Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

do kasy suma: 0,00 zł

GoProsfera #112 - nowe oprogramowanie do GoPro HERO 7 Black (v1.80)

5
GoProsfera #112 - nowe oprogramowanie do GoPro HERO 7 Black (v1.80)

 

Parę dni temu pojawiła się nowa aktualizacja dla kamery GoPro HERO 7 Black. Oprogramowanie z oznaczeniem v.1.80 wprowadza pewnie zmiany, które mają poprawić płynność działania kamery oraz pomniejsze poprawki software'u.

Nowy soft został opublikowany 14 sierpnia i od tej dany każdy posiadacz może dokonać aktualizacji poprzez aplikację GoPro App, Quik Desktop lub manualnie poprzez kartę pamięci. Aktualizacja według zapisu producenta poprawia:

 

 

  • problem z szybkim odtwarzaniem i przewijaniem materiału z poziomu galerii w kamerze,

  • problem z zawieszaniem, szczególnie przy włączonej stabilizacji i przy nagłych zmianach położenia kamery,

  • ogólne poprawki

  • szybsze włączanie i wyłączanie kamery

 

Pełną instrukcję, krok po kroku jak zaktualizować swoją kamerę GoPro HERO 7 Black znajdziesz tutaj. Według informacji zwrotnej osób, które już przeprowadziły aktualizację, zdecydowanie warto zmienić oprogramowanie na nowsze, kamera działa płynniej i lepiej reaguje na przełączanie się pomiędzy różnymi trybami.

 

Komentarze do wpisu (5)

22 sierpnia 2019

Nie ma już opcji nagrywania w 1080p ? Czy tylko u mnie jest jakiś błąd?

23 sierpnia 2019

@Sławek, jeżeli po aktualizacji masz jedynie opcję 1440p, oznacza to, że kamera nagrywa w proporcjach FullHD w proporcjach 4:3. Po wejściu w ustawienie rozdzielczości w prawym górnym rogu jest ikona przełączania proporcji. Po zmianie na 16:9 jest opcja FullHD 1080p.

26 sierpnia 2019

Czy po tej aktualizacji działa w końcu z Reelsteady go??

2 września 2019

@Wojtek, dzięki!

11 marca 2021

hej mam pytanie! Kupiłem dziś go pro 7 i nie mogliśmy z obsługa Media Expert zaktualizować, czyli wynika z tego że mój model jest młodszy niz ostatnia aktualizacja i automatycznie nam tego nie będzie ściągać?...Mam wersję 01.90 z listopada 2019

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl