Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Dron DJI Inspire 2 Raw (licencje + cendence)

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 11 999,00 zł 11999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

 

 

Przekraczając granicę wyobraźni


Inspire 2 to przeniesienie ulepszonych rozwiązań oraz kompletnie nowe funkcje względem poprzednika. Nowy system w Inspire 2 pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości nawet 5,2K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i Apple ProRes. Dron świetnie sprawdzi się przy dynamicznych ujęciach, ponieważ jego przyśpieszenie od 0 do 80 km/h wynosi jedyne 5 sekund, a jego zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) stawia go nad konkurencją. Podwójne zasilanie z baterii litowo-polimerowych pozwala uzyskać do 27 minut lotu (z kamerą X4S), a autorski układ ogrzewający akumulatory umożliwia użytkowanie urządzenia w niskich temperaturach, wcześniej wykluczających użycie drona. DJI Inspire wyposażony jest w nowy tryb Spotlight Pro, który umożliwia nawet samodzielnym pilotom nagrywać złożone i profesjonalne ujęcia. Ulepszony system transmisji video - Lightbridge 2 jest teraz w stanie przesyłać do aplikacji DJI Go sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą współpracę pilota i operatora kamery. 


Profesjonalna jakość obrazu

DJI Inspire 2 jest wyposażony w zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.0, dzięki czemu jest w stanie nagrywać video w jakości 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych (m.in. MP4 z kodekami H.264 i H.265). Moduł CineCore 2.0 jest wbudowany w przód drona i współpracuje z dedykowaną kamerą (X4S i X5S), podłączoną do gniazda gimbala.


 


 

System omijania przeszkód

Przedni i dolny system wizyjny Inspire'a 2 wykrywa przeszkody aż do 30 metrów przed dronem, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas lotu w zamkniętej przestrzeni. Czujniki wykrywania przeszkód są włączone podczas normalnego lotu, RTH i trybach inteligentnego lotu. 

Spotlight Pro

Spotlight Pro to nowy tryb śledzenia obiektu, który możemy wykonywać samodzielnie i tworzyć profesjonalne ujęcia wymagające wcześniej wsparcia drugiego operatora. Tryb korzysta z algorytmu śledzenia by utrzymać interesujący nas obiekt w kadrze podczas nagrywania, niezależnie od kierunku, w którym porusza się dron DJI Inspire 2. Jeżeli gimbal zbliży się do skrajnej pozycji, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, nie naruszając płynności kadru. Tryb Spotlight Pro można używać na dwa sposoby: w trybie speed, po prostu zaznaczamy obiekt, który dron ma śledzić. W trybie kompozycji, trzeba zaznaczyć obiekt i miejsce od którego ma rozpocząć śledzenie, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się w danym punkcie.
Tryby inteligentnego lotu

Inspire 2 to przede wszystkim mnogość trybów nagrywania i lotu. System unikania przeszkód działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że wykonywania skomplikowanych ujęć będzie wreszcie prostym i powtarzalnym zajęciem. Oprócz tego, możesz sobie ułatwić wykonywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji QuickSpin, TapFly i ActiveTrack. Inpire 2 podczas lotu mapuje teren, co umożliwia mu bezpieczny powrót do zapisanego punktu w przypadku utraty połączenia aparatury z kontrolerem. Podczas powrotu do punktu startu (HOME), dron będzie również używał swojej kamery do wykrywania i omijania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

 
 
 


Większa moc

Nowy układ napędowy pozwala Inspire 2 dosłownie wyprzedzić konkurencję. Nowy dron DJI osiąga prędkość do 94 km/h, jest w stanie wznosić się z prędkością 6 m/s, a opadać 9 m/s. Dwa drążki sterujące są jeszcze bardziej czułe, co ułatwia precyzyjne manewrowanie dronem. Większa mocy pozwala również na wykorzystanie Inspire'a 2 w bardziej ekstremalnych warunkach, w tym na wysokości 2500-5000 m n.p.m. (dron musi być wyposażony w specjalne śmigła) i w niskich temperaturach dochodzących do -20° C (dzięki autorskiemu układowi grzewczemu).


 


Niezawodność

W modelu DJI Inspire 2 zastosowano zdublowane jednostki najważniejszych modułów, takich jak IMU czy barometr. Podwójny system zasilania oznacza, że przy awarii jednego akumulatora, drugi pozwoli wrócić nam bezpiecznie na ziemię. Silniki i cały układ przeszły długofalowe testy, aby zapewnić użytkownikowi niezawodność działania. 
 
 
W zestawie
 
Inspire 2 + Licencje Cinema DNG i Prores
Nadajnik Cendence 
Śmigła (4 pary)
Akumulator (TB50) x2
Ładowarka
Hub ładowania
Kabel zasilania
Kabel USB (z podwójnym gniazdem typu A)
Karta micro SD (16 GB)
Płyta kalibracji systemu wizyjnego
Walizka
Naklejka termoizolacyjna na akumulator x4
Instrukcja obsługi
Kamera i ekran kontrolera sprzedawane oddzielnie


Specyfikacja

Model T650
Maks. czas lotu 27 min.
Masa  3290 g (z dwoma akumulatorami, bez gimbala i kamery)
Maks. masa startowa 4000 g
Maks. prędkość 94 km/h
Maks. prędkość wznoszenia Tryb P, A - 5 m/s / Tryb S - 6 m/s
Maks. prędkość opadania 9 m/s
Temperatura robocza -20° - 40° C
Zasięg dolnych czujników 5 m
Zakres pracy dolnych czujników 0 - 10 m
Zakres pracy przednich czujników 0,7 - 30 m
Zasięg górnych czujników 5 m
Zasięg sygnału nadajnika 3,5 km w UE (zgodnie z CE)
Akumulator nadajnika 6000 mAh 2S LiPo
Akumulator ATB50 4280 mAh LiPo 6S 22,8 V
Zakres obrotu gimbala Pitch -130° - 40°, Roll ±20°, Pan ±320°

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl