Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Jaki dron do 300 zł ? Ranking Dronów - Dronosfera #43

0
Jaki dron do 300 zł ? Ranking Dronów - Dronosfera #43

Jaki dron do 300 zł?

Asortyment dronów powiększa się z roku na rok. Urządzenia te zyskują nowych zwolenników, także wśród osób, które nigdy wcześniej nie były zainteresowane ich posiadaniem. Najtańsze drony to doskonały pomysł dla początkujących. Mimo stosunkowo niskiej ceny, jakość wykonania sprzętu pozostaje na wysokim poziomie. Urządzenia są ponadto proste w obsłudze, a w przypadku uszkodzenia nie ryzykujemy wiele.

Drony do 300zł

Na przykład, Syma X12S Nano okaże się idealnym modelem zarówno dla osób bez żadnego doświadczenia, jak i dla wprawionych użytkowników. Jest to tani dron, który bez problemu może latać na zewnątrz i w pomieszczeniach. Posiada wiele możliwości, a wbudowany tryb headless będzie znacznym ułatwieniem podczas nauki latania.

jaki dron do 300zł

Kolejnym dronem do 300 zł jest Syma X15, wyposażona w szereg interesujących funkcji. Urządzenie potrafi zawisnąć w powietrzu, automatycznie startować i lądować, wykonać obrót 3D, lecieć bokiem oraz skręcać. Mimo że jest to jeden z najtańszych dronów w ofercie, jego konstrukcja jest wytrzymała, odporna na wiatr i uszkodzenia.

Ranking dronów do 300 zł

Dron Syma X12S Nano

Dron Syma X12S Nano

Dron Syma X12S Nano jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Kieruje się nim za pomocą pada bardzo przypominającego popularne kontrolery. Sterowanie nie powinno więc sprawiać żadnego problemu. Model X12S Nano wyróżnia się także funkcjami wspomagającymi użytkowanie, takimi jak: system amortyzacji lądowania, tryb headless oraz predefiniowane komendy zapisane w pamięci drona. Syma X12S Nano doskonale sprawdza się również w pomieszczeniach. Zasięg lotu wynosi 30 metrów, a czas działania baterii pozwala na wykonywanie akrobacji przez ok. 8 minut.

Dron Syma X22W

Dron Syma X22W

Syma X22W to nowoczesny dron ułatwiający naukę latania tego typu urządzeniami. Prostotę obsługi zapewniają dwa komponenty: żyroskop oraz barometr. Dzięki nim dron utrzymuje stałą wysokość podczas zawisu i stabilizuje ruch podczas lotu. Przydaje się to zwłaszcza w trakcie ustawiania Symy do kręcenia filmu (720p, 30 kl/s., podgląd obrazu na żywo) lub robienia zdjęć (0,3 mpx). Oprócz tego może wykonać obrót o 360° za pomocą jednego przycisku na kontrolerze. Czas lotu drona wynosi od 5 do 8 minut, a jego zasięg to maksymalnie 25 metrów.

Dron Syma X5SW

Dron Syma X5SW

Syma X5SW posiada kamerę 2 mpx, która umożliwia tworzenie wysokiej jakości zdjęć oraz filmów HD. Jego główną zaletą jest wyjątkowa odporność na uszkodzenia. Model X5SW został wyposażony w osłony śmigieł zabezpieczające przed uderzeniami, a także w tryb Inteligentnej Orientacji Lotu, który odpowiada za ułatwioną kontrolę nad dronem. To wszystko, w połączeniu z atrakcyjnie niską ceną, sprawia że Syma X5SW nadaje się zwłaszcza dla początkujących pilotów. Akumulator o pojemności 500 mAh umożliwia maksymalnie 10 min. lotu.

Jaki dobry dron do 300 zł?

Dzisiaj nie trzeba już nikogo przekonywać, że tanie drony mogą być dobrą inwestycją. Model Syma X5SW posiada wszystko, czego może potrzebować osoba ucząca się pilotowania wielowirnikowców. Jeżeli zastanawiamy się, jakiego drona do 300 zł wybrać, to właśnie ten może okazać się strzałem w dziesiątkę. Poza wspomnianym wyżej trybem headless, posiada osłonki śmigieł, zapewniające bezpieczeństwo oraz współpracującą aplikację na smartfon, dzięki której będziemy mogli oglądać obraz z zamontowanej kamerki na żywo. Co więcej, wszystkie zrobione w ten sposób zdjęcia zostaną zapisane w pamięci telefonu.

 

Wykonywanie akrobacji na dronach do 300 zł również jest wyjątkowo łatwe. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na joysticku i nadać kierunek za pomocą drążka. Takie rozwiązanie jest idealne dla początkujących i zachęca do dalszej nauki. Ostatni dron do 300 zł na liście to model Syma X22W, dający użytkownikowi możliwość zaplanowania lotu. Jest to niezwykle proste – wystarczy nakreślić palcem na ekranie wybraną trasę, a dron osiągnie odpowiednią wysokość i poleci wskazaną trajektorią.

Dobry dron do 300 złotych

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl