Poniżej przedstawiamy najnowsze kamery sportowe, kamery na kask znanego i uznanego na całym świecie producenta GoPro. Najnowsza oferowana generacja tego producenta to kamera GoPro HERO4, modele zaś to kolejno od najtańszego do najdroższego: GoPro HERO, GoPro HERO+, GoPro HERO+ LCD, GoPro HERO SESSION, GoPro HERO4 SILVER oraz GoPro HERO4 BLACK. To, co łączy wszystkie modele GoPro, to zupełnie nowa - lepsza obudowa wodoszczelna, mniejsze rozmiary i waga względem poprzednich GoPro. Wyższe modele łączy wbudowana obsługa Wi-Fi jak i również Bluetooth do komunikacji bezprzewodowej. Dzięki tej ostatniej funkcji można zdalnie obsługiwać zarówno z pozycji dedykowanego pilota GoPro (GoPro Smart Remote) jak i urządzeń mobilnych, typu smartfon czy tablet - pracujących na systemach iOS lub Android.

W przypadku wszelkich pytań, sugestii dotyczących wyboru odpowiedniego modelu GoPro do konkretnych potrzeb - służymy swoją pomocą. Zapraszamy jednocześnie do naszego sklepu przy ul. Górczewskiej 228 lok. 2, Warszawa.

Kamery GoPro

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
GoPro HERO 4 Black GoPro HERO 4 Black
Cena: 1 799,00 zł
szt.

 To najbardziej zaawansowana kamera GoPro wśród wszystkich dotychczasowych modeli tej marki, przeznaczona do profesjonalnych nagrań, ale nie tylko. GoPro HERO 4 Black to rozdzielczość 4K przy 30 klatkach na sekundę. To również czterokrotne zwolnienie materiały przy jakości 1080p!

Wysyłka w:
24 godziny
GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4
Cena: 1 599,00 zł
szt.

Kamera sportowa GoPro HERO 4 Silver to kolejne zaskoczenie - to pierwsza kamera GoPro z wbudowanym, dotykowym ekranem LCD. Obsługa kamery GoPro jeszcze nigdy nie była tak prosta! Ponadto parametrami model GoPro HERO4 SILVER jest bliźniaczo spokrewniony z GoPro HERO3+ BLACK, przy czym poprawiono system rejestracji AUDIO, dodano jeszcze nowe rozwiązania, takie jak tryb PROTUNE zarówno dla VIDEO jak i PHOTO, system QUICK CAPTURE, SUPER VIEW, NIGHT PHOTO, NIGHT LAPSE oraz HIGHLIGHT TAG.

Wysyłka w:
24 godziny
GoPro HERO Session GoPro HERO Session
Cena: 949,00 zł
szt.

W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów firma GoPro wprowadziła na rynek nowy model kamery sportowej HERO 4 Session. To najmniejsza i najlżejsza z dotychczasowej gamy kamer GoPro. Teraz możesz nagrywać filmy w super jakościach oraz tworzyć zdjęcia o wielkości 8 megapikseli za pomocą urządzenia, które możesz zmieścić w dłoni.

Wysyłka w:
24 godziny
Kamera GoPro HERO+ Kamera GoPro HERO+
Cena: 799,00 zł

Kamera będąca uzupełnieniem oferty między podstawowym HERO a HERO+ LCD, wyposażona w aparat 8MP oraz nagrywająca obraz w rozdzielczości 1080p 60FPS!

Kamera GoPro HERO+ LCD Kamera GoPro HERO+ LCD
Cena: 849,00 zł

Kamera GoPro HERO+ LCD jest to następca bardzo udanego modelu kamery GoPro HERO z 2014 roku. GoPro HERO+ LCD ulepszono poprzez dodanie wbudowanego ekranu LCD, polepszono jakość nagrań, zwiększono ilość klatek do 60 na sekundę przy rozdzielczości FullHD, a zdjęcia można robić w maksymalnej rozdzielczości 8 MP. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi sterowanie kamery może się odbywać poprzez GoPro App, lub korzystać z pilota Smart Remote.

GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK MUSIC to fantastyczny zestaw, przygotowany do profesjonalnej rejestracji imprez, koncertów, wydarzeń sportowych czy kulturowych. Zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK SURF EDITION to najszybsza droga do fantastycznych ujęć ULTRA HD prosto z wody! To także czterokrotny SLOW MOTION i niepowtarzalne zdjęcia 12 MP.

Kamera GoPro HERO Kamera GoPro HERO
Cena: 589,00 zł

Rewolucyjna kamera GoPro HERO. Super jakość w niezwykle atrakcyjnej cenie! Jest to oferta skierowana praktycznie do wszystkich - zarówno amatorów jak i profesjonalistów, dorosłych czy dzieci. Fantastyczna oferta na prezent, idealna również do zadań specjalnych, do rejestracji tego jednego, wyjątkowego ujęcia związanego z ryzykiem utraty droższego sprzętu.

Kamera GoPro HERO 5 BLACK Kamera GoPro HERO 5 BLACK
Cena: 1,00 zł

W niedługim czasie powinniśmy poznać kolejny, flagowy produkt najbardziej cenionej na świecie firmy produkującej kamery sportowe - GoPro HERO5 BLACK.

Autoryzowany Sklep GoPro w Warszawie

Sklep internetowy Shoper.pl