Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

DJI Care - Zenmuse X4s

Dostępność: brak towaru
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

OpisKompleksowa ochrona

DJI Care Refresz to kompleksowa oferta 12 miesięcznego ubezpieczenia dla posiadaczy kamery Zenmuse X4s, realizowana w całości przez serwis producenta. Dzięki DJI Care nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojej kamery podczas lotu. W przypadku trwałego jej uszkodzenia podczas kolizji, za niewielką opłatą (279zł za pierwszą wymianę i 419zł za drugą wymianę) czeka na ciebie nowa kamera Zenmuse X5S lub nienosząca śladów używania.

Lataj nad wodą, bez obaw

DJI Care Refresh pokrywa również uszkodzenia spowodowane zalaniem lub wpadnięciem do wody, zatem lataj bez obaw nad wodą w poszukiwaniu nowych, ciekawych ujęć z Zenmuse X4s.


Priorytetowa obsługa i wsparcie VIP

Operatorzy z wykupionym DJI Care Refresh dla Zenmuse X4s posiadają pierwszeństwo obsługi i dostępu do wsparcia technicznego, dzięki czemu czas oczekiwania w kolejce zostaje zredukowany do minimum. Dzięki temu wystarczy jeden kontakt, by załatwić większość problemów.
Jak to działa?

Po zakupie karty ubezpieczeniowej DJI Care Refresh, użytkownik przechodzi na stronę DJI i aktywuje ubezpieczenie, podając numer karty i numer seryjny kamery, do którego ochrona ma zostać przypisana. WAŻNE! Aktywacja musi nastąpić nie później niż w ciągu 48 godzin od aktywacji Inspire 2 z kamerą X4s.Gdy zdarzy się wypadek

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła kamerę X4s z gimbalem do niemieckiego serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę w wysokości 279zł za pierwszą wymianę lub 419zł za drugą wymianę i dostaje nowy produkt bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.
Zastrzeżenia

DJI Care Refresh nie obejmuje:
1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.
2) Kradzieży lub porzucenia produktu.
3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.
4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.
5) Rozmyślnej utraty drona.
6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.
7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.
8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.
9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.
10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.
11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl