Poniżej przedstawiamy najnowsze kamery sportowe, kamery na kask znanego i uznanego na całym świecie producenta GoPro. Najnowsza oferowana generacja tego producenta to kamera GoPro HERO5 BLACK, GoPro HERO5 SESSION oraz podstawowy model GoPro HERO SESSION.

W przypadku wszelkich pytań, sugestii dotyczących wyboru odpowiedniego modelu GoPro do konkretnych potrzeb - służymy swoją pomocą. Zapraszamy jednocześnie do naszego sklepu przy ul. Górczewskiej 228 lok. 2, Warszawa.

Kamery GoPro

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kamera GoPro HERO 5 BLACK Kamera GoPro HERO 5 BLACK
Cena: 1 899,00 zł

Kamera dostępna od 3 Października.

Przedstawiamy najnowszy i jednocześnie flagowy model - GoPro HERO5 BLACK. Zupełnie nowe podejście do jakości, odporności, obsługi i montażu - zapraszamy!

  • nowość
Kamera GoPro HERO 5 SESSION Kamera GoPro HERO 5 SESSION
Cena: 1 449,00 zł

Kamera dostępna od 3 października.

GoPro znów zaskakuje - model HERO 5 SESSION to najmniejsza kamera sportowa 4K na rynku. Łączy świetny obraz generacji HERO4, wyjątkowy format ULTRA HD z minimalnymi wymiarami i wagą.

  • nowość
GoPro HERO Session GoPro HERO Session
Cena: 949,00 zł
szt.

W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów firma GoPro wprowadziła na rynek nowy model kamery sportowej HERO Session. To najmniejsza i najlżejsza z dotychczasowej gamy kamer GoPro. Teraz możesz nagrywać filmy w super jakościach oraz tworzyć zdjęcia o wielkości 8 megapikseli za pomocą urządzenia, które możesz zmieścić w dłoni.

Wysyłka w:
24 godziny
GoPro HERO 4 Black GoPro HERO 4 Black
Cena: 1 799,00 zł

Kamera wycofana ze sprzedaży, czekamy na nowe GoPro HERO5 :)

GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4
Cena: 1 599,00 zł

Kamera wycofana ze sprzedaży... Czekamy na nowe GoPro HERO 5 :)

GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK MUSIC to fantastyczny zestaw, przygotowany do profesjonalnej rejestracji imprez, koncertów, wydarzeń sportowych czy kulturowych. Zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK SURF EDITION to najszybsza droga do fantastycznych ujęć ULTRA HD prosto z wody! To także czterokrotny SLOW MOTION i niepowtarzalne zdjęcia 12 MP.

Autoryzowany Sklep GoPro w Warszawie

Sklep internetowy Shoper.pl