Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera - powiększamy funkcjonalność sklepu gohero.pl

0

Trzymając GoPro w ręku po raz pierwszy pytania nasuwają się same. Pomimo istotnej poprawy obsługi kolejnych generacji sprzęt ten dość istotnie różni się od typowych rozwiązań foto/video, które znamy z praktyki. Poprzednie kamery GoPro oddawały użytkownikowi do dyspozycji kolejno jeden, dwa a potem trzy przyciski do obsługi kamery pełnej różnego rodzaju trybów pracy, o mnogości zmian parametrów dla każdego z trybów nie wspominając. Owszem później dodana łączność Wi-Fi niejako ułatwiała sprawę, niemniej nadal w amerykański sprzęt trzeba było się dosłownie "wgryźć", by móc sprawnie żonglować możliwościami GoPro. Dodatkowo obowiązkowa kaseta wodoodorna nie ułatwiała zadania.

GoPro niewątpliwie uczy się na własnych błędach i dziś oferowane HERO5 w wersji BLACK to kwintesencja łatwości obsługi przy zachowaniu minimalnych rozmiarów i wagi. Niemniej zawsze jest coś do poprawy i do dziś klienci naszego sklepu, którzy wcześniej nie mieli styczności z GoPro, mają szereg pytań do jej obsługi. Dodając fakt, iż firma GoPro przygotowała na dzień dzisiejszy dziesiątki różnego rodzaju akcesoriów jak i to, że praktycznie co kilka miesięcy powstaje nowy producent akcesoriów do GoPro - postanowiliśmy uruchomić blog informacyjny w naszym sklepie. Przy jego pomocy będziemy się starali regularnie przybliżać Państwu obsługę kamery GoPro (zarówno bezpośrednią jak i zdalną), akcesoria tej marki jak i dedykowane do GoPro rozwiązania firm zewnętrznych. Opiszemy poszczególne produkty jak i wskażemy ich najlepsze zastosowanie w praktyce. Postaramy się również przybliżyć proces prostego montażu materiałów video przy pomocy oprogramowania GoPro, tym samym tworząc coś więcej niż tylko typowe wsparcie GoPro.

Zanim jednak przejdziemy do konkretnych rozwiązań - następny wpis przedstawi w syntetycznej formie historię fenomenu, jakim niewątpliwie jest marka GoPro. W kilku słowach postaramy się przedstawić historię od pierwszego pomysłu Nicka Woodmana na robienie zdjęć podczas surfowania do najczęściej kupowanej kamery video na świecie.

Zapraszamy do śledzenia naszego nowego blogu!

Zespół GoHERO.pl

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl