Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Promocje
Kamera GoPro HERO 10 Black + Chesty 2.0
Kamera GoPro HERO 10 Black + Chesty 2.0

Zawrotna szybkość działania i prostota obsługi. Oto GoPro HERO 10 Black. Sprawdź jakie ma możliwości nowa kamera GoPro 10. 

1 499,00 zł 1 299,00 zł
szt.
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 Fly More Combo

3 999,00 zł 2 779,00 zł
szt.
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1)
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 Fly More Combo

3 199,00 zł 2 249,00 zł
Dron DJI Mini 3 (RC-N1)
Dron DJI Mini 3 (RC-N1)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 

2 299,00 zł 1 609,00 zł
Dron DJI Mini 3 (DJI RC)
Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 

3 099,00 zł 2 149,00 zł
Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)
Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3

5 149,00 zł 4 149,00 zł
szt.
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-N2)

Dron DJI Air 3 Fly More Combo z DJI RC-N2

6 299,00 zł 5 049,00 zł
szt.
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC-2)

Nowy dron DJI Air 3

7 299,00 zł 5 799,00 zł
szt.
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI
Górna obudowa do drona Ryze Tello by DJI

Górna obudowa w różnych kolorach do drona Ryze Tello by DJI.

45,00 zł 29,00 zł
szt.
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI
Osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowe osłony śmigieł do drona Ryze Tello by DJI.

29,00 zł 19,00 zł
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI
Akumulator do drona Ryze Tello by DJI

Zapasowy akumulator do drona Ryze Tello by DJI!

129,00 zł 115,00 zł
szt.
Podwozie do GoPro KARMA
Podwozie do GoPro KARMA

Wymień kompletne podwozie w swoim dronie GoPro KARMA jeśli zdarzyło się uszkodzenie mechaniczne.

239,00 zł 29,00 zł

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro to już trzecia z kolei odsłona drona z niezwykle popularnej serii DJI Mini. Najnowszy dron od DJI oferuje jeszcze więcej możliwości względem swojego poprzednika, czyli Mini 2. DJI Mini 3 Pro wyposażony został w bardzo dużą matrycę CMOS 1/1,3”, oferując tym samym jakość filmów na poziomie 4K/60FPS oraz zdjęcia 48MP. Dzięki tak dużej matrycy oraz usprawnionemu zakresowi dynamicznego, dron bardzo dobrze radzi sobie w gorszych warunkach oświetleniowych, czyniąc go niezwykle uniwersalnym urządzeniem. Dodatkowo, najważniejszą innowacyjną technologią jaką zastosowano w dronie są czujniki odległościowe z przodu i tyłu drona, dzięki którym użytkownik ma między innymi do dyspozycji funkcję śledzenia ActiveTrack 4.0 (po aktualizacji) oraz omijania przeszkód APAS 4.0. Ponadto, DJI Mini 3 Pro oferuje maksymalny czas lotu do 34 minut na odległość aż do 18 km.

 

DJI Mini 3 Pro – fenomenalna jakość zdjęć i filmów

Najnowszy dron z serii Mini oferuje kamerę z największą matrycą, jaka dotychczas znalazła się w serii Mini, czyli CMOS 1/1,3”, która osadzona została na gimbalu o innowacyjnej konstrukcji. Takie rozwiązanie pozwala na obrót mechanizmu w zakresie 90°. DJI Mini 3 Pro posiada możliwość nagrywania w maksymalnej rozdzielczości 4K/60FPS oraz robienia zdjęć 48MP, obsługując tym samym Dual-Native ISO. Sama kamera bardzo dobrze radzi sobie w gorszych warunkach oświetleniowych, głównie dzięki zastosowaniu dużej matrycy w połączeniu z szerokim zakresem dynamicznym. Urządzenie oferuje również takie rozwiązania jak dobrze wszystkim znane zdjęcia RAW, czy filmy slow-motion 1080p/120FPS. Oprócz tego, operator drona posiada możliwość 4-krotnego cyfrowego przybliżenia obrazu. DJI Mini 3 Pro, dzięki zastosowaniu profilu kolorów D-Cinelike, oferuje jeszcze większe możliwości późniejszej obróbki uchwyconych przez nas materiałów.

 

Czujniki odległościowe w DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro jest pierwszym dronem z całej serii Mini, który został wyposażony w długo wyczekiwane czujniki odległościowe z przodu oraz tyłu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dron posiada możliwość wykorzystywania takich funkcji jak śledzenie ActiveTrack 4.0 (po aktualizacji) oraz aktywne omijanie przeszkód APAS 4.0. Funkcja śledzenia pozwala użytkownikowi na zaznaczenie dowolnego obiektu, za którym dron ma się poruszając, przez cały czas utrzymując go w kadrze. Natomiast, funkcja omijania przeszkód APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems) zapewnia bezpieczeństwo lotu na najwyższym poziomie omijając lub zatrzymując się przed przeszkodami występujące na drodze lotu drona.

 

DJI Mini 3 Pro – wiele przydatnych funkcji

Najnowszy dron z serii Mini od DJI, podobnie jak inne drony, oferuje wiele przydatnych trybów usprawniających kręcenie filmów czy też robienie zdjęć. DJI Mini 3 Pro oferuje, już dobrze znaną z chociażby DJI Mini 2, funkcje Return To Home (RTH). Gdy uruchomimy tryb RTH, dron automatycznie rozpocznie procedurę powrotu do miejsca startu na wcześniej zadeklarowanej w ustawieniach wysokości. Funkcja Return To Home działa w dwóch trybach: automatycznym oraz manualnym. Tryb automatyczny uruchamia się w momencie niskiego stanu baterii drona lub utraty zasięgu, z kolei manualny uruchamiany jest przez operatora z poziomu przycisku na kontrolerze w dowolnym momencie. Pilot drona do dyspozycji ma również tryb panoramiczny oraz Mastershots. Tryb panoramy umożliwia uchwycenie w szybki i prosty sposób zdjęć panoramicznych szerokokątnych, w 180°, pionowych oraz sferycznych. Funkcja Mastershots natomiast, umożliwia nagranie płynnych ujęć na kinowym poziomie za pomocą specjalnie przygotowanych manewrów przez DJI.  

 

DJI Mini 3 Pro – świetny dron bez uprawnień

Mini 3 Pro, podobnie jak wszystkie inne drony z serii Mini, posiada kompaktową konstrukcję i co ważniejsze – wagę zaledwie 249 g. Oznacza to, że aby móc legalnie latać najnowszym dronem od DJI, nie wymagane są żadne uprawnienia. Niestety, w dalszym ciągu są dwie rzeczy które każdy operator drona musi spełnić aby móc dronem latać. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego – Drony, co zajmuje jedynie ok. 2 minuty. Po przejściu procesu rejestracji otrzymamy nasz unikalny numer operatora, który musimy umieścić w widocznym miejscu na korpusie drona. Drugim krokiem jest pobranie aplikacji DroneRadar, za pomocą której będziemy rejestrować przeprowadzane przez nas loty dronem. Aplikacja zapewnia informacje na temat stref powietrznych i ograniczeń w jej obowiązujących oraz umożliwia zobaczenie innych zarejestrowanych lotów w naszej okolicy i jednocześnie pozwala na zarejestrowanie własnego lotu. Odbywa się to za pomocą przycisku Check-In oraz wypełnieniu wszystkich potrzebnych danych.

 

DJI Mini 3 Pro -  Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro nie występuje, tak jak swój poprzednik, w wersji Fly More Combo. Dron ten jest dostępny w dwóch wersjach podstawowych: DJI Mini 3 Pro + DJI RC-N1 (podstawowa aparatura sterująca bez wbudowanego ekranu) oraz DJI Mini 3 Pro + DJI RC (aparatura sterująca wbudowanym ekranem).  Zestaw dodatkowych akcesoriów, czyli Fly More Kit dostępny jest w sprzedaży osobno. Zestaw Fly More Kit zawiera:

  • Torbę transportową,
  • Zestaw zapasowych śmigieł,
  • Kabel USB-A –USB-C,
  • Zestaw zapasowych śrubek,
  • Hub do ładowania akumulatorów,
  • 2 x dodatkowa inteligentna bateria.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących, wymagających długiego czasu pracy drona. Dzięki torbie transportowej, z łatwością przewieziesz drona, z kolei 2 dodatkowe baterie, zapewnią do 1,5 godziny łącznego czasu pracy drona.

 

DJI Mini 3 Pro – dron idealny?

DJI Mini 3 Pro z pewnością zrewolucjonizował serię dronów Mini głównie za sprawą implementacji większej matrycy oraz czujników odległościowych wraz z funkcją śledzenia (po aktualizacji). Dodatkowo, urządzenie zapewnia filmy o jakości na poziomie 4K/60FPS oraz zdjęcia 48MP. Wszystkie te cechy drona w połączeniu z ultralekką wagą 249 g, kompaktowym kształtem i brakiem wymaganych uprawnień, czynią DJI Mini 3 Pro niezwykle przystępnym dronem dla wszystkich.

 

DJI Mini 3 Pro – dla kogo przeznaczony?

Najnowszy dron od DJI zdecydowanie skierowany jest do wszystkich osób aktywnie podróżujących, jak i zarówno całych rodzin. Niewielki kształt oraz waga z pewnością ułatwiają jego sprawny transport, z kolei dzięki braku wymaganych uprawnień, Mini 3 Pro jest przystępny praktycznie dla każdej osoby chcącej rozpocząć swoją przygodę z dronami. Między innymi dzięki temu, urządzenie jest świetną propozycją jako alternatywa dla zwykłego aparatu fotograficznego podczas wakacji rodzinnych.

 

DJI Mini 3 Pro - dron dla początkujących?

DJI Mini 3 Pro jest niezwykle prosty oraz komfortowy w obsłudze, co pozwala błyskawicznie nauczyć się obsługi urządzenia. Ponadto, dzięki wadze poniżej 250 g, operator drona nie potrzebuje mieć żadnych uprawnień aby móc pilotować urządzenie. Dodatkowo, DJI Mini 3 Pro nie wymaga żadnych umiejętności filmowania czy robienia zdjęć. Dzięki funkcji Mastershots, czyli specjalnie przygotowanym manewrom, dron sam nagra wideo o idealnej perspektywie.

 

DJI Mini 3 Pro – w sklepie GoHERO.pl

Decydując się na zakup najnowszego drona DJI Mini 3 Pro, warto skorzystać z usług autoryzowanego sklepu DJI jakim jest GoHERO.pl. Nasz sklep oferuje Państwu możliwość zakupu drona w formie stacjonarnej, jak i internetowej, gdzie w obu przypadkach mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie oraz wsparcie przed i po zakupie urządzenia. Dodatkowo, odwiedzając nasz sklep stacjonarnie, istnieje możliwość odbycia testowego lotu wraz z szkoleniem ze wszystkich funkcji drona. Serdecznie zapraszamy!

 

Ubezpieczenie drona DJI Mini 3 Pro

Podobnie jak w przypadku innych dronów od DJI, tak i w Mini 3 Pro istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia DJI Care Refresh. Usługa ta dostępna jest w dwóch planach: rocznym oraz dwuletnim. Plan roczny oferuje 2 wymiany drona na nowego w przypadku jego uszkodzenia w ciągu roku. Plan dwuletni z kolei, oferuje aż 3 wymiany w ciągu dwóch lat. Każda wymiana drona wiąże się z uiszczeniem odpowiedniej opłaty w wysokości ok. 10% wartości urządzenia. Warunkiem uznania wymiany drona, należy dostarczyć do DJI uszkodzony egzemplarz drona. Warto również wspomnieć, że w momencie zgubienia drona i jego bezpowrotnej utraty, istnieje możliwość otrzymania nowego drona, jednakże koszt takiej operacji będzie większy od ceny standardowej wymiany.

 

Gwarancja drona DJI Mini 3 Pro

Kupując drona ze sprawdzonego źródła, każdemu klientowi przysługuje dwuletnia gwarancja na drona oraz roczna na inteligentny akumulator na podstawie dowodu zakupu. Warto skorzystać z oferty dronów ze sklepów autoryzowanych, gdyż mogą być wtedy Państwo pewni otrzymania kompleksowej pomocy podczas całego procesu reklamacyjnego.

 

Sprzedaż dronów DJI Mini 3 Pro

Sprzedaż dronów w sklepie GoHERO.pl na początku odbywać się będzie trybie przedsprzedaży, z kolei w późniejszym etapie rozpocznie się regularna sprzedaż o dużej dostępności Mini 3 Pro.

 

Drony DJI Mini 3 Pro od producenta

Kupując drona w jednym z autoryzowanych sklepów DJI, mogą być Państwo pewni, że każdy dron jest nowy, fabrycznie zafoliowany oraz pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Ponadto, korzystając z usług autoryzowanych sprzedawców, mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo przed oraz po zakupowe.

 

DJI Mini 3 Pro - Co w zestawie

Oczywistym jest to, że cena każdego produktu zależy głównie od zawartości zestawu. W przypadku DJI Mini 3 Pro nie jest inaczej. Mamy bowiem do wyboru dwa warianty DJI Mini 3 Pro oraz oddzielnie bogaty zestaw przydatnych akcesoriów DJI Mini 3 Pro Fly More Kit. Tak, DJI Mini 3 Pro posiada oddzielnie zestaw Fly More Kit, tak jak to było w DJI Mavic 2 Pro / Zoom

Pierwszy, najtańszy zestaw DJI Mini 3 Pro zawiera: drona, kontroler, jeden akumulator starczający do ok. 34 minut ciągłego lotu, zapasowe śmigła, w razie uszkodzenia pierwotnych, śrubokręt potrzebny do ewentualnej wymiany śmigieł, przewody do kontrolera - USB-C do Lightning, USB-C do USB-C oraz USB-C do microUSB oraz jeden główny przewód do ładowania i transferu danych USB-C do USB-C. W zestawie niestety nie znajdziemy ładowarki sieciowej. 

Drugi, nieco droższy zestaw to DJI Mini 3 Pro + DJI RC, który poza akcesoriami z pierwszego zestawu, ma zupełnie nowy, ulepszony i bardzo zaawansowany technicznie kontroler DJI RC. Kontroler ten posiada duży, jasny i czytelny nawet w mocnym słońcu ekran, na którym znajdziemy wszystkie informacje nt. drona i jego ustawień. Dodatkowo z racji tego, że bazuje on na systemie operacyjnym Android, po podłączeniu do sieci poprzez Wi-Fi, możemy zainstalować na nim dodatkowe aplikacje, takie jak chociażby Droneradar. Ponadto sam kontroler posiada więcej użytecznych przycisków niż standardowy kontroler. Mamy w nim dwa drążki do sterowania samym dronem, przycisk od włączania, przycisk od pauzy automatycznych funkcji, który jednocześnie służy do wywołania funkcji RTH (Return to Home), czyli do automatycznego powrotu do miejsca startu oraz pokrętło do sterowania pochyleniem gimbala. Poza wspomnianymi standardowymi przyciskami mamy dodatkowo: drugie pokrętło, które służy do płynnego sterowania zoomem cyfrowym kamery oraz dwa przyciski z tyłu C1 i C2, pod palcami wskazującymi do samodzielnego zaprogramowania. Czyli przykładowo C1 do wycentrowania gimbala, a C2 do szybkiego włączenia mapy.

 

Jakie możliwości wpływają na cenę DJI Mini 3 Pro

Nowy dron DJI Mini 3 Pro to przede wszystkim nowe technologie, zmieszczone w bardzo małej, kompaktowej i przede wszystkim lekkiej obudowie. W tak małym urządzeniu udało się producentowi zmieścić przede wszystkim: wysokiej jakości kamerę z matrycą o wielkości 1/1.3" CMOS, która filmuje w maksymalnej rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. Ponadto zmieniając rozdzielczość na 1080p, mamy możliwość filmowania zwolnionego tempa aż w 120 FPS. Żaden inny dron o tej wadze i wielkości nie oferuje takich możliwości. Ponadto wysoka jakość zdjęć HDR w 48 MP i szereg funkcji automatycznych takich jak chociażby panorama. 

Poza kamerą, DJI Mini 3 Pro posiada czujniki wykrywające przeszkody, które mają za zadanie zabezpieczyć urządzenie oraz samego użytkownika przed potencjalnym niebezpieczeństwem z przodu, z tyłu oraz u dołu drona. Oczywiście zastosowanie czujników pozwoliło DJI umieścić w gronie zaawansowaną funkcję śledzenia FocusTrack, w której skład wchodzi śledzenie ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 oraz Point of Interes 3.0. Te dodatkowe funkcje w znacznym stopniu wpłyną na prostotę i komfort obsługi. 

Nienaganny czas lotu aż do 34 minut zapewni wystarczająco długi lot, tak aby każdy użytkownik zdążył sfilmować to co miał w planach. 

Wracając jeszcze do tematu kamery, nowy DJI Mini 3 Pro jako pierwszy od czasu DJI Mavic Pro, posiada kamerę, która jest w stanie obrócić się o 90 stopni, tak aby móc w prosty sposób wykonać pionowe zdjęcie, które idealnie dopasuje się do wszelkiego rodzaju Social Mediów takich jak Instagram czy Tik Tok.

Bardzo ważnym aspektem też jest sama waga. Dzięki zachowaniu masy poniżej 250g, dron nie wymaga żadnego dodatkowego uprawnienia, czy też zezwolenia. Wystarczy zarejestrować się na stronie drony.ulc.gov.pl, rejestracja jest w 100% darmowa i w pełni online. Zajmuje 3-4 minuty i kończy się otrzymanie potwierdzenia w postaci pliku PDF z naszym numerem operatora. Numer ten wystarczy umieścić na dronie i to wszystko. 

 

DJI Mini 3 Pro - Cena

Przyszła kolej na najmniej przyjemny moment. Cena DJI Mini 3 Pro niestety nie jest mała, a to za sprawą ogromnej ilości czynników. Przede wszystkim obecna sytuacja na świecie doskwiera wielu firmom produkującym elektronikę. Są spore problemy z dostawami, z dostępnościami wszelkiego rodzaju materiałów i półprzewodników, a do tego też coraz wyższe koszty logistyczne. Wszystkie te części wpływają na cenę końcową produktu. W przypadku nowego DJI Mini 3 Pro dochodzi tu też zastosowanie najnowszej oraz najlepszej technologii, którą udało się skompresować do tak małych rozmiarów. Tak jak już wcześniej wspominałem, nowy dron DJI występuje w dwóch wersjach: DJI Mini 3 Pro w cenie 4099 PLN Brutto, oraz DJI Mini 3 Pro + DJI RC w cenie 5099 PLN. Są to zestawy tylko z jednym akumulatorem, bez torby transportowej. Oddzielnie możemy dokupić DJI Mini 3 Pro Fly More Kit w cenie 899 PLN Brutto, który da nam więcej baterii, ładowarkę oraz torbę. Można więc zsumować cenę drona z zestawem Fly More Kit i wyjdzie nam łączny koszt tak jakbyśmy kupili DJI Mini 3 Pro Fly More Combo - 5000 PLN Bruttolub niecałe 6000 PLN Brutto z DJI RC. Dla porównania poprzednia generacja serii Mini - DJI Mini 2 Fly More Combo kosztuje obecnie 3099 PLN Brutto. Czy jest to duża różnica? Biorąc pod uwagę szereg zmian, które wprowadza DJI Mini 3 Pro, to niekoniecznie. Za stosunkowo niewielką cenę względem niewiele lepszego(?) i droższego DJI Air 2S Fly More Combo mamy do dyspozycji lekkiego drona, który nie potrzebuje uprawnień, który ma dużą matrycę, 4K w 60FPS, czujniki, funkcję śledzenia oraz kontroler z wbudowanym ekranem, jest to bardzo dobra cena. 

 

Drony DJI Mini 3 / Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Dron DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Dron DJI Mini 3 Pro + DJI RC

Najlepszy dron bez uprawnień

Dostępność: brak towaru

Cena: 4 049,00 zł

Dron DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro

Dron bez uprawnień

Dostępność: brak towaru

Cena: 3 299,00 zł

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 Fly More Combo

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 2 779,00 zł 3 999,00 zł
szt.
  • promocja

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1)

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1)

Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (RC-N1)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 Fly More Combo

Dostępność: brak towaru

Cena: 2 249,00 zł 3 199,00 zł
  • promocja

Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

Dron DJI Mini 3 (DJI RC)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 

Dostępność: brak towaru

Cena: 2 149,00 zł 3 099,00 zł
  • promocja

Dron DJI Mini 3 (RC-N1)

Dron DJI Mini 3 (RC-N1)

Dron DJI Mini 3 (RC-N1)

Dron bez uprawnień DJI Mini 3 

Dostępność: brak towaru

Cena: 1 609,00 zł 2 299,00 zł
  • promocja

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro Fly More Kit

Zestaw akcesoriów do drona DJI Mini 3 Pro 

Dostępność: brak towaru

Cena: 899,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl