Kamera GoPro HERO+ LCD

Kamery GoPro
849
PLN
Kamera GoPro HERO+ LCD
Kamera GoPro HERO+ LCD
Cena: 849,00 zł
Cena netto: 690,24 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 115)
Kod produktu:

1F73-736E4

Producent:
GoPro

Najnowsza kamera GoPro HERO+ LCD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów po wycofaniu modeli HERO3 oraz HERO3+. Nowy produkt będzie wypełniał lukę cenową między HERO i HERO 4, zawierając przy tym takie elementy jak: wbudowany ekran LCD czy moduł WiFi. To również pierwsza kamera GoPro, która umożliwia przycinanie materiału bezpośrednio w samym urządzeniu.

 

Kamera HERO+ LCD różni się od podstawowego HERO również jakością nagrywania. Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 720p, 720p SuperView lub 1080p w częstotliwości do 60 klatek na sekundę a także wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

 

 

 

Do tej pory poza HERO 4 Silver żadna kamera GoPro nie posiadała wbudowanego wyświetlacza LCD. Dotykowy ekran w HERO+ usprawnia kadrowanie zdjęć i podnosi komfort użytkowania. Posługując się nim można również skorzystać z funkcji HiLight Tagging polegającej na zaznaczaniu ulubionych ujęć w nagranym filmie tak, aby łatwiej było do nich wrócić.

Całość zamknięta została w standardowej, niewymiennej obudowie wodoodpornej do 40 m głębokości.

 

 

 


Kamerą można również sterować zdalnie, dzięki modułowi WiFi oraz Bluetooth, za pośrednictwem telefonu komórkowego, tabletu lub pilota GoPro SMART REMOTE. Udostępniona została także możliwość przesyłania krótkich filmików na portale społecznościowe za pomocą tableta lub smartfona.
W zestawie:

- kamera GoPro HERO+ LCD

- wbudowana bateria

- tylne, wymienne drzwiczki typu skeleton

- tylne, wymienne drzwiczki do obsługi ekranu (touch)

- mocowanie do powierzchni obłych (do kasku)

- mocowanie do powierzchni płaskich

- klips montażowy

- kabel USB

- gwarancja 24 miesiące

         

Produkty powiązane

Kamera GoPro HERO Kamera GoPro HERO

Rewolucyjna kamera GoPro HERO. Super jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie! Jest to oferta skierowana praktycznie do wszystkich - zarówno amatorów jak i profesjonalistów, dorosłych czy dzieci. Fantastyczna oferta na prezent, idealna również do zadań specjalnych, do rejestracji tego jednego, wyjątkowego ujęcia związanego z ryzykiem utraty droższego sprzętu.

Cena: 589,00 zł

GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4

Kamera sportowa GoPro HERO 4 Silver to kolejne zaskoczenie - to pierwsza kamera GoPro z wbudowanym, dotykowym ekranem LCD. Obsługa kamery GoPro jeszcze nigdy nie była tak prosta! Ponadto parametrami model GoPro HERO4 SILVER jest bliźniaczo spokrewniony z GoPro HERO3+ BLACK, przy czym poprawiono system rejestracji AUDIO, dodano jeszcze nowe rozwiązania, takie jak tryb PROTUNE zarówno dla VIDEO jak i PHOTO, system QUICK CAPTURE, SUPER VIEW, NIGHT PHOTO, NIGHT LAPSE oraz HIGHLIGHT TAG.

Cena: 1 599,00 zł

Pilot REMOVU R1+ do GoPro HERO4 Pilot REMOVU R1+ do GoPro HERO4

Najnowszy pilot do kamer GoPro - REMOVU R1+ firmy Essel-t to fantastycznie rozwiązanie - podgląd obrazu z kamery GoPro na Twoim nadgarstku! REMOVU R1 to wyjątkowo sprytne przeniesienie funkcjonalności GoPro APP na Twoją rękę. Urządzenie jest odporne na czynniki zewnętrzne w tym wodę, jest niewielkie i świetnie zastąpi telefon wszędzie tam, gdzie szkoda telefonu.

Cena: 399,00 zł

GoPro Smart Remote - Pilot GoPro 4 GoPro Smart Remote - Pilot GoPro 4

Nowy pilot do kamer GoPro - Smart Remote. Kontroluj swoją kamerę GoPro z odległości nawet do 180 metrów! Dzięki wprowadzonej nowej funkcji - TAG - pozwalającej na zaznaczenie najciekawszego momentu w Twoim filmie.

Cena: 379,00 zł

GoPro 3-Way - Monopod GoPro GoPro 3-Way - Monopod GoPro

3-Way to pierwszy monopod firmy GoPro. Jest to wielofunkcyjne ramię, z możliwością regulacji dużej regulacji - dzięki zastosowanym przegubom. 3-Way GoPro idealnie nadaje się do m.in. zdjęć typu "Selfie" i otoczenia.

Cena: 329,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Autoryzowany Sklep GoPro w Warszawie

Sklep internetowy Shoper.pl