Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

Jakie GoPro kupić 2022?

0
Jakie GoPro kupić 2022?

Jakie GoPro kupić w 2022 roku?

Rozważasz zakup kamery, ale nie wiesz który model będzie dla ciebie najlepszy? Nasz blog powinien te wątpliwości rozwiać! Skupimy się w nim przede wszystkim na 4 najnowszych modelach kamerach, a więc GoPro HERO 8, 9, 10 Black oraz GoPro MAX.

 

GoPro HERO 8 Black - czy warto kupić kamerę z 2019 roku?

Kamera GoPro HERO 8 Black stała się godnym następcą fantastycznej GoPro 7, możliwość nagrywania maksymalnie w rozdzielczości 4K 60 FPS, poprawiona stabilizacja obrazu czy choćby wbudowane nóżki montażowe sprawiły, że kamera ta stanowi fenomenalnie dobrą propozycję kamery sportowej nawet w 2022 roku! Jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem GoPro lub szukasz kamery na wakacyjny wyjazd to kamera ta jest zdecydowanie dla ciebie. Kamera, tak jak poprzednicy, jest wodoodporna do 10 m zanurzenia, dzięki czemu jest idealna na wszelkiego rodzaju wyjazdy nad wodę. Warto nadmienić, że wszelkie akcesoria takie jak obudowa wodoodporna, baterie czy inne akcesoria są w dalszym ciągu dostępne w sprzedaży, dzięki czemu nie musisz się martwić o brak możliwości poszerzenia swoich możliwości w nagrywaniu. Obsługa urządzenia jest niezwykle intuicyjna, dlatego nikt nie powinien mieć większych problemów z obsługą kamery. GoPro 8 posiada szerokie możliwości personalizacji filmów i zdjęć za pomocą wielu przydatnych ustawień, takich jak kolorystyka wideo i zdjęć, rozdzielczość nagrań, kąt widzenia czy nawet ISO. GoPro 8 kupimy już za 1549 zł. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod tym linkiem.

 

GoPro HERO 9 Black - Godny następca GoPro 8

Naturalnie po GoPro 8 nadszedł czas na nową odsłonę - GoPro HERO 9 Black. Kamera ta wprowadziła innowację między innymi w postaci przedniego wyświetlacza, szczególnie przydatnego podczas robienia selfie czy nagrywania vlogów. Dodatkowo, zwiększono maksymalną rozdzielczość nagrywanych filmów do 5K 30 FPS, pozwalając na jeszcze większe możliwości. Wzorując się na sukcesie jaki odniosła kamera poprzedniej generacji i tutaj również zastosowano wbudowane nóżki montażowe, znacząco ułatwiając montaż kamery na wszelkich uchwytach montażowych. Ponadto, kamera GoPro 9 posiada możliwość demontażu osłony obiektywu oraz jej wymiany w razie uszkodzenia. Tak samo jak w przypadku GoPro 8, 9 jest wodoodporna do 10 m, pozwalając na zabawę z kamerą w wodzie, bez obaw o jej uszkodzenie. Rzeczą wartą odnotowania jest ulepszenie cyfrowej stabilizacji nagrań względem poprzednika, co szczególnie przyda się podczas kręcenia wszelkiego rodzaju sportów takich jak: kolarstwo górskie czy bieganie. GoPro HERO 9 Black również może pochwalić się dużym wyborem dodatków, nawet jeszcze większym niż 8, tak więc nie będziesz miał żadnych problemów w wybraniu odpowiedniego uchwytu montażowego dla siebie. Kamerę tę rekomendujemy dla osób, które szczególnie upodobały sobie robienie selfie czy też kręcenie vlogów, ze względu na obecność przedniego wyświetlacza. Kamerę GoPro HERO 9 Black kupimy już w cenie 2099 zł. Więcej na temat kamery przeczytają Państwo tutaj.

 

GoPro HERO 10 Black - najnowsza propozycja kamery sportowej od GoPro

Zupełnie świeża kamera GoPro, bliźniaczo przypominająca swojego poprzednika o jeszcze większych możliwościach. Wraz z premierą GoPro 10, otrzymaliśmy do dyspozycji zupełnie nowy procesor GP2, oferujący jeszcze większą płynność oraz prędkość w użytkowaniu. Nowy procesor pozwolił również na zastosowanie większej maksymalnej rozdzielczości, bo aż 5.3K w 60 FPS! Dodatkowo, ponownie ulepszono stabilizację cyfrową Hypersmooth, z której możemy skorzystać w wersji 4.0. Bardzo ważnym aspektem najnowszej kamery jest fakt, że konstrukcja kamery jest dokładnie taka sama jak w przypadku 9, co oznacza że wszystkie akcesoria pasujące do GoPro 9, pasują również do GoPro 10. Jeżeli chodzi o sam wygląd filmów oraz zdjęć, to 10 względem 9 zapewnia większą ilość szczegółów oraz bardziej żywe kolory zarówno na filmach, jak i na zdjęciach. Zdecydowanie jest to propozycja dla osób, które tworzą produkcje o charakterze filmowym oraz filmy slowmotion. Więcej informacji na temat kamery tutaj.

 

GoPro MAX - kamera 360° od GoPro

Kamera GoPro MAX znacząco różni się od wyżej wymienionych kamer sportowych. Urządzenie posiada dwie soczewki, z przodu oraz z tyłu kamery, umożliwiając nagrywanie w maksymalnej rozdzielczości 5,4K oraz robieniu zdjęć 16,6 MP w 360 stopniach. Wartą odnotowania informacją jest technologia, która podczas nagrywania filmów w 360 stopniach, wycina z kadru wysięgnik na którym trzymamy kamerę, nadając naszym produkcjom profesjonalizmu. Kamera, tak jak w przypadku innych kamer GoPro, również jest wodoodporna, aczkolwiek jedynie do 5 m. Kamera ta stanowi świetną propozycję dla osób, które chcą się wyróżnić swoimi wyjątkowymi nagraniami w 360 stopniach na tle innych produkcji. W tym miejscu trzeba jednak zaznaczyć, że filmy nagrane w 360 stopniach wymagają zmontowania, tak aby można je było odtworzyć. Niezwykle pomocnym narzędziem do montażu tego typu filmów jest aplikacja GoPro Quik, umożliwiająca szybki montaż filmów ze wszystkich kamer GoPro z poziomu naszego smartfona. Więcej informacji na temat kamery sferycznej GoPro uzyskają Państwo w tym miejscu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl