DJI Phantom 3 Professional

Drony
4799
PLN
DJI Phantom 3 Professional
DJI Phantom 3 Professional
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 4 799,00 zł
Cena netto: 3 901,63 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 15)
Kod produktu:

18A0-301E7

Producent:
DJI

DJI Phantom 3 już w naszej ofercie, w dwóch różnych wersjach: DJI Phantom 3 Professional oraz DJI Phantom 3 Advanced. Zapraszamy na prezentację produktu:

Nowy dron marki DJI umożliwia nagrywanie z lotu ptaka i jednoczesne przesyłanie sygnału HD (720p) w czasie rzeczywistym na Twoje urządzenie mobilne. Znacznie zwiększa to kontrolę nad ruchami Phantoma 3 a co się z tym wiąże, podnosi poziom bezpieczeństwa w czasie lotu. Podgląd obrazu na żywo to również niesamowite doświadczenia związane z obserwowaniem tego, co nagrywa kamera nawet 2 km dalej.

 

A wrażenia są niebywałe, gdyż kamera w modelu Phantom 3 Professional wykonuje filmy w jakości 4K (ULTRA HD) z szybkością 30 klatek na sekundę oraz zdjęcia w wielkości 12 megapikseli. Niezwykle wyraziste obraz gwarantuje obiektyw o kącie widzenia 94 stopnie, zbudowany z 9 elementów (w tym dwóch asferycznych), które niwelują powstałe zniekształcenia.

Płynność obrazu zapewnia 3-osiowy gimbal, który ustabilizuje kamerę niezależnie od tego, z jaką dynamiką porusza się Phantom 3. Zarówno kamerą jak i gimbalem można dowolnie sterować dzięki najnowszemu kontrolerowi i dedykowanej aplikacji DJI Pilot App.

kamera Phantom 3
kontroler Phantom 3

 

 

 

Niezwykle prosta w obsłudze aparatura sterująca umożliwia pełną kontrolę nad dronem. Wyposażona w dedykowane przyciski umożliwia precyzyjne sterowanie, a ergonomiczny kształt gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Phantom 3 w standardzie umożliwia transmisję sygnału w czasie rzeczywistym w jakości HD. Podgląd na żywo możliwy jest na Twoim urządzeniu mobilnym (Android, iOS), które zamocujesz w uchwycie znajdującym się na kontrolerze.

System lotu został oparty na wydajnym kontrolerze, który zbiera i przetwarza wszystkie informacje wchodzące i wychodzące tak, aby zapewnić maksymalnie precyzyjne sterowanie. Dzięki wbudowanemu GPSowi kopter z łatwością będzie się orientował w położeniu na mapie i względem osoby sterującej. Optymalną stabilność ma zapewnić mechanizm IMU (Inertial Measurement Unit), składający się z sześcioosiowego żyroskopu i akcelerometra, co pozwala wychwycić i zneutralizować najmniejsze wstrząsy. ECS (Electronic Speed Controllers) zapewniają natomiast ciągłe połączenie między silnikami i kontrolerem, tak aby na bieżąco przekazywać informacje o prędkości jak i polecenia wysyłane z aparatury.

 

Aplikacja umożliwiająca sterowanie dronem za pomocą smartfona DJI Pilot App jest w pełni darmowa, czytelna i prosta w obsłudze, odpowiednia na platfomy iOS i Android. Zapewnia pełną kontrolę nad dronem, pokazuje parametry telemetryczne oraz położenie Phantoma 3 na mapie (opartej na GPS i GLONASSIE). Jeśli jednak nadal nie jesteś pewien swoich umiejętności w sterowaniu maszyną, możesz poćwiczyć na symulatorze lotu. Dodatkowo dzięki aplikacji możesz edytować nagrania z lotów, dodawać muzykę czy tekst. Co więcej możliwa jest też transmisja na żywo na youtube. Jeśli jednak te funkcje nie spełniają Twoich oczekiwań DJI pozostawił możliwość dalszego programowania aplikacji za pośrednictwem DJI Software Development Kit SDK.

 

DJI Phantom 3 to dron, którym będziesz mógł bez problemów latać również w pomieszczeniach zamkniętych. Przy niskim poziomie zaawansowania zwykle takie próby mogą skończyć się uszkodzeniem sprzętu. Phantom natomiast został wyposażony w czujniki wizyjne i ultrasoniczne, które skanują otoczenie i zapobiegają ewentualnym zderzeniom. Rozwiązanie odpowiednie, jeśli chcemy latać w budynkach, nisko nad ziemią lub w terenie, gdzie nie działa GPS.

Model Phantom 3 oferuje również opcje ułatwiające latanie osobom, które niezbyt pewnie czują się w tej dziedzinie.

Jedną z takich opcji jest automatyczny start. Naciskając przycisk na ekranie smartfona, dron włączy silniki i płynnie zacznie się wznosić do określonej wcześniej wysokości. 

Phantom 3 zapamiętuje położenie, z którego wystartował. Dzięki temu możesz za pomocą jednego przycisku ustawić opcję automatycznego powrotu "do domu".

Automatyczny powrót do miejsca startu włącza się samoistnie w chwili, gdy poziom naładowania baterii będzie zbyt niski, by lecieć dalej lub gdy dron zacznie tracić połączenie z kontrolerem.

Inteligentne zasilanie zapewniają czujniki zawarte w baterii, które informują o pozostałym poziomie energii w czasie rzeczywistym. Bateria dedykowana do Phantoma 3 posiada większą moc i pojemność, a model Professional dodatkowo wyposażony jest w ładowarkę o większej mocy, dzięki czemu możesz szybciej go naładować.

 

Produkty powiązane

DJI Phantom 3 Advanced + osłony śmigieł GRATIS! DJI Phantom 3 Advanced + osłony śmigieł GRATIS!

Dron gotowy do lotu prosto z pudełka, rejestrujący obraz 1080p z szybkością 60 klatek na sekundę. W zestawie z podglądem obrazu w jakości HD.

Cena: 3 499,00 zł

3D Robotics SOLO + Gimbal 3D do GoPro 3D Robotics SOLO + Gimbal 3D do GoPro

Fantastyczny produkt amerykańskiej firmy 3D Robotics SOLO. Dron dedykowany do kamer GoPro HERO3, HERO3+ oraz HERO4.

Cena: 5 999,00 zł 7 999,00 zł

Bateria DJI Phantom 3 Bateria DJI Phantom 3

Baterie do Phantom 3 dostępne od ręki!

Najnowsza bateria do drona DJI Phantom 3 ze względu na pojemność 4480 mAh wydłuża czas jego pracy do 23 minut. Wbudowane czujniki i LEDy poinformują użytkownika o bieżącym zużyciu energii. Bateria dedykowana jest do serii Phantom 3.

Cena: 629,00 zł

Plecak DJI Phantom 3 Plecak DJI Phantom 3

Bardzo pojemny plecak do drona DJI Phantom 3, który może być noszony również jako torba. Wodoodporny, posiada 6 kieszeni zewnętrznych.

Cena: 899,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Autoryzowany Sklep GoPro w Warszawie

Sklep internetowy Shoper.pl