJI Mini 3 Pro (2 lata) 

 

DJI Mini 3 Pro -  co w zestawie?

W DJI Mini 3 Pro znajdziemy:

 • Dron DJI Mini 3 Pro
 • Aparatura sterująca 
 • 1 x inteligentny akumulator 
 • Zestaw zapasowych śmigieł
 • Przewód USB-C - USB-C
 • Przewody do podłączenia telefony do kontrolera (USB-C, Lightning, microUSB)
 • Zestaw zapasowych śrubek
 • Śrubokręt
 • Osłona gimbala

DJI Mini 3 Pro - dostępne wersje

Trzecia generacja drona z serii Mini oferowana jest w dwóch wersjach:

Opcjonalnie, możliwe jest dokupienie osobno zestawu najpotrzebniejszych akcesoriów Fly More Kit do DJI Mini 3 Pro 

   

DJI Mini 3 Pro - dla kogo przeznaczony?

DJI Mini 3 Pro z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla osób szukających kompaktowych, łatwych w obsłudze dronów. Dodatkowo, ze względu na jego niewielką wagę 249 g, nie wymagane są żadne uprawnienia aby móc urządzenie legalnie użytkować. Takie rozwiązanie czyni z DJI Mini 3 Pro idealnego drona na chociażby wszelkie wyjazdy rodzinne, pozwalając na uchwycenie wspomnień z unikalnej perspektywy i świetnej jakości. Ponadto, dron jest niezwykle kompaktowy po złożeniu, zajmując mało miejsca w naszym bagażu, co oczywiście jest świetnym rozwiązaniem dla podróżników oraz turystów.

 

DJI Mini 3 Pro – dron idealny

Drony DJI z serii Mini od zawsze cieszyły się niemałą popularnością. Jest to głównie spowodowane przystępnością samego urządzenia dla osób zupełnie niezaznajomymi z dronami oraz przepisami ich dotyczącymi. DJI Mini 3 Pro, oprócz cech charakterystycznych dla dronów tej klasy, takich jak brak wymaganych uprawnień, oferuje zupełnie nowe innowacyjne usprawnienia względem chociażby DJI Mini 2. Najważniejszym atutem nowego drona DJI z pewnością są czujniki odległościowe umiejscowione z przodu oraz tyłu drona. DJI mini 3 Pro za ich pomocą jest w stanie omijać przeszkody, co oczywiście znacząco zwiększa bezpieczeństwo lotu. Dodatkowo, dron oferuje funkcję śledzenia ActiveTrack 4.0, która jest dużym przełomem w serii dronów Mini. Biorąc pod uwage jego łatwość w obsłudze oraz bezpieczeństwo lotu, dron ten jest również przystępny dla osób początkujących, jak również dla osób zaawansowanych, głównie dzięki  jakości filmów i zdjęć na kinowym poziomie.

 

DJI Mini 3 Pro - dron dla początkujących?

Wszystkie drony z serii Mini zawsze były idealnymi dronami dla osób kompletnie zielonych w kwestii dronów i ich pilotażu. Wszystko to za sprawą braku wymaganych uprawnień, aby można było drona pilotować. Kolejną ważną cechą DJI Mini 3 Pro są jego niewielka waga oraz rozmiar konstrukcji, które zdecydowanie wpływają na łatwość sterowania oraz bezpieczeństwo osób postronnych. Dodatkowo, ważnym atutem Mini 3 Pro są czujniki odległościowe umiejscowione z przodu, tyłu oraz dołu drona, dzięki czemu urządzenie jest w stanie aktywnie omijać przeszkody znajdujące się na trasie lotu, co może okazać się wyjątkowo przydatne gdy w dalszym ciągu uczymy się pilotować drona. Ponadto, dzięki łatwości w transporcie drona, osoba początkująca nie musi martwić się dodatkowym obciążeniem bagażu.

 

DJI Mini 3 Pro - w sklepie Gohero.pl

Kupując drona w autoryzowanym sklepie DJI GoHERO.pl, mogą być Państwo pewni, że dron którego chcą Państwo kupić pochodzi w 100% z oficjalnej polskiej dystrybucji. GoHERO.pl oferuje nowe drony DJI wraz z obowiązującą gwarancją. Dodatkowo, otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo przed zakupowe w kwestii dronów, doradzimy jaki dron będzie dla Państwa najlepszy oraz krok po kroku opowiemy jak poprawnie drona obsługiwać. Decydując się na zakup stacjonarnie, istnieje możliwość odbycia lotu testowego dronem. Serdecznie zapraszamy!

 

Gwarancja drona DJI Mini 3 Pro 

Decydując się na zakup DJI Mini 3 Pro z jednego z autoryzowanych sklepów, otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję na drona oraz roczną na akumulator. Ponadto, zakup drona z pewnego źródła gwarantuje nową oryginalną wersję urządzenia oraz mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w tym segmencie. Do sklepów autoryzowanych DJI należy m. in GoHERO.pl, gdzie zakupią Państwo DJI Mini 3 Pro stacjonarnie lub online przez naszą stronę internetową. Kupując drona w naszym sklepie, otrzymują Państwo doradztwo na najwyższym poziomie oraz szkolenie w zakresie korzystania z drona. Zapraszamy!

 

Dane techniczne:

Dron Waga <249 g [1]
  Wymiary (długość x szerokość x wysokość) Złożony: 145 x 90 x 62 mm; Rozłożony: 171 x 245 x 62 mm; Rozłożony (ze śmigłami): 251 x 362 x 70 mm;
  Przekątna 247 mm
  Maks. prędkość wznoszenia 5 m/s (tryb S); 3 m/s (tryb N); 2 m/s (tryb C)
  Maks. prędkość opadania 5 m/s (tryb S); 3 m/s (tryb N); 1,5 m/s (tryb C)
  Maks. prędkość (na poziomie morza, w warunkach bezwietrznych) [2] 16 m/s (tryb S); 10 m/s (tryb N); 6 m/s (tryb C)
  Maks. pułap nad poziomiem morza 4000 m
  Maks. czas lotu 34 minuty (zmierzono podczas lotu z prędkością 21,6 km/h w warunkach bezwietrznych)
  Maks. czas zawisu 30 minut (w warunkach bezwietrznych)
  Maks. dystans lotu 18 km (zmierzono podczas lotu z prędkością 43,2 km/h w warunkach bezwietrznych)
  Maks. odporność na wiatr 10,7 m/s (stopień 5.)
  Maks. pochylenie w osi tilt W przód: 40°, w tył: 35° (tryb S); 25° (tryb N); 25° (tryb C) 
  Maks. prędkość kątowa (domyślnie)* 130°/s (tryb S) *Możliwość regulacji w zakresie 20°/s-250°/s za pomocą aplikacji.; 75°/s (tryb N) *Możliwość regulacji w zakresie 20°/s-120°/s za pomocą aplikacji.; 30°/s (tryb C); *Możliwość regulacji 20°/s-60°/s za pomocą aplikacji.
  Temperatura pracy -10°C-40°C
  System nawigacji satelitarnej (GNSS) GPS + Galileo + BeiDou
  Częstotliwość robocza 2,400-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz; [3]
  Moc transmisji (EIRP) 2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,8 GHz: <26 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
  Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNNS); Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji); 
     
System wykrywania Przedni czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,39-25 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s; Pole widzenia (FOV): 106° (poziomo), 90° (pionowo);
  Tylny czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,36-23,4 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s; Pole widzenia (FOV): 58° (poziomo), 73° (pionowo);
  Dolny czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,15-9 m; Zakres prezyjnego zawisu: 0,5-12 m; Zakres zawisu czujnika wizyjnego: 0,5-30 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <3 m/s; Pole widzenia (FOV): 104,8° (przód / tył), 87,6° (lewo / prawo);
  Dolne światło pomocnicze Nie dotyczy
  Środowisko pracy Rozproszona powierzchnia odbijająca o wyraźnym wzorze i współczynniku odbicia >20% (np. chodnik cementowy); Odpowiednie oświetlenie (>15 luksów, np. normalne warunki ekspozycji z lampą fluorescencyjną w pomieszczeniu);
     
Gimbal Mechaniczny zakres kontroli Tilt: -135°-80°; Roll: -135°-45°; Pan: -30°-30°;
  Zakres kontroli Tilt: -90°-60°; Roll: -90° lub 0°;
  Stabilizacja 3-osiowy gimbal mechaniczny (osie tilt, roll i pan)
  Maks. prędkość kontroli (tilt) 100°/s
  Zakres wibracji kątowych ±0,01°
     
Kamera Matryca 1/1,3-calowa matryca CMOS; Efektywne piksele: 48 MP;
  Obiektyw Pole widzenia (FOV): 82,1°; Ekwiwalent ogniskowej: 24 mm; Przysłona: f/1.7; Zakres ostrości: 1 m do ∞;
  Zakres ISO Wideo: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual); Zdjęcia: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual);
  Czas naświetlania Migawka elektroniczna: 2-1/8000 s
  Maks. rozdzielczość zdjęcia 4:3: 8064x6048 (48 MP), 4032 x 3024 (12 MP); 16:9: 4032 x 2268 (12 MP);
  Tryby fotografii Zdjęcie pojedyncze; Interwał: JPEG: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s, JPEG + RAW: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s; Bracketing (AEB): 3 / 5 klatek ze zmianą ekspozycji o 2 / 3 EV bias; Panorama: Sphere, 180°, Wide-angle, Vertical;
  Format zdjęć JPEG / DNG (RAW)
  Rozdzielczość wideo 4K: 3840 × 2160 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; 2.7K: 2720 × 1530 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; FHD: 1920 × 1080 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; Slow Motion: 1920 × 1080 @ 120 FPS;
  Tryb HDR Zdjęcia: obsługa HDR w trybie Single Shot (zdjęcie pojedyncze); Wideo: obsługa HDR podczas nagrywania przy 24 / 25 / 30 FPS.
  Format wideo MP4 / MOV (H.264 / H.265)
  Maks. bitrate wideo 150 Mbps
  Zoom 4K: 2x; 2.7K: 3x; FHD: 4x;
  Tryby QuickShots Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang, Asteroid
  Profile kolorów Normal, D-Cinelike
     
Transmisja wideo Obsługiwane systemy plików FAT32 (≤32 GB), exFAT (>32 GB)
  System transmisji wideo DJI O3
  Jakość podglądu na żywo 1080p/30 FPS
  Częstotliwości operacyjne 2,400-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz [3]
  Moc transmitera (EIRP) 2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,8 GHz: 26 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
  Pasmo przenoszenia 1,4 MHz / 3 MHz / 10 MHz / 20 MHz / 40 MHz
  Opóźnienie (w zależności od warunków otoczenia i zastosowanego urządzenia mobilnego) Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms
  Maks. bitrate wideo Dron + aparatura sterująca: 18 Mbps
  Maks. bitrate pobierania [4] DJI O3: aparatura sterująca RC-N1 i DJI RC: 5,5 MB/s; Wi-Fi 5: maks. 30 MB/s;
  Zakres transmisji synału (FCC) [5] Silne zakłócenia (miasto): ok. 1,5-3 km; Średnie zakłócenia (tereny podmiejskie): ok. 3-7 km; Niskie zakłócenia (poza miastem, nad morzem): ok. 7-12 km;
  Anteny 4 anteny, 1T2R
  Transmisja audio Nie dotyczy
     
Wi-Fi Protokół 802.11 a/b/g/n/ac
  Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <19 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: <20 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
     
Bluetooth Protokół Bluetooth 5.2
  Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <8 dBm
     
Akumulator Pojemność 2453 mAh
  Waga Ok. 80,5 g
  Napięcie 7,38 V
  Maks. napięcie ładowania 8,5 V
  Typ akumulatora Li-ion
  Energia 18,1 Wh
  Maks. moc ładowania 37 W
  Czas ładowania Ok. 64 minut (za pomocą ładowarki DJI 30W USB-C Charger)
  Zakres temperatur ładowania 5-40°C (41-104°F)
  Zalecana ładowarka DJI 30W USB-C Charger lub inne ładowarki USB obsługujące PD
     
Karty pamięci Obsługiwane karty pamięci Wymagana jest klasa prędkości UHS-I Speed Class 3 lub wyższa. Listę rekomendowanych kart microSD można znaleźć poniżej.
  Zalecane karty pamięci SanDisk Extreme 64GB V30 A1 microSDXC, SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 400GB V30 A2 microSDXC, SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 32GB V30 microSDHC, SanDisk Max Endurance 128GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 256GB V30 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 64GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Lexar High Endurance 64GB V30 microSDXC, Lexar High Endurance 128GB V30 microSDXC, Lexar 667x 64GB V30 A1 microSDXC, Lexar 633x 256GB V30 A1 microSDXC, Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC, Samsung Pro Plus 128GB V30 A2 microSDXC, Samsung EVO Plus 512GB microSDXC
     
Aparatura sterująca DJI RC-N1 Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: <26 dBm (FCC), <23 dBm (SRRC), <14 dBm (CE);
  Maks. wymiary obsługiwanych urządzeń mobilnych Długość: 180 mm, szerokość: 86 mm; Wysokość: 10 mm;
  Obsługiwane porty Lightning, Micro USB (typu B), USB-C
  System transmisji wideo DJI O3
  Maks. czas pracy Ok. 6 h (gdy nie ładuje urządzenia mobilnego); ok. 4 h (gdy ładuje urządzenie mobilne);
  Temperatura pracy -10-40°C (14-104°F)
     
Hub ładowania Kompatybilna ładowarka DJI DJI 30W USB-C Charger lub inne ładowarki USB obsługujące PD
  Wejście 5 V, 3 A / 9 V, 3 A / 12 V, 3 A
  Wyjście (USB) Maks. napięcie 5 V, maks. natężenie: 2 A
  Sposób ładowania Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów
     
Aplikacja Aplikacja na urządzenia mobilne DJI Fly
  Obsługiwane systemy iOS v11.0 lub nowszy, Android v6.0 lub nowszy
     
Przypisy Przypisy 1. Standardowa waga drona (wliczając akumulator Intelligent Flight Battery, śmigła i kartę pamięci microSD). Rzeczywista waga produktu może się różnić w zależności od różnic między materiałami zastosowanymi podczas produkcji danej serii oraz od czynników zewnętrznych. Rejestracja nie jest wymagana w niektórych państwach i regionach. Przed użyciem sprawdź lokalne przepisy i regulacje prawne. Powyższa specyfikacja została przygotowana w oparciu o testy przeprowadzone z wykorzystaniem ostatniej wersji oprogramowania. Aktualizacje oprogramowania mogą zwiększać wydajność urządzenia. Zalecamy więc aktualizowanie oprogramowania do najnowszej wersji.
  Przypisy 2. Maks. prędkość lotu podlega ograniczeniom lokalnym, które mogą ulegać zmianom. Zawsze przestrzegaj lokalnych przepisów, kiedy latasz.
  Przypisy 3. Ze względu na lokalną politykę i ograniczenia prawne korzystanie z pasma częstotliwości 5,8 GHz jest obecnie zabronione w niektórych krajach, między innymi w Japonii, Rosji, Izraelu, Ukrainie i w Kazachstanie. Przebywając w tych miejscach, korzystaj z pasma częstotliwości 2,4 GHz. Przed lotem zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy i regulacje prawne, ponieważ z czasem mogą one ulegać zmianom.
  Przypisy 4. Zmierzono w środowisku laboratoryjnym, przy niskim poziomie zakłóceń, w państwach / regionach, w których dozwolone jest korzystanie z pasm częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz, z materiałem zapisywanym na wbudowanym dysku SSD lub w pamięci wewnętrznej. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.
  Przypisy 5. Przetestowano zgodnie ze standardami FCC w środowisku wolnym od typowych zakłóceń. Przedstawione dane służą tylko jako punt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego dystansu lotu. Maksymalna odległość jednostronnej komunikacji DJI Mini 3 Pro w krajach / regionach o różnych standardach: FCC: Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Hong Kong, Tajwan, Chile, Kolumbia, Portoryko i inne regiony. Maks. zasięg transmisji: 12 km. SRRC: Chiny kontynentalne. Maks. zasięg transmisji: 8 km. CE: Polska, Wielka Brytania, Rosja, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, Makau, Nowa Zelandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne regiony. Maks. zasięg transmisji: 8 km. MIC: Japonia. Maks. zasięg transmisji: 8 km.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (42)

10 maja 2022

Fajnie że akurat premiera przed wakacjami, na pewno sobie kupię na wyjad

10 maja 2022

Mam nadzieję że to jest właśnie ten idealny dron do 250 g

10 maja 2022

Ktoś juz na yt może testowął zasięg, bo jestem ciekawy czy jest lepiej niż w Mini 2 ?

10 maja 2022

Już pare recenzji na youtubie jest więc myśle coś tam można znaleźć, sam słyszałem że M3P leci na 2,5km bez rwania na normalnym obszarze

10 maja 2022

Hmm może zamienie swoje poczciwe Mini w sam raz na wyjazd w góry

10 maja 2022

Ciekawe jak ten nowy gimbal i zdjęcia pionowe mają się w praktyce. Pewni na yt już są recenzje

10 maja 2022

Szczerze myślałem że ten dron będzie znacznie droższy, ale cena 4099 jest mega dobra. Nawet to 5099 za lepszą wersje jest opłacalna

10 maja 2022

DJI jak zwykle przesadziło z zasięgiem na papierze... ale jak oglądałem recenzje to podobno potrafi na 2,5 km odlecieć, a to i tak dobry wynik

10 maja 2022

Z wyglądu ten dron jest tragczny ale te wszystkie funkcje i czujniki robią robote

10 maja 2022

Jak myslicie, warto dopłacic do Air 2S, który jest w sumie trochę lepszy czy może kupowac Mini 3?

10 maja 2022

Z tego co widziałem w recenzjach, to ludzie mówią że Mini3 Pro trochę zabił Air 2S, bo zdjęcia w nocy podobne, w dzień nie widać różnicy, a na M3P nie potrzebujesz uprawnień

10 maja 2022

Ten dron zapiera dech w piersiach swoimi możliwośćiami, napewno kupie

10 maja 2022

Ciekawe jak ten nowy gimbal sobie poradzi, wygląda.... ciekawie

10 maja 2022

Warto zmieniać Mini2 na Mini3 Pro?Ktoś mógłby mi doradzić?

10 maja 2022

Jeśli potrzebujesz funkcji śledzenia i tych 60 FPS na filmach to chyba warto, sam zasięg masz lepszy w M3P, no i oczywiście znacznie większa matryca. Jak robisz zdjęcia w nocy to bierz

10 maja 2022

Szkoda że nie da się wybrac innego koloru niż ten nudny szary

10 maja 2022

Całkiem spora matryca, ciekawe jak się sprawuje gdy jest ciemno

10 maja 2022

Obejrzyj sobie recenzje na yt, w Ameryce juz goście testowali i zdjęcia w nocy miazga!

10 maja 2022

Podobno wszystkie funkcje są od razu odblokowane w dronie, nie trzeba czekać na aktualizację

10 maja 2022

Tak, tez słyszałem że śledzenie i mastershoty są od razu dostępne, fajnie że nie popełnili tego samego błędu co w Mavicu 3

11 maja 2022

DJI Mini 3 Pro plus kontroler czy Air 2S ?

11 maja 2022

W sumie szkoda że nie ma wersji z samym dronem bez kontrolera, bo mógłbym sobie podłączyć ten który mam od Air 2s

11 maja 2022

Jak ten nowy gimbal sobie radzi? Słyszałem od kogoś że można fajne ujęcia porobić

11 maja 2022

Na yt masz już sporo recenzji drona gdzie wszystko pokazują szczegółowo, obejrzyj sobie

11 maja 2022

Ja generalnie polecam sobie obejrzeć materiał Gadget4You, mega dobrą robotę zrobił, wszystko pokazał omówił. Pokazał też ten tryb pionowych zdjęć

11 maja 2022

Jaką kartę pamięci ktoś poleci do tego dorna?

11 maja 2022

W specyfikacji masz rozpisane rekomendowane karty, imo najlepiej Sandiski, niezwaodne i najlepsze no i też są w ofercie Gohero

11 maja 2022

Jak już koledzy wyżej poruszyli temat karty pamięci to nie wiem czy wiecie ale do M3P wchodzi nawet 512 Giga, nieźle

11 maja 2022

mini 3 pro zamówiony, w sumie na to czekałem ale był pewien dysonans czy brać to czy air 2s ale jednak wieksza swoboda latania bez jakis papierkow mnie przekonuje dzieki hej

11 maja 2022

mam nadzieję, że chłopak będzie zadowolony bo tanie to to nie jest

11 maja 2022

peter wez nie marudz szary neutralny i ok, teraz wex kazdemu dogodz i rob miliard kolorw bo ten chce rozowy a tamten seledynowy...ja myslalem, ze mowimy o dronie a nie o balonie dladziecka

11 maja 2022

do Adriaik moim zdaniem zdecydowanie warto, bo ten mini 3 pro (swoją drogą nie mógł być po prostu mini 3?) jest w sumie kompletną zabawką z aspiracjami do sensowniejszej jakości. Mnie to przekonuje i jak ktoś tu pisał swoboda większa w lataniu.

11 maja 2022

karta tylko i wyłącznie sandisk extreme (tylko nie scandisk jak to niektórzy mówią) i nie kupujcie kart na allegro bo tam walą w...i podróbki sprzedają

11 maja 2022

a mnie wyglad powoli przekonuje, przyzwyczajam sie. Zresztą wygląd to kwestia drugorzędna, dron zamówiony

12 maja 2022

Kupujecie tylko combo

13 maja 2022

Jak już fejkujecie komentarze - to róbcie je z większym polotem niż to..

14 maja 2022

Chyba jednak nie fejkują

16 maja 2022

Super dron, tym bardziej, że jest tańszy ni 10.000,-

25 maja 2022

Care do tego drona działa tak samo jak w poprzednich dronach czy coś się zmieniło może?

25 maja 2022

DCR do tego Miniacz działa dokładnie tak samo jak do innych, tylko rzuć sobie okiem na ceny wymian bo co dron to inne

25 maja 2022

Są już jakieś dedykowane utwardzone etui na cały taki zestaw dron+ kontroler? Bo szczerze nie widzi mi się przewozić drona bez tego

25 maja 2022

To tylko kwestia czasu zanim pojawią się dodatki od innych producentów, prędzej czy później będzie tego masa, masz też coś takiego jak boxcase i tam masz taką piankę którą można dopasować do tego co chcesz schować

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl