Poniżej przedstawiamy najnowsze kamery sportowe, kamery na kask znanego i uznanego na całym świecie producenta GoPro. Najnowsza oferowana generacja tego producenta to kamera GoPro HERO5 BLACK, GoPro HERO5 SESSION oraz podstawowy model GoPro HERO SESSION. Po raz pierwszy cała gama kamer GoPro jest wodoodporna bez dodatkowej obudowy, co bardzo usprawnia korzystanie z nich w różnych warunkach. Nie ma już potrzeby wyciągania kamery z obudowy za każdym razem, gdy chcemy zmienić baterię, naładować czy ustawić parametr za pomocą dotykowego ekranu LCD. W modelach SESSION i BLACK wprowadzono także stabilizację obrazu dla uzyskania płynnych, stabilnych ujęć i wygodne sterowanie głosem, przydatne wszędzie tam, gdzie nie mamy bezpośredniego, bezpiecznego dostępu do urządzenia. Dla zniwelowania jednej z największych wad kamery GoPro - kiepskiej jakości dźwięku - flagowiec BLACK po raz pierwszy oferowany jest zaś z trzema wbudowanymi mikrofonami (dźwięk stereo). Możliwość wykonywania zdjęć w formacie RAW ucieszy wszystkich entuzjastów fotografii i jej zaawansowanej obróbki.

W przypadku wszelkich pytań, sugestii dotyczących wyboru odpowiedniego modelu GoPro do konkretnych potrzeb - służymy swoją pomocą. Zapraszamy jednocześnie do naszego sklepu przy ul. Górczewskiej 228 lok. 2, Warszawa.

Kamery GoPro

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kamera GoPro HERO 5 BLACK Kamera GoPro HERO 5 BLACK
Cena: 1 899,00 zł
szt.

Kamery dostępne od ręki - zapraszamy

Przedstawiamy najnowszy i jednocześnie flagowy model - GoPro HERO5 BLACK. Zupełnie nowe podejście do jakości, odporności, obsługi i montażu - zapraszamy!

Wysyłka w:
24 godziny
  • nowość
Kamera GoPro HERO 5 SESSION Kamera GoPro HERO 5 SESSION
Cena: 1 449,00 zł
szt.

Kamery dostępne od ręki - zapraszamy

GoPro znów zaskakuje - model HERO 5 SESSION to najmniejsza kamera sportowa 4K na rynku. Łączy świetny obraz generacji HERO4, wyjątkowy format ULTRA HD z minimalnymi wymiarami i wagą.

Wysyłka w:
24 godziny
  • nowość
GoPro HERO SESSION GoPro HERO SESSION
Cena: 949,00 zł
szt.

W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów firma GoPro wprowadziła na rynek nowy model kamery sportowej HERO Session. To najmniejsza i najlżejsza z dotychczasowej gamy kamer GoPro. Teraz możesz nagrywać filmy w super jakościach oraz tworzyć zdjęcia o wielkości 8 megapikseli za pomocą urządzenia, które możesz zmieścić w dłoni.

Wysyłka w:
24 godziny
GoPro HERO 4 Black GoPro HERO 4 Black
Cena: 1 799,00 zł

Kamera wycofana ze sprzedaży, czekamy na nowe GoPro HERO5 :)

GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Silver - kamera GoPro 4
Cena: 1 599,00 zł

Kamera wycofana ze sprzedaży... Czekamy na nowe GoPro HERO 5 :)

GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK MUSIC to fantastyczny zestaw, przygotowany do profesjonalnej rejestracji imprez, koncertów, wydarzeń sportowych czy kulturowych. Zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4
Cena: 1 799,00 zł

Kamera GoPro HERO 4 BLACK SURF EDITION to najszybsza droga do fantastycznych ujęć ULTRA HD prosto z wody! To także czterokrotny SLOW MOTION i niepowtarzalne zdjęcia 12 MP.

 

      Autoryzowany Sklep GoPro w Warszawie
      ul. Górczewska 228 lok. 2    01-460 Warszawa


© 2008-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl