Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

DJI Inspire 2 Premium Combo

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 31 299,00 zł 31299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

 

 

Przekraczając granicę wyobraźni


Inspire 2 to przeniesienie ulepszonych rozwiązań oraz kompletnie nowe funkcje względem poprzednika. Nowy system w Inspire 2 pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości nawet 5,2K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i Apple ProRes. Dron świetnie sprawdzi się przy dynamicznych ujęciach, ponieważ jego przyśpieszenie od 0 do 80 km/h wynosi jedyne 5 sekund, a jego zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) stawia go nad konkurencją. Podwójne zasilanie z baterii litowo-polimerowych pozwala uzyskać do 27 minut lotu (z kamerą X4S), a autorski układ ogrzewający akumulatory umożliwia użytkowanie urządzenia w niskich temperaturach, wcześniej wykluczających użycie drona. DJI Inspire wyposażony jest w nowy tryb Spotlight Pro, który umożliwia nawet samodzielnym pilotom nagrywać złożone i profesjonalne ujęcia. Ulepszony system transmisji video - Lightbridge 2 jest teraz w stanie przesyłać do aplikacji DJI Go sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą współpracę pilota i operatora kamery. 


Profesjonalna jakość obrazu

DJI Inspire 2 jest wyposażony w zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.0, dzięki czemu jest w stanie nagrywać video w jakości 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych (m.in. MP4 z kodekami H.264 i H.265). Moduł CineCore 2.0 jest wbudowany w przód drona i współpracuje z dedykowaną kamerą (X4S i X5S), podłączoną do gniazda gimbala.


 


 

System omijania przeszkód

Przedni i dolny system wizyjny Inspire'a 2 wykrywa przeszkody aż do 30 metrów przed dronem, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas lotu w zamkniętej przestrzeni. Czujniki wykrywania przeszkód są włączone podczas normalnego lotu, RTH i trybach inteligentnego lotu. 

Spotlight Pro

Spotlight Pro to nowy tryb śledzenia obiektu, który możemy wykonywać samodzielnie i tworzyć profesjonalne ujęcia wymagające wcześniej wsparcia drugiego operatora. Tryb korzysta z algorytmu śledzenia by utrzymać interesujący nas obiekt w kadrze podczas nagrywania, niezależnie od kierunku, w którym porusza się dron DJI Inspire 2. Jeżeli gimbal zbliży się do skrajnej pozycji, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, nie naruszając płynności kadru. Tryb Spotlight Pro można używać na dwa sposoby: w trybie speed, po prostu zaznaczamy obiekt, który dron ma śledzić. W trybie kompozycji, trzeba zaznaczyć obiekt i miejsce od którego ma rozpocząć śledzenie, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się w danym punkcie.
Tryby inteligentnego lotu

Inspire 2 to przede wszystkim mnogość trybów nagrywania i lotu. System unikania przeszkód działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że wykonywania skomplikowanych ujęć będzie wreszcie prostym i powtarzalnym zajęciem. Oprócz tego, możesz sobie ułatwić wykonywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji QuickSpin, TapFly i ActiveTrack. Inpire 2 podczas lotu mapuje teren, co umożliwia mu bezpieczny powrót do zapisanego punktu w przypadku utraty połączenia aparatury z kontrolerem. Podczas powrotu do punktu startu (HOME), dron będzie również używał swojej kamery do wykrywania i omijania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

 
 
 


Większa moc

Nowy układ napędowy pozwala Inspire 2 dosłownie wyprzedzić konkurencję. Nowy dron DJI osiąga prędkość do 94 km/h, jest w stanie wznosić się z prędkością 6 m/s, a opadać 9 m/s. Dwa drążki sterujące są jeszcze bardziej czułe, co ułatwia precyzyjne manewrowanie dronem. Większa mocy pozwala również na wykorzystanie Inspire'a 2 w bardziej ekstremalnych warunkach, w tym na wysokości 2500-5000 m n.p.m. (dron musi być wyposażony w specjalne śmigła) i w niskich temperaturach dochodzących do -20° C (dzięki autorskiemu układowi grzewczemu).


 


Niezawodność

W modelu DJI Inspire 2 zastosowano zdublowane jednostki najważniejszych modułów, takich jak IMU czy barometr. Podwójny system zasilania oznacza, że przy awarii jednego akumulatora, drugi pozwoli wrócić nam bezpiecznie na ziemię. Silniki i cały układ przeszły długofalowe testy, aby zapewnić użytkownikowi niezawodność działania.

Wersja combo

W wersji wyposażeniowej combo z dronem znajduje się kamera Zenmuse X5S z aktywowanym kluczem licencyjnym Inspire 2 dla Adobe DNG RAW i Apple ProRes w systemie przetwarzania obrazu CineCore 2.0, co pozwala na nagrywanie filmów w jakości 5,2K (5280x2970 i 5280x2160). Licencja jest bezterminowa, a dzięki niej uzyskujesz dostęp do najwyższej jakości kinowych formatów video do profesjonalnej obróbki filmów. Dodatkowe techniki oversamplowania obrazu pozwalają na uzyskanie wyższej rozdzielczości z oryginalnego obrazu na matrycy, co przełoży się na większą ilość szczegółów na każdym zdjęciu. 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl