Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #140 - koniec wsparcia dla OnePlus 3/3T ?

0
GoProsfera #140 - OnePlus 3 / 3T - koniec wsparcia

Wraz z ostatnią aktualizacja OxygenOS dwa modele telefonów firmy OnePlus - 3 oraz 3T, przestają być wspierane przez producenta. Ze względu na to, że naprawdę mały odsetek osób zwraca uwagę na częstotliwość aktualizacji, dla wielu użytkowników tych modeli może obejść się to bez większego echa. Bardzo dobrą informacją jest to, że przed zamknięciem wsparcia chiński producent zadbał o poprawienie paru występujących błędów, usprawnienie niektórych funkcji oraz co najważniejsze zaktualizował zabezpieczenia Androida. W związku z tym, czego możemy się spodziewać w przypadku telefonów OnePlus z serii 7? Czy naprawdę użytkownicy telefonów OnePlus 3 oraz 3T zostaną zostawieni całkowicie sami sobie?

 

Jak się okazuje, mimo upływu tak długiego czasu, chiński gigant nie zamierza całkowicie pozostawić swoich użytkowników. Już w najbliższym czasie, firma będzie przedstawiać ich zdaniem najlepsze Custom ROM-y, przeznaczone do użytku na dokładnie tych, dwóch modelach. Dzięki czemu możemy być pewni, że nawet w przyszłości niezależni deweloperzy będą publikować najnowsze oprogramowania, a co za tym idzie modele 3 oraz 3T nie zostaną odstawione na bok, tak szybko jak mogliśmy się tego spodziewać.

Producent telefonów, firma - OnePlus, jest znany jako jeden z najlepszych pod kątem wsparcia użytkowników. Model OnePlus 3 został wydany w połowie 2016 roku, w związku z czym wspierany był przez blisko 3 i pół roku. Czy to oznacza, że kupując najnowsze modele OnePlus 7, wiemy już że zostaniemy pozostawieni samym sobie na przełomie 2022 oraz 2023 roku? Niestety nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat, ale średni czas z jakim chiński gigant wspiera swoje poprzednie modele, pozwala nam patrzyć w przyszłość z optymizmem. Dodatkowo trzeba pamiętać, że wsparcie opiewające na ponad 3 lata, jest naprawdę czymś w większości przypadków wystarczającym. A biorąc pod uwagę rozwój firmy OnePlus, oraz bardzo częste aktualizacje na obecnie najnowszych modelach, można sądzić że modele z serii 7 będą wspierane o wiele dłużej niż tylko do początku 2023 roku.

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl