Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

DJI Care - Phantom 4 Pro/Pro+

Dostępność: brak towaru
Cena: 699,00 zł 699.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

OpisKompleksowa ochrona

DJI Care to kompleksowa oferta 12 miesięcznego ubezpieczenia dla posiadaczy DJI Phantom 4 Pro/Pro+, realizowana w całości przez producenta. Dzięki temu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego drona podczas lotu. W przypadku trwałego uszkodzenia drona podczas kolizji, za niewielką opłatą (649zł za pierwszą wymianę i 979zł za drugą wymianę) czeka na ciebie nowy Phantom 4 Pro/Pro+ lub nie noszący śladów używania.

Lataj nad wodą, bez obaw

DJI Care Refresh pokrywa również uszkodzenia spowodowane zalaniem lub wpadnięciem do wody twojego Phantoma 4 Pro/Pro+, zatem lataj bez obaw nad wodą w poszukiwaniu nowych, ciekawych ujęć.


Priorytetowa obsługa i wsparcie VIP

Operatorzy z wykupionym DJI Care Refresh dla Phantoma 4 Pro/Pro+ są traktowani w pierwszej kolejności w serwisie, dzięki czemu czas oczekiwania zostaje zredukowany do minimum. Co więcej, użytkownicy mają też pierwszeństwo podczas kontaktu ze wsparciem technicznym DJI, więc wystarczy jeden kontakt, by uzyskać wszelkie potrzebne informacje.
Jak to działa?

Po zakupie karty ubezpieczeniowej DJI Care Refresh, użytkownik przechodzi na stronę DJI i aktywuje ubezpieczenie, podając numer karty i numer seryjny drona, do którego ochrona ma zostać przypisana. WAŻNE! Aktywacja musi nastąpić nie później niż w ciągu 48 godzin od aktywacji Phantom 4 Pro/Pro+.Gdy zdarzy się wypadek

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła Phantoma 4 Pro/Pro+ do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę w wysokości 649zł  za pierwszą wymianę lub 979zł za drugą wymianę i dostaje nowy produkt bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.
Zastrzeżenia

DJI Care Refresh nie obejmuje:
1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.
2) Kradzieży lub porzucenia produktu.
3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.
4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.
5) Rozmyślnej utraty drona.
6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.
7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.
8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.
9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.
10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.
11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl