Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 049,00 zł 4049.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.18095
Producent: DJI
Kod produktu: CP.MA.00000492.01

Opis

DJI Mini 3 Pro (DJI RC) dostępny od ręki!!

 
gohero - tekst seo
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero

 

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

DJI Mini 3 Pro + DJI RC stanowi podstawową wersję drona wraz bardziej zaawansowaną aparaturą sterującą DJI RC PRO. Najnowsze urządzenie DJI to już trzecia z kolei odsłona drona z serii Mini, wprowadzając szereg innowacji, dla tego segmentu dronów, funkcji. DJI Mini 3 Pro oferuje świetną jakość filmów na poziomie 4K/60FPS oraz zdjęcia 48MP. Uzyskanie takiej jakości zdjęć oraz filmów jest możliwe między innymi dzięki zastosowaniu dużej matrycy CMOS 1/1,3" na zupełnie nowej konstrukcji gimbala. Największą innowacją względem poprzednika jest długo wyczekiwana obecność czujników odległościowych z przodu i tyłu drona, co bezpośrednio wiąże się z obsługiwanymi przez drona funkcjami omijania przeszkód oraz śledzenia. DJI Mini 3 Pro oferuje również dużo innych funkcji, takich jak chociażby tryb Mastershots, który pozwala uzyskać niezwykle płynne ujęcie na kinowym poziomie. Warto również wspomnieć o maksymalnym czasie lotu oraz zasięgu, które wynoszą odpowiednio do 34 minuty oraz do 18 km.

 DJI Mini 3 Pro + DJI RC

 

Niepowtarzalna jakość zdjęć

Zastosowanie tak dużej matrycy CMOS 1/1,3", pozwala na uzyskanie przejrzystych i ostrych zdjęć 48MP. Sama kamera osadzona została na nowej konstrukcji gimbala, oferując tym samym jej obrót w zakresie 90°. Dodatkowo, w DJI Mini 3 Pro znajdziemy również stałą przysłonę f/1,7, która zapewnia jeszcze więcej wpadającego do obiektywu kamery światła. Oczywiście tak jak w przypadku poprzednika i tutaj mamy możliwość zrobienia zdjęć RAW. Dzięki zastosowaniu w dronie profilu kolorów D-cinelike, dodatkowo w zaawansowany sposób obrobimy w programie graficznym materiały wideo.

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Uchwyć niesamowite nagrania

DJI Mini 3 Pro oferuje również lepszą jakość filmów względem poprzednika, czyli 4K/60FPS. Dodatkowo dron posiada możliwość 4-krotnego przybliżenia obrazu, co z pewnością ułatwia uchwycenie nawet najdalszych obiektów. Co więcej, zastosowania matrycy CMOS 1/1,3" w połączeniu z szerokim zakresem dynamicznym, pozwala na uzyskanie fenomenalnego efektu, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Ponadto, przy pomocy DJI Mini 3 Pro nagramy slow-motion w maksymalnej jakości 1080p/120FPS.

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

 

Jeszcze więcej innowacyjnych funkcji

Najbardziej wyczekiwaną technologią przez wszystkich entuzjastów bezzałogowych statków powietrznych jest zdecydowanie obecność czujników odległościowych z przodu oraz tyłu urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, DJI Mini 3 Pro oferuje dwie kluczowe funkcje: omijania przeszkód oraz śledzenia. Funkcja omijania przeszkód APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems), pozwala dronowi aktywnie omijać przeszkody znajdujące się na kursie kolizyjnym na naszej trasie lotu. Natomiast, funkcja śledzenia ActiveTrack 4.0 pozwala użytkownikowi na wybranie dowolnego celu, za którym dron ma się poruszać, bez przerwy utrzymując go w kadrze. Oprócz tego, DJI Mini 3 Pro oferuje już dobrze znaną w środowisku dronów funkcję powrotu do miejsca startu (Return To Home). Funkcja ta odpowiedzialna jest za sprowadzenie drona na danej wysokości w linii prostej do miejsca z którego wystartował. RTH działa w dwóch trybach: manualnym oraz automatycznym. Tryb manualny jesteśmy w stanie w szybki sposób uruchomić, wciskając przycisk na kontrolerze, po czym dron automatycznie wznosi się na zadeklarowaną przez nas w ustawieniach wysokość i wraca w linii prostej do domu, czyli miejsca startu. Tryb automatyczny z kolei, uruchamia się  w momencie gdy dron osiągnie krytycznie niski poziom naładowania akumulatora lub gdy bezpowrotnie aparatura sterująca utraci połączenie z dronem. W Mini 3 Pro znajdziemy również dobrze znaną funkcję Mastershots wykorzystywaną przez choćby takiego drona jak DJI Air 2S. Jest to zbiór specjalnie przygotowanych przez DJI manewrów, pozwalających nagrać płynne ujęcia na filmowym poziomie. Dodatkowo, DJI Mini 3 Pro oferuje tryb panoramiczny, który pozwoli nam uchwycić zdjęcia panoramiczne szerokokątne, pionowe, sferyczne oraz w 180°. Ponadto, DJI w swoim najnowszym urządzeniu z serii Mini zastosował ulepszony system transmisji danych, czyli Ocusync 3.0, zapewniająca podgląd na żywo w jakości 1080p/30FPS na maksymalną odległość 18 km. Dron DJI Mini 3 Pro jest kompatybilny zarówno z aparaturą sterującą DJI RC-N1, jak i DJI RC, oferując bitrate 18 Mbps oraz niskie opóźnienie na poziomie 120 ms. Najciekawszą funkcją, która znalazła się w dronie jest True Vertical Shooting, która pozwala uzyskać niezwykle szczegółowe zdjęcia, gotowe do publikacji w mediach społecznościowe.

 

Niezwykle daleki zasięg oraz długi czas lotu

DJI Mini 3 Pro oferuje jeszcze większy zasięg oraz czas lotu względem swoich poprzedników. Dron ten jest w stanie zaoferować aż do 34 minut lotu oraz zasięg do 18 km. Uzyskanie tak dobrych wyników jest możliwe między innymi dzięki zastosowaniu zupełnie nowego aerodynamicznego kształtu oraz ulepszonej transmisji danych Ocusync 3.0.

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Ultralekka waga 249 g

DJI Mini 3 Pro jest dronem ważącym poniżej 250 g, co oznacza że nie potrzebne są żadne uprawnienia aby legalnie dronem latać. Taki stan rzeczy nie oznacza jednak, że potencjalny operator drona może nim legalnie latać zaraz po wyjęciu z pudełka. Na samym początku, nowy użytkownik drona musi zarejestrować się na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, na podstronie "Drony". Cały proces trwa ok. dwie minuty, po którego zakończeniu otrzymamy dostęp do takich informacji jak; posiadane przez nas uprawnienia, informacje prawne dotyczące dronów oraz numery pilota i operatora. Nas najbardziej interesuje numer operatora, gdyż to właśnie on musi znaleźć się w widocznym miejscu na korpusie drona, co zrobić możemy za pomocą zwykłego markera lub specjalnie wydrukowanej naklejki. Gdy już uda nam się owy numer nanieść, kolejnym krokiem będzie pobranie aplikacji DroneRadar, dostępnej zarówna na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Po zainstalowaniu oraz uruchomieniu aplikacji, ukaże się nam mapka z zaznaczonymi różnymi kolorami strefami powietrznymi. Aplikacja ta pozwala na rejestracje każdego lotu jaki odbywamy dronem, co jest, bedąc operatorem drona, naszym obowiązkiem. Aby zarejestrować lot, należy wybrać strefę w której chcemy dronem latać klikając na nią. Gdy wybierzemy strefę, w górnej części ekranu zaświeci się jedna z trzech kolorowych świateł. Każdy z trzech kolorów oznacza zgodę, lub jej brak na wykonanie lotu, gdzie:

 • Zielony - oznaczający możliwość wykonania lotu na zadeklarowanej przez użytkownika wysokości,
 • Pomarańczowy - oznaczający możliwość odbycia lotu po zmniejszeniu zadeklarowanej wysokości lotu,
 • Czerwony -  oznaczający kategoryczny zakaz lotów, zazwyczaj są to strefy powietrzne lotnisk, obiektów militarnych, itp. 

Aby zarejestrować lot, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się w dolnej części ekranu naszego urządzenia, po czym pokaże się nam okno, w którym należy wypełnić swoje dane. Gdy już to zrobimy, wystarczy zatwierdzić przyciskiem u dołu, a na wcześniej wspomnianej mapie pokaże się żółty symbol drona, oznaczający poprawnie zarejestrowanie przez nas lotu. 

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

DJI Mini 3 Pro vs. DJI Mini 2

Dron DJI Mini 3 Pro jako kolejna odsłona z serii dronów Mini, oferuje zupełnie innowacyjne rozwiązania. Do największej różnicy jaką możemy znaleźć między Mini 3 Pro, a Mini 2 z pewnością są wbudowane czujniki odległościowe, za sprawą których DJI Mini 3 Pro jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom funkcję śledzenia oraz omijania przeszkód. Kolejną różnicą jest sama budowa gimbali oraz kamery obu tych dronów. DJI Mini 3 Pro posiada matrycę CMOS 1/1,3", osadzoną na gimbalu o zupełnie odmiennej konstrukcji niż Mini 2. DJI Mini 2 natomiast, oferuje matrycę CMOS 1/2,3", czyli znacznie mniejsza względem rywala. Oczywiście różnica w wielkości matrycy, rzutuje również na jakość zdjęć oraz nagrań z kamer dronów. DJI Mini 3 Pro posiada możliwość robienia zdjęć 48MP oraz nagrywania wideo w maksymalnej jakości 4K/60FPS, podczas Gdy DJI Mini 2 posiada zdjęcia 12 MP oraz filmy na poziomie 4K/30FPS. Do najbardziej zauważalnych różnic zaliczamy też samą budowę dronów, gdyż konstrukcja DJI Mini 3 Pro znacząco się różni kształtem od swoich poprzedników, będąc tym samy bardziej aerodynamicznym. Ponadto, drony te różnią się na tle maksymalnego czasu pracy oraz zasięgu, który w Mini 3 Pro wynosi odpowiednio do 34 minut i do 18 km, z kolei w Mini 2 jest to jedynie do 31 minut oraz do 6 km.

DJI Mini 3 Pro vs. DJI Air 2S

Najnowszy dron z serii Mini wdrożył wiele innowacyjnych funkcji, ktore wcześniej zostały zaimplementowane własnie w DJI Air 2S, czyli dronie wyższej kategorii. Największe różnice możemy zanotować w kamerach obu tych dronów. DJI Mini 3 Pro posiada kamerę wyposażoną w matryce CMOS 1/1,3", zamontowana na gimbalu innej konstrukcji niż ma to miejsce w jego rywalu. DJI Air 2S natomiast, posiada matrycę CMOS 1", dzięki czemu kamera lepiej radzi sobie w gorszych warunkach oświetleniowych. Ponadto, Air 2S oferuje maksymalną jakość filmów na poziomie 5,4K/30FPS oraz zdjęcia 20MP, podczas gdy DJI Mini 3 Pro nagrywa filmy w maksymalnej rozdzielczości 4K/60FPS i robi zdjęcia 48MP.  Najnowszy dron z serii Mini ma niezrównaną przewagę nad Air 2S w postaci braku wymaganych uprawnień aby móc dronem latać, gdzie aby latać legalnie Air 2S wymagane są uprawnienia minimum A1/A3. Różnice znajdziemy również w maksymalnym czasie pracy oraz zasięgu tych dronów. DJI Mini 3 Pro poszczycić się może do 34 minut czasu lotu oraz zasięgiem do aż do 18 km. DJI Air 2S posiada mniej imponujące osiągi, bo jedynie do 31 minut lotu i  do 10 km maksymalnego zasięgu.

DJI Mini 3 Pro vs. Autel Evo Nano+

Premiera DJI Mini 3 Pro jest swoistą odpowiedzią firmy DJI na największą konkurencję dronów z serii Mini, czyli Autela EVO Nano+. Najbardziej zauważalną różnicą pomiędzy tymi dwoma dronami jest z pewnością możliwość wyboru jednego spośród czterech dostępnych kolorów drona Autela. DJI Mini 3 Pro dostępny jest jedynie w jednej szarej wersji kolorystycznej. Kolor nie jest jedyną różnicą w wyglądzie obu tych dronów, ponieważ różnią się one również konstrukcją. Podczas gdy Autel EVO Nano+ jest kształtem zbliżony do DJI Mini 2, DJI Mini 3 Pro otrzymał zupełnie inną, bardziej aerodynamiczny konstrukcję. Zagłębiając się w możliwości kamer EVO Nano+ oraz Mini 3 Pro i tu znajdziemy kluczowe różnice między urządzeniami. Autel oferuje kamerę z matrycą CMOS 1/1,28", pozwalając tym samym na nagrywanie filmów 4K/30FPS oraz robienie zdjęć 50MP. Natomiast, DJI Mini 3 Pro oferuje maksymalną jakość filmów na poziomie 4K/60FPS i fotografie 48MP. Ponadto kamera zastosowana w dronie Autela, pozwala na aż 16-krotne przybliżenie obrazu, gdzie DJI Mini 3 Pro oferuje jedynie 4-krotny zoom. Oba urządzenia różnią się również pod względem zastosowanych przysłon, gdzie w Autelu do dyspozycji mamy przysłonę na poziomie f/1,9, a w DJI f/1,7. Warto również wspomnieć o maksymalnych czasach lotu i zasięgu obu tych dronów. DJI Mini 3 Pro oferuje aż do 34 minut lotu oraz zasięg do 18 km. Autel EVO Nano+ natomiast, pozwala do 31 minut lotu na maksymalnym zasięgu do 10 km.

DJI Mini 3 Pro + DJI RC - cena 

Biorąc pod uwagę ceny poprzednich wersji dronów z serii Mini, zestaw DJI Mini 3 Pro + DJI RC oferowany w cenie 4500 zł jest niezwykle opłacalny. W tej cenie otrzymujemy najnowszego drona DJI wraz z rozszerzoną o wbudowany ekran aparaturę sterującą, co samo w sobie stanowi pełny zestaw, który w zupełności pozwoli nam cieszyć się użytkowaniem najnowszego drona.

 

 

DJI Mini 3 Pro - dostępne wersje

Trzecia generacja drona z serii Mini oferowana jest w dwóch wersjach:

 • DJI Mini 3 Pro (wersja podstawowa)
 • DJI Mini 3 Pro + DJI RC (wersja podstawowa + kontroler z wbudowanym wyświetlaczem)

Opcjonalnie, możliwe jest dokupienie osobno zestawu najpotrzebniejszych akcesoriów Fly More Kit do DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro - dla kogo przeznaczony?

Drony z serii Mini od zawsze stanowiły idealny balans pomiędzy ceną, a jakością nagrań i nie inaczej jest w przypadku DJI Mini 3 Pro. Urządzenie to również jest niezwykle wszechstronne oraz bezproblemowe w obsłudze, głównie dzięki braku wymaganych uprawnień aby móc z drona korzystać. Ponadto, sama konstrukcja Mini 3 Pro jest niezwykle kompaktowa, dzięki czemu jego transport nie stanowi żadnego problemu. DJI Mini 3 Pro stanowi idealną propozycje dla wszelkiego rodzaju turystów oraz podróżników, głownie ze względu na łatwość w transporcie, aczkolwiek dron ten znajdzie również odbiorców w postaci rodzinnego drona zabieranego na wakacje i inne weekendowe wypady. Ze względu na świetną kamerę, w którą najnowszy dron z serii Mini został wyposażony, również i w fotografii amatorskiej oraz profesjonalnej znajdzie swoje miejsce. 

DJI Mini 3 Pro - dron dla początkujących?

DJI Mini 3 Pro jest urządzeniem cechującym się brakiem wymaganych uprawnień, aby nim legalnie latać oraz ogromna prostota w pilotażu drona. Oznacza to, że nie potrzebujemy mieć wcześniejszego doświadczenia z dronami, aby móc latać Mini 3 Pro. Ponadto, świetna jakość zdjęć oraz filmów pozwala początkującym użytkownikom nagrać amatorskie wideo w ponadprzeciętnej rozdzielczości. Dodatkowo, sam kompaktowy rozmiar znacząco usprawnia jego transport, co z pewnością wpływa na komfort użytkowania oraz łatwość w obsłudze.

 

DJI Mini 3 Pro - dron idealny?

Najnowszy dron DJI łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy, znane z takich dronów jak DJI Mini 2, czy DJI Air 2S. DJI zapewniło w DJI Mini 3 Pro świetną kamerę o dużej matrycy CMOS 1/1,3", która umożliwia nagrywanie filmów w fenomenalnej jakości 4K/60FPS, z kolei zdjęcia zrobimy na poziomie aż 48MP. Ponadto, dzięki wadze mniejszej niż 250 g, DJI Mini 3 Pro nie wymaga posiadania uprawnień, aby móc nim legalnie latać, co oczywiście sprawia, że dron ten jest niezwykle wszechstronny i ogólnie przystępny dla wszystkich chętnych rozpocząć swoją przygodę z dronami. Najważniejszym atutem DJI Mini 3 Pro są z pewnością czujniki odległościowe umiejscowione z przodu, tyłu oraz od dołu drona. Za ich pomocą, urządzenie jest w stanie obsługiwać funkcję śledzenia ActiveTrack 4.0 oraz omijania przeszkód APAS 4.0. Wszystko to sprawia, że DJI Mini 3 Pro jest dronem niezwykle wszechstronnym oraz uniwersalnym, jego kamera oferuje fenomenalną jakość zdjęć i wideo, która zadowoli niejednego profesjonalnego fotografa, czy też filmowca.

DJI Mini 3 Pro - w sklepie GoHERO.pl

Kupując drona w autoryzowanym sklepie DJI takim jak GoHERO.pl, mają Państwo pewność, że dron który chcą Państwo kupić, jest fabrycznie zapakowany oraz pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji DJI. Dodatkowo, mogą Państwo liczyć na niezwykle profesjonalną obsługę przed, jak i również po zakupową. Chętnie doradzimy jaki dron będzie dla Państwa najlepszy oraz przeszkolimy z jego użytkowania podczas lotu testowego. Serdecznie zapraszamy!

 

Ubezpieczenie drona DJI Mini 3 Pro

Podobnie jak w przypadku innych dronów od DJI, tak i w DJI Mini 3 Pro mamy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia DJI Care Refresh w planie rocznym lub dwuletnim. Ubezpieczenie to pozwala na wymianę drona na nowego w przypadku uszkodzenia lub zgubienia. Plan roczny pozwala na wymianę uszkodzonego drona na nowego dwa razy w ciągu jednego roku, natomiast w planie dwuletnim przysługują nam aż trzy takie wymiany w ciągu dwóch lat. Po wypadku należy dostarczyć do serwisu drona, a on zostanie wtedy wymieniony na nowy. Każda wymiana drona na nowego wiąże się z uiszczeniem odpowiedniej opłaty w wysokości ok. 10% wartości drona. Wystarczy zakupić ubezpieczenie, aktywować je na stronie DJI.com, a następnie cieszyć się dronem, bez obaw o jego uszkodzenie.

DJI Care Refresh do DJI Mini 3 Pro (1 rok)

DJI Care Refresh do DJI Mini 3 Pro (2 lata) 

Gwarancja drona DJI Mini 3 Pro

Kupując drona w jednym z autoryzowanych sklepów, otrzymują Państwo dwuletnią gwarancję na drona oraz roczną na akumulator do niego. Dodatkowo, autoryzowane sklepy DJI oferują profesjonalną obsługę pozakupową, dzięki czemu cały proces gwarancyjnie przebiega niezwykle sprawnie.

 

DJI Mini 3 Pro - co w zestawie?

W zestawie DJI Mini 3 Pro znajdują się:

 • Dron DJI Mini 3 Pro
 • Aparatura sterująca z wbudowanym wyświetlaczem DJI RC
 • 1 x inteligentny akumulator 
 • Zestaw zapasowych śmigieł
 • Przewód USB-C - USB-C
 • Zestaw zapasowych śrubek
 • Śrubokręt
 • Osłona gimbala

DJI Mini 3 Pro + DJI RC

 

Dane techniczne:

 

Dron Waga <249 g [1]
  Wymiary (długość x szerokość x wysokość) Złożony: 145 x 90 x 62 mm; Rozłożony: 171 x 245 x 62 mm; Rozłożony (ze śmigłami): 251 x 362 x 70 mm;
  Przekątna 247 mm
  Maks. prędkość wznoszenia 5 m/s (tryb S); 3 m/s (tryb N); 2 m/s (tryb C)
  Maks. prędkość opadania 5 m/s (tryb S); 3 m/s (tryb N); 1,5 m/s (tryb C)
  Maks. prędkość (na poziomie morza, w warunkach bezwietrznych) [2] 16 m/s (tryb S); 10 m/s (tryb N); 6 m/s (tryb C)
  Maks. pułap nad poziomiem morza 4000 m
  Maks. czas lotu 34 minuty (zmierzono podczas lotu z prędkością 21,6 km/h w warunkach bezwietrznych)
  Maks. czas zawisu 30 minut (w warunkach bezwietrznych)
  Maks. dystans lotu 18 km (zmierzono podczas lotu z prędkością 43,2 km/h w warunkach bezwietrznych)
  Maks. odporność na wiatr 10,7 m/s (stopień 5.)
  Maks. pochylenie w osi tilt W przód: 40°, w tył: 35° (tryb S); 25° (tryb N); 25° (tryb C) 
  Maks. prędkość kątowa (domyślnie)* 130°/s (tryb S) *Możliwość regulacji w zakresie 20°/s-250°/s za pomocą aplikacji.; 75°/s (tryb N) *Możliwość regulacji w zakresie 20°/s-120°/s za pomocą aplikacji.; 30°/s (tryb C); *Możliwość regulacji 20°/s-60°/s za pomocą aplikacji.
  Temperatura pracy -10°C-40°C
  System nawigacji satelitarnej (GNSS) GPS + Galileo + BeiDou
  Częstotliwość robocza 2,400-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz; [3]
  Moc transmisji (EIRP) 2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,8 GHz: <26 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
  Zakres dokładności zawisu Pionowo: ±0,1 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z pozycjonowaniem GNNS); Poziomo: ±0,3 m (z pozycjonowaniem wizyjnym), ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji); 
     
System wykrywania Przedni czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,39-25 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s; Pole widzenia (FOV): 106° (poziomo), 90° (pionowo);
  Tylny czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,36-23,4 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <10 m/s; Pole widzenia (FOV): 58° (poziomo), 73° (pionowo);
  Dolny czujnik Zakres precyzyjnego pomiaru: 0,15-9 m; Zakres prezyjnego zawisu: 0,5-12 m; Zakres zawisu czujnika wizyjnego: 0,5-30 m; Efektywna prędkość wykrywania: prędkość lotu <3 m/s; Pole widzenia (FOV): 104,8° (przód / tył), 87,6° (lewo / prawo);
  Dolne światło pomocnicze Nie dotyczy
  Środowisko pracy Rozproszona powierzchnia odbijająca o wyraźnym wzorze i współczynniku odbicia >20% (np. chodnik cementowy); Odpowiednie oświetlenie (>15 luksów, np. normalne warunki ekspozycji z lampą fluorescencyjną w pomieszczeniu);
     
Gimbal Mechaniczny zakres kontroli Tilt: -135°-80°; Roll: -135°-45°; Pan: -30°-30°;
  Zakres kontroli Tilt: -90°-60°; Roll: -90° lub 0°;
  Stabilizacja 3-osiowy gimbal mechaniczny (osie tilt, roll i pan)
  Maks. prędkość kontroli (tilt) 100°/s
  Zakres wibracji kątowych ±0,01°
     
Kamera Matryca 1/1,3-calowa matryca CMOS; Efektywne piksele: 48 MP;
  Obiektyw Pole widzenia (FOV): 82,1°; Ekwiwalent ogniskowej: 24 mm; Przysłona: f/1.7; Zakres ostrości: 1 m do ∞;
  Zakres ISO Wideo: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual); Zdjęcia: 100-6400 (Auto), 100-6400 (Manual);
  Czas naświetlania Migawka elektroniczna: 2-1/8000 s
  Maks. rozdzielczość zdjęcia 4:3: 8064x6048 (48 MP), 4032 x 3024 (12 MP); 16:9: 4032 x 2268 (12 MP);
  Tryby fotografii Zdjęcie pojedyncze; Interwał: JPEG: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s, JPEG + RAW: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s; Bracketing (AEB): 3 / 5 klatek ze zmianą ekspozycji o 2 / 3 EV bias; Panorama: Sphere, 180°, Wide-angle, Vertical;
  Format zdjęć JPEG / DNG (RAW)
  Rozdzielczość wideo 4K: 3840 × 2160 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; 2.7K: 2720 × 1530 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; FHD: 1920 × 1080 @ 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS; Slow Motion: 1920 × 1080 @ 120 FPS;
  Tryb HDR Zdjęcia: obsługa HDR w trybie Single Shot (zdjęcie pojedyncze); Wideo: obsługa HDR podczas nagrywania przy 24 / 25 / 30 FPS.
  Format wideo MP4 / MOV (H.264 / H.265)
  Maks. bitrate wideo 150 Mbps
  Zoom 4K: 2x; 2.7K: 3x; FHD: 4x;
  Tryby QuickShots Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang, Asteroid
  Profile kolorów Normal, D-Cinelike
     
Transmisja wideo Obsługiwane systemy plików FAT32 (≤32 GB), exFAT (>32 GB)
  System transmisji wideo DJI O3
  Jakość podglądu na żywo 1080p/30 FPS
  Częstotliwości operacyjne 2,400-2,4835 GHz; 5,725-5,850 GHz [3]
  Moc transmitera (EIRP) 2,4 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,8 GHz: 26 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
  Pasmo przenoszenia 1,4 MHz / 3 MHz / 10 MHz / 20 MHz / 40 MHz
  Opóźnienie (w zależności od warunków otoczenia i zastosowanego urządzenia mobilnego) Dron + aparatura sterująca: ok. 120 ms
  Maks. bitrate wideo Dron + aparatura sterująca: 18 Mbps
  Maks. bitrate pobierania [4] DJI O3: aparatura sterująca RC-N1 i DJI RC: 5,5 MB/s; Wi-Fi 5: maks. 30 MB/s;
  Zakres transmisji synału (FCC) [5] Silne zakłócenia (miasto): ok. 1,5-3 km; Średnie zakłócenia (tereny podmiejskie): ok. 3-7 km; Niskie zakłócenia (poza miastem, nad morzem): ok. 7-12 km;
  Anteny 4 anteny, 1T2R
  Transmisja audio Nie dotyczy
     
Wi-Fi Protokół 802.11 a/b/g/n/ac
  Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <19 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: <20 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
     
Bluetooth Protokół Bluetooth 5.2
  Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <8 dBm
     
Akumulator Pojemność 2453 mAh
  Waga Ok. 80,5 g
  Napięcie 7,38 V
  Maks. napięcie ładowania 8,5 V
  Typ akumulatora Li-ion
  Energia 18,1 Wh
  Maks. moc ładowania 37 W
  Czas ładowania Ok. 64 minut (za pomocą ładowarki DJI 30W USB-C Charger)
  Zakres temperatur ładowania 5-40°C (41-104°F)
  Zalecana ładowarka DJI 30W USB-C Charger lub inne ładowarki USB obsługujące PD
     
Karty pamięci Obsługiwane karty pamięci Wymagana jest klasa prędkości UHS-I Speed Class 3 lub wyższa. Listę rekomendowanych kart microSD można znaleźć poniżej.
  Zalecane karty pamięci SanDisk Extreme 64GB V30 A1 microSDXC, SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 400GB V30 A2 microSDXC, SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 32GB V30 microSDHC, SanDisk Max Endurance 128GB V30 microSDXC, SanDisk Max Endurance 256GB V30 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 64GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Lexar High Endurance 64GB V30 microSDXC, Lexar High Endurance 128GB V30 microSDXC, Lexar 667x 64GB V30 A1 microSDXC, Lexar 633x 256GB V30 A1 microSDXC, Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC, Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC, Samsung Pro Plus 128GB V30 A2 microSDXC, Samsung EVO Plus 512GB microSDXC
     
DJI RC Model RM330
  System transmisji wideo DJI O3
  Moc transmitera (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <26 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: <26 dBm (FCC), <23 dBm (SRRC), <14 dBm (CE);
  Pojemność pamięci Istnieje możliwość zwiększenia pojemności DJI RC za pomocą karty microSD. Użytkownicy mogą przechowywać zdjęcia i filmy na karcie, a także eksportować je do komputera lub innych urządzeń.
  Port wyjściowy wideo Nie dotyczy
  Maks. czas pracy Ok. 4 h
  Temperatura pracy -10-40°C (14-104°F)
  Obsługiwane karty pamięci Wymagana jest klasa prędkości UHS-I Speed Class 3 lub wyższa. Listę rekomendowanych kart microSD można znaleźć poniżej.
  Zalecane karty microSD SanDisk Extreme 64GB V30 A1 microSDXC, SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 64GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 256GB V30 A2 microSDXC, SanDisk Extreme Pro 400GB V30 A2 microSDXC, SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC, SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 64GB V30 A2 microSDXC, Kingston Canvas Go!Plus 256GB V30 A2 microSDXC, Lexar High Endurance 64GB V30 microSDXC, Lexar High Endurance 128GB V30 microSDXC, Lexar 633x 256GB V30 A1 microSDXC, Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC, Samsung EVO Plus 512GB microSDXC
  Protokół Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
  Moc transmitera Wi-Fi (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <23 dBm (FCC), <20 dBm (CE / SRRC / MIC); 5,150-5,250 GHz: <23 dBm (FCC / CE / SRRC / MIC); 5,725-5,850 GHz: <23 dBm (FCC / SRRC), <14 dBm (CE);
  Protokół Bluetooth Bluetooth 4.2
  Moc transmitera Bluetooth (EIRP) 2,400-2,4835 GHz: <10 dBm
     
Hub ładowania Kompatybilna ładowarka DJI DJI 30W USB-C Charger lub inne ładowarki USB obsługujące PD
  Wejście 5 V, 3 A / 9 V, 3 A / 12 V, 3 A
  Wyjście (USB) Maks. napięcie 5 V, maks. natężenie: 2 A
  Sposób ładowania Sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów
     
Aplikacja Aplikacja na urządzenia mobilne DJI Fly
  Obsługiwane systemy iOS v11.0 lub nowszy, Android v6.0 lub nowszy
     
Przypisy Przypisy 1. Standardowa waga drona (wliczając akumulator Intelligent Flight Battery, śmigła i kartę pamięci microSD). Rzeczywista waga produktu może się różnić w zależności od różnic między materiałami zastosowanymi podczas produkcji danej serii oraz od czynników zewnętrznych. Rejestracja nie jest wymagana w niektórych państwach i regionach. Przed użyciem sprawdź lokalne przepisy i regulacje prawne. Powyższa specyfikacja została przygotowana w oparciu o testy przeprowadzone z wykorzystaniem ostatniej wersji oprogramowania. Aktualizacje oprogramowania mogą zwiększać wydajność urządzenia. Zalecamy więc aktualizowanie oprogramowania do najnowszej wersji.
  Przypisy 2. Maks. prędkość lotu podlega ograniczeniom lokalnym, które mogą ulegać zmianom. Zawsze przestrzegaj lokalnych przepisów, kiedy latasz.
  Przypisy 3. Ze względu na lokalną politykę i ograniczenia prawne korzystanie z pasma częstotliwości 5,8 GHz jest obecnie zabronione w niektórych krajach, między innymi w Japonii, Rosji, Izraelu, Ukrainie i w Kazachstanie. Przebywając w tych miejscach, korzystaj z pasma częstotliwości 2,4 GHz. Przed lotem zawsze należy sprawdzić lokalne przepisy i regulacje prawne, ponieważ z czasem mogą one ulegać zmianom.
  Przypisy 4. Zmierzono w środowisku laboratoryjnym, przy niskim poziomie zakłóceń, w państwach / regionach, w których dozwolone jest korzystanie z pasm częstotliwości 2,4 GHz i 5,8 GHz, z materiałem zapisywanym na wbudowanym dysku SSD lub w pamięci wewnętrznej. Prędkości pobierania mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków.
  Przypisy 5. Przetestowano zgodnie ze standardami FCC w środowisku wolnym od typowych zakłóceń. Przedstawione dane służą tylko jako punt odniesienia i nie stanowią gwarancji rzeczywistego dystansu lotu. Maksymalna odległość jednostronnej komunikacji DJI Mini 3 Pro w krajach / regionach o różnych standardach: FCC: Stany Zjednoczone, Australia, Kanada, Hong Kong, Tajwan, Chile, Kolumbia, Portoryko i inne regiony. Maks. zasięg transmisji: 12 km. SRRC: Chiny kontynentalne. Maks. zasięg transmisji: 8 km. CE: Polska, Wielka Brytania, Rosja, Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, Makau, Nowa Zelandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne regiony. Maks. zasięg transmisji: 8 km. MIC: Japonia. Maks. zasięg transmisji: 8 km.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (41)

10 maja 2022

Ciekawe czy wszystkie funkcje będą dostępne od razu, czy tak jak z Maviciem 3 było, że dopiero po update

10 maja 2022

Podobno śledzenie itp. Od razu nie będzie, dopiero po jakiejś aktualizacji ma wejść

10 maja 2022

Całkiem spora matryca w tym Mini, ciekawe jak wypada w przypadku Air 2S

10 maja 2022

Ten dron z wyglądu nie powala, ale licze że robi super filmy

10 maja 2022

Może kupie, cena wydaje się ok., nawet w zestawie z kontrolerem z ekranem

10 maja 2022

Szkoda, że nie ma już zestawów fly more combo, tylko trzeba kupowac taki zestaw osobno

10 maja 2022

Oby robił lepsze zdjęcia w nocy niż mini 2, bo tam to była masakra

10 maja 2022

Jakieś recenzje na youtubie już są tego drona i gość m.in. pokazuje zdjęcia w nocy. Jest naprawdę w porządku

10 maja 2022

Moim zdaniem to może być niezła konkurencja nawet dla Air 2S i jego 1” matrycy

10 maja 2022

Ciekawa propozycja od DJI, ale nie wiem czy zamienię swoje Nano+ na nowe Mini

10 maja 2022

Zasięg do 18 km? Nie uwierze póki nie zobacze testu u Gadget4You

10 maja 2022

Zasięg do 18 km? Nie uwierze póki nie zobacze testu u Gadget4You

10 maja 2022

Ten zasięg to chyba trochę przesada, ale 34 minuty lotu brzmią już bardziej sensownie

10 maja 2022

Opłaca się bardziej wersja zwykła czy z tym lepszym kontrolerem. Ktoś doradzi?

10 maja 2022

Moim zdaniem to jeśli przeszkadza ci ciągłe podpinanie telefonu do kontrolera to lepsza będzie ta druga wersja, sam ją planuje kupić

10 maja 2022

Lepiej brać Autela EVO Nano+ czy Mini 3? Nano ma trochę większą matryce, ale to tylko 0,02..

10 maja 2022

Jeśli chodzi o stabilność lotu to DJI bije na głowe Nano niestety, Autel też słabo aktualizuje te swoje drony, Rawy ciągle nie działają tak jak powinny

10 maja 2022

Jaką kartę pamięci wybvrac do takiego drona? Bo pamięci wewnętrznej pewnie nie ma?

10 maja 2022

Kształt ze zwiększoną aerodynamiką i zmniejszoną urodą niestety

10 maja 2022

Wiadomo juz kiedy będą dostępne wszystkie dodatki? Czekam na ten obiektyw szerokokątny

10 maja 2022

Pewni dopiero za jakiś czas te dodatki wejdą, bo na początku nigdy nic nie ma....

11 maja 2022

Oby funkcja śledzenie działała bez zarzutu, bo wiadomo w innych dronach te śledzenie potrafiło zawodzić

11 maja 2022

Jak ten kontroler radzi sobie w pełnym słońcu? Jakaś osłona przeciwsłoneczna się przyda czy raczej odpuścić?

11 maja 2022

Obejrzyj sobie film Gadget4You, właśnie wspominał o tym kontrolerze i mówił że jasność jest ok i wszystko widać

11 maja 2022

Bateria zakładam trzyma krócej niż jest napisane w specyfikacji, ktoś wie ile dokładnie?

11 maja 2022

Z tego co słyszałem to Miniacz 3 lata około 25 minut, może więcej, zależy też od wiatru itp

14 maja 2022

Kontroler z ekranem będzie działał z mini 2 i będzie można go zakupić?

16 maja 2022

miałem okazję pomacać i polatać dziś w sklepie i przyznaję, że robi bardzo dobre wrażenie praktycznie nie ma się do czego przyczepić

16 maja 2022

ja też macałem choć na latanie nie miałem czasu, potwierdzam dobre wrażenie. W sklepie włączony praktycznie wisiał w miejscu

16 maja 2022

a co z realnym czasem lotu i zasięgiem w mieście?

16 maja 2022

na fejsbuczkach są pierwsze pomiary dronów testowych - czas lotu ok 25 minut, zasięg ok. 1200 m.

16 maja 2022

no tak, tylko pamiętajcie, że to WSZYSTKO ZALEŻY. Czas lotu zależy ale przede wszystkim zasięg zależy. Ten pierwszy od stylu lotu, temperatury, trybu pracy kamery (4K zabierze więcej niż 1080p), wiatru. Ten drugi od ilości i wielkości przeszkód terenowych, wysokości, na której jest zarówno dron jak i operator z aparaturą, pogody, czy jest kontakt aparatura-dron czy coś zasłania (np. drzewa albo co gorsza budynki) do tak prozaicznych rzeczy jak to, czy operator stoi przodem do drona czy bokiem czy najgorzej - tyłem. Nie wspomnę o ilości czy jakości sygnałów sąsiadujących, które zakłócają. Nawet aktywność słońca ma znaczenie...

20 maja 2022

odebrałem, latałem, jestem zachwycony.

25 maja 2022

Czy ktoś sie orientuje kiedy będzie ta powiększona bateria do niego?

25 maja 2022

Z tego co wiadomo to ta bateria ma być tylko w Azji, na Europę w ogóle ma nie wyjść ale kto tam ich wie..

25 maja 2022

Szkoda że jest taka mała dostępność, ale to jak ze wszystkim teraz

14 czerwca 2022

trochę się naczekałem, ale jest, dzięki za przesyłkę. Piewsze loty za płoty i no cóż, rooobi wrażeeenie! Jestem happy, dzięki

14 czerwca 2022

też latałem i też happy, choć max zasięgu nie testowałem na przestrzeni kilometra pełny sygnał i ani na chwilę nie było ściny. Dla mnie więcej nie trzeba, bardzo spoko dron

14 czerwca 2022

bateria powiększona podobno poza europą, niestety. Trzeba ściągać z azji?

14 czerwca 2022

Paweł dostępność słaba ale pierwsze wysyłki już są robione wiem bo sam dostałem. Po pierwszych lotach air 2 wylądował na olx (jak ktoś zainteresowany aukcja ze zdjęciami na niebieskim stole)

14 czerwca 2022

powiekszona bateria do Mini 3 Pro jest cięższa i waga się zwiększy niz 249 g

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl