Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 2 249,00 zł 2249.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

DJI Mavic Mini - Fly As You Are

Przedstawiamy najnowszego drona firmy DJI - Mavic Mini w wersji Combo. Jest to niezwykle mały oraz bardzo lekki quadrocopter, którego waga to zaledwie 249 gramów. Rozdzielczość zdjęć 12 MP oraz nagrywane filmy w jakości 2,7K sprawią, że wszelkiego rodzaju wyjazdy oraz aktywności nabiorą zupełniej nowej, lepszej jakości, stanowiąc świetne uzupełnienie Twojej domowej biblioteki. Dodatkowa torba transportowa, baterie, ładowarka sieciowa oraz hub do ładowania zawarte w zestawie Combo, wraz z pozostałymi akcesoriami i kompaktowym wymiarem drona, to idealny zestaw dla osób chcących nagrywać swoje przygody z perspektywy lotu ptaka, zapewniając nawet półtorej godziny lotu. Dron Mavic Mini uchwyci nie tylko wszystkiego Twoje najlepsze chwile, ale również sprawi, że będziesz w stanie cieszyć się uproszczonymi lotami oraz kapitalną perspektywą, dzięki łatwej obsłudze z poziomu aplikacji DJI Fly.

Mimo tak niewielkiej wagi dron Mavic Mini w zupełności czerpie swoje podstawy z serii Mavic, które od powstania pierwszych sztuk odwdzięczały się swoim użytkownikom świetną stabilnością w powietrzu, nawet podczas podmuchów wiatru. Zgodnie z pozostałymi, dron DJI - Mavic Mini w powietrzu jest bardzo stabilny, dzięki czemu bez większego problemu zrobisz doskonałe zdjęcie, nawet z dłuższym czasem naświetlania. Jakby tego było mało, bardzo przejrzysta aplikacja do sterowania sprawi, że bez problemu każdy odnajdzie się w sterowaniu dronem oraz kamerą.

Dron prawie tak lekki jak telefon?

Ważący poniżej 250 gramów dron firmy DJI otwiera Cie na wiele możliwości. Najnowszy dron DJI Mavic Mini Fly More Combo dzięki bardzo niskiej wadze, umieszczany jest w najniższej oraz najbezpieczniejszej klasie wagowej dronów. Dlaczego staje się to tak bardzo ważne w przypadku najnowszego drona DJI? Zgodnie z wchodzącymi w życie w lipcu 2020 roku przepisami, drony powyżej 250 gram będą podlegały rejestracji na terenie Unii Europejskiej. Dzięki kompaktowej wadze Mavica Mini (249 gram), będzie on traktowany według restrykcji bardziej liberalnie. Oznacza to bezpośrednio, że nie będzie problemu z lotem w terenie zabudowanym oraz konieczności rejestracji, dzięki czemu będziesz w stanie latać również między innymi w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, jak i również w wielu innych miejscach na świecie bez zbędnych zgód wydawanych przez lokalne władze. Poza bezpośrednim terenem lotnisk (w promieniu do 1km) możesz śmiało latać dronem do pułapu 150 metrów, ciesząc się jego niesamowitymi możliwościami. Bardzo niska waga oraz kompaktowy rozmiar po złożeniu dodatkowo sprawią, że będziemy w stanie zabrać swojego drona w teren, bez potrzeby zabierania dodatkowego plecaka, a używając jedynie własnej kieszeni.

Składana konstrukcja zajmująca o niewiele więcej miejsca od przeciętnego telefonu komórkowego, zapewnia nam komfort przenoszenia sprzętu ze sobą, dzięki czemu dron Mavic Mini nie będzie sprawiał Ci problemów podczas kluczowych chwil, które chcesz uwiecznić. Kamera którą możesz zabrać ze sobą w każde miejsce, pozwalając nam jednocześnie na tworzenie pięknych ujęć z lotu ptaka, pozwoli Ci na całkowitą zmianę perspektywy swoich zdjęć oraz filmów.

dron wielkości dłoni - DJI Mavic Mini Fly More Combo

Twórz płynniejsze oraz żywsze ujęcia.

Kamera w nowym dronie Mavic Mini posiada dokładnie taką samą matrycę 1/2,3" o rozdzielczości 12MP, jak w większym dronie - DJI Mavic Air. Dzięki dodatkowemu zamocowaniu na 3-osiowym gimbalu redukującym wszelkie drgania, możemy być  pewni świetnej jakości nagrań, znanej ze znacznie droższych i większych platform. Rozdzielczość nagrywania maksymalnie wynosi 2,7K (rozdzielczość 4-krotnie większa od HD), dzięki czemu materiał finalny będzie o wiele bardziej szczegółowy, niż w przypadku nagrywania w formacie klasycznym FullHD 1080p, a także pozwala nam na mniej stratne skalowanie materiału przez telewizory 4K. Najnowszy dron DJI Mavic Mini Fly More Combo dzięki nagrywaniu w mniejszej rozdzielczości nie wymaga od nas bardzo dobrego i drogiego sprzętu do obróbki, tym samym nie obciążając komputera użytkowników używających drona w sposób rekreacyjny. Zaawansowana 3-osiowa stabilizacja, zapewni nam wyjątkowo płynny, wyraźny, kinowy materiał, niezależne od prędkości lotu, wiatru czy też tworzących się drgań.

Tworzenie zdjęć o rozdzielczości 12MP jesteśmy w stanie robić w trybie pojedynczym, jednocześnie mając możliwość dopasowania takich parametrów jak czułość matrycy oraz czas naświetlania. Dodatkowa możliwość zablokowania ekspozycji, to funkcja dzięki której będziemy w stanie poprawić jakość zdjęć, głównie w mocnym oświetleniu oraz kontrastowej scenerii.

dron do latania z przyjaciółmi

Osobisty kompan podróży - DJI Mavic Mini Fly More Combo

Dron DJI Mavic Mini Combo dzięki bardzo niewielkiej wadzę, bez najmniejszego problemu zmieści się w kieszeni, plecaku czy też torbie podróżnej, nie obciążając tym samym naszego głównego bagażu. Prostota przenoszenia sprzętu w bardzo kompaktowych miejscach sprawia, że drona tak samo jak telefon, będziemy w stanie zabrać w każde miejsce. Dzięki temu jest to świetny sposób na uzupełnienie swojej galerii zdjęć oraz nagrań z ziemi, uzupełniając je o perspektywę z lotu ptaka. Dodatkowy HUB do ładowania oraz baterie zawarte w zestawie Combo spowodują, że nie będziemy musieli martwić się stanem naładowania jedynego akumulatora, jednocześnie będąc spokojnym brakiem utraty możliwości nagrania bezcennych momentów. Bez najmniejszego problemu będziesz w stanie zarejestrować wszystkie najważniejsze momenty, dzięki bardzo szybkiemu przygotowaniu do lotu, trwającemu zaledwie chwilę. Pomimo bardzo niewielkiej masy, dron jest bardzo stabilny oraz charakteryzuję się wysoką kulturą lotu, dzięki czemu nie powinien on stwarzać dodatkowych problemów w trakcie latania oraz panowania na dronem, szczególnie osobom początkującym. Mavic Mini sprawdzi się idealnie jako kompan Twojej podróży, a zarazem jako doskonała kamera oraz aparat na wakacje.

Nawet jeżeli jesteś osobą dopiero zaczynającą, i poznającą świat nagrywania oraz robienia zdjęć, aplikacja DJI Fly spełni rolę doskonałego samouczka, a dzięki dodatkowemu szeregowi trybów automatycznych, pozwoli Ci również na zrobienie bardzo dynamicznych oraz ciekawych ujęć, bez konieczności posiadania mistrzowskich umiejętności operowania dronem oraz kamerą. Dodatkowo dobrze skonstruowany, prosty układ aplikacji oraz przejrzysty interfejs sprawią, że wszystko będzie pod Twoją kontrolą.

Drony DJI Mavic Mini Fly More Combo

Bezpieczne latanie - DJI Mavic Mini Combo

DJI Mavic Mini w wersji Fly More Combo został wyposażony w osłony śmigieł 360 °, które w pełni chronią śmigła oraz poprawiają bezpieczeństwo lotu. Zaawansowane czujniki od spodu drona pozwalają nam na stabilną oraz bezpieczną pracę podczas lotu w zamkniętych pomieszczeniach, w których dron nie jest w stanie korzystać z trybu GPS. Wsparty o barometr, kompas oraz żyroskop, niebywały poziom stabilności otrzymywany jest dzięki doskonalonej od wielu lat przez producenta technologii pozycjonowania drona.

Jeżeli wszystkie funkcje wspierające Twojego drona, to dla Ciebie za mało, i chcesz dodatkowo ochronić swojego drona przed dodatkowymi uszkodzeniami, producent przewidział specjalne ubezpieczenie - DJI Care Refresh, które przez pełny rok będzie dodatkowo chronić Twojego drona przed wszelakimi uszkodzeniami mechanicznymi czy też zalaniem. Ubezpieczenie należy uruchomić w ciągu 48 godzin od momentu aktywacji drona, i pozwala ono nam na dwukrotną wymianę sprzętu w przypadku jego całkowitego uszkodzenia. Więcej na temat ubezpieczenia DJI Care oraz opis dokładnych warunków znajdziesz tutaj.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo - latająca zabawka

DJI Fly - aplikacja do kontroli drona

Obsługa drona DJI Mavic Mini Combo, jak w przypadku pozostałych dronów firmy DJI, jest bardzo prosta. Do wyboru mamy dwie możliwości - obsługę poprzez smartfona lub kontroler. W momencie gdy bardzo szybko potrzebujemy uruchomić swojego drona i tym samym pozyskać ciekawe ujęcia na dość niewielkim dystansie, sama aplikacja nada się idealnie, pozwalając nam na prostą oraz bardzo intuicyjną obsługę. Zawarty w zestawie kontroler rozszerza możliwości Twojego drona o bardziej precyzyjne sterowanie kamerą oraz jej trybami, a także samym dronem za pomocą mechanicznych joysticków. Dodatkową zaletą sterowania dronem Mavic Mini za pomocą kontrolera jest znacznie większy zasięg transmisji dochodzący nawet do 2km, w przypadku rozdzielczości HD 720p (wiele zależy od zakłóceń występujących w okolicy, oraz regionu w jakim latamy). Aplikacja DJI Fly posiada bardzo przejrzysty oraz łatwy w zrozumieniu interfejs, który w czasie rzeczywistym będzie nas informować o stanie baterii w dronie, danych telemetrycznych takich jak odległość od miejsca startu, prędkości drona, pułapie oraz jakości zasięgu - dzięki czemu, w każdej możliwej chwili będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim dronem. W aplikacji znajdziemy również wiele trybów autonomicznych takich jak - QuickShots i CineSmooth - które pozwolą nam na łatwiejsze nagrywaniem, a jeszcze tak niedawno wymagały nie lada umiejętności w lataniu oraz doświadczenia z nagrywaniem materiału. Małe opóźnienie w transmisji obrazu pozwala nam na bieżąco kontrolować nagrywany materiał, oraz w razie czego korygować lot. Dzięki nowym technologiom DJI nagrywanie ciekawego finalnego obrazu jest jeszcze prostsze, a możliwość zdalnego przeglądania materiału nagranego z drona na swoim telefonie sprawia, że jest to idealne urządzenia do nagrywania wymarzonych pamiątek z wakacji.

SkyPixel

Aplikacja drona jest wyposażona także w dodatkową funkcję SkyPixel, która pozwoli Ci dzielić się nagraniami i zdjęciami z różnych części świata oraz przeglądać prace innych użytkowników w poszukiwaniu ciekawych miejsc i inspiracji. Dzięki tej opcji nie tylko możemy rozwinąć swoje umiejętności przy pomocy pomysłów innych użytkowników, ale również mamy szanse znaleźć wspaniałe miejsca w okolicy, które pomogą Ci zrobić doskonałej jakości zdjęcia oraz nagrania przy pomocy drona DJI Mavic Mini Fly More Combo.

ten dron sprawi przyjemność całej rodzinie DJI Mavic Mini Fly More Combo

Czas pracy - 30 minut!

DJI Mavic Mini korzysta z nowych akumulatorów o pojemności 2400mAh dzięki czemu, jest w stanie na jednym naładowaniu latać nawet do 30 minut! Podobnym wynikiem mógłby pochwalić się jedynie DJI Mavic 2, czyli dron skierowany głównie do profesjonalistów oraz znacznie droższy. Nowa bateria dzięki inteligentnym rozwiązaniom firmy DJI, jest bardzo dobrze chroniona przed nadmiernym przeładowaniem oraz rozładowaniem. Bardzo fajnym dodatkiem jest fakt, że akumulator ustala równomierne ładowanie wszystkich sektorów akumulatora w celu zapewnienia bezpiecznej pracy w powietrzu. Możliwość ładowania akumulatorów bezpośrednio w dronie, może być bardzo dużym udogodnieniem dla nas w czasie wyjazdu, czy też podróży.

Możliwość szybkiego ładowania o mocy nawet 24W sprawia, że będziemy w stanie bardzo szybko oraz prosto podładować akumulatory w domu, w trasie od powerbanka czy też podczas jazdy autem. Dzięki temu dron DJI Mavic Mini będzie niemal zawsze gotowy do startu oraz lotu.

Tryby autonomiczne

Tak zwane Quick Shots będąca jedną z funckji w DJI Mavic Mini Fly More Combo pozwolą nam na znacznie lepsze i prostsze nagrywaniem dronem w rękach osoby początkującego, a to wszystko ze względu na połączenie sterowania kamerą oraz dronem w sposób całkowicie zautomatyzowany.

W danym momencie dron DJI Mavic Mini oferuje cztery tryby:

- Orbit czyli okrążanie obiektu w danym promieniu i wysokości, utrzymując go cały czas w kadrze
- Dronie, czyli tryb, w którym dron odlatuje od operatora, utrzymując go w kadrze.
- Helix w którym dron orbituje wokół nas stopniowo wznosząc się do góry,
- Rocket, czyli dron wznosi się pionowo do góry utrzymując obiekt w kadrze.

Combo - większe możliwości, mniej stresu

Zawarte w zestawie Fly More Combo akcesoria to nie tylko dłuższy czas lotu, ale także jeszcze prostsza praca z dronem. Rozszerzony zestaw zawiera dwa dodatkowe akumulatory (sumarycznie 3 sztuki), potrójny HUB do ich ładowania, zapasowe śmigła - 6 sztuk, osłony śmigieł dla większego bezpieczeństwa, walizka transportowa do wygodnego przenoszenia całego zestawu oraz szybką, 18-watową ładowarkę do szybszego naładowania baterii poprzez HUB. Dzięki temu nic Cię nie zaskoczy podczas nagrywania, a zestaw akcesoriów znacznie rozszerzy Twoje możliwości.

Dla osób początkujących polecamy także roczne ubezpieczenie aero casco do drona DJI Mavic Mini - Care Refresh, które zapewnia dwukrotną wymianę całkowicie uszkodzonego drona.

W zestawie z dronem DJI Mavic Mini Fly More Combo:

w zestawie z dronem DJI Mavic Mini Fly More Combo

 

Dane techniczne:

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Waga 249 g
Wymiary Folded: 140×82×57 mm (L×W×H)
Unfolded: 160×202×55 mm (L×W×H)
Unfolded (with propellers): 245×290×55 mm (L×W×H)
Wymiary po przekątnej 213 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia 4 m/s (S Mode)
2 m/s (P Mode)
1.5 m/s (C Mode)
Maksymalna prędkość schodzenia 3 m/s (S Mode)
1.8 m/s (P Mode)
1 m/s (C Mode)
Maksymalna prędkość lotu 13 m/s (S Mode)
8 m/s (P Mode)
4 m/s (C Mode)
Maksymalna wysokość bezwzględna 3000 m
Maksymalna odporność na wiatr 8 m/s
Maksymalne nachylenie 30° (S Mode)
20° (P Mode)
20° (C Mode)
Maksymalna prędkość kątowa 150°/s (S Mode)
130°/s (P Mode)
30°/s (C Mode)
Zakres temperatury środowiska 0° do 40°C (32° do 104°F)
Częstotliwość Model MT1SS5: 5.725-5.850 GHz
Model MT1SD25: 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz
 Systemy pozycjonowania  GPS+GLONASS
 Dokładność pozycjonowania optycznego Pionowo: ±0.1 m (z czujnikami), ±0.5 m (z GPS)
Poziomo: ±0.1 m (z czujnikami), ±1.5 m (z GPS)

 

Gimbal

Zakres pracy

Tilt: -110° to 35°
Roll: -35° to 35°
Pan: -20° to 20°

Zakres sterowania

Tilt: -90° to 0° (default setting) -90° to +20° (extended)

Stabilizacja 3-osiowa
Maksymalna prędkość 120°/s
Redukcja drgań

±0.01°

 

Czujniki wizyjne

Zakres wysokości działania 0,5-10m
Warunki działania

Matowe powierzchnie
odbijające światło (>20%)
dobrze oświetlone (lux>15)

 

Kamera

Matryca

1/2.3” CMOS
Rozdzielczość efektywna: 12 MP

Obiektyw

Pole widzenia: 83°
Ogniskowa: 24 mm (ekwiwalent dla pełnej klatki)
Przysłona: f/2.8
Fokus: 1 m do ∞

Zakresy czułości matrycy (ISO)

Filmy:
100-3200 (Auto)
Zdjęcia:
100-1600 (Auto)
100-3200 (Manual)

Migawka

Elektroniczna migawka prędkość: 4-1/8000s

Rozdzielczość zdjęć

4:3: 4000×3000
16:9: 4000×2250

Tryby zdjęć Zdjęcie pojedyncze
Zdjęcie w interwałach czasowych: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Rozdzielczość filmów 2.7K: 2720×1530 25/30 p
FHD: 1920×1080 25/30/50/60 p
Przepustowość danych (bitrate) 40 Mbps
Wspierane formaty plików FAT32(≤32 GB)
exFAT(>32 GB)
Wspierany format zdjęć JPEG
 Wspierany format filmów MP4 (H.264/MPEG-4 AVC)


Bateria

Pojemność baterii  2400mAh
Napięcie 7.2V 
Maksymalne napięcie ładowania 8.4V
Rodzaj ogniwa   Litowo-jonowe 2S
Moc   17.28Wh
Waga   100g
 Temperatura ładowania od 5° do 40°C (od 41° do 104°F)
 Maksymalna moc ładowania 24W

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (18)

30 października 2019

spoko cena tego nowego dji mavic mini myslalem ze bedzie zle ze polska cena wskoczy na jakies wyzyny jak to czesto bywa ale okazalo sie ze mnie nawet stac

30 października 2019

no mi już mąż wskazał prezent na święta ;) ma być nowy dji mavic tyle usłyszałam. Napisałam do Was, byście mi podesłali dostępność esemesem proszę.

30 października 2019

mnie najbardziej interesuje, jaki będzie realny zasięg w Polsce tej zabawki. Mavic mini ważąc te 240 parę gram jest praktycznie wagi mojego telefonu plus etui. Ciekawi mnie jakie będą wyniki zasięgowe i jak sobie będzie radził na wietrze. Tak czy inaczej jestem wstępnie zainteresowany zakupem wersji combo.

30 października 2019

Już zamówiony. Będzie miał ciężko: wiatr, góry, śnieg, mróz :). Musi sobie dać radę!

31 października 2019

z tego co widzę Mavic Mini od mojego Sparka różni się - lepszą jakość obrazu, wyższą rozdzielczością, trzyosiowym gimbalem, mniejszą wagą, mniejszymi rozmiarami (po złożeniu), dłuższym czasem lotu i niższą ceną...ktoś chce kupić Sparka? ;)

2 listopada 2019

Dzień dobry, Sugeruję abyście zrewidowali specyfikację która poddajecie ... Dla odpowiedzi tryb follow me występuje tylko w Waszej specyfikacji. Także jest to dosyć zastanawiające //////EDIT - dziękujemy za sugestie. Dostaliśmy takie informacje, jakoby tryb ten miał być dostępny po wyjęciu z pudełka. Obecna informacja to "tryb Follow ma pojawić się w kolejnym oprogramowaniu", dlatego dla pewności zdjęliśmy z opisu ten tryb. Dziękujemy za czujność. Swoją drogą w materiałach recenzentów widzieliśmy, że funkcja śledzenia jako taka jest w aplikacji - zaznaczony obiekt jest ładnie wykrywany i "śledzony" i dlatego daje to pewne przypuszczenie, że pełnoprawny tryb FOLLOW pojawi się faktycznie wkrótce. Pozdrawiamy, Zespół GoHERO.pl Z poważaniem

2 listopada 2019

Od kiedy prowadzona będzie wysyłka?

2 listopada 2019

Ja jestem zdecydowany - mavic mini zamówiony :)

2 listopada 2019

jestem zdecydowany na Mavica Mini, ale szkoda, że w zestawie Fly More Combo są te osłony na śmigła - po co mi to? Wolałbym jeszcze jedną baterię.

5 listopada 2019

zanim ktoś zamówi wersję combo lepiej zadzwońcie do sklepu - podobno są bardzo małe ilości, który przyjdą do Polski w pierwszej dostawie. Ja zamówiłem Mavica mini w wersji standardowej, bo raz że będą od razu, dwa że ani torba ani te osłony mnie nie interesują. Wolę sobie później dokupić baterie, ewentualnie zapas śmigieł.

8 listopada 2019

potwierdzam, combo przychodzą do sklepów w super małych ilościach (dzwoniłem do trzech pierwszych z wujka), także dji jak zwykle gra sobie z nami polakami w kulki. Kusi trochę zamówienie standarda, by mieć go jak najszybciej, potem ewentualnie baterie etc.

12 listopada 2019

problem jest nie tylko w Polsce, na niemieckim Amazonie i innych sklepach to samo...

15 listopada 2019

Dobrze było zamówić zaraz po premierze, bo już latałem, testowałem i jestem zadowolony. Wcześniej kupiłem Mavica pro 2 zresztą chyba u was, bo myślałem, że podłapię kilka zleceń, ale ten rynek chyba już nasycony, także jeśli mavic mini sprawdzi się w moim amatorskich potrzebach i oczekiwaniach to pro poleci na olx. Taka prawda, mini o nie pro oczywiście, ale póki co się polubiliśmy. Z mojej strony polecam.

29 stycznia 2020

Są jakieś wieści odnośnie "Follow me"? bo coś mi się wydaje że ze względów technicznych nigdy nie będzie dostępny w Mini ...

16 kwietnia 2020

Witam, no właśnie, co z trybem Follow me ? Pisaliście w grudniu że za niedługo będzie dostępny w nowym oprogramowaniu - czekam i chcę kupić :) Kiedy będzie ?

24 kwietnia 2020

Faktycznie w grudniu całkiem oficjalnie "mówiło się" o trybie FOLLOW w Mini, jakoby miało wkrótce się pojawić. Póki co cisza w tym temacie - my też czekamy. Jak tylko DJI (lub ktoś inny) zrobić coś w tym temacie - z pewnością taka informacja pojawi się na naszym blogu :). Pozdrawiamy, Zespół GoHERO.pl

6 maja 2020

Dziś go Dostarczyli zabawy po pachy.... Super jakosc zdjec jaki filmików... ŚWIETNA ZABAWKA

18 czerwca 2020

Od dwóch miesiecy mam Dji Mavic Mini Combo. Bajka to mój pierwszy dron . Jak bym całe życie nim latał tak prosto się go obsługuje. A cena jak na zabawkę która daje mnóstwo radości nie jest ążtak wysoka. POLECAM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl