Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron Autel Robotics EVO Nano+ Premium Bundle

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 299,00 zł 4299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.05714
Producent: Autel Robotics
Kod produktu: 106C-6746D

Opis

Autel Evo Nano+

Aktualnie jedyny dron od Autel, na którego nie potrzeba szkoleń ani egzaminu!

 

gohero - tekst seo
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero
gohero

Dron Autel Robotics EVO Nano+

Dron EVO Nano+ marki Autel Robotics stanowi idealną propozycję dla osób, które chcą cieszyć się z pilotażu tego typu urządzenia bez potrzeby wyrabiania dodatkowych uprawnień. Wszystko za sprawą zastosowania ultralekkiej konstrukcji ważącej 249 g. Dzięki zastosowaniu matrycy CMOS 1/1.28 cala, EVO Nano+ potrafi nagrywać materiały w jakości 4K/30FPS oraz robić zdjęcia w rozdzielczości 50MP. Cała kamera została zamontowana na 3-osiowym gimbalu zapewniając niezwykłą stabilność sensora podczas lotu. Urządzenie zostało również wyposażone w stałą przysłonę f/1.9 oraz innowacyjny filtr kolorów RYYB, zapewniając jakość nagrań oraz zdjęć na najwyższym poziomie nawet w słabych warunkach oświetleniowych, znacząco redukując powstałe szumy. Ponadto EVO Nano+ posiada możliwość 16-krotnego przybliżenia obrazu, szczególnie przydającego się gdy chcemy uchwycić dany obiekt znajdujący się w trudno dostępnym dla drona miejscu.  

 

Uwiecznij niepowtarzalne ujęcia z góry

Dzięki zastosowaniu wydajnej matrycy CMOS 1/1.28, dron jest w stanie uchwycić obraz w rozdzielczości 50MP. Zastosowanie tak dużego sensowa w połączeniu z innowacyjnym filtrem kolorów RYYB oraz stałą przysłoną f/1.9 bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość fotografii nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Wszystko to zapewni fenomenalną redukcje szumów. Ponadto w dronie zastosowano system autofocusu PDAF + CDAF pozwalający precyzyjnie uchwycić nawet szybko poruszające się obiekty. Tryb HDR natomiast zadba o unikalny charakter twoich fotografii, zwiększając ich kontrast oraz zakres dynamiczny. Urządzenie posiada również możliwość 16-krotnego przybliżenia obrazu, co przydaje się gdy chcemy uchwycić dany obiekt znajdujący się poza zasięgiem drona.

 

Nagraj niesamowite filmy o kinowym charakterze

EVO Nano+ został wyposażony w kamerę posiadającą możliwość nagrywania w maksymalnej jakości 4K/30FPS. Tak samo jak w przypadku trybu fotograficznego, w trybie filmowym również zastosowano tryb HDR, znacząco polepszając jakość nagranych materiałów. nadając im kinowego charakteru. EVO Nano+ pozwala nagrywać filmy nawet w słabych warunkach oświetleniowych dzięki szerokiej możliwości dostosowania poziomu ISO.

 

 

Niezwykle komfortowe doświadczenie z lotu

Producent zadbał o jak najbardziej komfortowe doświadczenie podczas lotu Nano+. Dron posiada wydajny akumulator o pojemności 2250 mAh, co przekłada się na 28 minut maksymalnego czasu lotu urządzenia. Z kolei dzięki zastosowaniu zaawansowanej transmisji maksymalny zasięg wynosi do 10 km. Autel ustanowiło sobie za priorytet stworzyć drona o jak największym bezpieczeństwie lotu. Dlatego też EVO Nano+ został wyposażony czujniki z przodu, tyłu oraz od spodu urządzenia, pozwalając mu tym samym na omijanie przeszkód z tych stron. Natomiast funkcja Level 5 Wind Resistance sprawia, że dron jest odporny na wiatr, co w połączeniu z 3-osiowym gimbalem zapewnia niezwykłą stabilizację nagrywanych przez ciebie filmów. Producent zadbał również o zaimplementowanie w dronie funkcji śledzenia Dynamic Track 2.1 (po aktualizacji), pozwalający na podążanie za wybranym przez nas obiektem.   

 

EVO Nano+, a uprawnienia

Ze względu na niewielką wagę EVO Nano+, która wynosi 249 g, dron ten nie wymaga posiadania uprawnień aby zostać jego pilotem. Brak wymaganych uprawnień nie oznacza jednak brak jakichkolwiek obowiązków pilota. Aby móc legalnie pilotować drona należy wpierw zarejestrować się na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które zajmuje maksymalnie 2 minuty. Po rejestracji, na naszym profilu znajdziemy numer pilota oraz operatora. Interesuje nas numer pilota, który mamy w obowiązku nanieść na korpus drona w widocznym miejscu. Kolejnym krokiem jest zainstalowanie aplikacji DroneRadar, która informuje nas o możliwości odbycia lotu w strefie w której się obecnie znajdujemy, O możliwości lub jej braku poinformują nas 3 kolorowe oznaczenia znajdujące się w aplikacji:

 • Zielone - oznacza możliwość odbycia lotu dronem na zadeklarowanej w aplikacji wysokości,
 • Pomarańczowe - oznacza możliwość latania dronem pod warunkiem uzyskania specjalnej zgody organu nadzorującego strefę,
 • Czerwone - brak możliwości odbycia lotu.

 

Aplikacja Autel Sky

Przy jej pomocy dostosujesz wszelkie niezbędne ustawienia drona, takie jak tryb pracy, ISO lub jakość nagrywania. Oferuje ona również możliwość dodania Twoim produkcjom filmowym unikalnego charakteru poprzez użycie jednego z 4 trybów lotu drona podczas filmowania:

 • Rocket - dron odlatuje do góry z kamerą skierowaną do dołu,
 • Fade Away - dron powoli odlatuje do tyłu od nagrywanego obiektu,
 • Orbit - dron orbituje wokół wybranego celu,
 • Flick - urządzenie przelatuje nad obiektem od góry, tworząc kinowe przejście.

Ponadto aplikacja pozwala użytkownikowi na edycję uchwyconego materiału, dzięki czemu z łatwością przygotujesz swoje produkcje do udostępnienia ich w mediach społecznościowych.

 

 

Autel EVO Nano+ vs. DJI Mini 2

Z wyglądu pozornie bliźniacze drony EVO Nano+ i Mini 2 tak naprawdę mają więcej różnic niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jedna z największych różnic jest zdecydowanie pomiędzy kamerami obu tych dronów. Matryca kamery w EVO Nano+ ma 1/1,28 cala będąc większą od 1/2,3 cala w kamerze Mini 2, co bezpośrednio przekłada się na przewagę jakości zdjęć i filmów w EVO Nano+. Ponadto dron Autela posiada możliwość robienia 50 MP zdjęć, gdzie w Mini 2 zrobimy zdjęcie w 12 MP. Na korzyść EVO Nano+ możemy również zaliczyć możliwość omijania przeszkód poprzez obecność czujników z przodu, tyłu oraz dołu, podczas gdy Mini 2 posiada jedynie czujniki od dołu, będąc w stanie tylko dostosowywać pułap lotu do ukształtowania terenu. Dron Autela wygrywa również z dronem DJI pod względem maksymalnego zasięgu, który w EVO Nano+ wynosi aż 10 km, a w Mini 2 jedynie 6 km. Urządzenie DJI ma przewagę nad EVO Lite+ jeżeli chodzi o maksymalny czas lotu na jednej baterii. Tutaj producent deklaruje 31 minut lotu, podczas gdy urządzenie Autela notuje maksymalny czas pracy krótszy o 3 minuty - 28 minut. Ostatnimi dwoma znacznymi różnicami są obsługa funkcji śledzenia oraz możliwość przybliżenia obrazu. Dron EVO Nano+ posiada funkcję śledzenia wybranego obiektu (po aktualizacji) oraz możliwość 16-krotnego przybliżenia cyfrowego. W dronie Mini 2 sytuacja jest z kolei gorsza. Urządzenie nie posiada możliwości śledzenia, a maksymalne przybliżenie obrazu jest jedynie 4-krotne.

 

EVO Nano+ - co w zestawie?

 • Dron EVO Nano+
 • Aparatura sterująca
 • 1 akumulator
 • Kabel ładujący USB Typ-C
 • Kabel lightning
 • Kabel microUSB
 • Kabel USB Typ-C
 • Para dodatkowych śmigieł
 • Zestaw zapasowych śrubek
 • Śrubokręt
 • Instrukcja obsługi 

 

 

EVO Nano+ Premium Bundle

Dron EVO Nano+ występuje w dwóch wariantach zestawów: Standard Bundle oraz Premium Bundle. Zestawy te różnią się jedynie ilością akcesoriów do samego urządzenia, natomiast drony w obu zestawach niczym się od siebie nie różnią. Zestaw Premium Bundle zawiera:

 • Dron EVO Nano+
 • Aparatura sterująca
 • Kabel ładujący USB Typ-C
 • Kabel Lightning
 • Kabel microUSB
 • Kabel USB Typ-C
 • Adapter zasilający
 • Hub ładujący na 3 akumulatory
 • 3 akumulatory
 • Torba transportowa na ramię
 • Blokada śmigieł
 • 3 dodatkowe pary śmigieł
 • Zestaw zapasowych śrubbek
 • Śrubokręt
 • Instrukcja obsługi

 

Dane techniczne:

Dron

Waga startowa (bez akcesoriów) 249 g
Wymiary (uwzględniając śmigła) Złożony: 142×94×55 mm
Rozłożony: 260×325×55 mm
Korpus 231 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia 6 m/s (sport), 4 m/s (normal), 3 m/s (stable)
Maksymalna prędkość pozioma (bez wiatru, na wysokości morza) 15 m/s (sport), 10 m/s (normal), 5 m/s (stable)
Maksymalny pułap startu 4000 m
Maksymalny czas lotu (bez wiatru) 28 min
Maksymalny czas zawisu (bez wiatru) 26 min
Maksymalny dystans lotu (bez wiatru) 16.8 km
Maksymalna odporność na podmuchy wiatru  Poziom 5
Maksymalny kąt przechylenia 33°(movement), 25°(normal), 25°(stable)
Maksymalna prędkość kątowa 200°(movement), 120°(normal), 60°(stable)
Temperatura pracy 0 °C ~ 40 °C
Obsługiwane częstotliwości 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz, 5.150-5.250 GHz
Moc Transmisji (EIRP) FCC: ≤30 dBm;CE: ≤20 dBm
GNSS GPS, GLONASS, Galileo
Dokładność zawisu  Pionowo: ±0.1m (kiedy dolne czujniki są aktywne), ±0.5m (Kiedy sam GPS aktywny); Poziomo: ±0.3m (kiedy dolne czujniki są aktywne), ±1.5m (Kiedy sam GPS aktywny);

 

Gimbal

Zakres pracy Pitch: -125°~35°
Roll:  -34°~33°
Yaw:  -25°~25°
Zakres kontrolowany Pitch: -90°~ 0°
Stabilizacja 3-osiowy
Maksymalna kontrolowana prędkość pochylenia 30°/s
Zakres wibracji kątowych ±0.003°

 

Czujniki systemu wykrywania przeszkód

Przód Dokładność zakresu pomiarowego:0.5~16 m
Efektywna prędkość wykrywania:<10 m/s
FOV:W poziomie <40°, W pionie <30°
Tył Dokładność zakresu pomiarowego:0.5~18 m
Efektywna prędkość wykrywania:<12 m/s
FOV:W poziomie <40°, W pionie <30°
Dół Dokładność zakresu pomiarowego:0.5~20 m
Wizualny zasięg zawisu:0.5~40 m
FOV:W poziomie <40°, W pionie <30°
Środowisko pracy Przód, tył:
Powierzchnia z wyraźnym wzorem i odpowiednim oświetleniem (lux> 15)
Dół:
Powierzchnia z wyraźnym wzorem i odpowiednim oświetleniem (lux> 15);
Wykrywa odbijające światło powierzchnie (>20%) (ściany, drzewa, ludzie, etc.)

 

Kamera

Sensor CMOS:1/1.28"
Rozdzielczość:50MP
Rozmiar piksela: 2.44μm*2.44μm (Bin2)
Obiektyw FOV: 85°
Ekwiwalent: 23mm
Przesłona: f/1.9
Zakres ostrości: 0.5m ~ ∞
Tryb ostrości: PDAF+CDAF/MF
Tryby fotograficzne Tryb automatyczny (P gear): Regulowany EV, Automatyczny ISO/Shutter
Tryb automatyczny (M gear): Regulowany ISO/Shutter, nieregulowany EV
Priorytet migawki (S file): Regulowany Shutter/EV,  Automatyczne ISO
Zakres ISO Wideo:ISO100 ~ ISO6400
Zdjęcia:ISO100 ~ ISO6400
Szybkość migawki Tryb zdjęć:1/8000 ~ 8s
Inne:1/8000 ~ 1/fps
Portrait blur Transmisja obrazu w czasie rzeczywistym, rozmycie portretowe
Defog mode Wspiera
Zakres zoom'a Zoom cyfrowy:1 ~ 16 - krotny
Format zdjęć JPG(8-bit) / DNG(10-bit) / JPG+DNG
Rozdzielczość zdjęć 50MP:8192x6144(4:3)
12.5MP:4096x3072(4:3)
4K:3840x2160(16:9)
Automatyczne tryby fotograficzne Pojedyncze zdjęcie
Burst: 3/5
Tryb (AEB): 3/5 Zdjęć
Interwał: 2s/3s/4s/5s/6s/.../60s (DNG minimum 5s)
HDR: 3840x2160
Format kodowania filmów H265/H264
Format zapisu filmów MP4/MOV
Rozdzielczość filmów 3840x2160 p30/25/24
2720x1528 p30/25/24
1920x1080 p60/50/48/30/25/24
HDR:
3840x2160 p30/25/24
2720x1528 p30/25/24
1920x1080 p60/50/48/30/25/24
Maksymalny bitrate 100Mbps
Timelapse Zdjęcia:3840*2160,JPG/DNG
Wideo:4K P25
Panorama Pozioma/Pionowa/Wide-angle/Sferyczna
Pojedyncze zdjęcie: 4096*3072, JPG/DNG
Obsługiwany format zapisu Fat32、exFat
WIFI transfer 20MB/s

 

Kontroler zdalnego sterowania i zasięg transmisji

Częstotliwość pracy 2.400-2.4835 GHz,5.725-5.850 GHz, 5.150-5.250 GHz
Maksymalny zasięg transmisji (bez przeszkód i zakłóceń) FCC:10km
Temperatura pracy 0°C ~40°C
Moc transmisji (EIRP) FCC:≤30dBm
Pojemność akumulatora 3930mAh
Maksymalny czas pracy akumulatora ~ 2.5h (kiedy podłączony do telefonu komórkowego)
~ 3.5h (kiedy niepodłączony do telefonu komórkowego)
Typ złącza USB-C
System transmisji  Autel SkyLink
Jakość transmisji na żywo do kontrolera Zasięg transmisji <1km:2.7K 30fps
Zasięg transmisji >1km:1080P 30fps
Bitrate transmisji 90Mbps
Opóźnienie transmisji ≤200ms

 

Ładowarka

Input 100-240V/50-60HZ
Output 5V⎓3A,9V⎓3A,12V⎓2.5A
Moc 30W

 

Akumulator drona

Pojemność 2250 mAh
Napięcie 7.7 V
Maksymalne napięcie ładowania 8.8 V
Typ akumulatora Li-Po 2S
Energia 17.32 Wh
Temperatura ładowania 5~45℃
Temperatura pracy -10℃~40℃
Czas ładowania akumulatora 90 min
Maksymalna moc ładowania 30 W

 

Aplikacja do sterowania dronem

Aplikacja mobilna Autel Sky
Obsługiwane systemy iOS 13.0 lub nowszy
Android 6.0 lub nowszy

 

Pamięć

Wbudowana pamięć Nie
Obsługa kart pamięci maksymalnie 256GB U3

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (31)

22 stycznia 2022

widziałem porównanie kamer autel nano plus z mini 2 i zdecydowanie lepszy obrazek daje pierwszy z nich. Czekam na test funkcji śledzenia bo jeśli to będzie działało ok bo biorę Autela choć nie ma co ukrywać, jest droższy.

22 stycznia 2022

dotykałem tego evo nano u was w sklepie i tę wagę czuć w delikatności plastików, ale coś za coś - jak oni to wszystko wpakowali w 249 g to szacun, bardzo fajny, lepszy mini 2

22 stycznia 2022

Wreszie sie Autel pojawil! Mysle ze super konkurencja dla DJI! Planujecie jakies porownanie Autela z DJI?

22 stycznia 2022

Wreszie sie Autel pojawil! Mysle ze super konkurencja dla DJI! Planujecie jakies porownanie Autela z DJI?

22 stycznia 2022

Wyglada na to ze Autel Nano to killer Dji Mini 2

22 stycznia 2022

Czy Autel Nano ma trb sledzenia?

26 stycznia 2022

nano ma mieć tryb śledzenia z końcem lutego

26 stycznia 2022

ciekaw jestem testów tego trybu bo nano jest na moim celowniku, ale najpierw niech się wykaże

26 stycznia 2022

mnie interesuje zachowanie na wietrze wgzlędem mini 2, jak wypada tryb śledzenia i czas pracy na baterii. Jak ktoś już coś wie niech się podzieli.

26 stycznia 2022

trybu śledzenia nich dziś nie oceni bo go jeszcze brak, na wietrze jak widziałem zachowuje się ok ale bez szału, ma być poprawka w sofcie pod tym względem. Czas pracy na baterii jest podobny co w mini 2. Widze, że główną zaletą nad mini 2 tego nano plus to kamera i czujniki, a w związku z tym tryb śledzenia. Aha - podobno zasięg nano ma ciut lepszy.

26 stycznia 2022

jestem w stanie zapłacić za takiego drona 4 tysie, ale muszę mieć pewność, że jest zauważalnie lepszy od mini 2 pod względem jakości obrazka (a tu okazuje się, że film owszem, ale zdjęcia na obecnym sofcie rozczarowują), ma opcję śledzenia (dopiero ma mieć) i lata długo i daleko (to się potwierdza). Także ja czekam do tego docelowego softu i będzie decyzja.

26 stycznia 2022

ktoś coś wie, czy ten Nano w trybie śledzenie omija czy tylko zatrzymuje się przed przeszkodami?

26 stycznia 2022

sprawdziłem zdjęcia i na obecną chwilę RAWy wymagają pracy, producent zapowiada poprawki i tu szkoda, że w ślad za DJI Autel robi to samo, czyli najpierw produkt, potem soft. Co do sposobu śledzenia czy wykrywania/omijania czekamy również na info po updacie. Ja po pierwszym kontakcie z dronem mam pozytywne podejście i bardzo dobre odczucia. Wstydu absolutnie brak.

28 stycznia 2022

widziałem, latałem, nie rozbiłem, materiał zmontowałem. Zdecydowanie jakością się zaskoczyłem.

28 stycznia 2022

tak jak w informacjach na stronie producenta - śledzenie będzie dostępne z końcem lutego

21 lutego 2022

miałem okazję potestować na nowym sofcie i potwierdzam, że idzie w dobrym kierunku. To nadal nie jest demon prędkości, ale jest lepiej, sporo stabilniej i szybciej, brawo autel!

21 lutego 2022

też zrobiłem w ten weekend update na wszystkich bateriach i polatałem przede wszystkim na wietrze bo na tym mi zależało i również potwierdzam, że panowie się spisali. Jest zuważalnie lepiej. Aha taka ciekawostka, miałem okazję z kolegą z mini 2 dokładnie obejrzeć obie konstrukcje obok siebie i jestem na 99% pewny, że autel nano plus ma te same silniki co mini 2 a to oznacza, że skoro waga ta sama, kształt praktycznie ten sam to kwestia już tylko w oprogramowaniu. Także jeśli na dzień 21 lutego 22 są różnice między nimi w locie to być może już wkrótce nie będzie ich wcale.

21 lutego 2022

no są delikatne różnice między nimi na korzyść mini 2 bo mam obydwa, ale jednak kamera w nano plus zjada miniaka na śniadanie i właśnie dlatego i dla jakości obrazka mam obydwa. Jak nano plus zacznie latać jak ten drugi to mini 2 znajdzie się na olx

25 lutego 2022

Z testów na yt wynika że ten Nano+ to niezły sprzęt i na papierze i w praktyce. Na pewno robi lepsze zdjęcia w nocy od mini 2 i ogólnie Autel fajnie odwzorowuje kolory, pewnie dzięki temu HDR

25 lutego 2022

Jedyny minus nano to słaba stabilnośc na wietrze, ciekawe czy to kwestia softu czy słabych silników. Mam nadzieje że to pierwsze, bo nano+ ma wiele przekonujących argumentów wzgledem mini

25 lutego 2022

Po testach obejrzanych na yt chyba zdecyduje się na Autela, niby nowy sprzęt, potrzebuje updateow ale dam mu szanse. Ta jakośc nagrań i zdjęć, czujniki i 16x zoom są mega, zwłaszcza w tak małym dronie.

28 lutego 2022

Podobno Nano+ miał problemy z utrzymaniem się na wietrze. Jak to wygląda teraz?

28 lutego 2022

Ostatnio Nano dostał update i lata lepiej, już go tak nie zwiewa na wietrze jak przedtem.

28 lutego 2022

Mega dron, fajnie że wreszcie pojawił się dron na który nie trzeba uprawnień i ma te wszystkie czujniki, śledzenie i przede wszystkim świetną jakośc nagrań, polecam

1 marca 2022

Naoewno lepszy od mini 2, ciekawe czy dalej będzie konkurencyjny gdy wyjdzie mini 3,..

3 marca 2022

kiedy bedzie funkcja sledzenia w nano+? Teraz chyba czeka na aktualizacje

3 marca 2022

widzialam na gadzet4u na youtube ze ten dron jest wolniejszy od mini 2. To prawda?

3 marca 2022

Patrycja, tak jest wolniejsy ale to przez soft. silniki mają te same ale w nano+ nie są jeszcze odblokowane. Kwestia update

3 marca 2022

A wiesz kiedy bedzie update?

3 marca 2022

Nie kupiłem jeszcze nano+ więc nie mam sprawdzonego info ale z tego co kojarzę to update już był i teraz nano+ ma pełną moc

1 czerwca 2022

Na dzień 1 czerwca nie ma funkcji śledzenia. Więc pewnie jeszcze jakiś update będzie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl