Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #115 - GoPro App i kompatybilność z Androidem 10

0
GoProsfera #115 - GoPro App i kompatybilność z Androidem 10

Posiadacze nowych, flagowych smartfonów na Androidzie właśnie otrzymują stopniowo aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania – Android 10.0 oznaczony także jako Q. Jak będzie przedstawiała się sytuacja z kompatybilnością aplikacji GoPro App?

GoPro wydało oświadczenie skierowane w stronę posiadaczy telefonów z Androidem. Wraz z dniem 3 września tego roku Google wystartowało z aktualizacją oprogramowania do wersji 10.0. Producent najpopularniejszych kamer sportowych jasno określił, że obecnie występująca wersja aplikacji GoPro App (6.0) nie jest jeszcze kompatybilna z najnowszą wersją Androida. Dobra wiadomość jest taka, że są bardzo blisko opracowania wersji 6.1, która będzie kompatybilna i pozwoli na zdalną obsługę kamery po aktualizacji telefonu. Póki co na wersji 6.0 po aktualizacji niestety nie można sparować się i połączyć kamery GoPro z poziomu aplikacji. 

GoPro zaleca chwilowe wstrzymanie się z aktualizacją, jeżeli chcesz dalej obsługiwać kamerę i montować materiał z poziomu Quikstories. Jeżeli jednak ciekawość wzięła górę i masz już na pokładzie swojego smartfona, GoPro na pewno poinformuje użytkowników o nowej aktualizacji. Warto także włączyć automatyczne aktualizacje, wtedy nowa wersja GoPro App 6.1 zostanie od razu zainstalowana.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl